HIZLI VE KALICI HERBALİFE KİLO VERME TAVSİYELERİ

HIZLI VE KALICI HERBALİFE KİLO VERME TAVSİYELERİ

HIZLI VE KALICI HERBALİFE  KİLO VERME TAVSİYELERİ

 

Hızlı kilo vermek için yapılan birçok uygulama var.Ancak bu günün konusu Herbalife uzmanları tarafından verilen örnek Diyet uygulamaları sizin için en az aralıklı oruç ya da İsveç diyeti gibi farklı çalışmaların dışında sadece diyet yemekleri odaklı bir hayattan daha fazlasını yaşamayı ve yeniden başarmayı kolaylaştırabilir.

 

 

Kolay zayıfmamak için Herbalife tekniklerini kullanmak mümkün.

 

 

Herbalife beslenme tarzıyla hızlı zayıflama,sürdürülebilir bir hayat için kalıcı kilo kontrolü sağlamak isteyen insanların kolay kilo vermeleri gerçekten mümkün mü sorusuna evet diyor.İnsan defalarca diyet yapıp sonuç almadan eski hayatına dönmekten elbette hoşlanmaz.

 

 

Demek ki sağlıklı bir yaşam tarzının gereği olarak bir kaç basit ipucu vermek daha mantıklı bir yöntem olurdu. Hızlı kilo vermek istiyorsanız etkili yöntemleri okumak işe yaramıyor, uygulamak daha kolay.

 

Hızlı kilo verdiren meyveler sebzeler ve proteinler

 

 

Yakın zamana kadar meyveler, sebzeler, karbonhidrat kaynağı olarak bütün diyetisyenler tarafından sağlıklı vitamin ve lif kaynağı olarak görülüyordu.Kimi Uzmanlar ise nihai hedefine ulaşmak için diyet yapan insanlara sebzeden ve meyveden farklı önerilerde de bulunabiliyor.

 

 

Az önce dediğimiz gibi okumak bir işe yaramıyor ama yapmak gerçekten zayıflamak için yeme alışkanlıklarını gözden geçirmek , bizzat uygulamak bile birkaç kilo sonuç aldıktan sonra sizi ikna edebilir.

 

 

Hızlı kilo verme için proteinler ne işe yarar

 

Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu
Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu

Herbalife neden protein ağırlıklı olarak beslenmeyi tavsiye ediyor.Özellikle Türkiye gibi beslenme kaynağı olarak; karbonhidrat tüketiminin yoğun olduğu ülkelerde insanların kas kütlesi zayıf kalabilir.Kas kütlesi zayıf olan insanların kilo vermesi çok yavaş ilerler.

 

 

Hızlı zayıflamak istiyorsanız protein kaynağı gıdalar ile beslenmeyi tercih etmelisiniz. Şayet kas yapınızın kuvvetli olmasını istiyorsanız Herbalife formül 1 shake protein açısından bir porsiyonda tüketilen yemekler kadar yüksek kaloriye sahip değildir.

 

 

Ancak bir porsiyonda ortalama 18-20 gram protein almak hızlı kilo vermek için ideal bir yöntemdir.

 

 

Hızlı kilo vermek için yiyecekler

 

 

Genelde patates gibi nişasta kaynağı gıdaların sağlıklı yaşam tarzı ve dengeli diyet listelerinde yerini bulduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz.Ancak ne var ki nişasta bir taraftan da diyette dengenin bozulmasına neden olabilir.Çünkü şeker kaynağı yani karbonhidrat tabanlı olduğu için vücudun enerji düzeyini yükseltme ihtimalini göz önünde bulundurmak gerekiyor.

 

Herbalife ahududu ve beyaz çikolatılı shake

Peki hızlı kilo vermek isteyen insanların bu gibi gıdalarla beslenmesi hangi Öğün de olmalı diye sorarsanız; elbette Öğle saatlerinde bu besinlerle oluşturulan menüler daha fazla yağ yakmanıza neden olabilir.Böylece fazladan birkaç kilo vermek hızlıca kilonuzu kontrol etmek mümkün olabilir.

 

 

Diyetteyiz kolay kilo verme eğlenceli

 

 

Diyet denildiği zaman genelde insanların Alışık olduğu bir düzen vardır.Peki düzenin dışında bir şeyler yapabilir miyim diye düşünüyor musunuz?Kim hızlı bir kaç beden incelmek ister?

 

Elbette herkes güvenle zayıflamak ister.Herkes için geçerli kural sizin için de uygun olan Diyet ve Diyet listesini oluşturmaktır. Peki tek başına diyet yapmak mümkün mü?

 

Uzun vadede Mümkün olabilir, ama kısa vadede hızlı incelmek istiyorsanız bedensel ve zihinsel açıdan bağlı kaldığınız bir Herbalife yaşam koçu sizi daha kolay kilo verme yönünde hem bedenen hem de zihnen hazırlamaya yetecek bir destekçi olarak görülmelidir.

 

 

Hızlı kilo vermek istiyorum

 

Niyetler farklı, diyetler farklı desek yanılmış olmayız.

 

 

Kolay bir diyet denilince hem bol bol yemek hem de hızlı sıkılaşmak ikisi bir arada nasıl olacak? Elbette sağlıklı ve sürdürülebilir diyet sağlıklı yaşam tarzımızın bir parçası olduğu gün hızlı zayıflama mümkündür.

 

 

Ayrıca uyguladığınız diyetin zevkli tarafını keşfetmek Herbalife ürünleri ile yapılan farklı tarifleri de içeriyor olmalı.

 

 

Daha çok sebze, daha çok protein, daha çok vitamin, daha çok mineral, vücudu tam bir kombinasyona doğru şekillendirmek kalıcı ve tabir yerinde ise bir heykeltıraş gibi fazlalıklardan kurtulmanıza yardımcı olabiliriz.

 

 

Onun yanında spor ve rutin fiziksel aktiviteler sizin daha fazla motive olmanızı kolaylaştıracak basit, eğlenceli, hızlı kilo vermenin parçası olan aktivitelerdir.

 

 

Herbalife Yaşam Koçu-0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.