HERBALİFE NEDEN VE NASIL SORULARINIZA ANLAM KAZANDIRIYOR

HERBALİFE NEDEN VE NASIL SORULARINIZA ANLAM KAZANDIRIYOR

HERBALİFE NEDEN VE NASIL SORULARINIZA ANLAM KAZANDIRIYOR

 

Bugün Antalya’da yaşayan Ayşe Hanım ile sohbet etme imkanı bulduk.Öncelikle yakamda seni seviyorum Herbalife rozetini görünce merakını gidermek ve benim neden bu rozetle gezdiğimi öğrenmek istedi.

 

Aslında Herbalife rozetimi hiç üzerimden çıkarmıyorum insanların ilgisini çekiyor.

 

Dengeli beslenme ve gıda takviyesi ürünlerini kullanmış ve hayatının geri kalanında kullanmaya devam edecek bir insan olarak Herbalife konusunda yapılan yorumların ne kadarda kafa karıştırdığını belirtti.

 

Ayşe Hanım sayesinde öğrendik.Ayşe Hanım kırklı yaşlarda çalışan bir kadın ancak bugüne kadar Herbalife ile hiç tanışıklığı olmadığını,markanın ne işe yaradığını, hangi ürünlerin olduğunu bilmediğini söylüyor.

 

 

Kendisine beslenme ile alakalı olarak neler yaptığını,formunu koruyup ya da koruyamadığı konusunda sorularımızı;genelde spor yaparak ve iyi beslenerek kendisince bir şeyler yapmaya çalıştığını anlattı.

 

 

Fakat bir ara asıl olanın beslenme temelli bir yaşam olduğu gerçeğinin farkında olduğunu dile getirdi.Biz de kendisine Herbalife beslenme Fikri’nin yüzde seksen beslenme yüzde yirmi spor ile bir bütünlük taşıdığını anlattık.Ayşe Hanım aslında kendisi gibi yaşıtlarının da ilgi alanının cilt bakımı gibi kişisel tercihler üzerine kurulu olmadığını,kendi yaşında insanların cilt bakımına ihtiyaç duymadıklarını savunduğunu iletti.

 

 

Normal olarak 20’li yaşlardan itibaren yaşlanma belirtilerinin tüm kadınlarda çalışmaya başladığını söylediğimizde çok şaşırdı, çünkü kendisine göre yaşlanma 40’lı yaşlardan itibaren ilerliyor düşüncesine sahipmiş.Herbalife neden ve nasıl sorularınıza anlam kazandırıyor.

 

 

Sohbetimiz Herbalife ne demek sorusuna yanıtımız ile devam ediyor.Herbalife birbirinden farklı gıdaların bir araya getirilerek doğal yaşam döngüsünü desteklemek üzere oluşturulmuş ek gıda takviyeleridir.

 

 

Genellikle kilo verme ürünü olarak bilinen Herbalife dengeli beslenmeyi amaçlayan bütün insanların rahatlıkla tüketebileceği geniş ürün gamı ile birçok farklı amaca doğru beslenme hedeflerinizi tutturmanıza yardım edecek ürünlerin bütünüdür.Ayşe Hanım’a göre aşağı kilo kontrolü dikkat çekici bir kavram olarak ilgisini çekiyor.

 

 

İnsanlar genelde bilmedikleri konularda yorum yapıyorlar beni bu kısacık zamanda nasıl oldu da merak sardı anlayamadım diyor.Ancak aşağı kilo kontrol programı genel bir deyimdir.Çünkü kilo vermek isteyen insanlar bulundukları kilodan daha düşük kilolulara kavuşmak için çeşitli diyetlere ve kilo kontrol ürünlerine yönelirler.

 

 

Sonuçta amaçlanan yüksek kilolardan aşağı doğru bir ivme kazanmak ve kilonuzu kontrol etmektir.Herbalife ile kilo kontrolü bütün insanların sıklıkla duydukları bu kavram Ayşe Hanım’ın da ilgisini çekmiş gözüküyor.

 

 

Haliyle dünya nüfusu ile eş orantıda Türkiye’deki nüfusunda yaşlandığı yıllara göre tutulan istatistiki bilgiler de açıkça ifade edilmektedir.

 

 

Bu nedenle yaşlanan nüfusu hızla artmakta olan ülkeler sıralamasında bayrak yarışını önde götürüyor olmamız Ayşe Hanım’ın ilgisini çektiği gibi, kendisi ile ilgili sorgulamalar yapmaya başlaması da bizim dikkatimizden kaçmadı.Sorular arkası arkasına geliyor ve son olarak sohbetimiz sağlıklı yaşlanma adına neler yapılabileceği konusu üzerinde yoğunlaşıyor.

 

 

Bizim için yeni bir şans kapısı açılmış gözüküyor.Çünkü Herbalife beslenme alanında bütün gelişen trendleri takip ederek günümüze uygun dengeli beslenme ürünleri ile fark yaratıyor.Sağlıklı insanların yaşlılığının da sağlıklı olacağına inanıyoruz.

 

 

Yaşam tam bir rahatlama evresi olarak görülen yaşlılıkta daha mutlu ve daha iyi hissetmek üzerine kurulu olursa daha besleyici gıdalara ve her şeyin özüne inmeyi gerektiriyor.Bu nedenle toplum üzerine yapılan bütün çalışmalar yaşlanan nüfusun gelecek yıllarda ne gibi problemlerle karşılaşacağı üzerine kurulu senaryolar ile yürütülmeye çalışılıyor.

 

 

Tabi zaman alan çalışmaları gerçek verilerle simüle etmek biraz zaman alabilir.

Yaşlanmanın sağlıklı olması için gerekenler

 

 

Genel olarak toplum Ayşe Hanım’ın da onayladığı gibi doğru saf bilgiler ile donatılırsa yaşayan bütün insanların ilerleyen yaşlarda dengeli beslenme sayesinde hayata daha iyi tutunacağı bilinen güçlü bir sebep olacaktır.

 

 

Sağlıklı beslenme insan hayatı ile çok yakından ilgili ve insanların aile hayatından toplum hayatına kadar birbiriyle güçlü bağlara sahip olan bir mecradır.Daha çok beslenme odaklı gelişmelerin takip edilmesi, zamanla yaşlanan nüfusun kronik rahatsızlıklar ile karşılaşmasını engellemeye yardımcı olabilir.

 

 

İnsan tercihleri ile ayakta kalmasını ve hayata tutunmasını beslenme alışkanlıklarını düzenleyerek yoluna devam edebilir.Bu konuda Herbalife blog yazılarımızı takip edebilirsiniz.Ayşe hanım ile bir çok konuda fikir birliği yaşıyor olmamız bizim daha çok çalışmamız için motivasyonumuzu yükseltiyor.

Yaşlanmadan tercihleri belirlemek

 

 

Gençsin yakarsın,senin yaşın kaç ki, çocuklar arada bir tüketiyor!Hemen hemen toplumumuzun bütününde bunları duymayan kalmamıştır.Dengeli beslenme konusunda sağlıklı tercihler genç yaşlarda oturur ve ilerleyen yaşlarda da tamamen sağlıklı alışkanlıklar olarak devam eder.

 

 

Sohbetimizi biraz özele doğru yöneldi çünkü sık sık evde yenilen içilen gıdaları sorgulayan bir yaklaşım içine giren çevre esnafı arkadaşlarımız tüketilen yiyeceklerin besin değerleri günlük hayatımızı nasıl etkiliyor sorusunu bizlere yöneltiyor.Aslında bizim yaşam kalitemizi, ruh halimizi, vücut enerjimizi etkileyen en büyük faktör besin maddeleridir.

 

 

Ayşe Hanım’ın Asitli içecekler, basit karbonhidratlar gibi değişik endişelerine şahit oluyoruz.Genelde sağlıklı olduğunu belirtmesine rağmen; asitli içecekler ve basit karbonhidratlar konusunda bir tereddüt sergilemesi bütünüyle tüm toplum olarak bizim beslenmeye verdiğimiz önemin; gençsin yakarsın, çocuklar zaten fazla tüketmiyor gibi yakıştırmalar ile gittiğini gösteriyor.

 

 

Herbalife gıda takviyeleri ile insanların normalde beslenirken gözden kaçırdıkları açıkları kapatmalarına ve yaş gruplarına göre amacına yönelik beslenme programı uygulanabileceğini tam tamına 40 yıldır dünyanın 97 ülkesinde kanıtlamış, saygınlığı kazanmış, Beslenme Ürünleri ile konumunu koruyan ve her gün daha iyisi için çalışan insanların yanında olmayı ödev edinen bir yapıya sahiptir.

 

 

Sizde tercihlerinizi belirlerken kişiye özel beslenme programlarından yararlanabilirsiniz.

Kendinizi yenileyin her gün daha iyisi için beslenme ve spor

 

 

Yetişen nesillerin daha sağlıklı ve daha aktif yaşam koşullarını benimsemesi demek; sağlıklı yaşlı nesiller ile tutarlı bir kuşaktan daha fazlasını sunabilecek imkanlar  anlamına geliyor.

 

 

O halde şartlar sizden yana, neden daha iyisi olmasın kendinizi yenileyin daha iyisi için beslenme ve spor her kadında ve erkekte olduğu gibi sizde de işe yarayacaktır.Kadınlar genelde bahar diyetleri,yaz diyetleri ya da kış diyetleri gibi sezonluk programlara odaklanır.Vücudun 365 gün boyunca beslenme odaklı bir yaklaşım ile detoks sürecinde desteklenmesi gerekiyor.

 

 

Sezonluk yaklaşımlar hızlı ve daha fazla kilo almanıza sebeb olabilir peki neden bir ömür boyu dengeli kilo formülünü kaçırasınız birde böyle düşünün. Herbalife çaylarından, herbalife Herbal Aloe içeceklerden bu konuda fayda sağlamanız, vücut formunuzu geliştirmenizi kolaylaştırabilir.

 

 

Sadece 1 öğün Herbalife Shake içen insanlarda bile değişimin gözle fark edilir şekilde gerçekleştiğini gözlemledik.Kalıcı kilo kontrolü göbek yağlarından kurtulmak, bütünüyle sağlıklı yaşlanmaya yönelik adımlar olarak hayatımızda yerini alabilir.

 

 

Bu nedenle bütün diyet yapan kadınların düştüğü hatalara düşmemek için kontrollü bir beslenme programı ile kendi kişisel programınızı birlikte oluşturabiliriz.Ayşe Hanım’ın bizleri sadece ürün satıcısı olarak gördüğünü söylemesi daha ilk dakikalardan itibaren bizim kendisine verdiğimiz bilgiler sayesinde ortaya böyle akıcı bir sohbet açıldı.

 

 

Sonuçta insanların tercihlerine saygı duyuyoruz.Genel felsefemiz beslenme odaklı bir yaklaşım ve sağlıklı, tebessüm eden kendisini daha iyi hisseden insanların çoğalması üzerine kuruludur.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.