HERBALİFE İLE BAYRAMI FIRSATA ÇEVİREN İPUÇLARI

HERBALİFE İLE BAYRAMI FIRSATA ÇEVİREN İPUÇLARI

HERBALİFE İLE BAYRAMI FIRSATA ÇEVİREN İPUÇLARI

 

Malumunuz Ramazan ayı genelde oruç sayesinde kilo veren insanların ya da beslenme tarzı ile alakalı olarak kilo alan insanların çok çok konuşulduğu, ayın sonuna doğru Bayram heyecanının en üst doruğa ulaştığı zamanlardır.

 

 

Bu mübarek ayda insanların kilo verme kilo alma konusunda düştükleri küçük hatalar planları altüst edebilir. Şöyle ki önümüzdeki süreçte Bayram tatili Ramazan sonrası kimi insanların iştahını kabartıyor.

 

 

Bayramda bol bol eş dost ziyareti yapılacak misafirler gelecek birliğin ve beraberliğin hat safhaya çıktığı bugünlerde misafirperver eş, dost, akraba ile tatil planı yapan insanların dengeli beslenme ve kilo kontrolü hedeflerinin sapmaması tatil boyunca kendilerini kasmadan motivasyonlarını yüksek tutmak istiyoruz.

 

 

Davetler sizi cezbediyor olabilir ancak kilo kontrolünün sağlıklı yaşamın bir parçası olduğu unutulmamalı hem böylece bu bayram tatili bittiği zaman üzerinizde bir dolu pişmanlık ve ah keşkeler olmadan yolunuza devam edebilirsiniz.

 

 

Sizin için bu bayram tatili Herbalife ile bayramı fırsata çeviren ipuçları gelsin o zaman.

 

 

SADAKAT İÇİN BİR YOL HARİTASI GEREKİYOR

 

 

Kilo yönetimi sağlığımız için yapılmış bir yatırımdır. Bu yatırımlara sadakat için bir yol haritası gerekiyor. Bir kaç günden bir şey olmaz hesabı yapılıyorsa kilo almak kaçınılmaz bir son haline gelir.

 

 

En basit anlatımla her gün bayram dolayısı ile 500 kalori bile almış olsanız 10 gün sonunda 5000 kalori fazladan tüketmiş oluyorsunuz.Durum bundan daha vahim gözükmektedir zaten bizim kültürümüzde can boğazdan gelir gibi güzellemeler yaşam alanlarında sıkça dile getirilir.

 

 

Ama kimse fazladan aldığı kalorilerin kiloya dönüştüğü gerçeğine inanmıyor olabilir. Ne var ki fazla kiloların kanatlanıp uçmasını beklemek biraz hayalcilik olurdu.Kendiniz için biz güzellik yapın herkes sizi takip etsin. Dengeli beslenme ve aktif yaşam alışkanlıkları geliştirilmesi gereken bir durumdur.

 

 

Kendiniz için gelişiminizi destekleyecek bütün adımlar sadece Ramazan Bayramı tatili boyunca işinize yaramayacak bütün bir yıl kilo kontrolü için oradan oraya koşmanıza gerek bırakmayacak kadar temel bilgileri kazanmanız bizim amacımız.

 

 

Normal şartlarda 10 gün içinde ne olabilir Ne yapabilirim zaten Bayram tatili geliyor sevdiğim bir dünya yemek, tatlı burada beni davet ederken benim elimden ne gelir diye düşünmeyin.

 

 

Pratik ve zevkli bir bayram geçirmek için beslenme uzmanı olmanıza gerek yok. Herbalife kullananlar için kullanmak isteyen insanlar için tavsiyemiz günde minimum 1 adet formül 1 Shake yeseniz mevcut kilonuzu korumaya yetecektir.

 

 

Ne sihir ne mucize bizim yaptığımız insanlara kendileri için fırsat yaratmaya çalışmak ve yararlarına inandığımız beslenme felsefemiz ile bayram boyunca işlerini kolaylaştırmak ve tatil boyunca kaçamak yaptım suçluyum dedirtmeyecek kadar güçlü bir formül.

 

 

Bu güzelleme sizi sevdiğiniz yiyecekleri tüketerek tatil boyunca nasıl rahat edeceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı kolaylaştırır.Tatil boyunca Ramazan Bayramın ve dostluğun tadını çıkarın.

 

 

Belki bir spor salonuna gidemeyeceksiniz, bulunduğunuz şehirde olmadığınız için arkadaş grubundan ayrı kalacaksınız ama gittiğiniz yerde de günlük 30 dakika yürüyüş yapmak için bir fırsat yaratabilirsiniz.

 

 

Engel için sebep yaratmak yerine engelleri ortadan kaldırmak için egzersiz yapmayı ihmal etmemeniz psikolojik olarak rahatlamanızı kolaylaştıracaktır, sizin için en iyisi mümkün.

 

 

RAZI GELMEK Mİ YOKSA KALIP SAVAŞMAK MI

 

 

Kaderci olup benim talihim, benim kaderim gibi düşünmek size göre değil daha çok kalıp savaşmalıyız. Kilo verme mücadelenizde sizi Kahraman yapacak.

 

 

Zaten kendinizin kahramanı olmak kadar güzel bir şey var mı? Başarmak, inanmak sevdiğiniz yiyeceklerle aç kalmadan kilo vermek her yerde ve her zaman diliminde mümkün olduğu gibi Ramazan Bayramın da da tatili fırsata çevirmek gerekiyor.

 

 

Ramazan Bayramını; misafirperver kültürel yapıya ve adetlerine uygun davranmak ve yerine getirmek sizi bu kadar kasmamalı. Mücadelede her zaman bir fırsat vardır vaktim yok, nasıl yapacağım, zaten şehir dışında olmam benim için bir handikap seslerini duyar gibiyiz.

 

 

Peki sağlığınız ve Mutluluğa olan bağınız yükselmesin mi? Bir şeyi ne kadar kuvvetli arzular ile yaparsanız yıl boyu kilo kontrolü, mutluluk, heyecan hedefleriniz için tarafınızı çoktan sağlama almış olursunuz.

 

 

Fikirleriniz hedeflerinize uygun sadece nasıl yapacağınızı düşünün iyi hissetmek ve koyduğunuz hedefe ulaşmak en büyük başarı. 8-10 günlük süreç çok büyük problem olmamalı tatil sonrası 1 ay, 3 ay olarak sıçrama tahtası gibi düşünmelisiniz.

 

 

Hedefe ne kadar yakın olursanız arzunuz da heyecanınız da o kadar yüksek olur. Kondisyon kazanmak istiyorsanız beslenme ve fitness için sağlıklı tarzınızı birlikte oluşturalım.

 

 

HERBALİFE DİYETİ YENİ BİR HEYACAN

 

 

Ramazan ve Ramazan sonrası için beslenme tarzınız enerji veren egzersizler Çetin bir Kayalık gibi önünüzde durmayacak. Hepsi eğlenceli geçecek zevk almayı bilmeniz gerekiyor.

 

 

  • Herbalife diyeti sizin için vücudunuzu doğru beslenme, egzersiz programları ve planlı antrenmanlar ile nasıl mükemmel hale getireceğini öğrenmek biraz zaman alacak ama önce yaptığınız diyet deneyimlerinden daha eğlenceli geçeceğini garanti edebiliriz. İnsanın öğünlerini dengelemesi, vücut dengesini koruması kadar güzel bir şey olabilir mi?

 

 

  •  Sizin için çalışan taktiklerin hepsini kullanmak ve yeri geldiği zaman kendinizi kontrol edebileceğiniz için birlikte harekete geçebiliriz. Bayram sizin için bir fırsat olsun gerekli destek ve motivasyon için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

  • Egzersiz planları açık alanlarda mükemmel motivasyon sağlıyor. Deneyip görmek gerekiyor her başarıda kendini yeni bir hedefe doğru Herbalife egzersiz programlarını kullanarak yönlendirebilirsiniz. Hayatımız bir yolculuk yolculukta nelerle karşılaşacağımızı planlarsak gönüllü olarak karşılaşılacak zorlukları tümüyle yolumuzun üzerinden alabiliriz iyi bayramlar.

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.