POZİTİF DÜŞÜNCE TARZI HAYAL DEĞİL MUTLULUK BEDENDEN YÜKSELSİN

POZİTİF DÜŞÜNCE TARZI HAYAL DEĞİL MUTLULUK BEDENDEN YÜKSELSİN

POZİTİF DÜŞÜNCE TARZI HAYAL DEĞİL MUTLULUK BEDENDEN YÜKSELSİN-0535 497 19 52

 

 

ÜRETKEN OLMAK İÇİN İP UÇLARI VE GERÇEK DENEYİMLER SENİNLE

 

 

Duygusal olmak tamamen duyguların rüzgarında bir rota çizmek hayatın bütün olumsuz yönleri ile mücadele ederken pozitif düşünce tarzı hayal değil mutluluk bedenden yükselsin ve istediğiniz noktaya kavuşun.

 

 

Bütün endişelerinizi bir kenara bırakıp üretken olmak için ipuçları ve gerçek deneyimler sizin de bir başarı hikayesi yaratmak sağlıklı ve üretken bir insan olmak için hedefler koymanız gerekiyor.

 

 

Her şeyden önce daha mutlu daha sağlıklı olabilmek için odaklanmak ve kendiniz için belirlediğiniz hedeflere yürümek gerekiyor.Sıradan insanların sıra dışı hikayeleri size ilham olsun istiyoruz.

 

 

Pozitif düşünce tarzı sizden önce yola koyulan Herbalife macerasında yeni bir hayata adım atan bütün insanlara vücutlarını şekillendirmek, pozitif düşünce kazandırıyor,içsel olarak benimsemek gibi ek faydalar sağlamıştır.

 

 

Hayat bütün karmaşası ile üzerinize geldiği anda egzersizler bu karmaşanın içinde sizin dingin bir ruh hali ile yol almanızı, sağlığı ve zindeliği hediye ediyor olacak.

 

 

Aklınızda her ne var ise harekete geçmek ve hedefe doğru yürümek gerekiyor. Bazen yorulur, bazen hedefi çok yakından ıskalamak mümkün ama asla vazgeçmeyin kendiniz için nedenleriniz olmalı.

 

 

NEDENLERİNİZ VAR İSE SONUÇLARI İNŞA ETMEK KOLAY

 

 

Samimiyet ve kendine saygı aslında ne oldu’yu bulmaya doğru kendinizi motive eder.Nedenleriniz var ise sonuçları inşa etmek kolay.İnsan sebep varsa sonuca kavuşturmak için mücadele eder.

 

 

Herkesin bir herbalife hikayesi var siz de kendinize karşı dürüst olup başarı hikayenizin nedenlerini belirleyin.Ancak o zaman hayaller gerçek olabilir

  • Her gün yataktan kalkmakta zorlanıyor musun, bir nedenin daha oldu.

 

  • Fazla kiloların ile alay mı ediyorlar hiç takılma kendine önem ver.

 

  • Yaşıtların arasında en iyi gözükmek ve formunu hiç kaybetmemek mi istiyorsun ,bir nedenin daha var demektir.

 

 

Bütün nedenler seni sana bağlamaya yetiyor öyle değil mi?

 

 

Hayat senin hayatın, hedefler senin, ihtiyacın olan enerji bütünüyle bedeninde saklanıyor.Egzersiz yapmak,sağlıklı yaşamak için güçlü nedenleriniz var.Her gün kendine farklı nedenler ile işkence yapmana gerek yok, her şey senin zihninde ve bedeninde çözümlerde.

 

 

Sizin içinde geçerli nedenlerinizi bilirseniz sonuçlara odaklanmak çok daha kolay olacaktır.Mutlu olmak istiyorsan önce bedenini şekillendirmek için kendine yatırım yap.

 

 

ROTASI OLMAYAN GEMİYE İLHAM OLUN ,PLANLAR SİZİN İÇİN

 

 

Başka insanların başarılarını izlemek belki sizin için hoş bir zaman geçirme aracı olabilir,ama rotası olmayan gemiye İlham olur ve planların sizin için var olduğunu bilirseniz yol almak daha eğlenceli olacaktır.

 

 

İnsanlar boşlukta her türlü baskıya açık olurlar eğer öyleyse kendiniz için bir hedef belirlemek, kilolarımı şu kadar zamanda kontrol altına alacağım gibi Pozitif düşünce sahibi olmak,bir hedef belirlemek, somut ulaşılabilir gerçekçi bir umut ışığı olabilir.

 

 

Tabi ki somut hedeflere ulaşmak için biraz net olmak gerekiyor.Küçük yatırımlar zamanla geri dönüşmeye başlayacağı için neler yapabileceğinizi planlamak aktif yaşamın ve beslenme ayrıcalıklarına sahip olmak sizi de değiştirebilir.

 

 

HEDEFLERİNİZE DESTEK TOPLAYIN

 

 

İnsan doğası gereği çevresel faktörlerden çok çabuk etkilenir.

 

 

Çevrenizde sizi eleştirenler kadar size yardım etmek için bir kenarda sabırla bekleyen insanlar vardır.Bu insanlar ile irtibatta kalmak hedeflerinize destek toplamak için en akılcı yoldur.

 

 

Arkadaş ve aile çevresi planladığınız şekilde kilo vermek için sizi mutlu edebilir ve destekleri sürekli referansınız haline gelir.Böylece motivasyonunuzu arttırmak ve vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmek için yeniden motive olmuş sayılırsınız.

 

 

Her düştüğünüz zorlukta vazgeçmemek için güçlü nedenleriniz ve destek ekibiniz sizinle birlikte hareket edebilir.

 

 

POZİTİF DÜŞÜNCE BESLESİN PLANLARINIZI,YAPIN,SADAKAT GÖSTERİN

 

 

Sağlıklı olabilmek, mevcut kilosunu koruyabilmek sadakat göstermeyi gerektiriyor. Başarıya plan yapın,sadakat gösterin, sevdiğiniz etkinliklerin olduğu hareketli zamanlar geçirin.Pozitif düşünce besliyor olsun planlarınızı.

 

 

Belki birkaç gün yürüyüş yapabilirsiniz, sıkıldınız mı hemen farklı bir etkinlik için için kolları sıvayın her bir etkinlik sizi amacınıza uygun hareket etmeye yönlendirir.

 

 

Zekice bir plan insanın bütün hayatını yeniden beklenmedik şekilde değiştirebilir.Farklı etkinlikler için çevrenizden de destek alabilirsiniz.

 

Sıradan insanlara ait hikayeler ile tanışın, istemek yeterli değil hemen hareketi başlatalım.

h24_shannon_gardner

Shannon Gardner

 

 

Shannon Gardner, Herbalife gerçek insanların gerçek hikayeleri ile büyüyor ve insanlara ilham oluyor.Nasıl mı?

 

 

Bir gıda uzmanı çoktan ellisini aşmış bir büyük anne tam tamına 3 günde 300 mil bisiklet sürmeye karar vermiş ve ülkesinde yaşayan yetersiz beslenme ile mücadele eden çocuklara yardım için basmış bisikletin pedallarına.

 

 

Kendi koyduğu hedef için ilerlemiş ve toplumda bir farkında’lık yaratmaya gayret göstermiş.

 

 

Sportif bir iddiası olmamasına rağmen küçük çocukların yaşamlarını iyileştirmek için Herbalife beslenme firmasının yardımını pozitif imkana çevirmiş.

 

 

Çevresinden aldığı desteği bir Beslenme Kulübü’nün kendi hayatını değiştirmesi sonucunda insanlara yardım edecek kadar kendisini genç hissetmesi üzerine bir dizi plan ile yola koyulmuş.

 

 

Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerini düzenli kullanarak hiç beklemediği performansı ve beslenme hedeflerini yakalamış.

 

 

Herbalife sosyal toplumun anbean içinde insanların hedeflerine ulaşması için azami gayret gösteriyoruz.

 

 

O tüm insanlara; bir maratoncu olmasa bile sanki bir maraton koşucusu gibi bisikleti ile yüksek performans göstererek doğru beslenmenin ve vücuda yatırım yapmanın ne kadar faydalı olduğunu bir kez daha göstermiş oldu.

 

 

Beslenme hedefleriniz için bitmek bilmeyen bir arzu ile hedeflerinize ulaşabilirsiniz.Zaman kazanmak günümüzün en büyük kazancı sayıla bilir.

 

Herbalife sizi bir sporcu olmasanız bile hiç beklemediğiniz bir anda beklemediğimiz bir noktaya taşıyabilir.

 

 

Yeter ki kendinize inanın Shannon Gardner,  bende sizler gibi bir insanım.

 

 

Herbalife sıradan insanlara sıra dışı hikayeler, pozitif düşünce tarzı ve deneyimler yaşatıyor diyerek kendi macerasını kısaca özetliyor. Sizinde bir başarı hikayeniz olabilir.

 

Herbalife Bağımsız Üyesi Lider Beslenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.