HERBALİFE FİTNESS BESLENME PROGRAMI KADINLAR İÇİN

HERBALİFE FİTNESS BESLENME PROGRAMI KADINLAR İÇİN

HERBALİFE FİTNESS BESLENME PROGRAMI KADINLAR İÇİN

 

İDEAL YÖNTEMLERİ KEŞFEDİN….

 

Herbalife beslenme programı kadınlar için tüm gereklilikleri yerine getirmenizi, doğal olarak gelişiminizi daha kolay yöntemler ile takip etmenizi kolaylaştıracaktır.

 

 

Vücudunuzun kas geliştirmesine yardımcı olacak besin maddeleri ile kendi farkınızı yaratabilirsiniz.Kaslarınızı geliştirmek, fiziksel durumunuzu ve görünümünüzü tam istediğiniz yere doğru götürmek; vücudunuzu çalıştırmanız sayesinde gerçek olabilir.

 

 

Bütün çabalarınızın adım adım meyvesini toplayacağınız günlerde gelecektir elbet.Her gün adaptasyon sürecini kolaylaştırmak, antrenmanlardan en iyisini elde etmek, güçlü kaslar sayesinde kendinize olan güveninizi arttıracaktır.

 

 

Kadınlarda kardiyo egzersizleri konusunda erkeklere göre daha çok tereddütler var.Gözle görülür performans artışı sağlamak, vücudun gereken enerjiyi harcaması akabinde dengeli beslenme yöntemleri ile gerçekleşir.

 

Fitness beslenme programı sadece erkekler için uygulanmak zorunda olan bir uygulama değildir.Bayanlar için geçerli olan, bayan fitness programı temelinde yaptığınız tüm çalışmalarınız sıkılaşmak için yapılan çalışmaları destekler.

 

 

Doğru besinlerle kendinizi geliştirmeniz ve kas gelişimi konusunda ciddi mesafeler almanız gerekmektedir.Egzersiz sonrası beslenme programının önemi burada bir kez daha ortaya çıkıyor,vücudunuzu kondisyon ve görünüm açısından geliştirmek istediğinizi biliyoruz.

 

 

Peki attığınız adımların gerçekten işe yaradığını merak ediyor musunuz? Elbette merak etmeniz gelişiminizi takip etmenizi kolaylaştırır.Her bir aktivite size daha iyisini başarmak için bir fırsat tanır.Kaslarınızın gelişmesi demek ;dengeli beslenme, antrenman ve tabii ki hidrasyon gibi 3 ana aktör olarak sizin hayallerinizi gerçekleştirebilir.

 

Kadınlar için beslenme de protein gereksinimi

 

 

Protein denildiği zaman sakın ha yanlış anlaşılma olmasın.Sadece erkeklerin tüketmiş olduğu bir besin maddesi zannı ile hareket etmeyin.Kadınlarda spor merakı günden güne artıyor ama beslenme ile olan bağlantısı hep muallakta kalıyor.

 

 

O zaman proteinlerin size nasıl faydalı olacağını bir kez daha açıklayalım.

 

 

Vücudun temel yapı taşı olan proteinler vücudun üretebildiği ve üretemediği amino asitlerden oluşur.Proteinler; saçlardan, tırnaklara oradan kas yapısına kadar birçok alanda kullanılmasına rağmen tam olarak vücut hepsini üretemediği için beslenme ile ilgili açıkları kapatmak ve diyette yapılan hataları tekrar gözden geçirmek gerekiyor.

 

 

Sporcuların beslenmesi daha önemli hale geliyor.Vücut ihtiyacı kadar proteini işledikten sonra kas kayıplarının önüne geçilmesi ve aynı zamanda genel olarak duruşunuzun düzelmesi konusunda daha heyecan verici gelişmeler oluyor.

 

 

Diyette tercih edilen protein içeren yiyecekler spor ve günlük yaşam içerisinde performansınızı olduğu kadar enerjinizi de etkiliyor olacaktır.Kırmızı yağsız et, balık, sebze ,kuru gıdalar gibi geniş bir tedarik sahası bulunan alternatifsiz kalmadan kolayca erişebileceğiniz protein kaynakları bulunmaktadır.

 

 

Kimi zaman damaktadı söz konusu olduğu durumlarda Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri ile protein açıklarınızı kapatmanız mümkün.

 

 

Beslenme de karbonhidrat olmadan yağ yakılmaz

 

 

Herbalife fitness beslenme programınızda kadınlar için fark yaratmak gerektiği bilinci ile düzenli karbonhidrat tüketimine işaret ediyoruz.

 

 

Çoğu zaman Diyet yaparken ekmek kötü dost ilan ediliyor.Elbette karbonhidrat kaynakları tartışılır bir dereceye getirilmiş durumda doğal olarak üretim yöntemlerine bağlı olarak daha çok kaliteli karbonhidratlar üzerinden konuşacağımız için bu konuyu çok fazla irdelemek ihtiyacı hissetmiyoruz.

 

 

Karbonhidratlar olmadan, özellikle bölgesel kilo problemi olan,karın bölgesinde ve bel çevresinden şikayetleri hat safhaya ulaşmış bütün kadınların bu bölümü iyi kavramalarını istiyoruz.

 

 

Kaslarınız istenilen düzeye kavuşmak için karbonhidratlara ihtiyaç duyar, her gün yüksek performansta egzersizleri yaparken vücudunuz glikojen depolarını hızla tüketir.

 

 

Tüketilen depoları düşünürsek egzersiz sonrasında ki beslenme ataklarınız en az spor yaparken bitirdiğiniz depoları dolduracak kalitede olmalıdır.

 

 

Besin açısından destek gücü yüksek, kalorisi düşük karbonhidratlar olmasına dikkat etmeniz gerekiyor.

 

 

Lif açısından güçlü ve besleyici karbonhidrat kaynakları söz konusu olduğu zaman; bulgur, sebzeli makarna, yulaf ve meyve gibi kaliteli kaynaklardan elde edilen gıdalar tarafından enerjinizin karşılanması hedef sapmalarının önüne geçebilir.

 

Spor yapıyorsan suyun önemini bilmen önemli

 

 

Soğuk havalarda su içmek söz konusu olduğu zaman biraz cimri davranabiliyor olabilirsiniz.İnsanlar günlerin kısalması, gecelerin uzaması gibi değişken etkileri de hesaba katarak vücudun günlük su ihtiyacı miktarlarını bilmeden kısıtlayabiliyor.

 

 

Her şeye rağmen gün boyu tüketmiş olduğunuz sıvıların kalitesi spor performansınız açısından incelenirse daha detaylı sonuçlar ortaya çıkar.

 

 

Bu nedenle en kısa yoldan sonuca ulaşmak talebinizi canlı tutuyorsanız suyun önemini bilmeniz önemli.Daha çok vücudun kurumasını önlemek gerekiyor, spor esnasında kaybedilen suyunda yerine konulması en pasif çalışmalarda bile önemini yitirmiyor.

 

 

Kendi kendinizi geliştirirken her adımda eğitimin bir parçası olmanız her fitness seansında su ihtiyacınızın karşılanmasını kolaylaştırmak ve ciddiyetle takip etmek için ne kadar su tükettiğiniz konusunda ölçülü su tüketimi önemini akla getiriyor.

 

 

Günümüzde düzenli olarak su içmenin faydalarını kısaca sadece vücut postürü ile bağdaştırmak yanlış olur.Derinin cildin ve organların canlı ve dinamik görüntüsünün arkasında vücudun hidrasyonu yatmaktadır.

 

 

Her kadında olduğu gibi sizde de yüksek beklentiler ortaya çıkıyor ise vücudunuz için en iyisine hazırlamak ise amaç, karma beslenme programı uygulamak gerekiyor.

 

 

Akılcı çözümleri kolaylaştırıyor isek ve vücudunuzun yeterince desteklendiğini düşünüyorsanız problem yok.Uygun ürünleri tespit etmek ve gelişiminizi birlikte planlamak üzere bizimle irtibata geçebilirsiniz. 

Herbalife Resmi Üyesi 0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.