HERBALİFE SAĞLIKLI REJİM TAVSİYELERİ

HERBALİFE SAĞLIKLI REJİM TAVSİYELERİ

HERBALİFE SAĞLIKLI REJİM TAVSİYELERİ

 

 

Meyvelerden sebzelerden tahıllardan oluşturulmuş bir rejim planı genel olarak belki geniş bir katılımın olduğu barbekü etkinliğinin yapıldığı piknik kadar göz alıcı olmayabilir.Sağlıklı yaşamın parçası bir bütün olarak beslenmeyi düzenli takip etmeyi gerektiriyor.

 

 

Herbalife sağlıklı rejim tavsiyeleri, sağlıklı beslenmek için gereken ne varsa uygulamaya değer bulduğumuz bütün bilgileri sizlerle paylaşıyoruz.

 

 

İnsanın doğasına uygun olarak beslendiği takdirde yeteri derecede hareketli bir yaşamın içinde olduğu zaman ne fazla yağlardan, ne de şekerli gıdalardan bahis ediliyor.Elbette insan sağlığını yakından ilgilendiren sağlıksız yağlar ve şekerli ürünler zaman içerisinde azaltılması gereken ve bir müddet sonra da doğal kaynaklardan yerine ikame edilmesi gereken gıdalar bulunmaktadır.

 

 

Sebze, meyve, sağlıklı yağlar, lif içeren, protein kaynağı Tahıllar beslenme çarkımız içerisinde bulunması gerekiyor.Her şey insanların kilo vermek için ya da kilo almak için araştırmaya başladığı zaman beslenme konusunun ne kadar hassas ve sağlıklı bir şekilde takip edilmesi gereken bir konu olduğu ortaya çıkıyor.

 

 

Yapılan tercihler biraz zorlayıcı olabilir.Örneğin her gün alıştığımız çikolatalı bisküviden belki hemen vazgeçemeyiz ama zaman ve gayret ne kadar çok alternatif olduğunu bize gösteriyor.Her gün için yapılan düzenli diyet listeleri çalışmaya başlıyor, bir beslenme firması olan Herbalife sadece diyet ürünleri ya da kozmetik firması değildir.

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Erkekler İçin 60 Tablet
erkek vitamin

 

Günlük ulaşılabilecek gıdalar ile yeniden sağlıklı ve sürdürülebilir kilo kontrolünü bambaşka bir çerçeveden insanların beğenisine sunuyor.Peki sizde kendi bedeninizi keşfetmeye nelerin ihtiyaç, nelerin ihtiyaç olmadığını gözlemlemeye kendi hayatınızda uygulamaya var mısınız?

 

 

Sağlıklı Rejim ve Kilo Vermek İçin Yeniden Başlayın

 

Herbalife shake 2 öğün arası tok tutuyor

 

 

Her sabah insanların bir yerlere yetişme kaygısı içerisinde ya kahvaltı yapmadan ya da bir paket bisküvi veya poğaça gibi yiyecekler ile sabah kahvaltısını telafi etmeye çalıştıklarını görürsünüz.

 

 

Sağlıklı mı derseniz kesinlikle insan bedeninin alışık olmadığı bir durum, karbonhidrat ağırlıklı bir sabah kahvaltısı ancak bir saate kadar enerji ve tokluk hissi veriyor sağlıklı olup olmadığını sizlerde kendi bakış açınızdan değerlendirebilirsiniz.

 

 

Ancak ne var ki alternatifsiz değilsiniz. Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek için yeniden başlayın, Herbalife Shake iki öğün arası tok tutuyor bunu nasıl mı başarıyor; kısaca bir bardak formül 1 Shake birçok besin maddesinin bir araya getirilmesi sonucunda bir önceki öğünden II. öğüne kadar geçen zaman sırasında içeriğindeki protein,vitamin ve sağlıklı lifler sayesinde önce vücudun ihtiyacı olan besin maddelerini kolayca elde edilmesini sağlıyor.

 

Herbalife çikolatalı shake

Genelde proteinden yoksun olarak gelişen beslenme alışkanlıklarınız Herbalife Shake sayesinde değişiyor.Her sabah taze meyveler ve kimi zaman yeşil yapraklı marul, tere, hatta maydanoz bile ekleyen insanlara şahit olduk.

 

 

Herbalife Shake her türlü damak tadına ve beslenme gerekliliklerine uygun bir porsiyon kahvaltıyı isterseniz su ile isterseniz süt ile çok pratik hazırlamanızı kolaylaştırıyor.

 

 

Sabah kahvaltısında yoğurt ve yulaf ezmesi

 

 

Doktorların çoğu zaman tek tip beslenme diye tabir ettikleri bir durum var ki sadece bir besin maddesinin farklı versiyonlarını her gün tüketen insanlarda; mineral, vitamin eksikliklerine neden olmaktadır.

 

 

İIerleyen süre içerisinde kilo vermeyi düşünürken 1 gram bile kilo veremeyen insanların genelde şikayet ettikleri sabah kahvaltısında yoğurt ve yulaf ezmesi bir yere kadar kilo vermenize yardımcı olabilir ama kilo vermek için bundan daha fazlasına İhtiyacınız olduğunu bilmeniz gerekiyor.

 

 

Çünkü zamanla meyveli yoğurtlar veya farklı versiyonlar ile sabah kahvaltısı denemeleri kilo vermek için ihtiyaç duyulan protein, mineral, vitaminlerden karşılanması gereken miktarlarda gıda maddesini karşılamakta yetersiz kaldığı için zamanla açlık belirtileri oluşmakta.Tek başına kilo vermeye çalışırken kilo almaya başlamak gibi bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz.

 

 

Bu noktadan itibaren Herbalife shake’in farkı ortaya çıkmaktadır insanlar Kilo verirken vücudun günlük metabolizma faaliyetlerini yerine getirebilecek kadar gıdaya ihtiyaç duyar,Herbalife Shake metabolizmanın ihtiyaç duyduğu gıdaları tam olarak karşılayacak İçeriğe sahiptir.

 

 

Değişiklik her zaman kolay olmayabilir

 

 

Her insan için ortak problemler söz konusu.Kilo vermek isterken değişiklik her zaman kolay olmayabilir genelde standart kahvaltı alışkanlıklarını değiştirmek pek bi zorlu süreçtir.Kolay olmayabilir ama sonuçta yeşillikler ile bezenmiş bir menü daha çok lif daha çok vitamin daha çok mutluluk veren gıdaları içerir.

 

 

Bu nedenle bir porsiyon alışıldık kahvaltı menüsü kalori olarak en az 1000 kaloriye karşılık gelir tahıllı ekmek ile birkaç farklı yeşilliğin ıspanak,tere, roka ve bir küçük domatesin hafif zeytinyağlı bir salata olarak servis edilmesi hiç de azımsanmayacak kadar besleyici ve sağlıklıdır.

 

 

Baklagiller alışılmışın dışında yeni bir yol gösteriyor

 

 

Toplumun bütün katmanlarında yaygınlaşan bol pilav, soslu makarna tüketim alışkanlıkları klasik beslenme alışkanlığımız olarak sayılan nohut, fasulye mercimek gibi protein ve vitamin lif içeren Baklagiller kadar besleyici olmadıklarından; Baklagiller sınıfında gıdalar alışılmışın dışında yeni bir yol gösteriyor.Haşlanmış bir kase nohut ya da hafif ev sirkesi ile tatlandırılmış fasulye salatasının yerini alamayacak gıdalar ile bir diyet yapmak sonucu değiştirmeyecektir.

 

 

Meyvenin kendisi varken neden meyve suyu

 

 

Genelde kuru kuru ekmek arası yememek için asitli içecekler ya da meyve suları tercih edilir.Bu içeceklerin yapımında tatlandırıcı olarak şeker yada mısır şurubundan elde edilen tatlandırıcılar tercih edildiğinden; fazla kilo sebebi olarak görünen meyve sularını meyvenin kendisi varken neden meyve suyu diyerek bir kez daha hatırlatıyoruz!Normal şartlarda her insan için geçerli olan kural 1 porsiyon meyve denildiğinde bir tabak dolusu meyve akla gelmemeli.

 

 

Dengeli beslenmenin yardımcısı olan meyveler her bir porsiyon için her bir insanın kendi yumruğunun büyüklüğünü geçmeyecek bir meyve ile ölçülmektedir.Bunun anlamı meyve suyu tüketerek liften yoksun bir içecek tüketmek yerine meyvenin kendisini ölçülü şekilde tüketmek vücudu antioksidan açısından zengin meyveler ile desteklemek anlamına gelmektedir.

 

 

Kilo vermek süreçtir,rejim sabır isteyen bir harekettir.Hareketin tutarlılığı sizin kararlı ve kurallara gün içerisinde uymanıza bağlıdır.

 

 

 

Herbalife Bağımsız Üyesi Lider Beslenme 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.