Herbalife Formül 1 Shake İle Sonbaharda Kilo Vermek

Herbalife Formül 1 Shake İle Sonbaharda Kilo Vermek

Herbalife Formül 1 Shake İle Sonbaharda Kilo Vermek-0535 497 19 52

 

Bugün hava yağışlı günlerden pazartesi.Gayet sakin geçen bir pazar günü.Yasaklar geçip gitti.Bugünü Herbalife Sonbahar yazımıza ayırdık.

 

 

Bayanların en çok merak ettiği konulardan bahsedelim.Bir tanesi okulların açılması veya kapanması.Herkes süreci enikonu tartışıyor.Yılbaşına az bir süre varken ve halihazırda çalışan bayanlar var.

 

 

Çoğu yıllık izinlerini bitirip iş başı yapmış.Yaz boyu aldıkları fazla kiloları var.Herbalife Shake ile stres yapmadan ,aç kalmadan nasıl kilo verebilecekleri konusunu işleyeceğiz.

 

 

Yılın sonunda kilo vermek güzel olur değil mi?

 

Herbalife Shake ile daha zevkli eğlenceli bir yöntem keşfedin.Bilgileri sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.Herbalife Shake senenin 12 ayında güvenli olarak kullanılabilecek bir yemek.

 

 

 

Beslenme ve diyet piyasasının bir numarası.herbalife shake tek üründür.Sezonluk değil bir ömür boyu güvenle kilo kontrolü.Herbalife kullananlar için shake yeri başkadır.

 

 

Yeni yıldan önce kilo vermek isteyenler.Hemen başlayın. Okuyup kilo vermenin püf noktalarını öğrenin.

 

 

 

Herbalife Formül 1 Shake kilo kontrolü için temel ürünüdür.Herbalife Formül 1 Shake bezelye ve süt ürünlerinden özel olarak üretilmiştir.

 

 

Kaliteli protein içeren dengeli bir öğün.Yemek yerine yemek kavramı sunan gerçek bir deneyim.Yemek keyfi ile kilo verdiren yoga,fitness,yürüyüş,koşu gibi egzersiz programları var.

 

 

Hareketli insanların beslenmesine entegre kullanılabilen bir üründür.Spor yaparken aç kalmayı kimse istemez öyle değil mi?.

 

 

Herbalife Formül 1 Shake spor yapan insanlar için de en çok tavsiye edilen ürünlerin başında gelmektedir.

 

 

İnsanlar yaz boyu sıcaklar ve yasaklamalar nedeniyle  pek spora vakit ayıramamış olabilir.

 

 

Yılın son zamanları geldi.Herbalife formül 1 Shake içerek formlarını tekrar kavuşabilirler.

 

 

Herbalife Formül  1 Shake Yemek Yerine Geçer

Herbalife Formül 1 Shake Sonbaharda sizin kurtaran rehber geminiz olacak.

 

 

Herbalife formül 1 Shake içerisindeki zengin protein, temel mikro besinler, kaliteli bitkisel içerikler sayesinde zengin bir besleyici.

 

Herbalife Formül  1 Shake

Hazırlanması kolay bir yemeğe sahip olacaksınız.

 

 

Sabah kahvaltılarınız da tercihen güne Herbalife Shake ile başlamanız gerekiyor.Gün boyu Herbalife Formül 1 Shake’ in size verdiği zindeliği hissetmeniz ve mutlu olmanız temennimiz.

 

 

Tavsiye ediyoruz 4 farklı tadı ile Herbalife Formül 1 Shake Çikolatalı,Herbalife Formül 1 Shake Vanilyalı,Herbalife Formül 1 Shake Fındıklı,Herbalife Formül 1 Shake Ahududu ve Beyaz Çikolata damak tadınıza uygun.

 

 

Herbalife Shake ile istediğiniz gibi yeni tarifler ve lezzetler oluşturabilirsiniz.Her gün aynı rutini denemek olmaz.Her gün farklı bir kombinasyon tercih edin.Tadı keşfedin.

Herbalife Formül  1 Shake Bilimsel Araştırmalarla Bilim Destekli Ürün

 

 

Neden Herbalife sorusunun yanıtı gayet basit.Herbalife 300’ün üzerinde bilim insanı ile çalışıyor.

 

 

Dünyanın çeşitli ülkelerinde faaliyet gösteren akademisyenlerle birlikte ürün geliştiriyor.Çalışmalarını üniversite hocaları yapmaktadır.Neyin ne kadar tüketilmesi konusu önceliğimiz.

 

 

Herbalife Nutrition insanların akıllarında oluşan bütün soruları yanıtlayan modern bir beslenme platformuna sahip.

 

 

Günümüz koşulları ve yöntemler değerlendirilmiş. Herbalife Shake ile kilo vermek dengeli bir ev diyeti haline getirilmiş.Herbalife Nutrition geniş bir bilgi bankasına sahiptir.

 

 

Herbalife bilimden aldığı desteği en yalın haliyle kullanıcılarına sunuyor.Özel eğitimlerle yetkili distribütörlerine mümkün olan tüm kanallardan eğitim veriyor.

 

 

Herbalife Formül 1 Shake Bilgileri

 

Herbalife Formül 1 Shake ideal kilo kontrolü demek. Dengeli bir diyet programında bir öğün yemek yerine geçer.

 

 

Herbalife Shake karışımı mükemmel bir denge sunar.İnsan diyet yaparken enerjik olmak ister.Aç kalmamak ister.

 

 

Tabii olarak etkili bir diyet programı yapılır.Performans için Herbalife Shake ile kahvaltı edebilirsiniz.Öğle yemeği ve akşam yemeği ayrıca programlanır.Yemekte yüksek kalorili yiyecekler yerine tercih edilebilir.Bir yemekten beklenen nedir?.

 

 

  • Sindirimi kolay
  • Besleyici
  • Açlık yaşatmasın
  • Besleyici olsun
  • Yüksek kalorili olmasın
  • Lezzetli olsun
  • Kilo yapmasın

 

Beklentileri karşılamak kolay olmalı.Herbalife Shake hazırlanışı en kolay yemektir.250 mililitre süt ile karıştırılarak ya da 250 mililitre su ile karıştırılarak mükemmel bir yemek elde etmek mümkün.

 

 

Kalori bakımından fakir ama içeriğindeki özel baharatlar ve bitkisel materyaller sayesinde besleyici gerçek bir yemek deneyimi.

 

 

Dengeli bir üründür, fazla kaçırdım muhabbetine son.Herbalife Formül 1 Shake sayesinde kas gelişimi bir üst aşamaya geçer.

 

 

B6,B12 vitaminleri ve mineraller sayesinde metabolik gelişmeye katkıda bulunur.İçeriğindeki E vitamini sayesinde hücresel olarak oksidatif etki gösterir. İnsanların diyet sırasında yaşadığı stresini azaltmak gerekiyor.Strese karşı selenyum ve çinko ile negatif strese karşı özel formüle edilmiştir.

 

 

Herbalife Shake kullananlar ve deneyimleri bizim için önemli.Her bireyin ayrı bir kaynak olduğunu da belirtelim.Zaman zaman müsade eden insanların etkileşimlerini sizlerle paylaşıyoruz.İsterseniz kaldığımız yerden devam edelim.

 

 

Herbalife Shake İle Kilo Veren Çiftler

 

Ceren Hanım ve Murat Bey geçtiğimiz yıl yaz tatilini geçirdikten sonra baladı hikayeleri.Eylül’de işe dönüşte eşi Murat beyin takım elbiselerinin artık kendisine olmadığını, ceketinin düğmelerini iliklerken zorlandığını görmüş.

 

 

Ceren Hanım ve Murat bey kilo kontrolü için bir dizi araştırma yapmış.Araştırmadan sonra Herbalife Shake ile sonbahardan kış mevsimine girmeden 90 günlük bir plan ortaya çıkardık.Kilo kontrolü yapmak üzere ürün kullanmaya başlayan yeni evli çiftimiz heyecanlıydı.

 

Başlarda Murat Bey’in zorlandığına bizzat şahit olduk. Çünkü Ceren hanımın Herbalife Formül 1 Shake hakkında çekimser düşünceleri vardı.

 

 

Acaba kilo verebilecek miyim?.Birçok soruyu kendi içinde düşünüyordu.Bunu Murat Bey’e belli etmiyordu.

 

 

Ceren hanım ve Murat Bey ikilisiyle yüz yüze görüşmelerimiz oldu.Ekip halinde ikisinin de birbirine destek verebileceğini,Herbalife Formül 1 Shake ile hedefi yakalayabileceklerini belirttik.

 

 

Belli bir plan dahilinde 90 günde henüz kış gelmeden fit bir vücuda sahip olmanın detaylarını adım adım kendileriyle paylaştık.

 

 

Onlar da bize yaşadıkları deneyimleri paylaşmak üzere İzin verdiler.Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 

 

Ceren Hanım ve Murat Bey çiftine katı talimatlar vermedik.Uygulanabilir bir beslenme planı dahilinde yol aldık.Bir gün boyunca almış oldukları kaloriyi dengeledik.

 

 

Günde iki öğün Herbalife Shake ile beslenmeleri gerekiyordu.Sadece kalori hesabını tutturmaları bile yetti.Düzenli bilgilendirme yaptık.

 

 

Yaptığımız bu bilgilendirme sayesinde eşler arasında müthiş bir uyum sağlandı.

 

 

Herbalife Formül 1 Shake,Herbalife çay,Herbal Aloe Konsantre içecek mükemmel bir uyum sağladık.

 

 

İlk 2 hafta içerisinde Ceren hanımın Herbalife Formül 1 Shake ve Herbalife ürünlerine güveni ve bakış açısı tamamen değişti.

 

 

Bu nedenle eşi Murat Bey’e olan desteği daha da arttı. Malumunuz olduğu üzere eşlerin bir çok alanda birlikte yaptığı faaliyetler kısıtlı.Çünkü eşlerden bir diğeri farklı bir yerde çalışıyor olabilir.Bu nedenle gün boyu birlikte bir şeyler yapma fırsatı olmuyor.

 

 

Çalışsın yada çalışmasın tüm çiftlerin uygulayabileceği Herbalife programları mevcut.Eşlerin birbirleriyle etkileşimli Herbalife kullanmaları sonuç almada daha yüksek başarı getirdiğini Ceren Hanım ve Murat Bey ikilisi bize öğretti.

 

 

Herbalife Formül 1 Shake ile eşler arasında uyumu tam bir eğlenceye çevirdiler.Zevkli bir aktivite Ceren Hanım ve Murat Bey’in bu konuda sağlıklı kilo kontrolü için önerilerini sizlerle de paylaşalım.

 

 

İdeal kiloya kavuşmak için 7 ipucu

 

1- Eşlerin her ikisi de programa başlar başlamaz diyet yaptıklarını düşünmediler.Sıradan diyet programlarında olduğu gibi davrandılar.Bir süre sonra sıkılıp programı terk etmediler.Sanki hiç diyet yapmıyor gibi serbest öğünlerde birlikte yemek yediler.Çok mutlu olduklarını ifade ediyorlar.

 

2-Murat Bey ve Ceren hanım karşılıklı birbirlerinden destek aldılar.Eş zamanlı programa başladıkları için çok zor olmadı.Ceren Hanım Murat Bey’in kendisine empati ile yaklaşarak desteklemesi sonucunda Herbalife kilo kontrol programının 21.gününde tam 6,5 kilo sonuç aldı.

 

 

Ceren,Murat Bey’den görmek istediği karşılığı tam anlamıyla aldığını ifade ediyor.Murat Bey ise eşlerin psikolojik olarak birbirlerine destek olarak başardığını kabul ediyor.Herbalife kilo kontrol programı onlar için fit maraton olmuştu.

 

 

3-Murat Bey ve Ceren hanımın Herbalife programında başarılı olmalarının sırrı çok fazla aceleci olmayışlarıdır.Birbirlerinin fikirlerine ket vurmadan her şeyi adım adım bizlerle paylaşarak programlarını uyguladılar.

 

 

Kendi aralarında bir şeyler yapmadan,konuşma yolunu tercih ederek birbirlerine fırsat tanıdılar.Yoğun geçen günün ardından bir bardak Herbalife çay içerken her gün yaptıklarını ve yarın neler yapabileceklerini açık yüreklilikle paylaşarak birbirlerine destek oldular.

 

 

4-Murat Bey; Ceren hanımın tatlıya olan düşkünlüğünü bildiğinden, gün içinde yediklerinden kendisinin sorumlu olacağı konusunda önceden uyarıda bulunarak eşine programa sadık kalması konusunda pozitif bir destek sağlamıştır.

 

 

5-Ceren ve Murat ikilisinin birbirleri için Herbalife beslenme ve kilo kontrolü programının önemini kavramaları ilk 30 gün içerisinde meyvelerini verdi.

 

 

İlk başlarda ki tedirginlikleri geride bırakarak karşılıklı güven ortamında ilerlemeye devam ettiler.Sizlere de tavsiyeleri eşlerin birbirine göstereceği sabırla sürenin sınırı tamamen eşlerin elindedir.

 

 

Bu nedenle Herbalife ile kilo kontrolü yapmak isteyen çiftlere tavsiyemiz öncelikle Herbalife kilo kontrol programını birlikte sahiplenerek sabırla programa uymaları dır.

 

6-En son ve en önemli ipucu,Ceren hanımdan geliyor. Kendisi ve eşi için kilo kontrolünün bu kadar eğlenceli olmasının en önemli aktörlerinin yine kendileri olduğunu fark etmiş.

 

 

Gün boyunca birbirleriyle iletişimlerinin kopmaması ,akşam herhangi bir aktiviteyi dışarıda yüksek kalorili yiyecekler yiyerek tamamlamak yerine birlikte vakit geçirmeleri onun için çok değerli olmuş.

 

 

Her gün akşam Herbalife Formül 1 Shake için farklı bir tat ve yeni bir tarifi keşfederek heyecanlandıklarında ve program boyunca kilo kontrol programına başlamadan önce her gün akşam çeşitli ağır yemek yedikleri için farkında olmadan kendilerine ket vurduklarını anlamış.

 

 

 

Şu an anda ise Herbalife Shake sayesinde daha dingin ve mutlu hissettiklerini,sizlerin de Herbalife shake kullanımınızı Ceren hanımın aşağıdaki önerilerine göre ya da eşinizle birlikte farklı kombinasyonlar oluşturabileceğinizi hatırlatırız.

 

 

Ceren & Murat Çiftinin Herbalife Formül 1 Shake Kullanım Önerileri:

 

 

Bizler Herbalife Formül 1 Shake çikolata ve fındık, vanilya,ahududu tatlarını çok sevdik.

 

 

4 farklı aromayı da tüketerek deneyiminizi artırdık.En başlarda eşim Murat Herbalife Formül 1 Shake vanilya aromalı olanından her gün sabah bir kase yoğurt içerisine 2 yemek kaşığı shake ilave ederek tadını çıkarmayı önerdi.

 

 

Gerçekten bu kadar leziz ve hızlı olacağını tahmin etmiyordum.

 

 

Eşim Murat tam bir Herbalife Shake dostu oldu.Her ikimizde sabahları bıkmadan yorulmadan kahvaltı etmenin keyfine vardık.

 

 

Önceleri evde sabah kahvaltı etmek ne mümkündü.Acele ile çık bir simit,meyve suyu yada kahve.

 

vanilyalı shake
Herbalife besleyici shake karışıı formül 1

Sabah kahvaltılarımız Herbalife Formül 1 Vanilya aromalı Shake ile değişti.Yoğurdun kalsiyum kaynağı olduğunu bilmeyeniniz yoktur.

 

 

Bazen eşim sabah kahvaltısı için uyandığımızda; Herbalife Shake ve yoğurt karışımının içine biraz tarçın ilave ediyor.Gün içinde tatlı yeme isteğimi azaltmak için bana büyük destek verdi.

 

 

Sizlerle de paylaşmak istedim tarçın Herbalife Shake içerisinde olduğu zaman her 3 aromada da işe yarıyor.

 

 

Biz denedik oldu….

 

 

Bizim için sağlıklı olmak, fit kalmak neredeyse daha evliliğimizin ilk  yılında hayal gibi gözüküyordu.Ancak yeni evli bir çift olarak ikimizinde sadece 90 günlük bir Herbalife programı sayesinde bu derece başarılı olabilmemiz bizi mutlu etti.

 

 

Anladık ki Herbalife Shake günde iki öğün sağlıklı bir yemek için en ideal çözüm.

 

 

Günde bir öğün serbest menü uygulamak için ikimizinde sevdiği yemekleri evde hazırladık.Birlikte yedik gerçekten bizim için eğlenceli bir deneyim oldu.

 

 

Akşam Herbalife Shake çikolata aromalı süt ile muhteşem oluyor.Hazırladığımız çikolatalı Shake için 300 mililitre süt ve 2 yemek kaşığı Shake her birimiz için ayrı ayrı hazırlamak yerine geniş bir kap içerisinde bir defada hazırlayarak servis ettim.

 

 

Şayet siz de etkili bir kilo kontrolü uygulamak istiyorsanız; Herbalife Formül 1 Shake siz ve eşiniz için en ideal çözüm olacaktır.

 

 

Gönül Demir Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.