ANTALYA SERİK’TE HERBALİFE KİLO KONTROLÜ VE SPORLA FORM TUTMAK

ANTALYA SERİK’TE HERBALİFE KİLO KONTROLÜ VE SPORLA FORM TUTMAK

ANTALYA SERİK’TE HERBALİFE KİLO KONTROLÜ VE SPORLA FORM TUTMAK

Bugün sizleri kilo verme konusunda sohbet ettiğimiz Hatice hanımın merak ettikleri ve bizim ona verdiğimiz cevaplar üzerinden insanların bakış açısını ve gerçekte vücut bütünlüğünün altyapısını tanıtmaya çalışacağız.

 

 

 

Öncelikle Hatice Hanım farklı bir Network firması distribütörü olarak Herbalife firması ile ve beslenme ürünleri ile daha önceki yıllarda tanışmış olmasına rağmen kilo kontrolü konusunda yeterince başarılı olamamış.

 

 

 

Aslında kilo kontrolü sadece insanın bir eylemi gerçekleştirerek başarılı olacağı bir olay değildir.Vücudun dinamiklerini gözden geçirdiğimizde; Hatice Hanım sadece 1 aylık zayıflama seti kullanarak yıllardır biriktirmiş olduğu fazla kiloları ve iç yağlanmayı bitireceğini zannediyormuş.

 

 

 

Takdir edilir ki insan öyle bir kaç günde almıyor bu kiloları,istemsiz de olsa bir kere insan fazla yemek alışkanlığından öyle kolay kurtulamıyor çalışmak gerektiriyor.

 

 

Bunun anlamı gün boyunca tüketmesi gerektiğinden daha fazla tüketiyor, hareketsiz yaşamın cazip kurallarına uyuyor olduğunu bizzat kendisinin anlatımından anlıyoruz.Sonuç hüsran olmaması için Herbalife yaşam koçluğu desteğinin derinlemesine kullanılması ve tabiri caizse Limon gibi suyu çıkartılacak şekilde faydalanılması gerekiyor.

 

 

Hatice hanım, böyle bir durumda shake ile kilo vermek mümkün müdür? demeden edemiyor.

 

HERBALİFE SHAKE

Çünkü yaşamış olduğu deneyim ortalama 21 gün ve denetimsiz, kişiselleştirilmemiş bir program ile ancak bu kadar olabilirdi.Serik gibi bir tarafı Deniz bir tarafı yeşilliklerle kaplı bir coğrafyada insanın hareketsiz kalması zannedersem coğrafyanın tabiatına aykırıdır.

 

 

Hatice hanımın anlatımıyla maalesef günümüz beslenme şekli değişiklikleri insanları hareketsiz ve çaresiz bırakmaktadır.Bu arada beslenme kilo kontrolü ve sporla form tutmak, kilo vermek ya da kilo almak konusunda aynı ürünlerle nasıl sonuç alma planları yapıyorsunuz sorusunu bir çok kez duyduk.

 

 

Hatice Hanım da Herbalife Shake ve  Aktif Yaşam ürünleri konusunda tereddütlerini gidermemizi istedi.Nasıl ki farklı sektörlerde çalışan insanlar kendi alanları konusunda uzmanlaşmak ve birbirlerine yardım etmek isterler şu an bizim yaşadığımız durumda aynen budur.

 

 

Herbalife Shake kilo kontrolü konusunda; hem aşağı kontrol programları hem de yukarı kontrol programları içeriğinde bulunmaktadır.

 

 

Buradaki ana felsefe Herbalife Shake ile vücudun eksik kalan yapı taşlarının tamamlanması, protein açısından zengin bir yemek ile vücudun kilo vermesi ya da kilo alması için hedefine odaklı bir beslenme programı uygulanmasıdır.

 

 

Evet sporcu beslenmesi, Aktif Yaşam ürünleri sporcuların ve hareketli insanların sıklıkla kas geliştirmek ve kas yıkımlarının önüne geçmek için kullanılmaktadır.Ancak ne var ki kilo almak isteyen insanların genel kas yapılanması vücut bütünlükleri de düşünülürse daha zayıf kalmaktadır.

 

 

Kasların geliştirilmesi demek Kilo verirken ya da kilo alırken çok önemli bir atılım sayılmaktadır.Bunun içindir ki kilo almaya çalışan insanlar kas geliştirmeyi hızlandırmak için çabalar.

 

 

Kısaca kasların gelişmesi demek daha fazla kaloriye ihtiyaç duyulmasının önünü açmaktır.Vücudunuz ne kadar kaloriye ihtiyaç duyarsa o kadar hızlı kilo alırsınız.Başta da belirttiğimiz gibi burada Herbalife Distribütör farkı çok önemlidir işinin ehli bir yaşam koçu danışmanlık konusunda olduğu kadar beslenme ve diyet konusunda da ilgili ve etrafına Işık saçan bir yaklaşım sergilemelidir.

 

 

Malumunuz olduğu üzere kilo almak yada kilo vermek gibi problemler ile başa çıkmak isteyen insanların normal şartlarda elde edemediği başarıları kişiye özel beslenme programları ile başarmaları biraz kendilerine, biraz ürünlere, birazda Herbalife yaşam koçunun verdiği tavsiyelere bağlıdır.

 

 

Bu üçlü kombinasyonu yakalayan bütün kadınlarda ve erkeklerde gelişmeyi takip etmek ve eksikleri yerinde tespit etmek Herbalife yaşam koçunun en önemli vasfıdır.

 

 

Bir insanın ne kadar suya ihtiyacı olduğunu, ne kadar sürede kilo verebileceğini ya da ne kadar sürede kilo alacağını kestirmek ve buna uygun tedbirleri almak tamamen özveriyle takip ederek destek olmayı gerektirir.Güvenli şekilde kilo veren insanlar tekrar kilo alma eğiliminde olmazlar.Bunun yanında spor konusunda duyulan tereddütleri gidermek bizim sistemli çalışmamızın bir parçası.

 

 

Çünkü çoğu insan spor yapmadığı halde ve herhangi bir çaba harcamadan kas gelişimini, bunun yanında kilo vermeyi ya da kilo almayı hedeflemektedir.

 

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

Herbalife formülü çok basittir bunu hayatınızın anlam kazanması için sizde uygulayabilirsiniz % 80 beslenme – % 20 hareketli yaşam kısa zamanda büyük başarılara imza atmanız tamamen Herbalife beslenme ayrıcalıklarına sahip olmanızı gerektiriyor. Herbalife aktif yaşam uzmanı Samantha Clayton insanların kilo vermek ya da kilo almak için öncelikle beslenmeye olan ilgisinin yükseltilmesine işaret etmektedir.Böylece yüksek meblağlar ödeyerek spor salonunda spor yapmanıza gerek kalmaz.

 

 

Bunun nedeni insan her gün değişik, karma antrenmanlar ile evden çıkmadan ya da açık havada çeşitli egzersiz çalışmalarını, uzun tempolu yürüyüşleri kendi başına da yapabilir.

 

 

Asıl problem yazımızın bu bölümünde bugün ikinci konuğumuz Güllü hanımın bize aktardığı meselelerdir.

 

 

Bugün öğleden sonra telefonla irtibata geçtiğimiz Güllü Hanım vücut analizi ve beslenme programı konusunda bilgi almak istediğini belirterek bizden talepte bulundu.

 

 

Öğleden sonrası için randevulaştığımız Güllü Hanım karar değişikliğine giderek spor salonunda çalışmalar yaparak kilo vermeyi hedeflediğini belirtti.Esas olarak insanların bütününde kilo problemleri hareketsiz yaşama bağlanmaktadır, bunun yanında yüksek kalorili yiyecekler, şekerli gıdalar,gazlı içecekler, işlenmiş ve özelliğini yitirmiş gıdalar gözden kaçmaktadır.

 

 

İnsan bir bütündür ve bir bütünün büyük parçasını alırsanız elinizdeki bütün; bir üç ayaklı sehpa varsayımıyla yaklaşırsak kesinlikle bu sehpanın ayakta kalması ya da umulan faydayı göstermesi çok zordur.

 

 

Spor yaparken en büyük gelişmeye beslenme adına atılacak kararlı adımlar sayesinde sahip olabilirsiniz.İnsan zaten kısacık ömründe kilo vermeyi ya da kilo almayı dert ediliyorsa daha sağlıklı ve daha mutlu bir dünya için kendisini de gözden geçirmesi gerekiyor.

 

 

Sadece spor yaparak zayıflamayı planlıyorsanız işte örnek verdiğimiz sehpa gibi tek ayak üzerinde durmaya çalışıyor gibi gözüküyorsunuz.Amacınız hedefine odaklanmak ve gerçekten sonuç almak gayesinde iseniz spor yaparken; protein,lifli gıdalar, enerjinizi düşürmeyen Aktif Yaşam ürünleri kullanabilirsiniz.

 

 

Sonuçta Herbalife Aktif Yaşam ürünleri vücudunuzun genel yapısının şekle girmesini ve kalıcı kas hasarlarını engellemek için yüksek çaba sarf etmeden amacınıza ulaşmanızı sağlayabilir.

 

 

SERİK HERBALİFE ŞUBESİ

 

 

Mevsim bahar olunca Serik güneş ile yeniden tanıştı haliyle kadınlar ve yoğun çalışan tüm beyler mont ve kabanları bırakıp ileri doğru çıkan göbeği nasıl eritmeliyim telaşına girdi.

 

 

Sakın vazgeçmeyin Serik herbalife şubesi olarak tüm kilo problemlerinizi kişiye özel,herbalife bir aylık paket programlarımız ile yeni başlangıç yaparak hepsiburada yanlış duymadınız evet Serik’te kolayca çözümlenecek konulardır.

 

Herbalife Thermo Complete

İnternetten arayış içine giren insanlara çözüm önerimiz ürün odaklı olarak konuyu daraltmayın, yani herbalife modelleri,fiyatları ve ürünleri gibi tüm konular Serik merkezinde yüz yüze iletişimin güveni sayesinde çok daha kolay hale geldi.

 

HERBALİFE SATIN AL

 

 

İnsan hiç bilmediği ürünleri tek başına nasıl kullanabilir ki?

 

 

Peki biz nerede miyiz? Yelken Aktif Yaşam Kulübü,Merkez mahallesi,Migros market doğusu full bilgisayar servisi karşısındayız.Bir tık ile ürünlere sahip olmak önemli değil, sonuç almak önemlidir.Kilonuzu kontrol etmenin yolunu bizden öğrenin.

 

 

Herbalife ürünleri 40. yılını kutlayan büyük bir ekibin uzun çaba ve gayretleri ile üretilir,işini ciddiye alan herbalife bağımsız üyeleri tarafından beslenme tavsiyeleri ve gelişen trendlerin takibi ile sizlere ulaştırılır.Ben tüm ürünlerimi kendim almak istiyorum derseniz, herbalife üyelik ve ürünler hakkında bilgi almak çok önemli danışmak ve daha fazla bilgi almak için 0535 497 19 52 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz.

HERBALİFE SİPARİŞ

İnsanlar bir arayış içinde ve resmi kaynakların açıklamaları ki; 2010 yılında yapılan çalışmalar obezite rakamlarına dikkat gösteriyor.Acil eylem planı tüm çevreler tarafından tavsiye ediliyor.Yetişkin insanlarda görülen obezite rakamları erkeklerde %20,kadınlarda ise %40 ve genel toplamda % 30 olarak açıklanmıştır.

 

 

Herbalife Türkiye ofisinden yapılan açıklamalarda genel anlamda beslenme ağırlıklı değerlendirilmelidir.

 

 

Aşağıda belirtilen basın haberleri ise 2019 yılı kasım ayı için verilen obezite rakamlarının,forumlarda yapılan herbalife yorumları gibi yoruma açık değil daha çok rakamsal olan net verilere işaret ediyor.

 

 

Bu arada 2010-2019 yılları arasındaki değişim çok önemli yetişkinlerde erişkin insanların %60 ila 65 oranında dikkat çeken bir artış söz konusu.Duruma tepki olarak dengeli beslenmeye özen gösteren Serikli insanlar; herbalife shake,herbalife kullananlar gibi popülist etkileşimlere pek itibar etmiyor daha çok gözüyle görmek ve sonuç almak istiyor.

 

 

Zaten herbalife nedir? derseniz yüz yüze iletişim ve doğrudan insanların birebir iletişimde kalmasıdır diyebiliriz. Sizler böylece herbalife kargo takibi konularını dert etmekten,yanlış kargo içeriği ve iade süreçleri gibi istemediğiniz durumlardan etkilenmezsiniz.

HERBALİFE ÜYELİK

 

 

Herbalife Türkiye firma genel kuralları gereği, distribütör,tercihen ayrıcalıklı müşteri kayıt aşamasında referans yolu ile üyelik veya ayrıcalıklı müşteri olmanızı daha kolay hale getirmiştir.Bir çok sektörde olduğu gibi beslenme konusunda da yılları tecrübe ve bilim ile insanların mutfaklarına getiren Herbalife Nutrıtıon büyük bir beslenme firmasıdır.

 

 

Birbirinden eşsiz kilo kontrolü ürünlerine sahip olmak veya insanlar iş fırsatına ilgi duyuyor olabilirsiniz.

 

 

Antalya Serik’te kilo vermeyi veya dengeli beslenmeyi amaçlayan tüm insanlara yüz yüze iletişim sayesinde daha fazla bilgi sahibi olmalarını tavsiye ediyoruz.40 Yıllık tecrübeyle tanışmadınız mı eğer fırsatı bugüne kadar görmedi iseniz artık beslenme sektörün öncüsü  üretimden son tüketiciye kadar güvenle takip ettiği, bitkilerden üretilen ürünleriyle siz de kendinizi iyi hissedin.

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

 

Dünyada 200’den fazla spor takımı ve organizasyona beslenme sponsorluğu yapan Herbalife yıldızların tercihidir.Türkiye için Kadınlar Basketbol Ligi sponsorluğunu yapmaktan onur duyuyoruz.Kadın gücüne inanan HN her bir kadının doğru beslenme ile her zaman daha iyisini yapabileceğine inanıyor.Peki  siz de kendinize inanıyor musunuz?

 

 

Herbalife üyelik avantajları için bizimle iletişime geçebilirsiniz ertelemeyin kendinizi!

 

 

Serik Herbalife üyelik fırsatları

 

*Sadece kendiniz ya da aile bireyleri için ürün satın alabilirsiniz.

 

*Toplu sipariş zorunluluğu yoktur.

 

*Aidat ve aylık kullanım bedeli gibi kesintiler olmaz.

 

*Ek ödeme gibi sürprizler yoktur.

 

*Herbalife üyeliği ile referans verme hakkına sahip olabilirsiniz izin verilen tüm ülkelere üyelik verme hakkına sahip olabilirsiniz.

 

*Dengeli beslenme ürünlerine ve cilt bakım ürünlerine indirimli ve sabit indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

*Firma etkinliklerine katılabilirsiniz.

 

*Eğitim ve eğlence organize edebilir insanlara mini seminerler ile katkı sağlayabilirsiniz.

*Arzu ettiğiniz zaman tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışma şartlarına uygun işinizi kurabilirsiniz.

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.