HERBALİFE DİYET HİKAYELERİ KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN

HERBALİFE DİYET HİKAYELERİ KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN

HERBALİFE DİYET HİKAYELERİ KENDİ YOLUNUZU ÇİZİN

 

 

Herbalife shake ile başlayın

 

 

Sağlıklı beslenme bir hayat boyu sürmesi gereken olumlu bir alışkanlık.Hatta yaşam biçimi diyebiliriz Herbalife diyet hikayeleri kendi yolunu çizen insanların oluşturdukları başarı hikayeleri ile devam ediyor.

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

 

Herbalife Shake ile başlayıp bu bir diyet mi? Bu ürünler doğal mı sorusunu soran yüzlerce insan var.Aslında bu normal bir durum kime cevap veriyor olursak olalım duymak istediklerini değil Etik cevapları vermeyi tercih ederiz.Kilo vermek için mücadele eden yüzlerce hatta binlerce insanın ne tür zorluklardan geçtiklerini, sonuç alamadıklarında nasıl hüsrana uğradıklarını en iyi bilen insanlar olarak duymak istediklerini değil gerçek ve süreç hakkında yaşadıklarımızı anlatıyoruz.

 

 

Herbalife distribütörleri olarak normal diyet kalıpları ile dayatmak gibi tek tip alışkanlıklarımız yok.Her insanın diyet alışkanlığı vücudunun uyum süresi birbirinden farklı olabilir, bu nedenle kişiselleştirilen planlar uygulamak ile başlıyoruz böylece kişiye özel beslenme kavramının içini dolduruyoruz.

 

 

İnsanlar Herbalife Shake ile başlayın dediğimiz zaman daha hızlı sonuç alacaklarını daha ilk 3 günde kendi bedenlerindeki değişimi hissederek yola başlıyorlar.

 

 

Diyet mi iyi yoksa yeni bir yol var mı

 

 

Birkaç gün diyet yapıp bırakan insanlar genel olarak destek alabilecek; bunu yapabilirsin diyerek motivasyonunu yükseltecek bir dosta ihtiyaç duyarlar. Kesinlikle uygulanan diyetler kişiye özel olmalı.

 

 

Elbette kötü diyet insanı canından bezdirir her insan için geçerli olan standart bir yaşam şekli olsa idi insanlar böyle farklı farklı olmazdı.Herkes aynı şeyi düşünüyor, aynı şeyi tüketiyor ve herkesin bakış açısı da aynı olurdu.

 

 

Farklılıklardan bahsetmişken insan vücudununda kilit noktaları vardır bunu iyi bilmek gerekiyor.Diyet mi iyi, yoksa yeni bir yol var mı sorusunun cevabı burada.Gerçekten kilo vermek isteyen çok fazla insan var ancak Herbalife kişisel beslenme planı uygulayan 5 milyon insan kadar şanslı oldukları söylenemez.

 

Herbalife Herbalifeline Max

Kaliteli bir diyet kesinlikle karbonhidrat, protein, Omega 3 ve besleyici gıdaların harman olduğu bir çerçeve içerisinde sunulur.Yeni bir yol arıyor iseniz işte yeniyol burada.

 

 

Size özel bir deneyim herbalife ile mümkün

 

 

En sağlıklı deneyim size özel bir deneyim olmalı.Yoksa Ayşe için çalışan bir plan Merve için çalışmayabilir, vücudun ihtiyacı olan besinleri tüketmek gerekiyor. Sadece damak tadı ile düşünülürse hayaller yüksek, sonuçlar düşük olur.

 

 

Diyeti eğlenceli hale getirmek planlı yaşamak ile mümkün olabilir.Herkesin yaşam tarzına uyan bir beslenme programı Herbalife Distribütör desteği ile mümkündür. Belki sizin görmediğiniz ama kısa bir sohbet sırasında basit bir ayrıntı ile ne kadar kilo verebileceğinize siz bile inanamazsınız.

 

 

O nedenle size özel bir deneyim yaşamak istiyorsanız mutlaka Herbalife ürünleri ile bir distribütör yardımı ile tanışmalısınız.

 

 

Sağlıklı olmak mı yoksa bir ömür böyle mi sürsün

 

 

Temelsiz olan yapılar en ufak sarsıntıda çöker.Hele ki yapım aşamasında çeşitli hatalar ardı ardına yapılmışsa kaçınılmaz sona doğru yolculuk daha ilk çiviyi çakarken başlıyor.

 

 

Kilo kontrolü de böyledir,bedensel olarak bütün dengelerin eşit düzeyde takip edilmesi ve bu takip üzerine kurulu temelle bir dizi hareket planını içeren; hareket planı, bir yol haritası olmadan sağlıklı olmak mı yoksa bir ömür böyle mi sürsün diye hayıflanmak bir çözüm olarak görülmez.

 

 

Kilo vermek bir takım mazeretlerin arkasına sığınmak kesinlikle değildir.Kilo vermek farklı sıkıntılar ile karşılaşsa bile günlük ihtiyacı olanı ısrarla isteyebilmek ve çıktığı yola devam ederken yol kazalarını göze alabilmek, ama asla aynı yerde saymak değildir.Günlük kalori ihtiyacı herkesin bedensel ihtiyaçlarına göre şekillenir.Bu oyunun sonunda kazanmak ve birkaç kilo vermek istiyorsak süreci takip etmeliyiz.

 

 

 

Yaşam mühendisliği bir evde yaşayan bütün insanları huzurlu bir şekilde karşılaştırmalı tüm bireylerin ortak diyet hedefleri olması çok da önemli değil.

 

 

Karbonhidratlar, proteinler ve vitaminlerin hangi kaynaklardan elde edileceği, kimin ne kadar ihtiyacı olduğu biliniyorsa dengeli ve sağlıklı bir beslenme planı oluşturmak ,herkesin ihtiyacına yönelik alışveriş yapmak, çok da zor zor olmasa gerek.

 

 

Hep mi diyet yapacağım

 

 

Henüz Herbalife ile tanışmayan insanlar o kadar çok ve her geçen gün obezite oranları hızla yükseliyor ki çoğu insanın aklında hep mi diyet yapacağım sorusu var.

 

 

Henüz sınava girmeden sınav sonucumu ne zaman öğrenirim sorusu sizce de mantıklı olur mu, elbette henüz beslenme düzenini oturtmadan ömür boyu Herbalife’mi kullanacağım ya da ömür boyu diyet mi yapacağım sorusu inanın havada kalıyor.

 

 

Buna güzel bir örnek sosyal medyadan geliyor; sosyal medya geneliyle TV kanallarında ilginç haberleri cımbızla çekip alıyor ve 10 saniyelik ya da 20 saniyelik bir video binlerce kişi tarafından paylaşılıyor.Bunlardan en ilginci Ankara’da spontane gelişen bir sokak röportajında hanımefendinin cevabı ile yanıt buluyor, tam 20 yılı aşkın süredir değişik değişik diyetler ile ömrümü geçirdim ve halen kilomu korumak için diyet yapmaya devam ediyorum demesi genel durumu açıklıyor gibiydi.

 

 

İnsan ömür boyu diyet yapmaz, insan sağlıklı kalabilmek için beslenir.Beslenme planını kişiselleştirebilir.Hayalindeki ölçü böylece gerçek olur.Kişisel bir beslenme planı yapmanın kilo vermeyi en zevkli şekle getireceğini unutmayın.İnsan sevdiği yiyeceklerle de kilo verebilir.

 

 

Hayat kalitesinin yükseltilmesi sağlıklı yiyecekler ile olduğu kadar özel tercih edilen kişiye özel planlar sayesinde de başarıya kavuştuğu açıktır.Herkes için gerekli olan cevap fazla kilolar ile ömür boyu mücadele etmek yerine sistemli hareket tarzını kavramak, aktif yaşamın gerektiği kadar hareketli olmak, yeterli derecede hidrasyon ve beslenme önerilerini hayata geçirmek, doğru gıdalar ile doğru yaklaşım sizi olduğunuzdan daha iyiye götürecektir.

 

 

Kilonuz adım adım geri sayarken siz hedeflediğiniz derecede hafiflemenin keyfini sürün.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.