Lekeli Cilt Günlük Bakım Seti

LEKELİ CİLTLER İÇİN GÜNLÜK BAKIM SETİ

Herbalife Lekeli Cilt Günlük Bakım Seti

Set İçeriği: 

cildiniz için vaz gecemeyeceginiz bir bakın serisidir….

1 Adet Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli (kuru cilt tipleri için) ——–”Cilt tipiniz Karma yada Yağlı ise ozaman 1 Adet Narenciye Özlü Günlük Temizleyici ” ….

1 Adet GECE-GÜNDÜZ Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik ….

1 Adet GÜNLÜK Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici….

1 Adet Nane özlü Kil Maskesi 

1 Adet Koruyucu Etkili GÜNDÜZ Nemlendirici SPF 30 ….

1 Adet Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu ….

1 Adet Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu….


Herbalife Lekeli Cilt Günlük Bakım Seti….

1 Adet Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli….   ——”Cilt tipiniz Karma yada Yağlı ise ozaman 1 Adet Narenciye Özlü Günlük Temizleyici ” ….

1 Adet GECE-GÜNDÜZ Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik ….

1 Adet GÜNLÜK Parlaklık Veren Günlük Nemlendirici ….

1 Adet Nane özlü Kil Maskesi 

1 Adet Koruyucu Etkili GÜNDÜZ Nemlendirici SPF 30….

1 Adet Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu….

1 Adet Herbal Aloe El ve Vücut Sabunu….

Herbal Aloe Özlü Rahatlatıcı Yüz Temizleme Jeli (150ML):

 

Ferahlatıcı Aloe Vera içeriği ve yumuşak dokusu ile cildinizdeki fazla yağın, kirin ve hafif makyajın, cildinizi tahriş etmeden nazikçe temizlerken, aloe vera özleri cildinizin yumuşak ve nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur.

Herbal Canlandırıcı Bitki Özlü Tonik:

Cildin nemlenmesine ve canlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olan, Aloe Vera içerikli meyve kokulu, alkol içermeyen tonik, sabah ve akşam düzenli kullandığınızda; serumdan, günlük nemlendiriciden veya gece kreminden aldığınız sonuçların etkisinin artmasına yardımcı olur.

Herbal Parlaklık Veren Günlük Nemlemdirici:

Daha aydınlık bir görünüm kazanmanıza yardımcı özelliğe sahip nemlendirici losyon. Cildinizin, makyajsız halde bile aydınlık görünmesine yardımcı olur. Yalnızca 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünün azalmasına yardımcı olurken, daha parlak, daha yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasına yardımcı olduğu klinik olarak test edilmiştir. Cildin nemini 8 saat süreyle iki katına çıkardığı klinik olarak gözlenmiştir.

Herbal Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF30:

Cildin yumuşak ve pürüzsüz bir görünüm kazanmasına yardımcı olan etkili nemlendirici. Geniş spektrumlu UVA koruması sağlar. 8 saatin ardından ciltteki nemliliğin iki katına kadar çıkmasına yardımcı olabilmektedir. Yalnızca 7 günde cilt görünümün parlaklığı, yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğünde artış sağlanmasına yardımcı olabildiği gözlemlenmiştir. Geniş spektrumlu UVA koruması sağlar.

Herbal Aleo Banyo ve Vücut Sabunu: Cildi nazikçe Temizler. Aloe Vera, Zeytinyağı, A,C ve E vitaminleri içerir. İçeriğinde sülfat ve paraben yoktur. Ferahlatıcı bir kokusu vardır.

Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu: Cildinizin nemli bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. İçeriğinde sülfat ve paraben yoktur. Ferahlatıcı bir kokusu vardır.

Herhangi bir rahatsızlığı, cilt hassasiyeti veya alerjisi olanların kullanmadan önce doktorlarına danışmalarını tavsiye ederiz.

HERBALIFE KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ

Yemek yiyerek aldığımız besinleri düşünmek için o kadar çok zaman harcıyoruz ki vücudumuzun dışında olan biteni düşünmeye fırsat kalmıyor. Cildinizin ve saçlarınızın da bir parça ilgiye ihtiyaç duyduğunu unutmayın.

Herbalife’ın Kişisel Bakım Ürünleri, ihtiyaç duyduğunuz pek çok cilt bakım ürününü size sunar. @herbaldiyet

Uluslararası Herbalife Bağımsız Distribitörü ve Yurtiçi ve yurtdışı danışanlarımıza aldırdığımız sonuçların gücü ile

Yılların verdiği Deneyimiz ile Ücretsiz Beslenmen konusunda danışmanlık hizmetimizden hemen yararlanabilir ve destek alabilirsiniz.

Çünkü www.herbaldiyet.com Ucuza Ürün Değil;

Orjinal ürün gücü ile size ve hedefinize özel, (kilo almak  kilo vermek  sporcu beslenmesi  aktif yaşam biçimi ve enerji ihtiyacı yönlü beslenme  vb. gibi tamamen ÜCRETSİZ birebir günlük takip danışmanlık, koçlukla Herbalife ürünlerinden maksimum fayda ve Doğru Sonuç almanızı satıyoruz.

Hatta Dilerseniz randevu alarak Herbalife ürünlerini beslenme merkezimize gelerek tadabilir.

Vücut Kitleniz  hakkında da bilgilendirilebilirsiniz.

Hedefin için @HERBALDİYET olarak birlikte Başaracağız.!

Çünkü buradasın, doğru yer ve doğru koçlarlasın ….

aloe jel, aloe sabun, aloejel, beslenme kulübü, beslenme merkezi, canlandırıcı bitki özlü tonik, çizgi azaltıcı, çizgi azaltıcı serum, herbal aloe sabun, herbalife, herbalife aloe vücut şampuanı, herbalife beslenme kocu, herbalife cilt bakımı, herbalife cilt beslenmesi, herbalife çizgi azaltıcı, herbalife danışman, herbalife dış beslenme, herbalife gece kremi, herbalife göz jeli, Herbalife Herbal Aloe Banyo ve Vücut Sabunu, Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Losyonu, Herbalife Herbal Aloe El ve Vücut Şampuanı, Herbalife Herbal Aloe Güçlendirici Saç Kremi, Herbalife Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan, Herbalife Herbal Aloe Rahatlatıcı Jel, herbalife kişisel bakım, herbalife kişisel bakım ürünleri, herbalife koç, Herbalife Lekeli Cilt Günlük Bakımı Seti 002, herbalife maltepe, herbalife merkezi, herbalife nemlendirici göz kremi, herbalife parlaklık veren krem, herbalife parlaklık veren nemlendirici, herbalife parlatıcı krem, Herbalife peeling, herbalife sabun, herbalife şampuan, Herbalife Sivilceli Cilt Günlük Bakım Seti, herbalife skin, herbalife skin aloe özlü yüz temizleme jeli, Herbalife SKIN Besleyici Gece Kremi, Herbalife SKIN Çizgi Azaltıcı Serum, Herbalife SKIN Kırmızı Özlü Peeling, Herbalife SKIN Koruyucu Etkili Nemlendirici SPF 30, Herbalife SKIN Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi, Herbalife SKIN Nemlendirici Göz Kremi, Herbalife SKIN Sıkılaştırıcı Göz Jeli, herbalife tonik, herbalife ürünleri, herbalife uzmanı, kil maskesi, kilo almak istiyorum, kilo kontrol merkezi, kilo vermek istiyorum, kırışıklık giderici, kırışıklık giderici serum, maltepe herbalife, nane özlü kil maskesi, nemlendirici krem, sıkılaştırıcı göz jeli, skin kil maskesi, skin parlatıcı krem, Skin Peeling, skin serisi, spf 30, spf30, yüz temizleme jeli

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.