HERBALİFE ÜYESİNDEN DÜZ BİR KARIN İÇİN GEREKENLER

HERBALİFE ÜYESİNDEN DÜZ BİR KARIN İÇİN GEREKENLER

HERBALİFE ÜYESİNDEN DÜZ BİR KARIN İÇİN GEREKENLER

 

 

Kadınlar için düz gergin bir karın elde etmek göbekten kurtulmak alt beden hareketleri, üst vücut hareketleri gibi pratik çalışmalar ile devamlılık göstererek sıkı bir çalışma planı ile gerçek istenilen forma kavuşmak gergin düz bir görüntü elde etmek mümkündür.

 

 

Çoğu kadın için düz bir göbek elde etmeyi başarmak hayalden öteye geçebilecek, ısrarlı çalışmalar ile belirgin elle tutulur sonuçlar elde etmek harika olurdu değil mi?Bundan daha iyisini başarabilirsiniz.

 

 

Ancak bütün kadınlarda göbek denildiği zaman sadece görece bir kavram olarak yakında gelecek kızı ya da oğlunun mezuniyet töreni için veya bir düğün merasimi için zayıflamak ve düz bir karın sahibi olmak isteyebiliyorlar.

 

 

Nihayetinde göbekten kurtulmak, kilo vermek güzel bir amaç ama bunu sürdürülebilir sağlıklı bir şekle getirmek hem beslenme hem de yapılan çalışmalar ile düz bir bedene sahip olmak, daha iyi görünmek,bütün kıyafetlerin içinde özgür olabilmek elbette önemlidir.

 

 

Belki şimdi birçok kadın düz bir karın elde eden hemcinsleri için onlar şanslılardı gibi bir eleştiride bulunabilir ancak inanın bugüne kadar Türkiye’nin dört bir tarafından tanışmış olduğum kadınlar beslenme ve egzersiz yöntemini tercih ederek ve asla vazgeçmeden hedeflerine ulaştılar.Sizde düz, göbekten kurtulmuş bir vaziyete gelmek istiyorsanız sizin için harika önerilerimiz var.

 

 

Çarşaf gibi dümdüz bir karın için kaslarınızı çalıştırın

 

 

Hareketsiz kalmak, fazla kaloriler ile göbek yapmak bir yere kadar rahatsız edici olmayabilir.

 

 

Ne zaman bir vitrin görsek bu elbisenin üzerimize tam olarak oturmayacağını görüp yine büyük bir beden elbise almak zorunda kaldığımızda ya da merdivenlerden çıkarken zorlandığımız anlarda fark ediyor insan göbekten kurtulmak gerektiğini.Bu nedenle bütün vücudun kaslarını özellikle gövdenin üst bölümündeki vücut kaslarını çalıştırmak, dik omuzlar elde etmek için nefes açma egzersizleri ile başlayabilirsiniz.

 

 

Dik durup karnı içe çekerek derin derin nefes almanız gövde kaslarını çalıştırmak için güzel bir yöntemdir, aynı yöntemle her gün 10 Kez 2-3 set halinde tekrarlanan çalışmalarla nefes egzersizlerine başlayabilirsiniz.

 

 

Yürüyüş ve hidrasyon ile düz bir karın için harekete geç

 

 

Yürüyüş temel egzersizlerin başında gelmektedir.Bütün vücut kaslarının çalıştığı tempolu yürüyüşler, salon sporları ve evde yapılan kuvvet antrenmanları gibi ciddi çalışmaların temelini oluşturabilir.

 

 

Bu nedenle göbek yağlarından ve sarkmalardan kurtulmak için günlük rutin yürüyüş programları ile ortalama hızlarda başlayarak artan bir çizgide devam edebilirsiniz.Genel itibariyle göbekte biriken yağların atılması için vücut suya ihtiyaç duyar.

 

Herbalife H24 Siyah Suluk 750 ml

Susuz bir vücut ile göbekten kurtulmak hayalciliktir.Ben su içemiyorum diye serzeniş etmek yerine vücut ağırlığınız ile orantılı olarak su içmeyi ve ihtiyacınız kadar tüketmeyi ihmal etmeyin.

 

 

Sımsıkı bir göbek için gücünüze güç katan egzersizler

 

 

Çoğunlukla bilinçsiz ve aceleye getirilen egzersizler birkaç gün içinde havlu atmanıza neden olabilir.Yürüyüş ile birkaç haftada nefes açma ve artık kertenkele gibi push-up hareketlerini yapmanız için bir engel kalmamıştır zaman içerisinde gövde kaslarınızın ve bacak kaslarınızın güçlenmesi demek karın bölgesinde oluşan yağ tabakalarının parçalanıp yakılmasını kolaylaştıracaktır.

 

 

Düzgün bir karın elde etmek için zamanla forma girecek ve öyle fazla zorlanmanıza da gerek kalmayacaktır.Peki push-up hareketinde ne yapılıyor; vücudu bütünüyle yerden kaldırarak bütün yükü kollar ve ayaklar arasında dengede tutmaya çalışıyoruz.

 

 

Bu temel pozisyon daha çok karın bölgesi’nin hizaya girmesi, burada oluşan kötü görünümü ortadan kaldırmaya yönelik bir harekettir.İnsan kendi ağırlığı ile kendi beden gereksinimlerini karşılayabilir.

 

 

Temel olarak vücudun üst bölgesi çalıştırılacağı için kolların omuzun başında dik vaziyette durması, sırt bölgesinin dümdüz olması gerekiyor.Sabit pozisyonunuzu bozmadan bir kalem gibi vücudu dümdüz tutmanın yollarını öğrenin, ilerledikçe artık saniye saniye vücut pozisyonunuzu 30 ile 45 saniye arasında korumayı hedefleyin.

 

 

Bu pozisyonu dirsek yerde beden havada tekrarlamaya başlarsanız karın bölgesindeki yanma hissinin verdiği buruk sevinci zaman içerisinde dümdüz bir karın elde etmek için 10-12 saniyeden başlayarak 1 dakikaya kadar pozisyonunuzu korumanız vücut ağırlığınız ile kendi göbeğinizden kurtulmanızı kolaylaştırabilir.

 

 

Bunun için ne kadar zor bir süreçten geçerseniz o kadar sıkı bir vücuda sahip olabilirsiniz.

 

 

Tüm kadınlar 0 beden olacak diye bir zorunluluk yok.

 

 

Ancak her kadın fiziksel olarak formunu korumak ve fazla göze batan kilolardan kurtulmak ister, amacınız olmaz ise sonuç almak zor olur.Kendi bedeniyle kendi vücudunu şekillendiren bütün kadınlar gibi siz de düz bir karın için sabır ve azimli beslenerek günlük yürüyüş, push-up, squat gibi hareketleri kullanarak müthiş bir bedene sahip olabilirsiniz.

 

Herbalife Bağımsız Üyesi Lider Beslenme 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.