SONBAHARDA HERBALİFE EGZERSİZ ÇALIŞMALARINA HIZ VERMENİN YOLLARI

SONBAHARDA HERBALİFE EGZERSİZ ÇALIŞMALARINA HIZ VERMENİN YOLLARI

SONBAHARDA HERBALİFE EGZERSİZ ÇALIŞMALARINA HIZ VERMENİN YOLLARI

 

 

Okulların açılması ile bütün aileler tatil sezonunu bitirip rutin günlük işlerine yoğunlaşmış durumdalar.Sıcak yaz mevsiminin son günlerinde bölgesel yağmurlar ve serinleyen havaların eşliğinde yaz boyu boş vermişliğin yol açtığı kilolar ile başa çıkma zamanı gelmiş gözüküyor.

 

 

Kadın erkek bütün tatil müdavimleri son 3 aydır hiç beklemedikleri kadar kilo aldıklarını ve bizden sonbaharda Herbalife egzersiz çalışmalarına hız vermenin yollarını paylaşmamızı istiyorlar.Hiç merak etmeyin yaz bitse de Herbalife egzersizleri devam ediyor.

 

 

Planlanmış bir şekilde günlük egzersiz yapabiliyorsanız ne mutlu sizlere. Egzersizler insanın hem fiziksel hem de duygusal dünyasına yön veren sağlıklı kilo verme yardımcılarımızdır.

 

 

Kadınlarda ayrı ayrı şikayetler olsa bile fiziksel olarak aktif olan kadınların daha sağlıklı ve hızlı kilo verdikleri bilinen bir gerçek.Bunun nedeni belki erkekler spor salonlarında ağır egzersiz yapıyor olsalar da kadınlarda da egzersiz yapan sayısı hiç de azımsanacak kadar değil.

 

 

Egzersizin genel yapıyı korumak kadar doğal olarak dopamin ve serotonin gibi faydalı hormonların salgılanması, insan tabiatına uygun olarak kadınların daha hızlı kilo vermelerinde destek ünitesi gibi görev alıyor.Herbalife ürünlerinden ve egzersizlerden en üst seviyede faydalanarak daha fazla mutlu hissediyorlar.

 

 

Söz konusu olan sadece kilo vermek değil, insanın bütün gün boyunca üretken mantıklı ve daha hızlı kararlar alabilen bir yapıya sahip olması ayrıca bir avantaj olarak insanı mutlu ediyor.Mevsim sonbahar olsa da kış öncesinde bütün kilo vermeye çalışan insanları rutin egzersiz çalışmalarına davet ediyoruz.

 

 

Herkesin kendine göre geliştirdiği bir yöntem de kabul edilebilir.Herbalife hayatın doğal akışında beslenme ve fiziksel aktivite ile insanın yaşam kalitesini arttırmayı hedefleyen doğru planları destekliyor.

 

 

Tüm insanlar için geçerli olan duygusal yapının sağlıklı olması demek mutluluk ölçüsünü de arttırabilir.

 

 

Genel olarak sağlığınızı korumak istiyorsanız sadece kilo kontrolü programlarına odaklanmayın derim çünkü düzenli egzersiz, dengeli beslenme ve bunun yanında vücudun üretemediği gıda materyallerini de takviye olarak almak kardiyovasküler yapının korunmasını, sindirim sisteminin daha aktif olmasını, beyin ile arasında bulunan sinirsel bağlar ile daha sağlıklı hormonlar salgılanmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Vücut fonksiyonlarının birbiri ardına aktif bir yaşamı destekliyor olması günlük stresle başa çıkmanın ve daha fazla iş ile çıtayı yükseltmenin formülü olabilir.

 

 

Sonbahar yağmurları egzersiz için bir fırsat olsun

 

 

Çoğu insan bulutlu ve kapalı havalarda moral motivasyon olarak daha düşük hissettiğini hatta dışarı bile çıkmak istemediğini söyler ama yaz mevsimi gelip Güneş yüzünü gösterince hemen sıcaklardan şikayet eder.

 

 

Aslında aktif kalmanın avantajı da bu olsa gerek, bütün mevsimlerin kendine has güzel yanları vardır bardağın dolu tarafından görmek gerekiyor.Sonbahar mevsiminde mevsim şartlarını avantaj haline getirmek egzersiz yapmayı daha eğlenceli hale getirebilir.

 

 

Bulutlar kararıp yağmur yağdıktan sonra mis gibi kokan temiz havada yürüyüş yapmak ıslak zeminde yağmurun kokusunu ciğerlerinize çekmek gibi güzel bir motivasyon varken; evde kapalı kalmanın kilo vermeye hiçbir faydası olmaz.Haliyle yaz boyu diyet takibi yapamadınız gereğinden fazla kilo aldınız aktif olmak için tam zamanı.

 

 

Stres yapıp bugünleri de hiçbir faaliyet yapmadan geçirmeniz size fayda getirmez, ama yeniden kendinize odaklanmak istiyorsanız mükemmel sonuçlar almanız için hiçbir engel yok.Sadece harekete geçmelisiniz.

 

 

Sınırları zorlamak için hazır ol

 

 

Malum yaz boyunca sıcak olması nedeniyle egzersiz rutininiz bozulmuş olabilir. Yürüyüş için tam zamanı havanın serin olması, dışarıda vakit geçirmek daha fazla yürümek için artık bütün şartlar sizin lehinize işliyor.

 

 

Salon sporları yapanlar için durum pek fark etmiyor.Genelde tatil yörelerinde olan insanlar için geri dönüşte spor salonunda fazladan bir yarım saat vakit geçirmek zaman kaybı olmazdı.Daha aktif ve dengeli şekilde kilo vermek istiyorsanız kaldığınız yerden devam etmeye ve sınırları zorlamaya hazır olmalısınız.

 

 

Partnerler kilo verirken daha başarılı oluyor

 

 

Bireysel deneyimler belki başarısız sonuçlanmış olabilir, bugüne kadar diyet yapıp kilo vermek için çalışırken her defasında bir diyet kazası ile karşılaşmış olabilirsiniz.Aktif kalabilmenin yolu partnerinizi de işe dahil etmek ve Herbalife kilo kontrol programını birlikte uygulamak başarı yüzdenizi daha da arttırabilir.

 

 

Aynı  spor salonuna ya da açık havada yürüyüşe birlikte gidebilirsiniz.Böylece duygu bütünlüğü içerisinde ortak bir amaca hizmet eden iki kişi olarak yolunuza tek bir vücut gibi devam edersiniz birlikteliğin gücünden sonuna kadar faydalanın.

 

 

Suyu asla ihmal etmeyin

 

 

Fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız günlük rutin miktarları gözeterek su içmeye devam edin, malumunuz yaz bitiyor ve havalar serinliyor ama bu durum asla sizin su içmemizi engelleyecek bir durum değil.

 

 

Belki biraz terliyorken suyu ihmal etmiyordunuz ancak hava serinleyince su ile aranıza başka içecekleri almanızda gerekmiyor.Vücut su ile bütün fonksiyonlarını bir orkestra gibi uyumlu olarak yerine getiriyor.

 

 

Siz eğer su içmeyi ihmal ederseniz egzersiz ve beslenme programınız aksamaya uğrayacak demektir ve bu şekilde kilo vermeniz de yavaşlar.

 

 

İddialı olmak değil kararlı olmak gerekiyor

 

 

Kilo vermeye çalışan grup halinde diyet takip eden insanlar arasında zaman zaman iddia ile inatlaşma devreye girer bu gibi durumlarda Grup bütünlüğü ve hatta insan ilişkileri yara alabilir.Çoğu zaman sırf inat uğruna gereksiz karşılaştırmalar, moral motivasyonunuzu düşürebilir.

 

 

Mesela gereğinden fazla ağırlık kaldırmak için inatlaşmak ya da gereğinden fazla koşmak için iddiaya girmek bir gün sonra yapılacak egzersiz programınızı etkiler.Bu gibi diyet bozucu, egzersiz aksatacak durumlar karşısında kararlı olmak her gün olduğu gibi aynı beslenme ve egzersiz rutininde kalmanız kilo vermenizi daha fazla kolaylaştıracak.

 

 

Herbalife Bağımsız Üyesi Lider Beslenme 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.