KİLO VERMEK İÇİN KAHVALTIDA NE YEMELİ

kilo-vermek-icin-kahvaltida-ne-yemeli

KİLO VERMEK İÇİN KAHVALTIDA NE YEMELİ-0535 497 19 52

 

 

İnsanlar bir yandan kahvaltı etmeyi külfet olarak görüyor diğer yandan kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli gibi neden sonuç ilişkisini tamamlamaya çalışıyor.

 

 

Her gün vücut sabah uyanır uyanmaz dinlenme sırasında tüketilen vücut stoklarını yerine koymadan kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli sorusunu düşünmemek gerekiyor daha çok vücudun ihtiyacı olan aktif yaşamın bir parçası olan sağlıklı beslenmeyi destekleyecek detayları düşünmek gerekiyor.

 

 

Buna rağmen insanlar gün boyu kahvaltı etmeden kilo vermeyi umut ediyor ve birçok şaşırtıcı nedenle kahvaltı etmeden güne başlıyor.Klasik düşünce ve bakış açısıyla kilo vermeyi başaramıyor iseniz.Kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli nasıl bir kahvaltı yapıyım kilo vereyim dediğin anda;

 

 

Herbalife tarafından geliştirilen ve 40 yıldır insanların hayatlarında yeniden bir farklılık ortaya koyan Herbalife kahvaltısı ile güne başlayabilirsiniz.

 

 

Araştırmalar gösteriyor ki dünya genelinde kahvaltı alışkanlıkları ülkelere göre değişkenlik gösteren lezzetli kahvaltı menüleri ile birbirinden farklı yiyecekler ile yapılan kahvaltılara işaret etse de, insanların büyük bir çoğunluğu düzenli kahvaltı yapma alışkanlığına sahip değil ya da kahvaltı eden insanların % 70 oranında ciddi bir rakamsal veridir ki, bu insanların dengeli kahvaltı alışkanlıkları nasıl olur?

 

Sağlıklı bir kahvaltı için ne gerekir gibi bir fikri yok. Alışılmış rutinlerin dışına çıkmak çok fazla zahmetli gibi gözüktüğünden kahvaltı alışkanlıklarını değiştirmeyi, hayatlarının geri kalanında fazla kiloları ile nasıl başa çıkacakları konusunda yeni bir çözüm olup olmadığı konusunu tartışıyorlar.

 

 

Genelde zamansızlık, işim var, canım istemiyor ya da sabah sabah kim kahvaltı hazırlayacak gibi mazeretleri öne süren insanlar kilo vermek istiyorsa zaten sabah kahvaltısı etmeden boğazımdan kısarak kilo verebilirim diyor.

 

 

Ama fazla sürmüyor en iyi ihtimalle 2 hafta içerisinde eski alışkanlıklara geri dönüyorlar ve  kilo vermek için bir başka pazartesi başlarım kalsın şimdi, ben bu işi başaramıyorum ama yeni bir çözüm de üretemiyorum serzenişleri sürüp gidiyor.

 

 

Aslında kahvaltı etmek güne başlayan tüm insanların pozitif enerjilerini yükseltmek ve kilo vermek için ideal bir tercihtir.

 

 

Alışıldık Türk kahvaltı alışkanlıkları göz önünde bulundurularak kahvaltıda ne yapsam pratik olur acaba? Ama benim amacım kilo vermek, sağlıklı kalmak ya da bulunduğum kiloyu korumak tek amacım diye düşünen bütün insanların kahvaltı çeşitleri göz önüne gelince iştahı kabarıyor.

 

 

Zamanlama ve kahvaltıda yenilen içilen yiyeceklerin çeşitleri kilo alma ya da kilo verme pozisyonunu net olarak belirleyen faktörlerin başında geliyor.

 

 

Sabah uyandıktan yarım saat 40 dakika içerisinde sağlıklı kahvaltı seçenekleri arasında yapılan seçimler bütün insanların hangi hedefe nasıl ulaşacağı konusunda rehber olabilir.Farklı mazeretler bile belirtiliyor olsa sağlıklı kahvaltı tercihleri genelde gerçekten kilo almaya da, kilo vermek konusunda olan sadakat bağlılıklarıyla eş zamanlı gelişiyor.

 

 

Tabii ki herkes sağlıklı seçimler yapmak istiyor bütün insanlar durduğu yerde fazla kilolar ile mücadele etmek istemez.Kolay kilo kontrolü yapmak herkesin istediği bir konu bir günde iki üç sefer ana yemekler ile vücudu dengede tutmak gerekiyor.

 

 

Aslında beslenme denildiği zaman Herbalife insanlarda bilinçli atılan adımları destekliyor.

 

 

Temel felsefe zaman içerisinde Herbalife beslenme ilkelerine uyan insanların sabah kahvaltılarında Herbalife Shake ile beslenme farkındalığı yarattıkları kilo almak ve kilo vermek gibi net hedefleri başarı ile yakaladıkları delili ispatı olan yüzlerce hatta binlerce insan üzerinde olumlu etkileri de hesaba katılırsa günün en önemli ana yemeği sabah kahvaltısı, sabah kahvaltılarında kahvaltı menüleri kafa karıştıra dursun Herbalife Shake, serpme kahvaltı menüsü dahil bir sofrada yüzlerce çeşit gıdayı bir araya getiremez iken bir bardak Herbalife formül 1 Shake 114 farklı besin maddesini bir araya getirerek güçlü besleyici bir ana yemek ortaya koyuyor.

 

 

Katı yemeklerle beslenen insanların Herbalife Shake gibi bir bardak sıvı gıdanın kendisini doyurup doyurmayacağı konusunda tereddütleri olsa bile zaman içerisinde elde edilen sonuçlar gösteriyor ki öğün yerine tüketilen Herbalife Shake resmen insanların kahvaltı alışkanlıklarını sağlıklı ve dengeli kilo verme hedeflerine doğru destekliyor.

 

 

Peki formül 1 Shake nedir? Bir de onu irdeleyelim.

Formül 1 Shake Nedir?

 

 

Herbalife beslenme firmasının 1980 yılında ilk defa piyasaya arz ettiği ürün olarak Herbalife formül 1 Shake nedir sorusunu kısaca yanıtlayalım.

 

 

Dünyanın bütün nüfusu göz önüne alınırsa ciddi oranda artan obezite ve beslenme kaynaklı problemlerin insanların hayat kalitesini düşürdüğü ortada olan bir gerçektir.Kahvaltı günün önemli bir adımı kilo vermek için kahvaltıda ne yemeli denilince shake akla gelmeli.

vanilyalı shake
Herbalife besleyici shake karışıı formül 1

 

Herbalife Shake insan hayatının en fazla ihtiyaç duyduğu besinleri protein, vitamin, mineral gibi vücudun mukabiliyet gücünü arttıran bir tek porsiyon yemekte sunabilen, yüksek Gıda mühendisliği ve insan kimyasını yakından tanıyan Bilim insanlarının yüksek Arge maliyetlerine katlanılarak oluşturulan lezzetli bir yemektir.

 

 

Artık bilimsel gerçekler üzerine kurulu bir dünyada yaşamaktayız beslenme düzenimiz ne kadar sağlıklı tercihler üzerine kurulu olursa dengeli bir diyet oluşturmak, kilo vermek, kilo almak, kas geliştirmek ve sürdürülebilir sağlıklı bir yaşam için beslenme gereklilikleri formül 1 Shake ürünü ile mümkündür.

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.