DEĞİŞKENLERİ TAKİP EDEREK GÜCÜNÜZE GÜÇ KATAN 6 YÖNTEM

DEĞİŞKENLERİ TAKİP EDEREK GÜCÜNÜZE GÜÇ KATAN 6 YÖNTEM

DEĞİŞKENLERİ TAKİP EDEREK GÜCÜNÜZE GÜÇ KATAN 6 YÖNTEM

 

 

Daha çok hareket ederek farklı değişkenleri de oyuna eklemenizi kolaylaştıracağınız, gücünüze güç katan 6 yöntemden bahsetmek istiyoruz.

 

 

Kaçan bir fırsat gibi kaslarınızın kuvvetini ve dayanıklılığını yeniden yerine getirmek için sebepleriniz vardır.Sağlık, bazen kilo vermek, bazen kilo almak için çaba göstermek gerekiyor.

 

 

Hedefimiz kilo almak, kilo vermek, kimi zaman yerimizi korumak bulunduğumuz kiloda bir çivi gibi sağlam, tüy kadar hafif olmaktır.

 

 

Kadın ,erkek gözetmeksizin herkesin hedefleri arasında bulunan bu bariz amaçlarımız vardır.Ancak hiç bir zaman günü kurtarmak değildir amacınız.Sadece egzersize kilitlenip öz güveni yerinde tutmak hedefe doğru koşmaktır asıl amaç.

 

 

Yolda yaşanan macera insanı daha fazla heyecanlandırıyor.Bedensel olarak elde edilen başarılar ruh gücünün maksimize olmasını sağlayan adımlar ile gücünüzü yeniden yerine koymak için hazır mısınız?Amaçları olan bir mücadele her zaman sahadan galip ayrılır hadi o zaman başlayalım.

 

 

Kilo mu vermek istiyorsunuz güç alın

 

 

Tempo hayatın her anında sizinle olsun.İnsanlar genelde vücut ağırlığından memnun olmadıkları ve yaşadıkları kaygı sonucu kaslarını geliştirmek için mücadeleye başlar.

 

 

Mevcut kasların geliştirilmesi ancak sistemli çalışma ve itina ile uygulanan bir diyet sayesinde gerçekleşir.Metabolizmanın kaslar sayesinde aktif olacağı katı yağ tabakalarından kurtulmanın yolu kas kalitesinin yükseltilmesi sayesinde gelişecek bir takım pozitif gelişme sayesinde olacağı herkes tarafından bilinen bir gerçek.

 

 

Peki siz ne kadar gücünüzü yerine koymak için iddialısınız ve ne kadar kilo vermeyi planlıyorsunuz.Gerçekten bu yolculuk zevkli geçecek buna inanıyoruz.

 

 

Kaslarınızı geliştirin

 

 

Yemekleriniz sizin ne kadar ciddi bir antrenman performansı göstereceğinizi belirleyen kriterlerin başında gelir.

 

 

Kas arttırmak istiyorsanız en başta Herbalife Aktif Yaşam ürünlerinden olan Herbalife formül 1 Sport ile yola başlayabilirsiniz.

 

 

Kuvvet antrenmanları uzun sürebilir olsun varsın prolong gibi güçlü yol arkadaşları edinmeniz antrenman boyunca dengede tutacak enerjiyi eşit miktarda vücudunuza sağlayabilir.

 

 

Unutmayın kas kütlesini geliştirmek profesyoneller kadar sizin de hakkınız.Kaliteli Aktif Yaşam ürünlerini tüketerek sizler de artık daha çabuk kas geliştire bilirsiniz.

 

 

Duruşunuz güç,güven versin

 

 

Bütün spor salonlarında duvarları süsleyen resimler ve spor yapan kaslı insanlar belki aylarca çalıştılar.

 

 

Öyle hemen vazgeçmek yok.Siz de en az onlar kadar gerçekçi olmalısınız, yağdan arındırılmış bir vücut için büyük bir savaşa hazır olun.

 

 

Böylece duruşunuz güven versin her aynaya baktığınızda hayal değil gerçek kişiliğinizle baş başa çalışmaya devam edebilirsiniz.Kaslar vücudun diri kalması ve güçlü yapısını korumak açısından bir sinerji kaynağıdır.

 

 

Bunu kabul eden ve çalışmalarını buna göre dizayn eden insanlar hem mükemmel bir yapıya kavuşur, güvenle hareket ederler.Vücutları elastik sıkı bir duruş sergiler.

 

 

Sarkmalara son verin

 

 

Kadınların yeter artık bel çevresindeki sarkan bölümlerden hiç hoşlanmıyorum dediği ve aynalardan geri kaldığı bir süreç var ki kas gelişimi hızlandıkça cildinizin üstten aşağıya doğru sanki bir vakumla sıkıştırılmış gibi olduğunu hissedeceksiniz.

 

 

Yağlar gittikçe vücut asıl doğal yapısına kavuşuyor, hem hangi insan ister ki bel çevresinde bir dilim simit,iki dilim simit gibi halka halka kıvrımları. Sizde memnun değilseniz öyleyse yağlardan kurtulmak için kas yapmaya devam, cildinizin sarkmasını önlemenin yolu işte tamda buradan geçiyor.

 

 

Yaşlanmayın çözümü var

 

 

Yıllardır spor ve beslenme alanında hem akademik hem de saha deneyimlerini tecrübe edinmiş savunma sanatları ustası birçok insanın; sadece dinamik kaslı bir yapı sahibi olmadıkları, hatta yaşlanmanın etkilerini 0 düzeyinde tutmalarının sırrı vücutlarının kas kaybını engellemek için beslenme ve egzersiz faaliyetlerini dengede tutmalarıdır.

 

 

Sizin için bir yol gösterici olabilir.Doğal olarak insan yaşlanmanın etkilerini bütün vücutta belli oranda yavaşlatıp sağlıklı kalmayı başarabilir.İskelet yapısının ve kaslı beden duruşunu sağlıklı takip etmek istiyorsanız form’da olmayı kabul etmiş sayılırsınız.

 

 

Vakit varken yaşlanma süreçlerinin istenmeyen yansımaları ile gecikmeden başa çıkmak ve her yaşta egzersiz yapılacağını yeniden kabul ederek devam edebilirsiniz.

 

 

Sembolik değil sürekli kondisyon

 

 

Birkaç gün ağır çalışma yapıp uzunca müddet çalışmıyor ve sembolik çıkışlarla kısa kondisyon sergileyenler den iseniz daha çok ihtiyacınız olacak ki;

sürekli kondisyon için vücudunuzu orantılı olarak zorlamak gerekiyor.

 

 

Kuvvet antrenmanları ile basit egzersizleri karma olarak uygulamak lazım.

 

 

Neden varsa nasıl yapılacağı konusu teferruattır egzersiz yapmayı seven insanlar kuvvet antrenmanlarını ve basit egzersizleri küçümsemeden çalışmaya ve gücü yeniden yakalamaya isteklidir.

 

 

Siz ne kadar isteklisiniz vücut ağırlığınız için memnuniyetsizlik dile getiriyorsanız doğru yerdesiniz.Gücünüzü içeriden besleyen dengeli bir diyet kadın ya da erkek bütün insanlarda işe yarayacak formülü çok fazla aramadan gözünüzün önüne getiriyor.

 

 

Sonuç almak ve doğru egzersizler ile devam etmek için lütfen kendinize güvenin.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.