HERBALİFE YAZ PLANLARI NASIL ÇALIŞIR

HERBALİFE YAZ PLANLARI NASIL ÇALIŞIR

 

 

Haziran ayının gelmesi demek; okulların kapanması ve nihayet artık yaz tatili için yapılan hazırlıklar ve geçtiğimiz yıl yaptığınız tatil ve diyetiniz ile ilgili düşünceleriniz artık yaz tatili için yeniden sizlere heyecan vermeli. İnsan zaten yaz aylarını, güneşi ve kumsalı ya da denize nazır yeşil alanları özlüyor.

 

 

Nasıl olup da diyeti dengede tutacağı konusunda bir türlü karar veremiyor.Diyet hataları konusunda çevrenizde yaşayan insanlar gibi iseniz bundan sonrası için yemek yemeyi ve daha fazla egzersiz yapmayı sanki; bir Anadolu kilimi gibi motif motif işleminiz gerekiyor.

 

 

Geriye bakarak ileriye doğru sıçramanın mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz.Burada vermeye çalıştığımız mesaj hayata pozitif taraftan bakmak ve başarmak için yeniden güçlü bir başlangıç yapabileceğimiz konusunda cesaretinizi ve küçük adımlar ile ne kadar başarılı olabileceğinizi bir kez daha size hatırlatmak.

 

 

Basmakalıp diyet alışkanlıklarınızı bırakabilirsiniz artık bundan sonraki süreçte Lider beslenme olarak yola birlikte devam edebiliriz. Önümüzde koskoca bir yaz neşe ile bizi bekliyor artık.

 

 

Radikal kararlar almanıza neden olan diyet hatalarından uzaklaşabilirsiniz.Belki en başta sizi şaşırtabilir ama siz muhteşem bir vücuda sahip olmak için halen kendinize bir şans verebilirsiniz.

 

 

Belki yıl boyu çocuklar sizi fazlasıyla meşgul etmiş olabilir, eşiniz ve işiniz ile ilgili bir yığın problemi geride bırakmış olabilirsiniz. Bundan sonraki süreçte artık küçük adımlar atarak büyük başarılarınızın mimari olabilirsiniz.

 

 

Kendinize güvenin size ilham verecek olan enerji zaten İçinizde mevcut.

Engelleri aşmak için Herbalife formül 1 Shake seninle

 

 

Eylül ayından bu yana 1 gram bile kilo veremedim, yaz tatili bu yılda aynı geçecek, istediğim kıyafetleri giymekte zorlanacağım gibi bir fikre de kapılmanıza gerek yok.

 

 

Burada yalnız değilsiniz belki bugüne kadar planlarınız yolunda gitmemiş olabilir. Her ne yaptıysam başaramadım diye düşünmeyin! Vazgeçenler değil sadece bir bardak

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

 

Herbalife Shake ile gününü gün edenler kazanıyor.Dengesiz beslenme alışkanlıkları herkesi olduğu kadar sizi de etkiliyor olabilir. Tabi bu alışkanlıkları değiştirmek için biraz güven her şeyi çözmek için yeterli olabilir.

 

 

İşte bu her gün yaptığınız rutinden uzaklaşmanın en kolay yoludur. Engelleri aşmanız için Herbalife Shake size gün boyunca enerji verecek, artık sabahların enerjisi formül 1 Shake olacak. Kendiniz için bir yol haritası çizmeniz gerekiyor.

 

 

Bu insanı zaten heyecanlandırmak için yeterince güçlü bir efsane. Her geçen gün Shake içerek kendini daha iyi hisseden milyonlarca insandan bir farkınız yok, kararlılık insanın genel yapısını iyileştirmek için gerekli olan değişiklikleri küçük küçük adımlarla yapmanın adıdır.

 

 

Kadınlarda yaşanan kilo problemlerinin aç kalarak çözüldüğü gibi bir yanılsama çok yaygın olarak dedikodu kazanlarında söylenen süslü bir yalan, kesinlikle bu tarz haberlere itibar etmeyiniz. Sadece beslenme alışkanlıklarının revize edilmesi gerekiyor, hareket zaten 2. büyük gücünüz.

 

 

Kilo vermeye engel olan nedenleri ortadan kaldırmak

 

 

Bu zamana kadar çalıştığınız yöntemler belki gerçekten işe yarıyordu, ama bir noktadan sonra sizi hedefinizden alıkoyan ve kilo vermeye engel olan nedenleri ortadan kaldırmak gerekliliğini hissedersiniz.

 

 

Bunun yolu çok zor olmasa gerek haftada 1 kilo ya da ayda 5 kilo vermek istiyor olabilirsiniz ancak ;ne var ki bir şeylerin eksik yapıldığını fark etmeniz bile sizin işinizi kolaylaştıracak pratikleri kazanmanızı sağlayacaktır.

 

 

Genelde işlenmiş gıdalar ile besleniyor olmanız sizin için meyveden ve sebzeden alacağınız lifleri ve besin değeri yüksek kalori değeri düşük gıdaları yemeniz için bir engel teşkil etmiyor. İşinizi kolaylaştırmak istiyorsanız sabah kahvaltınızı Herbalife Shake ile değiştirin gün içinde sebze yemekleri ile daha iyi bir beslenme planı oluşturalım.

 

 

Abur cubur çekmecesi sizin işinize yaramayacaktır.Kendi vücut ağırlığınız ile orantılı olarak gün içinde atıştırmalık meyvelerden faydalanabilirsiniz. Yeter ki tatil için anne yemekleri, akşam yemeklerinde zengin menüleri terk edecek kadar kararlı olun.

 

 

Eğer çok istiyorsanız başarmanız için sizi tutan bir engel kalmayacak. Hem zaten meyvelerden oluşan atıştırmalıklar sizi yaz boyu zinde tutmaya ve kilo verme mücadelenizde beklediğinizin üstünde performans göstermenizi de kolaylaştıracaktır.Kim olursanız olun kilo problemleri sadece size özel bir sıkıntı değil etrafınızdaki insanlar da en az sizin kadar mücadele ediyor.

 

 

Doğru adımları yerinde atmak sizin için en iyi tercih sebebi olacaktır. Suyu akışına bırakmayın siz kendi vücudunuzu şekillendirmek istiyorsunuz gelişigüzel beslenme alışkanlıkları yerine tutarlı planlar ile yola çıkalım.

 

 

Suyun verdiği detoks etkisi inanılmaz bir mucize yaratmanız için hatta en önemlisi birlikte yaptığımız beslenme planlarını uygulamakta size büyük yardımcı olacak zorlanmayacaksınız.

 

 

Belki de çevrenizdeki insanlar sizin yolunuzdan sizi takip etmeye başlayacak. Bir öğle yemeğinde ızgara köfte yediyseniz ertesi gün için öğle yemeği menüsünde çorba ve salata sizi dengede tutabilir yani kişiden kişiye değişen tercihler söz konusu.

 

 

Haftanın 7 günü ve 21 öğün Herbalife Shake içmenizi falan önermiyoruz yapmanız gereken 2 basit adımda bir sabah kahvaltısı ve bir akşam yemeği için Herbalife Shake formunuzu size hediye edebilir bu şekilde 90 günlük bir plan öyle yemekleri birbirinden zengin menülerle bu yaz sonu çoktan forma girmiş olursunuz ve tatil dönüşünde insanların size olan hayranlığı ödülünüz olabilir.

Herbalife sadece bir bardak Shake değildir

 

Yaz planlarımız her kişiye kilo yönetimi konusunda neleri yapması ya da yapmaması konusunda kişisel beslenme planlarına yeni eklemeler yapılarak iki haftada bir kendiliğinden otokontrol mekanizması oluşturarak kişinin bizlerle iletişimde kalması ve her aldığı kalorinin hesabını önce kendisine verebilmesi önemlidir.

 

 

Bizler ile yaptığı görüşmelerde de objektif yaklaşımları sürdürerek hangi yiyeceklerden ne kadar tasarruf ettiğini, vücut yağ oranının ne ölçüde azalabileceğini birlikte planlıyor ve uyguluyoruz.

 

 

Akşam yemeklerinin vücuda yüksek kalorili alınmasını kolaylaştırdığı herkes tarafından bilinmektedir. Bu nedenle akşam yemeklerinde Herbalife Shake içen insanların yemek sonrası Herbalife protein Bar ya da bir küçük meyve ile kendini ödüllendirmesi kadar doğal bir şey yoktur.

 

 

Toplamda vücuda giren ve harcadığımız kaloriler bizim kilo verme mücadelemizi ne oranda ve hangi Herbalife ürünleri ile desteklememiz gerektiğini tayin edebileceğimizi gösteriyor.

 

 

Herbalife sadece Shake’ten ibaret değildir. Herbalife’nin kilo kontrolü ürün gamı tahmin edildiğinden çok daha fazladır. Gereken bütün ipuçları sizin işinizi kolaylaştıracak, kilo verme taktikleri burada. Bu yaz sizin için yeni bir başlangıç olabilir.

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi-0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.