HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

HERBALİFE 21 GÜN GERÇEĞİ NEDİR ?

 

 

Yaş ortalamamız tecrübe ve deneyimlerimizi tekrar gözden geçirmeyi ve bilgileri güncel olarak insanlara ulaştırmayı, daha uygun bir zayıflama stratejisi olarak görmemizi sağlıyor.

 

 

Gençler için ki; 18-24 yaş aralığında hayat çok hızlı ve olduğundan değişken bir şekilde ilerliyor.Ofis çalışanı olan orta yaşlı insanlar için 3 haftada 10 kilo vermek demek ciddi bir başarı sayılmakta.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği burada size yeniden kilo vermek için neler yapılabileceğini sıralamamızı kolaylaştırıyor.Çoğu insan yoğurt ve suyla bol bol kilo verileceği konusunda bir düşünceye sahip.1 ayda 10 kilo nasıl verilir? bunun yanıtını arıyor oluyoruz bir blog yazısında.Peki temelde gün içinde bol bol yoğurt yemek ne kadar kilo vermenize sebep olur?.

 

 

Bu bizim araştırma konumuz değil asıl mesele Amerika’yı yeniden keşfetmek değil, bir diyet yaparken programın sizin için uygunluğunu sorgulamak ve her diyet size göre mi? Bunu da anlatabilmek isteriz.

 

 

Konuyu çok geniş gördüm diyor 45 yaşında bir hanımefendi,Antalya Serik merkezde yaşıyorum dedi.5 sene öncesine kadar çok fazla kilolu olduğundan bahsediyor ama Sağlıklı bir diyet uyguladığı için avantajlı hale geldiğini belirtiyor.Ekmek ve diğer hamur işi gıdalardan uzak olarak yaşamaya çalıştığını, genelde sebze ağırlıklı beslendiğini anlatıyor.

 

 

Peki gerçekten 10 kilo vermek nasıl bir şey?.

 

 

Herbalife 21 gün gerçeği nedir derseniz tabii ki 3 haftada hızlı bir şekilde 10 kilo vermeyi bizler uygun bulmuyoruz.Neden öyle diye sorarsanız pazardan şapka almıyoruz.Neticede insan bedeninden ve gıdalardan bahsediyoruz. Öyle ise sadece Herbalife konusunu işlemeyelim, örnek tanımlamalar ile devam edelim.

 

 

 • Hazır yiyecekler aşırı yağ içerir ve yağ içeren bir çok hazır gıda ve yiyecekler kalorisi artırılmış olarak sınıflandırılmaktadır. 21 gün boyunca yağsız yiyecekler ve yüksek kalorili tercihleri Herbalife Shake sayesinde değiştirebiliriz.

 

 • Denemesi bedava derler ya ofis çalışanı birçok insan işe toplu taşıma ya da kendi aracıyla gidip gelmektedir. Bu şu anlama geliyor vücut zaten hareketsizken bir saatlik yürüyüş mesafesi bile olsa; yeri geldiği zaman yürüyüş yapmak 30 gün boyunca size neler kazandırabilir bunu düşünün.

 

 

 • Su içmek çocukluktan bu yana birçok insanın zorlandığı bir konu.Siz en iyisi mi su içmeyi eğlenceli hale getirin bence kendinize bir su içme planı yapın ve bir de arkadaşınızı bu plana ilave etmeyi düşünseniz gün boyunca ne kadar su içtiğinizi birlikte not edebilirsiniz.

 

 

 • İnsanların kahvaltı alışkanlıkları olmadığından her sabah düzensiz beslenme ordusuna katılmak zorunda kalıyorlar.Ben hep kilo vermek istiyorum, 3 haftada kaç kilo verilir diye soruyorsunuz.Soru sormak yerine yapmak daha kolay değil mi? Tavsiyeleri dinlemek başka, tavsiyeleri hayata geçirmek başka şey.

 

 

 • Sonuç almak insanlarin büyük bir çoğunluğunu mutlu ediyor. Eğer kilo vermek istiyorsanız mutlaka bir Herbalife yaşam koçu ile yakın temasta kalmak kendi mutfağınızda yemek pişirmek kadar zevkli ve eğlenceli bir faaliyet.

 

 

 • Bizim için şeker kullanmak ile kokain kullanmak arasında çok fazla bir fark yok.Neden derseniz her gün 10 bardak kola tüketen bir insan ile 10 bardak çay içen insanın arasında şeker kullanımı açısından çok büyük farklılıklar olmamaktadır. Mühim olan rafine şekerin düzenli bir şekilde azaltılarak hayatınızda minimum seviyelere getirmek.

 

 

 • Herbalife yaşam koçları sürekli aktif kalmayı ve aktif yaşam önerilerini dile getiriyor. Peki siz ne kadar hareketlisiniz? 3 haftada kilo verme hayaline mi sahipsiniz.Yoksa gerçekten kilo vermek mi istiyorsunuz o zaman harekete geçmelisiniz.

 

 

 • Bir doktor arkadaşım 3 haftada 10 kilo verdim çok mutlu oldum, ancak yorgunluk ve mutsuzluk haritam yükseldi ne yapabilirim diye şikayetlerini dile getiren hastasına; hızlı kilo vermek marifet değil! Mühim olan düz mantık dışında ara öğün ve düzenli uyku gibi faktörleri düşünerek kilo vermek demiş.Bu bizi de mutlu etti.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1
 • Porsiyon kontrolü; 21 günde vücudu bütün fazlalıklardan kurtarmak için ciddi bir yardımcı adımken; genelde nişasta ve gluten içeren gıdalar sorusu ile karşı karşıya kaldığımız durumlar oluyor.Normal yemekler yerine Herbalife shake tüketen bir insanı ketojenik diyet uygulayan insanla kıyaslamak hatasına düşmeyin diyoruz.

 

 

 • 60-65 kilo bir Kadın için 3 haftada 10 kilo vermek iyi bir niyet gibi gözüküyorsa da; diyet yapmak bu kadar zor olmamalı. Dengeli bir diyet oluşturmak gerekiyor. Peki siz diyetinizde yeterince lif ve vitamin aldığınızdan emin misiniz?

 

 

 • Meyveler de sebzeler de lif açıklarını tam karşılamıyor olsa bile ;hamur işinden daha sağlıklı enerji ve lif kaynakları olarak görülmektedir.Çoğu insan alışkanlıklarını uzun vadede değiştirmek için çabalar. 21 günlük bir diyet programı uygulamak istiyorsanız öncelikle 21. güne değil birinci güne odaklanmamız gerekiyor.

 

 

 • Tamam sonuç almak çok önemli ama tok olmak demek çok şey yemek demek anlamına gelmiyor.Kahvaltıda besleyici bir öğün ile güne başlamak çok önemli.

 

 

 • Kahvaltıdan sonra öyle boş durmak yok, günler uzadı vücudun sesine kulak vermek gerekiyor.Öğle vaktine kadar dört beş bardak su tüketmek 21 günlük değişimin bir parçası olarak görülmeli.

 

 

 

 • 3 haftada yani 21 günde kaç kilo verebilirim sorunun cevabı sorunun içinde saklı.Dengeli beslenme ve düzenli karbonhidrat ve protein dengesi hiç bu kadar kolay olmamıştı siz hiç denediniz mi?

 

 

 • Öğle yemeğinde dombili diyette etiketiyle paylaşım yapan bir arkadaşımın yemek menüsüne şahit oldum.Gerçekten sevindiriciydi.2 adet pişmiş yumurta bir tane salatalık ve bir bardak ayran içmiş gerçekten şaşırtıcı bir gelişme.Çünkü Face food yiyeceklerden uzaklaşan insanları gördükçe biz de mutlu oluyoruz.

 

 

 • Öğleden sonrası için akşama kadar bol bol vaktiniz var en az 8 bardak su ile günü günü akşama kavuşturmak gerekiyor. Arada açlık hissi yaşadığınız durumlarda kesinlikle basit, kalorisi yüksek yiyecekler tercih etmemeliyiz.3 haftada 5 kilo sonuç alabilirsiniz bu kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

 

 

Tek tip beslenme dediğimiz sadece katı bir diyet şekli ile insanın yorgun bitkin düşmesi ihtimali yüksek diyetler denilebilir.

 

 

 

Hızlı kilo verme taktikleri uzun vadede çok hızlı kilo alarak geri dönüşü olan bir bumerang gibi gelip sizi yakalama dan günün her saatinde dengede kalacağınız bir program daha hızlı kilo vermenizi ve dengeli bir diyet oluşturmanıza kolaylık sağlayacaktır.Hiç açlık hissi yaşamadan bir günü tamamlamak diyet mucizesi değil, beslenme farkındalığı olarak görülmelidir.

 

 

Hiçbir diyet sizin sağlığınızdan daha değerli değildir.Herhangi bir diyet programına başlamadan önce doktorunuz ile neler yapılabileceği konusunda fikir yürütebilirsiniz.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.