HERBALİFE İLE YENİDEN AKTİF OLMANIN YOLLARINI ÖĞRENİN

HERBALİFE İLE YENİDEN AKTİF OLMANIN YOLLARINI ÖĞRENİN

HERBALİFE İLE YENİDEN AKTİF OLMANIN YOLLARINI ÖĞRENİN

 

HERKES AKTİF KALMAYI NASIL BAŞARIYOR!

 

Yarını bugünden inşa edebilmek insanın en büyük gayreti, çabası sayılabilir. Ancak bugün ne olacak!Motivasyon, aktif yaşam, vücudun zinde kalması bugün için geçerli bir kural değil midir?.

 

 

Öyleyse o zaman neden hep yarın endişesi ile yaşayan bir toplum olduk.En iyisini başarmak daha fazla aktif olmak için neyi bekliyor olabiliriz.Kendi kendimizi erteliyor olabilir miyiz.

 

 

Ertelemek en büyük günah gibi desek aktif olmak için çok abartmış olmayız.İnsanların bütün bir gün boyunca yarın ne yesem,nereye gitsem, ne yapsam kaygılarının önüne geçebilmek için içinde bulunduğu zaman diliminde aktif olması gerekiyor.

 

 

Yorgunluk ve bitkinlik hareketsiz yaşamın bize vermiş olduğu hediyeler gibi bir an olsun yanımızdan ayrılmıyor.Bedenen zinde olmak ve aktif kalmanın zamanı ertesi gün asla olamaz.

 

 

Herbalife ile yeniden aktif olmanın yollarını öğrenin.

 

 

Normal olarak gerçekçi olmak için de sebepleriniz var.Herkes aktif kalmayı nasıl başarıyor bu soruları yanıtlamak gerekiyor.Tüm gün bilgisayar başında ya da bilet satış noktasında görev yapan bir kasiyer için hareketsizlik en üst seviyeden bir rahatsızlık olmalı ki; hizmet sektöründe çalışan insanların hızla kilo aldıkları saha çalışmalarımızda sık sık karşılaştığımız rutin bir gerçeklik olarak karşımıza çıkıyor.

 

 

Her bir meslek grubunda inanılmaz hikayeler ile Herbalife yolculuğumuza ayrı bir tecrübe katan insanlara da bizlere verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ediyoruz.

 

 

Bir otobüs şoförünün 1 haftalık beslenme menüsünü bizler ile paylaşması bu yazıyı kaleme almayı ve zindelik ve motivasyon için neler yapılacağı konusunda sizlerle bir şeyler paylaşmayı bize daha cazip hale getiren bir neden olsa gerek.

 

 

Bu durum tıpkı şöyle bir örnekleme ile bağdaşabilir, karanlık bir odada oturan bir insanın elektrik kesintisinden dolayı sinirlenmesi ve etrafa küfürler savurması odanın karanlık olduğu gerçeğini değiştirmez.

 

 

Ancak karanlık odada bir mum yakmayı ya da telefonun ışığı ile pratik bir çözüm üretmeyi düşünmesi halinde içinde bulunduğu olumsuz ve can sıkıcı durumdan kurtulmak için verdiği mücadeleyi temsil etmektedir.

 

 

Bizlerde aktif yaşam için sizlere ne kadar katkımız olursa; üstlenmiş olduğumuz misyonu insanlara daha fazla yardım ederek yerine getirmiş olacağız.

 

 

MOTİVASYON OYUNUNDA ZİNDE KALMAYI ÖĞRENİN

 

 

Motivasyon oyununda zinde kalmayı öğrenin!

 

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife formül 1 Sport çoğu insan için sporcu beslenmesi ve aktif yaşamın bir parçası olarak görülüyor.Egzersiz yapan insanlar egzersiz planını bizlerle birlikte gözden geçiriyor.

 

 

Elbette vücudun gelişimini takip etmek en az beslenme ve spor için verdiğiniz çaba kadar önemlidir.İnsan motivasyonunu öyle kırılgan yapılar üzerine kurmamalı.Sadece spor ile motivasyon kazanmayı, moral seviyesini yükseltmeyi düşünen binlerce insan var.Hareketsiz ve monoton geçen bir günün ardından enerjinizin daha hızlı yükselmesine sebep olacak adımları birlikte atmamız gerekiyor.

 

 

Çok yakında hareketli yaşamı kolaylaştırıcı birçok yöntemi aktif olarak hizmetinize sunmak için hummalı bir çalışma içinde olduğumuzu da bu satırlardan duyurmuş olalım.

 

 

Antalya ve çevresinde yaşayan insanların kolayca ulaşabilecekleri 0531 407 99 94 numaralı hattımız ile iletişime geçen yerelde Herbalife konusunda bilgisi olmayan bütün insanlara rehberlik ve danışmanlık etmek için gayretli çalışmalarımız devam ediyor.

 

 

Her insanın olduğu gibi eminiz sizlerin de sağlıklı yaşam hedefleriniz ve bu yönde çalışmalarınız bulunmaktadır.3 Farklı yöntem ile atılacak adımları kısaca özetleyelim.

 

 

Beden disiplini ve düzenli çalışma ilk adımınız olsun

 

 

Aktif yaşam için her gün deli gibi çalışın, şu kadar protein, bu kadar karbonhidrat bir o kadar da yağ tüketin!Bu iş oldu demiyoruz.Daha çok düzenli hareket alışkanlığını kazanmanız bizim için en önemlisi.Vücut çalıştıkça parlayan demir gibi düzenli egzersizler korunduğu müddetçe daha iyisini başarmanızı kolaylaştıran mükemmellikte bir makine.

 

 

Yersiz kaygıları bir kenara bırakıp günlük elinizden gelenin en iyisini yapmak ile motive olabilirsiniz.Hem ne demişler suyun şiddeti değil kararlı olması kayaları dize getiren sırrıdır.

 

 

Sizin için de geçerli olan kural beden disiplini ve düzenli çalışma ilk adımınız olsun.Bu sayede gerçek sonuçlara doğru koşarken ne kadar protein tüketeceğiniz,ne kadar karbonhidrat ihtiyacınız olacak zaten birlikte belirliyor olacağız.

 

 

Her aşamanın tadını çıkar

 

 

Birçok spor tutkunu sportif yaşamında her aşamanın tadını çıkarmaktan bahseder.

 

 

Ama ne yaptığını ve nasıl yaptığını pek paylaşmak istemez.Sizin için değişim söz konusu olduğunda ağır egzersizlerden önce bütün vücudun çatısı olan kemik yapısını korumak için; biraz yürümek, bazen zıplama hareketleri ve beden alıştığı rutin de giderken zaman zaman koşma ile kendinizi keyiflendirmek ve her adımdan zevk almak sporun bize vermiş olduğu yüksek motivasyon düşünülürse hiç de sıkıcı olmayan bir aktivite programı sizi bekliyor olacaktır.

 

 

Denizin mavisi sizi sahil boyunca bisiklet sürmeye, pedallara daha güçlü hakim olmaya davet ederken; herhalde siz de hareketsiz kalmayı düşünüyor olamazsınız.

 

 

Öyle değil mi? Yolculuğunuzun kalitesini artırmak alternatif antrenman çalışmalarını düşük seviyelerden başlatmak,yeri geldiği zaman ne kadar yüksek etkisi olduğunu zamanla çözebileceğiniz karma çalışmalar sizi daha mutlu edecektir.

 

 

Vücudun çatısı dediğimiz iskelet sistemi bütün bir vücudu ayakta tutan sizin kondisyon çalışmalarınızda başarınıza katkıda bulunan gerçek yardımcınızdır.Çalışmalardan mükemmelliğe doğru koşar adım yol alacağınıza inanıyoruz.

 

 

Elbette kas yapacağız ama nasıl

 

 

Kas gelişimi bütün insanlar için ciddi bir kriter.Ağırlık kaldırmak, vücudunu baskı altında tutup, dinlenme sırasında kasları geliştirmek, bütün egzersizleri kullanmak zaman içerisinde kondisyonun da artmasına neden olabilir.Kas kitlenizi elbette geliştireceğiz ama nasıl?

 

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

Kaslarınızın gelişmesi demek;öncelikle mevcut kasların korunması ile başlanacak beslenme programı sayesinde daha ciddi adımlar atmanızı kolaylaştırabilir.

 

 

Kaslarınızın korunması ve geliştirilmesi vücudun bütün fonksiyonlarını geliştirmeye ve her geçen gün egzersizlerin hayatınızdaki monoton gidişlere nasıl dur diyeceği açıkça ortada iken; sizin beslenme konusunda tereddüt ettiğiniz bütün konulara birlikte açıklık getiriyor olacağız.

 

 

Çalışan bütün sporculara ve kendisini her zaman ilk gün kadar bilgiye açık, gelişme için mücadele veren acemi kadar heyecanlı hisseden tüm insanlara hedefleri konusunda yardım etmeye devam edeceğiz.Formda bir vücuda kavuşmak oturduğu yerden olmuyor,herbalife ile birlikte fiziksel aktivitelerin enerjisini motivasyona çevirebiliriz.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.