ÇOK DAHA FAZLASINA MI İHTİYACIN VAR! HERBALİFE İLE BESLENME İHTİYAÇTIR

ÇOK DAHA FAZLASINA MI İHTİYACIN VAR! HERBALİFE İLE BESLENME İHTİYAÇTIR

ÇOK DAHA FAZLASINA MI İHTİYACIN VAR! HERBALİFE İLE BESLENME İHTİYAÇTIR

 

 

Evet sevgili Lider beslenme takipçileri Herbalife gerçekten insanların hayatlarına değer katan tamamen hayatın içinden İnsan manzaraları ile dolu.

 

 

Tabii bu biraz da bizim Herbalife Yaşam Koçları olarak daha fazla insana yardım etme amacımıza hizmet ediyor.Bugüne kadar Herbalife konusunda özellikle kilo kontrolü çok geniş bir alan ki çabuk ve hızlı sonuç almak maksadıyla bu konuda eminim ki sizler de yüzlerce makale okumuşsunuzdur.

 

 

Hangisinden sonuç alırım fazla kilolarından kurtulurum ya da zayıf bedeninizi istediğiniz forma kavuşturmak amaçlı olarak bütün yazılanları kendi hayatınıza nasıl monte ederim, alışkanlıklarımı nasıl değiştiririm gayreti içerisinde takip ediyorsunuz.

 

 

İnsanın doğasında olan kilo alma ve kilo verme konuları haricinde bir konuda sıcağı sıcağına sizlerden bize aktarılan bilgileri de buradan paylaşıyoruz.

 

 

İnsanların çok yemekten ya da yemek tüketmiyor olmasından kaynaklı problemler ile pek çok kez karşılaştık ama normalde insanlar fazla yediklerinden ve kilo aldıklarından bahsederler.Çok daha fazlasına mı ihtiyacın var!Herbalife ile beslenme bir lüks değil bir ihtiyaçtır.

 

 

Yemek yememek 

 

 

Bugünkü konumuz yemek yememek olacak Kıbrıs’ta yaşayan bir Danışan ne olursa olsun bu aralar bütün yemekler ile arasının kötü olduğunu, doktora giderek gerekli tetkikleri yapmış olduğundan bahsediyor.

 

 

Herhangi bir olumsuzluk olmamasına rağmen zamanla kendisinde bir takım yorgunluk, isteksizlik gibi şikayetler oluştuğunu söylemekte.

 

 

Beslenme konusunda ciddi tereddütler yaşadığı için kendince tedbirler almaya çalışmış her ne yaparsa yapsın enerjisini ve günlük tempoda ki performansını artırmakta güçlük çekmesi besin takviyelerine olan merakını artırmış.

 

 

Sonuç olarak bizimle iletişime geçmiş olması beslenme konusunda belli açıklar verdiği izlenimini gösteriyor.Kısaca beslenme konusunda sohbet ettiğimiz esnada genel olarak karbonhidrat tabanlı beslendiğini öğrendik.

 

 

Karbonhidratlar vücudun enerjisi için gerekli yakıtlardır.Her şeyin fazlası zarar azı karardır ata sözünü burada anımsatmak istiyoruz.Günümüzde sadece bir örnek değil yüzlerce binlercesi bu duruma kendi hayatında şahit olmuş birçok insan var.

 

 

Problemin kaynağını bilmeden çözüme ulaşmak hele ki insan hayatını derinden etkileyen beslenme gibi ana faktörleri her zaman dengede tutmak kolay olmayabilir insan yedikleri ve içtikleri ile hayatını idame eden bir varlıktır.

 

 

Ne yediğin önemli

 

 

Yedikleriniz ve içtikleriniz sizin temel günlük performansınızı ve mutluluk endeksinizi belirleyen önemli ögelerdir.Bu nedenle karbonhidrat hakkında bilmeniz gereken bir takım gerçekler vardır.

 

 

Karbonhidrat denildiği zaman ekmekten tutunda meyvelerin ve sebzelerin ana ham maddesi diyebileceğimiz çok geniş bir alana yayılan bir makro besin üyesinden söz etmiş olduğumuz iyice anlaşılmalıdır.

 

 

Gün içindeki tüketmiş olduğunuz bütün gıdalar sizin hayata olan bağlılığınızı günlük sinerjinizi belirler.Yok ben tüketmiyorum demekle bu iş olmuyor; diyet her zaman doğru bir araç olmayabilir.

 

 

Çoğu insan zayıflamak uğruna hiç güvenli olmayan belli belirsiz, kulaktan duyma diyet listeleri ile hem yaşam kalitesini düşürüyor hem de istediği amacı elde etmekte zorlanıyor.

 

 

Herbalife çoğu insan için ot, çöp, bitkisel bir karışım gibi gözükse de aslında söylenilen, yakıştırılan 1-2 küçük benzetmeden daha fazlasını içeriyor.

 

 

Biraz önce de bahsetmiş olduğumuz karbonhidratlar Hayatın her alanında karşımıza çıkıyor ama biz farkında değiliz.Bu nedenle Herbalife beslenme konusunda verilen açıkları kapatmayı, yeniden hayat enerjisi inşa etmeyi kolaylaştırıyor.

 

 

Hayatlara dokunmak

 

 

Bir kişinin bile olsun hayatını değiştirmek bizim için çok önemli.Beslenme hafife alınacak sıradan bir işlem değildir.Vücut çok karmaşık gibi gözükse de;o nedenle hayatlara dokunmak diyoruz.

 

 

Aslında insanlar, bize olan ihtiyaçlarını her gün bir takım memnuniyetsizlikleri ile dile getiriyor.Tabii burada söz konusu olan sadece karbonhidratlar yada dengesiz beslenme değil.

 

 

Nasıl ki vücut doğada bulunan birçok elementi bünyesinde topluyor ise kendisine faydası olmayan birçok zararlı atıkları da vücuttan atmak için bazı yardımcılara ihtiyaç duyuyor.

 

 

Temel beslenme felsefemiz, sizleri beslenme gereksinimlerinizin karbonhidrat, protein, vitamin ve mineraller, sağlıklı yağlar gibi tamamen kontrollü takip edilmesi gereken bir sürece doğru götürüyor.

 

 

Proteinler vücudun birçok fonksiyonunda görev alan emel değil temel gıda maddeleridir.Her şey vücut için zincirleme gerçekleşen bir dizi faaliyet sonucunda olgunlaşıyor.

 

 

Vitamin ve mineraller vücudun birçok eksiğini kapatıyor, ne yemek-ne içmek gerekiyor diye düşünürken bir bakmışsınız kendi alanında rakipsiz Herbalife ürünlerinin sizin için daha fazlası olduğunu görebilirsiniz.

 

 

Ne yesem değil! Nasıl beslenmeliyim’e doğru…

 

 

Normal yemeklerden farklı olarak insanların daha dengeli beslenmesini kolaylaştıran dengeli beslenme ürünlerimiz vücudu daha iyi hale getirmek için tüketiliyor.

 

 

Örneğin insanım benimde canım var arada tatlı bir kaçamak benim de hakkım diyebilirsiniz.Basit karbonhidrat ürünü olan bir çikolata tüketmek yerine dengeli protein, karbonhidrat içeren Herbalife Bar sizlere iyi gelecektir.

herbalife protein bar

 

İnsan önce performansı yükseltmek için durmadan tüketir.

 

 

Hamburger, Pizza, Asitli içecekler, binbir türlü baharatlı cips ya da bir büyük servis tabağı kızartma.En başta duygulara hizmet eden bu beslenme düzeni hemen hemen birçok insanın hikâyesinde mevcut.

 

 

Zamanla mutluluk, performans düştükçe insan bir takım arayışlar içerisine giriyor beslenme konusundaki eksiklikleri tamamlamak gerektiğini görüyor.Her şartta yemek-içmek zorunluluğu, ölçülü tüketim insanı alışık olduğu düzenden ayırıp koparmaya yetmiyor.İllaki beslenme alışkanlıklarını değiştirmesi gereken insanlar pek tabii zorlanıyor.

 

 

Ne yesem değil! nasıl beslenmeliyim’e doğru konuyu toparlayacak olursak aslında sorununda çözümün de kaynağının bizde olduğunu anlamak mümkün.

 

 

Bu nedenle daha fazla beklemeden harekete geçmek, aktif yaşam mücadelesini başlatmak gerekiyor. Sağlıklı beslenme ne bir lüks ne de ihtiyaç fazlası, dengeyi tutturmak vücudun bütün uyarılarını dikkate almak gerekiyor.Yeterince protein, yeterince lif, gerektiği kadar karbonhidrat, vitamin ve mineralleri tüketmek gerekiyor.

 

 

Vücut sağlıklı yağları kendisi üretemiyor bitki bazlı ya da hayvansal yağlardan işleyerek kendi ihtiyacını karşılıyor.Biz ne kadar pozitif olursak bakış açımızda, yaşam tarzımızda, vücudumuzda değişime uğruyor.

 

 

Bugün yemek tüketemeyen bir danışan dan yola çıktık elimizdeki veriler ile konuya dair düşüncelerimizi paylaştık. Umut ediyoruz sağlıklı ve mutlu olmanın önündeki engelleri aşarsınız.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.