FİTNESS RUTİNİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASI DOĞRU BESLENME

FİTNESS RUTİNİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASI DOĞRU BESLENME

FİTNESS RUTİNİNİN EN ÖNEMLİ PARÇASI DOĞRU BESLENME

Yakın zamana kadar spor yaparak kilo kontrolü yapmaya çalışan yüzlerce insanla görüştük belli tabular var ve bunları yıkmak çok kolay olmuyor.

 

 

Gerçekten üstün bir performans ve egzersiz rutinin en önemli parçası doğru beslenme.İnsanın önce kendi kendisini ikna etmesi gerekiyor.

 

 

Spor yaptıktan sonra besleniyor ve neden kilo veremiyorum diye kendinizi ezmeye ve suçlamaya devam ediyorsanız; sizlere bir kez daha doğru beslenmenin gücünü göstermek alışkanlıkların değiştirilmesinin,yeni bir şeylerin öğrenilmesinin en az birkaç ay alacağı gibi önemli bir bilgiye buradan paylaşmış olalım.

 

 

Yeni bir şeyler yapmak insanı heyecanlandırıyor değil mi?Spora başladınız her şey güzel gidiyor ama beslenmenize eksik! Nasıl yardımcı olabiliriz bir de ona bakalım.

 

Hayatımızı çalışarak kazanıyoruz herkesin paraya ihtiyacı var ama her şeyden önemlisi diri güçlü bir vücuda daha çok ihtiyacımız var.Kendinizi geliştirmek istiyorsanız beslenmeyi asla fiziksel çalışmalardan ayrı bir davranış olarak görmeyin.

 

 

Lafı evirip çevirmeye gerek yok kısacası beslenme hayatın her alanında olduğu gibi fitness resimlerinizde de daha aktif bir vücut sergilemeniz için en doğrusu.Herbalife kişiye özel planlar geliştirilmesini, fiziksel amacınız ne olursa olsun mükemmel sonuçlar almanızı görev edinmiş.

 

 

Vücudumuz için en doğru zamanda en doğru besinlerle beslenme ihtiyacını doğru kaynaklardan karşılamak gerekiyor.Henüz yeni başlayanlar varsa daha spora başlamadan önce egzersiz öncesi ve sonrası beslenmenin nasıl olacağını biraz açalım.

 

Herbalife Niteworks

Fiziksel bir aktivite demek vücudun karbonhidratlar, elektrolitler,nitrik oksit, besleyici proteinler ve yenilenme sürecini hızlandıran vitaminlere ihtiyacı var anlamına gelmektedir.Her bir çalışma yeni bir ödev gibi ve her şeyi yeniden başlatmak gerekiyor.Kan dolaşımının hızlanması yoğun kas faaliyetlerinde vücudun bitkin düşmesini engeller.

 

 

Konsantrasyon ve performansınızı formatlamak istiyorsanız dikkatli değil, takipçi olmanızı öneriyorum.İşini iyi yapan insanlar olduğunuza eminim.Sonuçta spor sizin için eğlenceli bir iş,öyleyse en iyisini yapmak için kollarınızı sıvayıp birlikte yol alabiliriz.

 

Herkes için geçerli kurallar sizin için ayrıcalık tanımıyor ise kendi yolunuzu açmanın zamanı gelmiş demektir.Egzersizden topu taca atıp kaçmak olmaz.

 

 

Egzersiz sonrası toparlanmak bütün kasların yeniden gelişmesi anlamına geliyor. Herbalife h24 serisi Rebuild Strength tam olarak spor sonrası yağsız kas kütlesi inşa etmenizi kolaylaştırır.Peki hiç deneyen var mı? Düzenli kullananlar lütfen 0531 407 99 94 numaralı hattımızdan bize paylaşımlar yaparak destek olsun.

 

 

Kendiniz için yapılacak o kadar çok yatırım var ki; fiziksel aktivitenin beslenme ile ilişkisini sıkı tutarak kalıcı kilo kontrolü ve vücut kombinasyonunu iyileştirmek mümkün olabilir.

 

 

Çoğu insan gibi sizler de sporcu beslenmesinin önemini ve mücadeleciliğin bir parçası olarak doğru beslenmeyi hayatınızın en kolay ulaşılır noktasına yerleştirmeniz gerekiyor.Fitness tamamıyle kişinin gelişime endeksli tüm ihtiyaçlarını karşılayacak karma çalışmalardan sonuç almayı kolaylaştıran  geniş bir alan.

 

 

Siz burada kendinize ne kadar yer edinmeyi istiyorsanız o kadar faydalı olacaktır.Hedefleriniz doğrultusunda kötü beslenmenin sizin için bir engel olduğunu unutmadan günlük çalışmalarınızda fitness öncesi ve fitness sonrası planlarınızı birlikte yapabiliriz.

 

 

İster kuvvet antrenmanı, isterse aerobik ya da anaerobik çalışmalarınızda yanınızda olmak için tekrar tekrar hatırlatmalar yapmaya çalışıyoruz.Her gün daha iyisi için doğru beslenmeyi sadece bir klişe olmaktan çıkarmanın zamanı geldi geçiyor.Her geçen gün sizin için sayaç geriye doğru ilerliyor.

 

 

Elbet egzersiz çalışmalarımız şampiyonlar gibi olmasa da; profesyonel bir sporcunun nasıl diyet yaptığını herkes merak eder.Eminim siz de meraklandınız bütün merak ettikleriniz olmasa da fikir veren önerilerimiz olacak.

 

  • Sabahleyin erkenden kalkmak vücudun doğru besinlerle yeniden güne hazırlanmasını teşvik etmek en güçlü desteğiniz olabilir.

 

  • Bazen Herbalife Shake, Herbalife formül 1 Sport tercih size kalmış.Çalışmaya başlamadan önce CR7 Drive mükemmel hidrasyon için hep yanınızda.

 

  • Sabahları 11 ile öğleden sonra saat 2 gibi çalışmayı düşünüyorsanız güzel havalarda bisiklet en ideal olanı diyebiliriz.

Herbalife H24 Rebuild Endurance

  • Tabi bisiklet üzerinde bir şeyler içmek gerekir, Herbalife H24 Endurance size bu konuda destek olabilir.

 

  • Öğleden sonraları bisiklet pedalından ayağınız yere basar basmaz 1 ya da 2 adet Herbalife Protein Bar sizi performansınız için ayakta tutmaya yetecektir.

 

  • Akşamları ise gönlünüzce bir yemek yemek en büyük ödülünüz olacak.

herbalife protein bar

  • Izgara balık, tavuk, kırmızı et, bol salata bizim için olduğu kadar sizin için de besleyici doğru bir karar.

 

  • Gece yemek yemekten kaçınmanız için akşam yemeklerini tam 1 saatte olması 19 ile 20 arası sizin için en uygun olan nedir sorusuna yanıtımızdır.

 

  • Dışarıdan yemek yerine kendi yemeklerinizi de tasarlamak için birebir Koçluk alabilirsiniz.

Herbalife Official Member Lider Beslenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.