HERBALİFE KİLO KONTROL PROGRAMLARINA GENEL BAKIŞ

HERBALİFE KİLO KONTROL PROGRAMLARINA GENEL BAKIŞ

HERBALİFE KİLO KONTROL PROGRAMLARINA GENEL BAKIŞ-0535 497 19 52

 

 

Bütün insanlar için geçerli olan bir kural vardır başkalarının başarıları izleyenler için herhangi bir maddi katkı getirmez. Bizzat bu başarı hikayesinin içinde olmak gerekiyor.

 

 

Sağlıklı kiloya erişmek ve devamını taçlandırmak için yolculuğumuz başlasın!

 

 

Herbalife kilo kontrol sonuçları insanların daha fazla motive olmasını sağlayan ilk adımı atmalarını kolaylaştırıyor. Kilo kontrolü irdelendiği zaman, yaşam koçluğu sayesinde çok daha eğlenceli hale geliyor, tarzınızı yakalamak, sağlıklı ve daha enerjik hissetmek için yalnız değilsiniz.

 

 

İhtiyacınız olan güce kavuşmak şimdi artık ellerinizde. Zaten bu yolculuğun asıl amacı uzun süreli kilo kontrolü sağlamak bir ömür boyu rahat etmek.

 

 

Kilo vermenin birinci adımı cesaret

 

 

İnsanların kilo vermeye olan arzusu çok fazla tartışılıyor, konuşuluyor ve hatta her gün yüzlerce binlerce makale yazılıyor.

 

 

Burada hedef seçilen kilo problemi olan insanlar ve yaşadıkları deneyimler. Burada deneyimler çok önemlidir belki bugüne kadar bedeninizin ihtiyacından daha fazla kalori aldınız ve fazla kilolarınız ile yüzleşmek istediniz, işte hepsiburada cesaret sizi istediğiniz noktaya götürecek olan ilk basamak .

 

 

Her gün aynı miktarda vücudun ihtiyacı kadar kalori almak ve bunu sabitlemek kilo vermeyi kolaylaştırmaktadır.Vücudunuz için en iyisini hedeflemek ve bunu başarmak kalori kontrolünü sağlamak Herbalife programları ile kilo vermek daha kolaydır.

 

Herbalife kilo yönetimi

 

 

Her geçen gün İnsanların sağlıklı kilo kaybına inancı daha da kuvvetleniyor.Çünkü 1 haftalık süreçte bir kaç kilo vermek mükemmel bir yolculuğun başlangıcıdır.

 

 

Bunu başarmak her gün aynı istikrar ile sabah ve akşam öğünlerinin bir bardak formül 1 Shake ile değiştirilmesi sayesinde; günlük kalori alımı istenilen miktarlara çekilecektir.

 

 

Bunun anlamı bütün insanlar için eşit fırsatlar yaratan bir kilo kontrol programı anlamına gelmektedir.

 

 

Her insan için uygulanabilir günlük yaşamda kişiselleştirilen kalori eksiltme operasyonları kişinin günlük hayatını etkilemeden kilo vermesini, aç kalmadan ve yorgun hissetmeden kilo kaybını tetikleyen zevkli egzersizler eşliğinde, mükemmel vücut kombinasyonunu gözler önüne getiren bir uyum programı ile mümkün olabilmektedir.

 

 

Herbalife kullandım bıraktım ve hızla kilo aldım videoyu izleyin

 

 

Evet bu söylemi duymayan kalmamıştır diye düşünüyoruz.İnsanların kilo kontrolü konusunda bilinçlenmesi gerekiyor.Her atmış olduğu adımda yeteri düzeyde iletişim ve yaşam koçu desteği alması gerekmektedir.

 

 

Bilinçsiz kilo kontrolü insanların vermiş oldukları kiloları çok hızlı bir şekilde geri almalarına neden olmaktadır.Peki ama hedef kilonuza nasıl ve hangi şartlarda ulaştınız? Ücretsiz beslenme bilgi ve Danışmanlık hizmetinden ne kadar yararlandınız?

 

 

Günlük planları  nasıl uyguladınız? Bu soruların cevapları sizin vermiş olduğunuz kiloları nasıl hızlıca geri aldığınızın kanıtı olacaktır. Burada kalıcı kilo kontrolü yapmak isteyen insanların şunu bilmesi gerekiyor.

 

 

Herbalife kilo kontrolü programları insanların kilo almasına neden olan yiyeceklerden ve kötü beslenme alışkanlıklarından kaçınmasını kolaylaştıran dengeli programlardır.

 

 

İnsan 3-5 kilo verdikten sonra eğer istikrarla programı uygulamaya devam etmezse bu insanın tabiatında olan normal bir süreçtir. Haliyle kötü beslenme alışkanlıkları, yüksek kalorili yiyecekleri tüketmiş olmaları bu insanlar için bir dezavantaj haline geliyor.

 

 

Alışkanlıkları değiştirmek bu kadar kolay olmasa gerek.

 

 

Bir de dipnot düşmek istiyoruz; ağırlık insanın üzerinde fazladan taşımak zorunda olduğu kiloları ve bununla birlikte vücuda yansıyan sağlık problemlerini hesaba katarsak günlük kalori alımının vücudun ihtiyacına göre şekillenmesi ve kilo vermek için çıktığınız bu yolda istikrarı sağlamak gerekiyor.

 

 

Hedefinize ulaşmak için kalori kontrolünü destekleyen tarzı öğrenmeden kilo vermeniz mümkün değildir.Bu nedenle verilen kiloları çok daha hızlı geri almanız kaçınılmaz bir gerçektir.

 

 

Herbalife ürünleri her gün dengeli porsiyonlar üretmenizi kolaylaştırıyor

 

 

Bizler her ne kadar insanların sağlıklı kiloya kavuşması için kaloriden fedakarlık yapmaları gerektiğini savunsak bile; insanların etrafında o kadar negatif gelişmeler var ki insanların duygu ve mantık çatışmaları arasında kaldığına şahit oluyoruz.

 

 

Kalori kontrolünü başaramadıkları için sürekli kilo almaya devam eden insanların tartılarla ve aynalar ile küs olmasının nedeni kalori kontrolünü sağlamalarına engel olan yüksek kalorili gıdalar ile beslenmeye çalışıyor olmalarıdır.

 

 

Herbalife ürünleri her gün dengeli porsiyonlar üretmenizi kolaylaştırıyor bunun formülü ise Herbalife formül 1 Shake içerisinde gizleniyor.Eğer gerçekten kilo vermek istiyorsanız Herbalife formül 1 Shake işe yarıyor.

 

 

Sadece tavsiyeleri ve sizi yönlendirmeleri için Herbalife yaşam koçu desteğini yanınızdan eksik etmemeniz gerekiyor.Bir porsiyonda 1000 kalori alan bir kadın için her bir öğünde 1000 kalori günde 3000 kalori gibi devasa bir sayıya ulaşabilmektedir.

 

 

Normal şartlarda bu insanın kilo vermesi çok daha zordur.Porsiyon boyutlarını düşünürsek bir sabah kahvaltısı, bir öğle yemeği ve bir akşam yemeği için dengeli porsiyonlar üretmek o kadar da kolay değil.

 

 

Bunu başarmak sabah ya da akşam öğünleri ile dengeli porsiyonlar yaratmak Herbalife formül 1 Shake sayesinde çok daha kolaydır.

 

 

Hem pratik hem de doğru uygulandığı zaman mükemmel sonuçlar için; stres yaşamadan, vücudu kasmadan kilo hedeflerinize doğru yürüyebilirsiniz.

 

 

Herbalife ile neler yapabilirsiniz

 

 

İnsanın kendisi için bir adım atması demek yolculuğun başladığı yerde sağlıklı kilo kontrolü için neler yapabileceğini, Herbalife ile neler yapabilirsiniz sorusuna yanıt arayacağız.

 

 

Lider beslenme olarak Herbalife hakkında bilgi edinmek isteyen insanlara hedeflerine emin adımlarla ilerlemeleri için yardımcı oluyoruz. Beslenmek hayatın temelinde, egzersiz ise ikinci planda önemlidir.

 

 

Herbalife yaşam koçluğu yolculuğunuz boyunca size beslenme ve Mutlu Yaşam hakkında gereken motivasyonu neyi nasıl başaracağımıza birlikte karar vereceğiz.

 

 

Herbalife kilo yönetimi programları temelde insanların kişiselleştirilen planlar ile başarıya gitmesi, bir gün içine sığdırılan onca karmaşanın arasında yemek için zamanı olmayan ya da dengeli yemek planları oluşturamayan insanlara Herbalife yaşam koçluğu ile destek sağlamaktır.

 

 

Neler yediğinizi içtiğinizi birlikte planlamak bütün bu yapılan çalışmaları sağlıklı egzersizleri ile desteklemek üzerine kuruludur.Bizler bir kılavuz olarak sizlerin kilo verme programlarında aksayan yönleri yeniden ortaya koymak, hatta hayatınız boyunca kendinizi nasıl yeniden inşa edeceğinizi göstermek üzere buradayız.

 

HERBALİFE SHAKE HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER
Herbalife besleyici shake karışımı

 

 

Herbalife shake hazırlanışı  

Herbalife Shake günlük yaşamın parçası haline gelen bir yemektir.

 

Hazırlamak için büyük zahmet içerisine girilmeden ortalama 220 kalori ve 18 gram protein içeriği ile dengeli bir öğün, kilo vermek isteyen insanların beslenme planlarında sabah ve akşam yemeklerinin yerini alabilecek lezzetli bir yemektir.

 

 

Hazırlanması basit bu yemeğe Herbalife heartwell ekleyerek günlük lif ihtiyacınızı destekleyebilir bağırsaklarınızın daha rahat çalışmasını kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

Her bir Shake tarifinde artık istemediğiniz kilolardan, fazla yağlardan ve yüksek kalorili yiyeceklerden arınmış besinleri sağlamakla kendinize hizmet etmiş olacaksınız. Herbalife Shake doyurucu ve besleyici olduğu kadar insanı en zayıf yerinden vuran açlık hissini azaltmaya yardımcıdır.

 

Shake nasıl evde nasıl hazırlanır tıkla izle

 

Kilo vermek isteyen insanlar için bir bardak Herbalife formül 1 Shake kurallara uygun hazırlanırsa mükemmel bir kombinasyon uygulamak daha kolay olur.

 

 

Dilediğiniz tatlar için meyve eklemeniz önerilebilir. Pratik karışımı blender marifeti ile evde hazırlamak, istenilen kıvamı tutturmak için mükemmel bir yöntemdir.250 mililitre yağsız süt veya tercihen 250 mililitre su ile hazırlandığı zaman ortalama 220 kalori hiç de azımsanmayacak onca besin ögesini içerir.

 

 

Herbalife Shake içtim ama doymadım

 

 

Bazı insanların iç yağlanma seviyeleri yüksek olduğu için bu insanların aynen bir Sarraf hassasiyeti ile takip edilmesi gerekmektedir.

 

 

Herbalife Shake içtim ama doymadım diye düşünüyorsanız bunun formülü çok basit, hazırlamış olduğunuz Herbalife Shake miktarını 3 kaşık olarak artırmanız; süt ya da suyun oranını ise 350 mililitreye çıkarmanız gerekiyor.

 

 

Böylece gün içerisinde açlık hissetmeden daha tok ve enerjik hissetmenizi sağlamak çok kolaydır.

 

 

Herbalife shake hangisinin tadı güzel

 

 

Bu soru bizim en çok karşılaştığımız soruların başında geliyor.Henüz hiç Herbalife Shake içmemiş insanlar Herbalife Shake’lerden hangisinin tadı güzel, hangisi ile sonuç alabilirim, hangisi daha etkili gibi soruları sıkça duyuyoruz.

 

 

Bizim cevaplarımız gayet net; Herbalife Shake 3 farklı tadı ile insanların beslenme ve kilo kontrolü mücadeleleri sürerken damak tadı tercihlerinizi size bırakıyoruz.Herbalife Shake çikolatalı, Herbalife Shake vanilyalı, Herbalife Shake Fındıklı, hangi tadı seviyorsanız o tat ile yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

 

 

Çoğu insan ne yerse yesin olması gereken kiloda olmadığı için vücutta belli noktalarda bir tür doyumsuzluk ve tat alamama gibi sıkıntılar ile yüzleşmek durumundadır.

 

 

Oysa ki Herbalife Shake içen insanlar her gün Herbalife Shake içmekten zevk alıyor.Bunun nedeni her gün içtikleri Shake içerisine farklı katkılar ekleyerek mevcut damak tatlarına hitab eden yeni lezzetleri ortaya çıkartmalarıdır.

 

 

Bu nedenle kışın kış mevsimine uygun eklemeler, yaz aylarında ise yaz mevsimine uygun eklemeler yaparak bu lezzetli karışımları mevsiminde taze eklemeler yaparak kimi zaman ılık kimi zaman da soğuk tüketerek vücut dengelerini koruyorlar.

 

 

Bunu yaparken asla Herbalife formül 1 Shake’i her bir porsiyonda 2 yemek kaşığından daha az olmamak kaydı ile tariflerini tutturuyorlar, her şey sizin elinizde mutfakta şef sizsiniz damak tadınızı en iyi tanıyan kişi bir başkası olamaz.

 

 

Herbalife shake hangi meyveler ile hazırlanır

 

 

Herbalife Shake önerilen miktarlarda bütün meyveler ile hazırlanacak kadar geniş bir kitleye hitap ediyor. Siz hangisini denediniz ve nasıl sonuçlar aldınız?

 

 

En mühim olan nokta burası bütün Herbalife Shake çeşitleri sizin için değişik versiyonlar oluşturmaya ve damak tadınız ile uyumlu lezzetler yakalamaya müsaittir. Bazı insanlar vanilyalı Shake içerisine ıspanak, tere, roka, marul, maydanoz gibi yeşillikler ekleyerek hazırlıyor.

 

 

Kimi insanlar ise çikolatalı Shake içerisine meyve olarak; muz, kivi, elma, mevsiminde kavun, karpuz, çilek, ananas, kayısı ve daha bir çok meyve ile bu varyasyonları değiştirmek mümkün.

 

 

Bunun yanında Fındıklı Shake içine çikolata sosu, Türk kahvesi, yoğurt, tarçın ve kimi zamanda baharatlar ile  değişiklikler yapılarak hazırlamak mümkün oluyor.

 

 

Burada söz konusu olan sizin damak tadınız. Bir insan domates sever, bir diğeri ise domates sevmez yani asıl mühim olan sizin sevdiğiniz meyveler, baharatlar ve diğer argümanlar hangisi size uygun düşüyorsa bu tariflerin üzerine yoğunlaşmanız gerekiyor.

 

 

Genelde kolaycılığa kaçmamak gerekiyor Herbalife formül 1 Shake kimi zaman hazırlanan turta, puding, kek gibi karışımlara da ilham olabiliyor.Siz Yeterki yapmak isteyin Herbalife Shake sağlıklı ve dengeli kilo kaybını elde etmek isteyen insanların yaratıcılıklarına güveniyor.

 

 

Peki siz kendinize güveniyor musunuz?

 

Herbalife shake hamileler kullanabilir mi

 

 

Bebek bekleyen annelerin Herbalife Shake içmesi gayet doğaldır.Ancak ne var ki Hamilelik sırasında aksayan ve yolunda gitmeyen belli başlı sıkıntılar ile mücadele ediyor iseniz bu konuyu Doktorunuz ile konuşarak daha sağlıklı bir zeminde yol almanızı tavsiye ederiz.

 

 

Bunun yanında doğum yapan kadınların Herbalife Shake içmesinde herhangi bir sakınca yoktur.Sadece tavsiye edilen kullanım şeklini uygulamanız ve Herbalife yaşam koçluğunu kilo kontrolünü tamamen istediğiniz noktaya getirene kadar devam etmek şartı ile kullanmanız daha uygun düşecektir.

 

 

Herbalife ile beslen, Egzersiz ile keyiflen

 

 

Yakın zamana kadar düzenli egzersiz yapmayan insanların artık bu noktadan sonra yapacak fazla bir şeyi yok.Tamamen beslenme ve kilo yönetimi denetimini eline alan insanların egzersiz alışkanlıklarını yeniden yapılandırmak; süreci iyi takip etmek için önlerinde ciddi bir şans üçlüsü var.

 

 

Birinci şansları temelde egzersizi dengeli beslenme ile birleştirmek, ikinci adım motivasyon için harekete geçmek ve akabinde egzersizi çeşitlendirmek sayesinde vücudu bütünsel olarak istedikleri ana hatlara kavuşturmak.

 

Toplumun genelinde spor yapıp bırakmak müzmin bir alışkanlık. Halbuki haftanın 3-5 günü insanın kendine ayıracak yarım saatlik bir zaman dilimi hem kalp damar sisteminin rahatlamasını hemde metabolizmanın alışkın olduğu sıradanlık durumunun dışlanması için; tempolu yürüyüş, koşu bandı ya da serbest koşu zamanla artık kalıcı kas kütlelerinin artırımı yoluna gidilecek.Kuvvet antrenmanları ve bunun yanında özel bir beslenme.

 

 

Hatta birkaç haftada bir yapılan egzersiz planı gözden geçirmekte gerekiyor.Ancak ne var ki insanımız için egzersiz yapmak sanki bir spor hocasından bilgisayar mühendisi kadar başarılı olmasını istemek kadar zor bir durum gibi algılanıyor.

 

 

Her şey spor için yorucu faaliyetler ile başlamak zorunda değil.En azından kendi altyapınızı biliyorsunuz ne kadar zor şartlarda koşullanırsanız o kadar kolay bırakacaksınız demektir.Siz en iyisi mi kendi yapınıza uygun günlük egzersizler için çaba sarf ediyor olmalısınız.

 

 

İşte o zaman başarı ve spora olan aidiyet duygusu çoğalıyor. Bir kere yürüdüğünüz zaman hep yürümek istersiniz.Web üzerinden birçok site ve birçok uygulama insanları hareket yapmaya davet ediyor, kapalı mekanlardan sıkıldınız ise artık havalar mükemmel uyumluluk için sizin amaçlarınıza hizmet ediyor.

 

 

Nasıl ki Yağışlı havalarda kaldırımda yürümek zor geliyor ise artık bundan sonra çok fazla yağış olmayacağını bilmeniz yeterli.Sizler için en iyi egzersiz programı en kolay adapte olabildiğiniz programdır. O nedenle kaslı bir vücudun gelişmesi için önce 1. adım ve sonrası ikinci adım düşünülmeli yoksa bilinçli vücut gelişimi ve vücudunuza oturan kıyafetleri giymek bir başka Güneşli güne ertelenmiş olur.

 

 

Egzersizi dengeli beslenme ile birleştirmek

 

 

Egzersizi dengeli beslenme ile birleştirmek insanların daha kaliteli hayat yaşamak için çok para harcamalarını gerektirmez.Bugün izlediğiniz takip ettiğiniz bütün sosyal medya hesaplarını incelerseniz ilk günkü resimleri ile son paylaşımları arasında çok büyük farklılıklar tespit etmek mümkündür.

 

 

Ancak insanlar bir olguyu elde etmek için çok acele edebiliyorlar; aman benim düğünüm var, bir diğeri Nişanlım izine gelecek gibi aciliyet bildiren ifadeler kullanıyor.Her insana da yardım etmek için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

 

 

Burada bizim işaret etmek istediğimiz nokta spora başlayınca hemen kilo verilir algısı ile spora başlamak isteyen insanlara Hüzün katmak değil neşelerini arttırmak olacak.Kilo yönetimi demek önce beslenme ile başlıyor.

 

 

Bu genellikle beslenme düzeninin oturması ile alakalı bir durumdur çok fazla değil, İnsan ev şartlarında bile Herbalife ürünlerini 5-10 gün içerisinde tanıyıp beslenme düzenini oluşturuyor ne kadar kısa zamanda beslenme şeklinizi değiştirdiniz bu sizin için en büyük şans olarak kapınızı çalacak.

 

 

İnsanların düşünceleri kısa vadeye odaklanmak bu fikri tamamen yıkmamız gerekiyor! Uzun vadede kalıcı kilo kontrolü için mevcut kalorileri yakmak gerekiyor.Bu nedenle kısa vadede yanıltıcı başarılar elde etmek yerine birkaç aylık zaman diliminde mükemmel bir görünüm hiçbir insan için kötü olmaz.

 

 

Birçok insan egzersiz ile beslenmeyi bir potada eritip mükemmel bir vücut elde ediyor. Hem egzersiz yaparken yaktıkları kalorinin nereye gittiğini çok iyi biliyorlar.Abartısız bir program böyle sağlam saç ayakları üzerine tutuluyor, herkesin yediği ve içtiği kalori oranı her geçen gün kendi vücut yapılanmasına hizmet eder hale geliyor.

 

 

Buradaki mükemmellik beslenme temelinde geliştiği için egzersiz başarıyı taçlandırmak dışında başka bir anlama hizmet etmiyor herkes başarıyı hak ediyor.Peki siz egzersiz ve dengeli beslenme yolculuğunuzu ne zaman ve nerede başlatmayı düşünüyorsunuz.

 

 

Motivasyon için harekete geçmek

 

 

Güvercinlerin birbirine olan sadakati takdiri hak ediyor onların havada süzülüşü ve bir tutam buğday tanesini birlikte paylaşıyor olmaları insanların da motivasyon için harekete geçmeleri gerçeğini hatırlatıyor.

 

 

Evet yanlış duymadınız bir Çift Güvercin gibi eşlerin de motivasyon için yol haritasını birlikte çıkarmaları başarıya giden yolun belki de altın anahtarıdır. İnsanların birbirini motive etmesi kadar yararlı bir durum olamaz nasıl ki modunuzu birlikte yükseltiyorsunuz işte o zaman bunu hep birlikte yapabiliriz.

 

 

Egzersizi çeşitlendirmek

 

 

Herbalife programlarına değer katan en büyük aksiyon, insanların egzersiz hakkında düşüncelerini en iyisi için motive edebilmektir.Motivasyon sağlanmışsa artık sırada egzersizi çeşitlendirmek, yeniden vücudun genel kas yapısına uygun hareketleri planlamak gerekiyor.

 

 

Siz programlarınızı oluşturmak için geriye takılıp kalmayın,geleceği kaçırmamak gerekiyor zaten her şey anı yaşamak üzerine kurulu değil mi. Sizde egzersizlerinizi çeşitlendirerek yaşadığınız anın keyfini çıkarın.

 

 

Herbalife kullanımı nasıldır

 

 

Birçok makale de aradıklarını bulamadınız ise Herbalife beslenme ürünlerinin sağlıklı kilo vermek için nasıl kullanıldığını ve beslenme ihtiyaçlarınıza yönelik nasıl destek olacağını bu kısmı dikkatlice okuyarak öğrenmeniz mümkün olabilir.

 

 

Her insanın kişisel beslenme planlarına uygun olarak Herbalife ürün çözümleri mevcuttur. Herbalife yaşam koçluğu desteği sizi her dakika bütün yolculuğunuz boyunca yalnız bırakmayacak, her adımda sizi hedefinize doğru götürmek üzere lütfen bizlerle iletişimde kalarak dengeli sonuçlarınızı oluşturunuz.

 

 

Herbalife Shake Zayıflamak için nasıl kullanılır

 

 

Bizim için; artık ne yapsak işe yaramıyor gibi düşünen insanların bir çözüme kavuşacağı besleyici Herbalife Shake karışımları ideal kilonuzu kontrol için sağlıklı dengeli öğünler oluşturmanızı kolaylaştırıyor.

 

 

Hazırlanması çok basit olan bu leziz yemekler yağsız süt ya da su ile çok kolay hazırlanabilir Herbalife beslenme demek insanların her gün güvenle kullandığı kilo kontrol sonuçlarını başarı hikayelerine çevirdikleri eğlenceli yolculuğun bir parçası.

 

 

Herbalife Shake sütle ya da su ile karıştırıldığı zaman etkisinden hiçbir şey kaybetmez.Sadece damak tadını değiştirmek isteyen insanlar belli ilaveler yapması sonucu kalori değerini yükseltmesine de neden olmaz.

 

 

Tavsiyeleri dikkate aldığınız müddetçe,insanların kilo vermeye yönelik çalışmalarında kendi leziz tariflerini yaratmalarını kolaylaştırır. Her bir porsiyon Shake ortalama 18 gram protein içerir dengeli karbonhidrat ve vitamin mineral takviyeleri ile güne hızlı bir başlangıç kolay ve eğlenceli bir serüven.

 

 

Herbalife Shake karışımları herkesin kendi sevdiği eklemeler yapılarak yepyeni tarifler oluşturmaya müsait bir dolu lezzet. Benim tavsiyem 300 mililitre süt ya da su içerisine 2 yemek kaşığı ilave edilerek hazırlanın Herbalife Shake’i içtikten sonra 300 mililitre daha su içmeniz gerekiyor.

 

 

Herkes için orta karar açıklamalar yapmaya çalışıyoruz ama unutmayın ölçünüz her zaman 2 yemek kaşığı, dilerseniz 300 mililitre sıvı miktarını 400′ e de çıkartabilirsiniz. Bu tamamen sizin süreci uyum içinde tamamlamanız için pratik önerilerdir.

 

 

Besleyici Shake karışımları kalori kontrolünü sağlamayı kolaylaştıran tokluk hissini arttıran lifler içerir her zaman en güvenli yol en iyi bildiğiniz yoldur. Bu nedenle Herbalife Shake hazırlarken kendi tarifleriniz üzerine yoğunlaşmanız gerekiyor.

 

 

Herbalife Çay nasıl kullanılır

 

 

Bizim toplumumuz gibi çayı seven insanların her bir evde ayrı ayrı çay hikayeleri vardır. Herbalife çayıda kişiye özel hazırlanarak içilebilecek 4 farklı tada sahiptir.

 

 

Klasik, şeftali, limon ve ahududu hangi tadı seviyorsanız metabolizmanızı hızlandıracak ve canlı kalmanızı kolaylaştıracak bu çayların hazırlanması sıcak yada soğuk tüketilmesi yağ yakmanızı için engel teşkil etmez.

 

 

Herbalife çayın Kafein oranı dikkat çekecek derecede kısıtlıdır. Bir kupa bardak içerisine yarım çay kaşığı Herbalife çay ekleyerek sıcak olarak tüketebilirsiniz, bir şişe 500 mililitre su içerisine bir çay kaşığı Herbalife çay ekleyerek soğuk olarak tüketebilirsiniz ikisi de aynı etkiyi yaratacak ancak birisi sıcak biri soğuk hangisi Size uygun gözüküyor ise her iki tarifi de kullanabilirsiniz. Ortalama 6 ile 8 bardak tüketebilirsiniz.

 

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbalife aloe vera suyu günde kaç defa içilir nasıl hazırlanır

 

 

Kilo yönetimi denilince akla gelen Herbalife markası bitkisel beslenmenin en iyisi olan herbalife aloe vera içeceğini her gün Detoks etkisi göstermesi için içtiğiniz suya karıştırılarak tüketilmesini tavsiye ediyoruz.

 

 

Sindirimin düzene girmesi demek kilo kontrolü mücadelenizin başarı ile sonuçlanacağı anlamına geliyor. Herbalife içecek besinlerin bağırsaklardan vücuda emilmesini kolaylaştıran, vücuttaki kötü ifrazatın dışarıya atılmasını destekleyen, renksiz hafif tatlandırılarak tüketime sunulan leziz bir içecektir.

 

 

300 mililitre su içerisine kendi kapağı ile iki kapak sabah ve akşam olmak üzere Günde 2 defa tüketebilirsiniz. Bu kullanım tavsiyeleri kişiden kişiye fark edebilir bunun için 0531 407 99 94 numaralı hattımızdan destek alabilirsiniz.

 

Herbalife Heartwell

Herbalife heartwell kullanımı

 

 

Bugün yeni lif kaynağımız Herbalife heartwell ürünün kullanımı hakkında da bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Lif insanın günlük aktivitesini ve ruh halini derinden etkileyen beslenme felsefemizin bir parçasıdır.

 

 

Herbalife insanlar için en iyisini yemek planlarına eklenmesi konusunda tutarlı davranış göstermeye davet ediyor. Her gün bol miktarda lif alınması demek 1 kişi için 25 gram lif miktarının vücuda katkısı çok büyük ve insanların bedensel ve ruhsal gelişimini destekleyen elimizdeki argümanlardandır.

 

 

İnsanların lif alımının yetersiz olduğu durumlarda kabızlık ve hatta aşırı kilo problemleri ile mücadele etmek durumunda kalıyorlar. Böyleyse çözüm yine beslenme odaklı olmalı; Günde 2 defa bir ölçü kaşığı Herbalife heartwell, bir ölçek sabah, 1 ölçek akşam olmak üzere 300 mililitre su içerisine karıştırılarak aç karnına tüketilmesi tavsiye edilir.

 

 

Her bir insanın sindirim sistemi ile dost kalması demek burada gereksiz bakterilerin vücuttan atılmasını ve bağırsaklarda biriken toksinlerin temizlenmesini kolaylaştırır.

 

 

Bugün günümüzün en büyük sağlık problemlerinden olan kolesterol ve şeker gibi negatif etkenlerin daha bağırsaklardan emilmeden dışarıya atılması demek kilo yönetimi programınızın çok daha iyi sonuçlar ile yüzünüzü güldüreceği anlamına gelmektedir.

 

 

Herbalife topluluğunun bir parçası olun

 

 

Evet bugün topluluğun parçası olmak konusunu anlatacağız 20K idari başkanlık takımı Style Bell geldi İstanbul ora Arena’da mükemmel bir sunum yaptı.Herbalife ile nasıl kendi sonuçlarınızı inşa edebileceğinizi adım adım anlattı belki etrafınızdaki insanlar sizin ne yaptığınızla  da pek ilgilenmiyor olabilir ama siz kendi sonuçlarınızı inşa etmek istiyorsanız kendiniz için hiçbir engel yoktur.

 

 

Çünkü o 11 yıl önce çıktığı bu yolculukta öyle deneyimler yaşamış ki henüz 90 doları varken kendisini Herbalife’ ye adamış. Kimileri Onunla dalga geçmiş kimileri de sebepsiz yere üstlendiği Misyonu görmezden gelmiş.Style Bell ise , o hep vazgeçmemiş çalışmaya devam etmiş belki kilolarınızı kontrol etmek için Kendinizi ait çok büyük bir bütçeniz bile yok.

 

 

Ama merak etmeyin kendinize inanmış olmanız bile kilo kontrol sonuçlarınızı inşa etmek için yeterlidir sadece Herbalife ürünlerini kullanarak sonuç almak istiyorsanız bir parmak şıklatmanız ile çıktığınız bu yolda sizi takip edecek olan insanlara ilham olabilirsiniz. Style Bell  her gün bisikletle gezerken;

 

 

Bugün dünyanın dünyanın dört bir tarafında binlerce distribütöre eğitim veren idari başkanlık takımı seviyesine ulaşmış. Kariyerinde daima bir amatör gibi düşünen, insanların fikirlerine değer veren ve bu yolda ilerlerken hep daha iyisini başarmak arzusu ile yanıp tutuşan bir insan.

 

 

Peki sizi kilo sonuçlarınızı inşa etmekten alıkoyan sebepleri düşündünüz mü. İnanmak başarmanın yarısı geri kalan kısmını ise çıktığınız bu zevkli yolculukta size destek verecek olan koskoca bir Ordu insan var. Mademki başarmak için yola çıktınız Öyleyse Başarın.

 

 

Style Bell  bu başarı yolculuğunda uzun sure sabretmesini bilmiş bir gün mutlaka olacağına inanmış ve hiç beklemediği bir anda en az kendisi kadar çılgın sıradışı bir kadın karşısına çıkıp onunla birlikte yol almak istediğini ve Herbalife üyesi olarak insanların hayatını dokunmak istediğini söylemiş.

 

 

Bu onu çok mutlu etmiş ancak bir dönem sonra bu kadın o kadar Azimli ve o kadar sabırlı çalışıyormuş ki Style Bell  Onun bu azminden ve sabrından daha fazla sabır göstermesi gerektiğini,hatta daha fazla Azim göstermesi gerektiğini öğrenmiş.

 

 

Etrafınızda yüzlerce binlerce insan sizin başarınızı ya da başarısızlığınızı çekiştirebilir ama bunun size bir faydası olmaz. Farz edin ki siz bu söylenilenlerin doğru olduğunu düşünüyorsunuz peki bunun size bir faydası olacak mı. Yani kilo kontrolünüzü başarı ile sonuçlandırmak için size bir faydası olacak mı.

 

 

Elbette olmayacak ancak siz bu negatif insanları duymadığınız ve yolunuzda sabırla çalıştığınız zaman artık Herbalife ürünlerinin sizde tamamen işe yarayacak olgusunun oluşmasını sağlayacaksınız.Bir küçük kartopu koskoca bir çığ kütlesini harekete geçirmeye yetiyor peki sizi harekete geçirecek olan nedir.

 

 

Bence sizin ihtiyacınız olan Herbalife topluluğunun gücünden faydalanmak. Herbalife yaşam koçları sayesinde verilen beslenme ipuçlarını sonuna kadar kullanılması ve her başarıda yeni bir kutlama ile kendinizi ödüllendirmek olmalı.

 

 

Bu ödüllendirme için büyük bir bütçe ayırmanıza da gerek yok.Örneğin her kaybettiğiniz 2 kilogram ağırlık için bir yeni kıyafet alsanız inanın çok mutlu olursunuz.

 

 

Düşünsenize vitrinde görüp giymeyi hayal ettiğiniz bir kıyafeti tamda Üzerinizde canlı canlı denemek; şahsen beni çok etkilerdi eminim sizi de etkileyecektir.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.