GÜZELLİK İÇİN DOĞRU CİLT BAKIMI

GÜZELLİK İÇİN DOĞRU CİLT BAKIMI

GÜZELLİK İÇİN DOĞRU CİLT BAKIMI

 

 

Ruh haliniz yada beslenme şekliniz güzellik için doğru cilt bakımını etkilememeli.Unutmayın vücudunuzdaki en geniş alan cildinizdir ve daimi bakıma muhtaçtır.

 

 

Havanın durumu,güneş,çeşitli hastalıklar,uzun süren tedavilerde alınan ilaçlar cildinizin koruma kalkanı olan antioksidan maddelerin seviyesini düşürür.Cilt bakımı öyle hemen oldu bittiye gelecek bir olay değildir aksine rutin takip gerektiren bir dizi temizleme,nemlendirme tonikleme ve doğru beslenme gibi güçlü destekler sayesinde hayat bulan bir olaydır ve bu olaylar silsilesinin tek sahibi siz olacağınız için daha dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz.

 

Güzellik yolunda kadınların yaptığı bir çok hata var sadece yüzeysel ürünlerle cilt bakımı yapmaya çalışırken beslenme ve diyet gerekliliklerine dikkat etmeyince cillte gelişmeler beklenirken ortaya çıkan negatif geri dönüşler beslenmeye daha çok dikkat edilmesi gerektiğini gösteriyor.

 

 

Bilinçsiz olarak güneşte uzun zaman kalmak bu süreler içerisinde spf 30 faktör koruma kremi gibi cildi besleyici ürünlerde kullanmıyor iseniz uzun vadede beklemediğiniz kadar cilt lekeleri ile karşılaşmanız muhtemeldir.

 

 

Yıllardan beri alışılagelmiş yöntemlerle cilt bakımı yapan kadınlar artık 40 yıllık Herbalife Skin ve Herbal Aloe serisi ürünlere daha fazla güveniyorlar.Bu konuda 40 yıla varan Herbalife uzmanlığı ve ürünlerin dermatolojik testlerde gösterdiği mükemmel başarılar etkili olsa gerek diye düşünüyoruz.

 

Doğru cilt temizleme doğru sabun kullanarak başlar

 

 

Çoğu cilt bakımı mağazasında birden çok ürün satılır ancak temizliği yapılacak bölge yüz kısmınız ise daha dikkatli ve seçici olmanız gerekiyor özellikle cildinizi kurutacak ve nemsiz bırakacak sabunlar ucuz erişebilecek fiyatla satılırlar.

 

 

Herbalife cilt temizleyici kullanan kadınlar ilk günden itibaren farkı fark ediyor dilerseniz sizde Skin serisi yüz bakımı ürünlerinden hangi cilt bakım ürünlerine ihtiyacınız olduğunu merak ediyorsanız 5314079994 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Sabun kullanımı yaygın olarak bütün kadınları ilgilendiren önemli bir detay yüzünüzün ışığını ortaya çıkaran parlaklık verici bir tercih yapmak sizce de güzelliğin bir parçası değil mi. Yoksa kullanılan çoğu sabun cildi kurutan ve gereğinden fazla katkı maddesi ile beklentilerin altında kalıyor.

 

 

Detarjan kadar güçlü bir sabun ile yüzünü yıkamayı kimse istemez değil mi.Cildinizin nemini ve hassas yapısını koruyan besinler kadar etkili cildi besleyen nem yapısını sekteye uğratmayan ipeksi dokunuşlara imza atabilirsiniz.

Herbalife Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30

Güneş cildiniz için en önemli etken

 

 

Plajda şezlong üzerinde güneşlenmek güzel, bronz bir ten her kadının idolüdür .Yaşlılık etkilerinden kurtulmak zaman kadar güneşin cildiniz üzerindeki baskının miktarına da bağlıdır.

 

 

Özellikle son yıllardaki UVA-UVB ışınlarının cilt üzerindeki negatif etkileri her geçen gün etkisini daha fazla artırmaya devam ederken etkili bir yöntem ve cildi koruyan bir cilt kalkanı edinmek ilerleyen yaşlarda kaz ayakları bölgesinde göz kapakları gibi hassas bölgelerde oluşan dezenformasyonun önüne geçmek için önleyici tedbir olabilir.

 

 

Herbalife spf 30 etkili kremin cildiniz için yaz kış demeden her mevsimde çalıştığını ve cildi nemli tutarak korumaya devam ettiğini bilmek içinizi rahatlatabilir. Denize girmek kadar sıcak mevsimlerde direkt güneş ışığına maruz kalmamakta önemli özellikle sabah 10.00-16.00 arası cildiniz ve genel sağlık kaliteniz için saatlere riayet etmelisiniz.

 

Temiz eller güzelliğe güzellik katan öneriler

 

 

Cildinizi ellerinizle kaşımak ve her akneye müdahale etmek sonucu katlanılmaz bir sürece doğru kendiliğinden gelişen sürece dahil olmayı istemiyorsanız.

 

 

Cildinizde oluşan her dökülme ve akne gibi gelişmelere daha hassas davranış tarzı ile uyumlu olabilirsiniz eldeki mikropların cildinize geçmesi yada aknelerin cilde dağılması yaralarda gelişecek enfeksiyonlara neden olabilir.

 

 

Garip gelebilir ama her an yüzünü eliyle kaşıyan ve aknelere müdahale eden genç kızlarda ilerleyen yaşlarda ergenlik sivilceleri kaynaklı lekeler ve yüzdeki kırışıklar ile mücadele etmek için olduğundan çok para harcamak zorunda kalıyor.

 

Güzellik stresin önüne geçmeli

 

 

Huzurlu bir insan vücut gelişimini tamamlamak için uyku gibi önemli değerleri asla aşındırmaz, stres çarkı gibi vücudunu günlük olaylar ile meşgul etmez.

 

 

Güzellik stresin önüne geçmeli insanın yorgun ve stresli anlarda yüzünden düşen bin parçadır cildinizi ve duruşunuzu asla huzursuzluk üzerine inşa etmeyin.Makyaj geçici ,düzenli cilt bakımı kalıcı güzelliği ve zerafeti getirir.Yıllar geçsede doğanın kanunu değişmiyor düzenli uyku ve dingin bir ruh her zaman güzelliği destekleyen, vücut ölçülerini belirleyen kurallar arasındadır.

 

 

Herkeste ayrı ayrı problemler olsa da çözüm kendini kapatmak değil, yaşama sıkı sıkı tutunun kendinize aynada baktığınızda mutlu bir gülümseme görmek istiyorsanız yeterince dinlenmeye önce bedeninizden başlayın.

 

Herbalife Bağımsız Üyesi Lider Beslenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.