DİYETTE KİLO VERMEYİ KOLAYLAŞTIRAN ADIMLAR

DİYETTE KİLO VERMEYİ KOLAYLAŞTIRAN ADIMLAR

DİYETTE KİLO VERMEYİ KOLAYLAŞTIRAN ADIMLAR-0535 497 19 52

Kilo verenlerin nasıl kilo verdikleri sürekli merak konusu olarak sizin de gündemimizi meşgul ediyor ise sizin için de gerekli önlemleri almanızın zamanı gelmiş demektir.

 

 

Kilo vermenize yardımcı olacak disiplinli alışkanlıkları günlük hayatta uygulamanız; kilo verenler nasıl başarılı olmayı öğrendiler ise sizin içinde bir açık kapı bıraktılar demektir evet evet siz de öğrenebilirsiniz.

 

 

Ayrıca kilo vermek sadece yaşam kalitenizi arttırmak ile kalmayacak kilonuzu daima istediğiniz düzeyde tutmanız için gereken fikirlerin oluşmasını da kolaylaştıracaktır.

 

 

Yapamam ben bu problemi çözemem aaa yine yanlış yaptım sabah kahvaltı etmeden bir kahve ile öğleye kadar zaman geçirdim ne yapsam kurtulamıyorum bu atalet duygusundan mı diyorsunuz?

 

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

Atalet duygusunu yenmenin elbet bir çözümü var basit kolay eğlenceli ve içinizi kıpır kıpır edecek kadar güçlü nedir bu şimdi diye düşündünüz değil mi?Tabiki tek rakibiniz kendiniz olduğuna göre basit kolay eğlenceli bir yolculuk için hazır olan herkes bize katılabilir.

 

 

-Yakınlarda yaşayan birileri vardır muhakkak kilosunu kontrol eden sürekli olarak Fit kalmayı başaran.İşte çok basit bir özeleştiri ile kendinizi tanımaya başlayabilirsiniz.

 

 

Her sinirlendiğimiz de bir şeyler tüketmek yerine kaliteli beslenmek için kendinize zaman ayırabilirsiniz.İnsan kendisini tanıdığını zanneder ama yeni bir diyet ve alışkanlıklara adapte olmak konusunda gayret gösterenleri de kıskanır.Ne tür, hangi zorlukları nasıl aşacaksınız kolayca öğrenebilirsiniz.

 

 

-Büyük beden elbiselerden kurtulmak istiyorsun.Düzenli egzersiz alışkanlığını kazanmak haftada bir ya da iki gün yoğun egzersiz yapmak yerine haftanın 6 günü günde sadece 30 dakika çalışarak neleri başarabilirsiniz biliyor musun?

 

 

-Ressamların yaptığı gibi çerçeveyi belirlemek.Hangi resmi nasıl çizeceğimizi gösterebilir.Siz de kendi hedeflerinizi belirleyin günlük ne kadar spor yapacağınız netleştiği zaman kaç dakika yürüyüş,kaç barfiks, kaç defa squat yapılacağı konusunda aklımızda sorular oluşmaz.Çünkü her şey nettir.

 

 

-Kafa karışıklığı yaratmayacak kadar hızlı çözümler üretmeye çalışıyoruz.Sabah ve gece yatış saatleriniz arasında rutin yemek yeme alışkanlığınız düzene girdiği zaman kilo almak ya da kilo verme konusunda endişeleriniz ortadan kalkacaktır. Ancak vücut dilimizi çözmek metabolizmanın yavaş olduğu saatlerde bir şeyler yemek yerine kalorisi kısıtlı besleyici öğünler oluşturmak daha kolaydır.

 

 

-Çoğu zaman kilo kontrolünde şaşırtıcı sonuçları ile başarıyı yakalamış insanlara baktığımız zaman dengeli beslenmeyi oturtmuş ve her besin ögesinin ne kadar kalori olduğunu, porsiyon içerisine yüksek yağlı yiyecekleri az aldıklarını görüyoruz.Yaptıkları her yeni eylemde nasılda enerji dolu oluyorlar değil mi? Halbuki rutinlerin dışına çıkamayan insanların ise bir an olsun bu enerjinin kaynağına doğru adım atmakta tereddüt etmeden koşmaları gerek en azından kendileri için.

 

-Elbette porsiyon boyutları ile oynamak en başta cazip bir fikir olarak sunulmasına rağmen bir tabak tatlının ya da acılı ızgaranın kime göre ve neye göre küçük yada büyük porsiyon mu olduğu tartışılmalıdır.Bu nedenle günlük kalori ihtiyacınızı belirlemek için bir Herbalife yaşam koçu ile detaylı analiz yapmak diyet yaparken işinizi kolaylaştırabilir.

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

-Stres ile karbonhidrat arasında ciddi ve birbirine sıkı sıkıya bağlanmış güçlü bağlar bulunmaktadır.Bu nedenle karbonhidrat, protein, sağlıklı yağlar ekseninde oluşturulan diyet listeleri daha fazla başarıya açık, sonuca götüren listelerdir.

 

 

-Çoğu insanın kötü beslenmeden dolayı ruh hali antidepresan ilaçların insafına bırakılmış durumda.Bu nedenle aynaya bakıp mutlu etmek istediğiniz kişi siz olmalısınız.Her zaman etraftaki insanları memnun etmek ve onların istediği gibi davranışlar sergilemek zorunda değilsiniz.Çünkü size kısacık ömrünüzde can boğazdan gelir ne yapacaksın! Diyerek serzenişte bulunan kişilere Hayır demeyi öğrenmeniz sizinle ilgili bir konu, bir kere hayır demekle “Dünyanın Sonu Gelmez”.

 

 

 

-Her şeyden önemlisiniz, dışarıda yemek yiyen insanların kalori kontrolü ve porsiyon ile ilgili sınırlama yapamadıkları açık olan bir gerçeklik iken evde yemek yapmayı ihmal eden kadınların sürekli Face food yemeklere mahkum olmadıklarını bir kez daha hatırlatmış olalım.Artık dönem kendini daha iyi hissetme ve daha iyi görünmek dönemidir.Akılcı bir diyet ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

 

 

-Günümüzde kilo veremeyen insanların genellikle glisemik indeks tuzağa ile karşı karşıya kaldıkları bir süreç içerisindeyiz.Beslenme kalitesinin, tüketilen besinlerin ne kadar besleyici olduğu, birebir gerçekleştirilen çalışmalar sonucu; daha ciddi ve güvenilir yöntemler ile kilo vermenizi, kalıcı sonuçlar inşa etmenizi, önceki yıllara göre daha yüksek yüzdelerde başarı ile sonuçlandırmak hızla kolaylaşıyor.Peki siz değişimin hangi tarafında kalmayı tercih ediyorsunuz.

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.