ZAYIFLAMAK İÇİN EGZERSİZ SONRASI 5 TEMEL BİLGİ

ZAYIFLAMAK İÇİN EGZERSİZ SONRASI 5 TEMEL BİLGİ

ZAYIFLAMAK İÇİN EGZERSİZ SONRASI 5 TEMEL BİLGİ

 

 

Yakıcı güneş sıcağı altında koşarken ya da doğa yürüyüşü yaparken kim düşünmez ki egzersiz sonrası bir ödül uğruna daha fazla koşmayı ya da karlar altında tempolu yürüyüş yaparken evde sıcacık bir poğaça ile mis gibi bir çay içmeyi.

 

 

Elbette herkes antrenmandan sonra acıkıyor, ancak zayıflamak için egzersiz sonrası 5 temel bilgi gerçek spor aşıklarına, kiloları ile başa çıkmak isteyen tutkulu koşuculara ilham olabilir.

 

 

Herbalife bilimsel çalışmaları sahaya yansıtarak insanların daha sağlıklı ve mutlu olmaları yolunda yol arkadaşlığı etmeyi kendisine ilke edinmiştir.

 

 

Yapılan bütün egzersizler sonrasında kasların ve bedenin genel ihtiyaçlarını karşılamak; kızartmalar ya da pizza gibi yiyecekler ile telafi edilemez.Gerçekte ihtiyaç olan ne varsa bir porsiyon içerisinde dengeli sunulan spor öncesi ve spor sonrası Herbalife ürünlerini hiç denediniz mi? Zayıflamak isterken kas yapmak gerekiyor.

 

 

Kasların vücuda katacağı yeni gelişmeler sizleri olduğu kadar bizleri de heyecanlandırıyor.Peki gerçekten yapılan bu kadar mücadeleyi çöpe atmaya niyetli misiniz?

 

 

Çünkü spor sonrası yapılan pasif hatalar insanın kilo vermesinden çok kilo almasını kolaylaştırıyor. Çok yemek mi aman aman kalsın demek yetmiyor.Ben zaten azıcık gibi mazeretler de durumu kurtarmıyor.

 

 

Hadi o zaman taşları yerine koyalım aşırı yemekten ve yine aynı teranelerden şikayet etmek yerine mücadeleye nasıl devam edebiliriz bir de ona bakalım.

 

 

Kalori demek kömür değildir

 

 

Kalori dediğimiz zaman çoğu insan sadece kömür cinslerinin kalorisini işaret ettiğimizi düşünür.Aslında yediklerimizin hepsinin bir karşılığı var biz bu karşılığı ne kadar sürede ve hangi koşullarda dengeye koyuyoruz bu çok önemli.

 

 

Yediğimiz yiyeceklerden kazandığımız kalorileri eritmek ve bir daha ki antrenmana kadar ne yedim, ne içtim pişmanlığı yaşamak istemiyoruz öyle değil mi?

 

 

Burada önemli olan çalışmaları gerçekleştirirken ne kadar kalori yaktığımız gözümüzden kaçmaz.Peki spor sonrası gerçekten dürüst davranabiliyor muyuz bu durumu telafi etmeli ve kendimize karşı dürüst olmalıyız.İlk başta yüksek karbonhidrat tüketmek yerine yüksek lif içeren gıdaları düşünmeli.

 

 

Kaliteli, egzersiz sonrası protein ihtiyacını hızlıca karşılayan Herbalife Rebuild Strength egzersiz sonrası kasların beslenmesini sağlayabilir.

 

 

Çoğunlukla antrenman sonrası neler tüketileceği konusunda kararsız olan bütün insanlara bir liste oluşturmalarını, egzersizden sonra handikap önleyici listelere güvenmelerini tavsiye ediyoruz.

 

 

Zamanlama spor için ne kadar önemli ise beslenme içinde önemlidir.Kalori yönetimi denildiği zaman aklınıza Herbalife ürünleri gelmeli, kilo kontrolünde Lider beslenmeye güvenebilirsiniz.

 

 

Soruna değil probleme, egzersiz ile odaklan

 

 

Egzersizler insanı heyecanlandıran hormonal dengenin bir anda yükselişe geçtiği adrenalin tutkunu insanlara heyecanı tekrar yaşamak için umut ışığı saçan düzenli aktivite grubudur.

 

 

Hırslanmak ve daha iyisini başarabilmek için soruna değil çözüme odaklanın.Gerçekten aç olup olmayacağımızı bilmek bazen mümkün olmayabilir.Spor sonrasında kontrolü elde tutmak kolay olmayabilir.

 

 

İşte bu yüzden çözüme odaklanmak, sağlıklı bir aperatif menüsü oluşturmak gerekiyor.Her şeyden önce susuzluğa karşı tedbir almalısınız.Çünkü susuz bir vücut bütün tacizlere açıktır.

 

 

Çok yemeye dur demek için önce vücudun susuzluğuna dur demek gerekiyor.Gerçekten göbeğinizin eridiğini görmek için kendinize bir nebze bile olsa güvensizlik aşılamayın.

 

 

Hayal kurmak hayaline ulaşmak kadar güzel bir duygu var mı?

 

Herbalife H24 Prolong

İşte tam burada kesinlikle doğru yerde olduğunu, antrenman sonrasında ihtiyacın olan sağlıklı kaloriyi yerine koyduğunuzdan emin olmak isterseniz; ancak planlı çalışırsanız emin olabilirsiniz.

 

 

Eğer Herbalife prolong gibi bir ürüne güveniyorsanız uzun antrenmanlar sizi sarsmaz ama yeterince beslenmeye dikkat etmiyorsanız her antrenman sonrası çözüme değil problemde takılı kalırsınız.

 

 

Zayıflamak için yemek

 

 

Yemek için yemek tüketmek sadece tartıya çıktığınız zaman moralinizi bozar. Önceleri uzun yürüyüşler, tempolu koşular planlarken düştüğün hatalara düşmemek için, zayıflamak için yemek nasıl bir şey bunu merak etmelisin.

 

 

Düzenli yemek yemek bir günün en önemli aktivitesidir.Böylece sağlıklı kan şekeri seviyesini tutturmak hedeflere koşmak mümkün olabilir.Bir zaman aralığında ne kadar tüketeceğinizi bilirseniz kendinize olan güveniniz her geçen gün artacaktır.

 

 

Çoğunlukla protein ağırlıklı besleniyor iseniz zengin bir menüye sahipsiniz demektir.Normal beslenme planı ile başlamamış ve halen fazla kilolarınız varsa Herbalife rehberliğini size koçluk yapabilecek bir resmi Herbalife distribütöründen talep edebilirsiniz.

 

Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu
Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu

Proteinin kilo kontrolünde rolü büyüktür, amacımız kimin yemek menüsünde neler var onları kontrol etmek değil, daha çok lojistik destek vererek insanların planlı çalışmalarını desteklemektir, hedeflerine ulaştırmak için mücadele ederiz.

 

 

Bütün gıdaların vücut üzerindeki etkisi spor yapan insanlar için çok daha fazla öneme sahiptir.Hele bir de kilo gibi probleminiz varsa enerji kaynaklarımızı birlikte gözden geçirebiliriz.Karmaşık karbonhidratlar doyurucu, basit karbonhidratlar ise hedeften uzaklaşmayı kolaylaştıran gıdalardır.

 

 

Ne kadar ağır antrenman yaparsanız o kadar dengeli tüketmeyi öğrenmeniz gerekiyor.Bu gibi bilgileri tek bir kaynaktan almak istiyorsanız gerçek bilgi için planlarınızı birlikte yapabiliriz.

 

 

Mücadele yeni başlıyor egzersizi pas geçme

 

 

Plansız çalışmalar nasıl ki şehirlerin silüetini değiştiriyor, plansız egzersiz çalışmaları da kilo kontrolünü sekteye uğratıyor.Mücadeleniz yeni başlıyor egzersizi pas geçmeyin.

 

 

Egzersiz çalışmaları güne başlarken kahvaltı ile şekilleniyor, sabah kahvaltısında Herbalife formül 1 Shake ile güne başlayan insanlar güne gülerek devam edebilir.

 

 

Daha farklı hissetmek istiyorsanız sağlıklı yemek kervanına siz de katılabilirsiniz, öğünlerinizi planlarsanız egzersizlerinizi de program dahilinde götürebilecek güce sahip olabilirsiniz.

 

 

Sabah ve akşam arasında beslenme farklılıkları egzersiz çalışmalarını da etkiler yoğun çalışan insanlar için mutlaka gece spor salonunda geçirdiği vakitlerin önemi yüksektir. Bütün bu çalışmalarınız çöpe gitmesini istemiyorsak mücadeleye devam etmeliyiz.

 

 

Kas gelişimi kalori yakmanızı kolaylaştırır

 

 

İnsanın kendi kendisini yaptığı aktiviteler boyunca desteklemesi kadar şanslı bir durum yoktur.Zevkli egzersizler arkadaşlarla bir grup çalışması sergilemenizi kolaylaştırır.

 

 

Ortak hedeflere koşan üç-dört kişiden oluşan düzenli aktiviteleri paylaşan gruplar sizi hedefe götürebilir.

 

 

Daha çok kilo vermeye odaklı çalışmalar yapan küçük gruplar nokta atışları gerçekleştirerek cumartesi-pazar dahil olmak üzere ortak organizasyonlar ile farklı kombinasyonları sergileyebilir.

 

 

Hiçbir zaman iddialı yarışmalar ile kendinize eziyet etmeyin.Çoğu insan koşuda ya da barfiks çekerken arkadaşı ile egzersiz sonrası için iddalaşır sonuç; yüksek kalorili hatta yüksek yağlı yiyecekler ile yapılan bütün egzersiz çalışmalarının üzerine bir sünger çekilmesine neden olur.

 

 

Mantık tersini işaret ediyorken vücudunuzu dinlemeniz eğer kutlanacak bir durum varsa yine sade bir meyve şöleni ile geçirileceğiniz unutulmamalıdır.

 

 

Kalorileri depolamak kolay, dengeli öğünler oluşturmak zaman alan bir durum.Vücuttan yayılan sinyalleri iyi takip edenler başarılı olacak.Unutmayın vücudunuz yaşadığınız en önemli sığınak.

 

 

Kas gelişimini tek başına yada grup egzersizleri sayesinde başaran insanlar gerçekten şanslı,kas gelişimi kalori yakmanızı kolaylaştırır bu sayede tartıda yüzününüzü güldürür hayat gülünce güzel.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.