AĞUSTOS SICAKLARINDA HERBALİFE SPOR KEYFİ

agustos-sicaklarinda-herbalife-spor-keyfi

AĞUSTOS SICAKLARINDA HERBALİFE SPOR KEYFİ-0535 497 19 52

 

 

Ünlü hikaye kahramanı ağustos böceği gibi sıcakları bir ağaç gölgesinde geçirmiyor ve kendi sınırlarınızı kendiniz belirliyor iseniz; güneşin yakıcı etkileri ağustos ayı boyunca bütün sporcuları aktif olmaktan alı koyamayacak.

 

 

Bu nedenle güneşten gelen negatif etkileri minimize etmek, açık hava sporlarında çalışmak isteyen aktif insanlara sıcaklarda vücudu daha fazla rahat ettirecek egzersiz tüyolarımız ile serinletelim istiyoruz.

 

 

İnsan bedeni her ne kadar mevcut koşullara karşı kendi savunma mekanizmasını oluşturuyor olsa bile vücutta kalp damar sağlığını ve çeşitli sıcak ve değişken faktörlerin etkilediği spor performansınızı en iyi şekilde yönlendirmek istiyoruz.

SPORA BAŞLARKEN ACELE ETMEYİN

 

 

Sıcaklarla baş etmek ayrı mesele, vücudu bulunulan ortama adapte etmek başka mesele.

 

 

Bu nedenle yüksek sıcakla mevsim normallerinin üzerinde hareket eden havaya karşı insan metabolizmasını derinden etkileyen sıcaklarda spora başlarken acele etmeyin.Vücudunuzu yavaş yavaş ısıtın çünkü kendiniz ile barışık bir çizgide hareket etmeniz vücudun sağlıklı şekilde ortama ayak uydurmasını kolaylaştırır.

 

 

Performans her insanın amaçları arasında ama hiçbir zaman sıcakla kavga etmeyi de gerektirmez.

SICAKTA KALBİNE ŞANS VER

 

 

Ağustos sıcaklarında Herbalife spor keyfi her yerde, sıcakta kalbine şans ver ki kardiyovasküler sistem sıcaktan en çok etkilenen organların başında gelir.

 

 

Gereksiz yere depar atmak ya da sanki hayali bir rakip varmış gibi sıcakta kendini zorlamak kalp sağlığını etkiler ve dolayısıyla antrenman yapmaktan vazgeçebilirsiniz.

 

 

Daha çok günün sıcak saatlerinde dinlenmeyi tercih etmeniz olumlu bir adım sayılabilir güneşin tepede olduğu saatlerde kesinlikle gölge ile dost olmanız ve bol bol su tüketmeniz kalp sağlığını korumak için idealdir.

YEŞİL ALANLAR SICAKTA ACİL ÇÖZÜM

 

 

Koşu parkuru ya da yürüyüş rotası boyunca serilen plastik malzemeden üretilmiş materyaller sıcaktan sakız gibi olmuş ya da asfalt ve beton zemin sizi zorladığı saatlerde en güzeli yeşillikler ile bezenmiş park ya da koruluk alanlar daha çok revaçta.Mümkünse sabah serin saatlerde tempolu bir yürüyüş günü mutlu karşılamanın ve sıcakla dost kalmanın adresi yeşil alanlar sıcakta acil çözüm olabilir.

PAMUKLU HER ZAMAN MODA

 

 

Profesyonel bir sporcu gibi düşünüp vücudun egzersiz ile gelişmesini,aynı zamanda kıyafet tercihleriniz ile destekleyebilirsiniz.

 

 

Çoğu zaman naylon karışımlı ya da polyester malzemeden üretilmiş kıyafetler Spor ürünleri satış noktalarının vitrinlerini süsler.Asıl olan insan bedenini saran terini kolayca emebilen kıyafetler tercih edilmesi gerekliliği sıcak Ağustos ayı boyunca değişmeyecek bir slogan oldu bizim için.

 

 

Pamuklu her zaman moda kıyafetlerin cicili bicili dünyasından verdiği mesajlardan çok vücudu rahatlatan antrenman sırasında çıkan teri emebilen kumaşlar sıcağa karşı önleminiz olabilir.

 

 

HERBALİFE SKİN SERİSİ İLE CİLDİNİZİ KORUYUN

 

 

Tüm Herbalife cilt bakım ürünleri güneşten ve zararlı etkilerinden spor yaparken de sizi korumak için ferahlatan yapısıyla cildinizi sarabilir.Herbalife’nin 30 etkili Spf koruyucu kremi ile ortalama 3 saat ile 5 saat arasında cildinizi doğal bir katman ile korumanız spor sonrasında Herbalife şampuan ile saçlarınızı, vücut şampuanı ile bedeninizi ferahlatmanızı tavsiye ederiz.

 

 

GÜNEŞ, EGZERSİZ VE SUYLA FERAH SAATLER

 

 

Kış mevsimi ile yaz mevsimi arasında vücudun sıvı dengesi arasında uçurumlar oluşur.Yaz mevsimi boyunca vücudu dengede tutmak için yağsız yiyeceklerden uzak kalmak rahat sindirilecek gıdalara yönelmek ne kadar önemli ise sıvı dengesini korumak için aynı özveriyi göstermekte gerekiyor.

 

 

Sıvı kaybı yaz günlerinde vücudun halsiz düşmesini ikinci bir egzersiz için isteksizlik belirtilerini doğurur.Gün içerisinde tüketilen su miktarı kadar yapılan egzersizin süresi de önemlidir.Sıcak havalarda her koşulda yanınızda vücut hidrasyonuzu arttıran CR7 Drive gibi aktif yaşamı destekleyen ürünler ile hem serinleyin hem de antrenmanı sonuna kadar heyecanla götürün.

 

 

GEREKSİZ ATAKLARDAN KAÇININ

 

 

İnsanlar zaman zaman fazla kilolardan kurtulmak ya da bir an evvel kas yapmak için gereksiz ataklar yaparak ağır egzersizler ile boş yere kendilerini yorar.Bunun sonucunda beklenmeyen sakatlıklar, aşırı terleme, mineral ve tuz kaybederek gereksiz rahatsızlıklara sebep olurlar.

 

 

Sıcak havada normalden daha çok terlemek ve gereksiz hırs yapmak gibi vücudu alternatifsiz bırakacak ve sonuçta üç beş gün egzersizden uzak bırakacak tepkileri yapmamak, sabır içerisinde planlı egzersiz yapmaya devam etmek gerekiyor.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.