DAHA AZ KALORİ KİLO VERMENİN VE ÖZ GÜVENİN ANAHTARI

DAHA AZ KALORİ KİLO VERMENİN VE ÖZ GÜVENİN ANAHTARI

DAHA AZ KALORİ KİLO VERMENİN VE ÖZ GÜVENİN ANAHTARI

 

 

Yine mi dert, yine mi keder demek size göre değil, bir of çekip abur cubura saldırmak da ne oluyor.

 

 

 

 

Günümüzün gerçekliği ;düşük kalorili ürünler ve insanı tok tutan yiyecekler artık çok revaçta.Hızla kilo mu almak istiyorsunuz yoksa gerçeği kabullenmek mi?

 

 

Kışın kilo al ,yazın kilo al ama nereye kadar.Artık beslenme denilince akla gelenler; etle, sütle, peynirle, hamur işleri,abur cuburlar, asitli içecekler, tuzlu bisküviler, atıştırmalıklar gibi yiyecekler akla geliyor ama devir değişti bu yediklerimizi tamamen gözden geçirmenin ve hangi gıdanın nelere sebep olabileceğini bilmeliyiz.

 

Her bir gıdanın 100 gramında ne kadar kalori bulunur ve size ne kadar faydalı olacak.Tüm bunlar insanın yedikleri ile alakalı.  Yiyeceklerin hafif ve doyurucu olmaları size ancak kilo kaybı yaşatır zaten bunu istemiyor muydunuz.

 

 

Evet bu sayfalarda daha fazlası var. Sağlıklı beslenmek kilo vermenin yardımcısıdır bu yemek kültürü size olacaklar listenize bir tık daha atmanıza yardımcı olabilir. Alışkanlıklar önce bedensel işlemlere yansır ,sonraki aşamalarda bedensel iyileşme  düşüncelerin ve duyguların iyileşmesine doğru yönelir ve sonra ne mi oluyor elbette yine enerji dolu morali yüksek bir insana dönüşmek mümkün .

 

 

Hafif kelimesi sizi yanıltmasın 1 gr altın mı yoksa 1 gr su mu daha çok işe yarar deseler bu aralar çoğu insan altın der ama ne yazık ki bir ton altını olup bir gram su içme alışkanlığına muhtaç bir insan olmayı da istemeyiz değil mi. Evet kilo vermek böyle bir şey öz güven ve sağlam bir irade için okumaya devam edin.

HERBALİFE ÜRÜNLERİYLE KİLO VERİN

 

 

Herbalife shake hafif kelimesinin karşılığı ama az evvel verdiğimiz örnekteki kadar güçlü bir benzetmeye de yaraşır besleyici ve tok tutucu bir yemektir. Bir çok insan sadece ikon gibi gözünün önünde dönen zayıf ve fit gözüken insanlara imrenerek bakar.

 

 

Ancak hiçbir zaman kendi gerçeği ile yüzleşmek istemez, kilo vermek için dediğim dedik diyetlerini yaparlar ama gel gelelim besleyici bir diyet yoksa kilo verir ve yaşadığı yerde kısa bir rüya gibi bir sonuçla yıllar boyu yüzleşmek durumunda kalabilir.

 

 

Örneğin ben 5 sene önce diyetle 5 kilo verdim derken bluzunu aşağı çeker çünkü o 5 kilo halen ordadır, daha hızlı kilo vereyim diyerek yağsız,tuzsuz,karbonhidratsız bir diyet yapayım derken daha fazla kilo alan bir çok insan tanıdık ve bu çok üzücü bir durum.

 

 

Tamam şekersiz yada sıfır şeker denilen ürünler ne kadar güvenilir acaba . Ah bu gençlik ne kadar “Light” etiketli ürün tüketiyorlar gel gör ki 13-18 yaş arasında olan çocuk, ergen ve gençlerimiz hızla kilo almaya devam ediyor demek ki bu ürünler gerçeği yansıtan ürünler değil demek geliyor içimizden.

 

 

Herbalife farkı nedir diye sorarsanız elbette standart ürünlere göre tüm ürünlerimiz etiketin içerik bölümünde ne varsa o gıda ile hazırlanmış ürünlerdir. Daha az kalori daha çok besleyici olmak bizim ürünlerimiz için geçerli bir kuraldır.

 –Herbalife shake bir porsiyon kalori değeri 216 kaloridir.Yağ,karbonhidrat,protein,mineral,vitamin akla gelen tüm besleyici gıdalardan oluşur.

 

 

-Kalorisiz diye satılan atıştırmalıklara karşı yeni bir alternatif edinin.Herbalife protein bar her gün iki defa 140 kaloriyi bile geçmeyen ara öğün gibi tüketilebilir.

 

 

-Yağsız yemek denilince çoğu kolestrol problemi yaşayan insan bir kaç kez düşünür.Heartwell gibi bir ürünü kullanabilir tescillenmiş ve kolestrol ve bağırsak üzerinde olumlu etkileri ile kalorisiz bir içecek.

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

-Yağ yakmak nedir? Sorusunu cevaplayacak tam karşılığı nedir derseniz herbalife çay bütün gün size yardımcı olabilir.

 

 

 

Liderbeslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.