HERBALİFE KULLANANLAR DİKKAT

HERBALİFE KULLANANLAR DİKKAT

HERBALİFE KULLANANLAR DİKKAT !!!

 

Herbalife Shake Dünya genelinde 94 ülkede kilo vermek isteyen insanların kilo kontrolü hedeflerini gerçekleştirmek için kullandıkları en fazla rağbet edilen ağırlık yönetimi ve sağlıklı beslenme ürünlerinin başında geliyor.

 

 

Herbalife Shake ile nasıl zayıflanır?

 

 

Sorusunu soran bütün insanları sabırla dinliyor ve sorularına net bir şekilde yanıt veriyoruz. Herbalife formül 1 Shake bir günde tüketilen kalori miktarını kontrol altına almak için tasarlanmış dengeli öğünler sayesinde kilo kontrolünü kalori kontrolü sayesinde kolayca sağlamanıza yarayan tokluk hissini arttıran sağlıklı bir içecektir.

 

 

Herbalife Shake gücünü üniversiteler ve gıda alanında ihtisas sahibi bilim adamlarından alıyor.Beslenme alışkanlıklarına göre formüle edilen insan sağlığını ve vücut dengesini koruyacak derecede besleyici olarak özel kombine bir üründür.

 

 

Artık klasik kahvaltı alışkanlıklarınızı değiştirmeniz için Herbalife Shake gibi güzel bir bahaneniz var.Vanilya, çikolata, fındık aroması ile çok güzel bir tat Türkiye kilo kontrolü pazarına yeni Herbalife formül 1 Shake ile daha güçlü bir giriş yaptı hem de beyaz çikolata.

 

Herbalife Nutrıtıon sadece bir öğünde 216 kalori sağlayan Herbalife formül 1 Shake ile Türkiye pazarında da bir numara olmaya devam ediyor.

 

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

Son zamanların en pratik içeceği Herbalife formül 1 Shake bütünüyle şehir yaşantısının köşeye sıkıştırdığı insanların imdadına koşuyor.Uzun uzadıya sürüp giden şehir karmaşasından uzaklaşıp her gün daha iyisi için günde 2 defa Herbalife formül 1 Shake tüketmelisiniz.

 

 

Herbalife kullananlar arasında günlük hidrasyon için suyu ihmal etmeyen,30 dakika egzersiz yapan,Herbalife Shake ile daha çabuk toparlıyor.İnsanlar ilk defa Herbalife Shake tüketmek konusunda çekimser davranabiliyorlar.

 

 

Ancak daha ilk 3 gün Shake tüketmek ayrıcalığına sahip olduklarında her gün sabah kahvaltıda dengeli besleyici yeni bir yemek ile tanışmış oluyorlar.Kilo kontrolü konusunu baştan sona Herbalife danışmanlığı alarak yaşayan sağlıklı ve gülen insanların yardımına koşmaya devam edeceğiz.

 

 

Çünkü tüketilen her bir bardak Shake sizler için sağlıklı ve mutlu bir bedene sahip olmak anlamına geliyor, beslenme sağlıklı beslenme oranımız yükseldikçe tam bir beslenme halini alıyor.Hayat tarzınızı yeniden inşa edecek ,vücut incelmenizi hızlandıracak olan diğer Herbalife ürünlerini denediniz mi ?

 

Herbalife Thermo Complete

 

Bunlar sırasıyla Herbalife bitkisel konsantre çay ve Herbalife Thermo tablettir. Thermo Tablet hakkında yoğun sorular geliyor nedense insanlar Herbalife ürünlerini ilaçlar ile karıştırıyor.Herbalife kullananlar iyi bilir ürünlerimiz ilaç değildir.

 

 

Ancak ısrarla belirtiyoruz ki bütün Herbalife ürünleri ambalajlarında ilaç olmadığı resmen beyan ediliyor, bazen ısrarla belli başlı ürünlerin tüketilmesi konusunda uyarı yaptığımız insanlar ürünleri kullanıp kullanmamak konusunda ısrarcı olabiliyorlar.

 

 

Özellikle Hamile bayanların ve kronik Kalp rahatsızlığı olan insanların kilo kontrolü yapmak için Herbalife çay ya da Herbalife Thermo tablet konusunda ısrarcı olmamalarını tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Sadece Herbalife Shake ve Herbalife Herbal Aloe konsantre içecek ile kilo kontrolünü sağlayabileceklerini belirtiyoruz.Sağlıklı günler için sağlıklı öğünler tüketmenizi öneriyoruz bizim için önemli olan insanların beslenme alışkanlıklarının ve davranış biçimlerinin sağlıklı alışkanlıklara doğru hızlanarak evrilmesi.

 

 

Karar verici olarak kendi sağlıkları için sağlıklı kararları almalarını kolaylaştırmak,öyle ki Herbalife Shake konusunda bazen dengeli bir yemek için gereken besleyici özelliğe sahip olup olmadığı sorgulanmaktadır.

 

 

Genelde karbonhidrat tüketen bir toplumuz.Protein, vitamin ve mineralden yoksun her gün sabah milyonlarca insanın Sadece karbonhidrat ağırlıklı kahvaltı ettiğini bizler biliyoruz, herbalife kullananlar eminim sizlerde biliyorsunuzdur.

 

 

Çünkü insanlar sabahları toplu taşıma araçlarına binerken, parkın bir köşesinde ya da hemen iş yeri kapısında kolayca ulaşabileceği 1 parça hamur işi mamul ile sabah kahvaltısını geçiştiriyor.

 

 

Öylesine bir kahvaltı yapmış oluyor.Herbalife formül 1 Shake alelade yapılan bir kahvaltıdan ötesini sunan dengeli bir yemek vasfına sahiptir bugün toplumun kalori kontrolü konusunda bilinçlenmesi gerekiyor.

 

 

Tükettiği ürünlerin besleyici değerlerini ve günlük kalori ihtiyacını önceden hesaplayarak sağlıklı tercihler yapması faydalıdır.İster evde kilo vermek isteyen ya da iş hayatında vaktim yok diye feryat eden insanların her gün kullanabileceği pratik bir alternatifleri olsun istiyoruz.

 

 

Vücudunuz için daha iyisini istiyorsanız Herbalife formül 1 Shake mevcut kilonuzu korumak üzere her gün sabah Herbalife kullananlar gibi ya da günün farklı öğünlerinde tüketebileceğiniz dengede kalmanıza yardımcı sağlam bir yol arkadaşıdır.

 

 

İnsanların Herbalife Shake den beklentileri çok yüksek gibi gözüküyor çünkü görüşmelerimiz genelde 5 kilo fazlam var, 10 kilo fazlam var derken asıl hedeflenen kilonun söylenen kilodan daha yüksek olduğunu sohbet esnasında anlıyoruz.

 

 

Maalesef Türk toplumu kendisini kilolu olarak görmüyor.

 

 

Ötelenemeyecek bir gerçek var ki obezite bugün hayatımızın gerçekleri arasında yerini çoktan almış vaziyette.Bu nedenledir ki insanlara ister Malatya’dan arasın ister İstanbul’da yaşasın genel beslenme koşullarının çok değiştiğini ve durumu kabullenmenin zamanla meyvelerini verecek sabır süreci sonrasında gelişeceğini belirtiyoruz .

 

 

Tabii bazen ters tepkiler de alabiliyoruz ama olsun etik ilkelerimiz gereği bizden bilgi istenilen konularda en açık tereddüte meydan vermeyecek net yanıtlar ile herbalife kullananlar arasındaki bilgi karmaşasına son verecek paylaşımlarımızı yapmaya devam edeceğiz.

 

 

Aslına bakarsanız toplum olarak eğitim seviyesi gözetmeksizin hızlıca sonuç almak istiyoruz iyi tamam hızlı sonuçlar alalım elle tutulur gözle görülür sonuçları elde edelim ancak sağlam zemine inşa edilmiş kilo kontrolü mü yapmak istiyorsunuz?

 

 

Herbalife kullananlar evet size soruyoruz

 

Yoksa hep aynı kiloda kalmak ve bütünlüğünüzü sürekli korumak mı?İstiyoruz.

 

 

Elbette kilonuzu hep aynı çizgide korumak istiyorsunuz, ancak diyette insanların sabırsızlandığı anlar olmuyor değil bunun nedeni haftalarca mücadele edip sağlıklı kiloyu yakalayacak iken bir anda değişik nedenlerle vücudun kilo verme hızının bir anda yavaşlaması ve kalan 5-6 kilo fazlalığın ilk başlardaki gibi hızlı şekilde aşağıya çekilmemesi .

 

 

Aslında altında yatan sebepler küçük ayrıntılardan oluşuyor.

 

 

Herbalife kullananlar için mesele kilo vermek üzere yola çıktığınız ilk günlerdeki gibi su tüketiminizi kontrol etmeyişiniz ya da vermiş olduğunuz kiloların rahatlığı ile tam olarak zaferi yakalamadan bazen zafer sarhoşluğu da diyebiliriz.

 

 

İlk başlarda uyguladığınız sıkı taktikleri gevşetmeniz sabah kahvaltısında yine eski alışkanlıklarınıza dönmeniz, Herbalife Shake tüketme konusunda etrafınızdan aldığınız negatif tepkiler örneğin;aman be ya o da neymiş o karın doyurur mu?

 

 

Yeter artık bırak şu diyeti diye yükselen sesleri duyar gibiyiz işte bunlar istemeseniz bile sizin kilo kontrolü hedeflerinize koşarken önünüze çıkabilecek en yanıltıcı ve hedeften caydırıcı etkenlerdir.

 

 

Bu etkenleri azaltmak tamamen elinizde unutmayın kalori kontrolü nasıl ilk günlerde işe yarıyorsa, vücut ağırlığı oranında su içmek nasıl ilk haftalarda sizi rahatlatıyorsa şimdi de rahatlatmaya ve kilo hedeflerinizin hayalden çok, gerçek, elle tutulur ve gözle görülür şekle bürünmesini sağlayacak yöntemlerdir.

 

 

Hedefinizden sapmalar olmaması için günlük kalori ihtiyacınıza yönelik beslenmeye devam etmelisiniz. Günde 2 defa Herbalife Shake tüketerek vücudun ahengini bozmadan verilen Herbalife Danışmanlık hizmetlerinden yararlanmaya devam etmelisiniz.

 

 

Herbalife kullananlar dikkat ettiği müddetçe; dış sesleri ve iç sesleri dinlemeye devam ederseniz psikolojik olarak metabolizma hızınız zamanla yavaşlayacak ve ben bu mücadeleyi kazanamam endişesi ile hareket tarzınız değişecek.

 

 

Bunları göz ardı etmeden yolunuza devam etmeniz ve Zafer kurdelasını sizin kucaklamanız gerekiyor.Sakin adımlarla ilerleyebilir son rötuşları tamamlamak için parkura devam edebilirsiniz .

 

 

Örneğin bir bayan için boy ve kilo oranı ne kadar önemli ise bir erkek için de aynı öneme sahiptir bazen kadınlar son bir kaç kilo için bütün başarısını yok sayacak kadar demoralize olabiliyor, merak etmeyin başarınızı olduğunuz kiloda korumak tamamen sizin elinizde.

 

 

Eğer günde 1 defa Herbalife Shake içmeye devam ederseniz diyete başladığınız kilodan geldiğiniz son aşamada sadece bir öğün Herbalife Shake bile sizi yerinizde tutmaya yetecektir .

 

 

Yeter ki beslenme alışkanlıklarınızı iyileştirme yolunda kararlılıkla devam edin bir kaç arkadaş bir araya gelince etrafınızdaki kilolu insanların sizi kendi gruplarına çekmek için yaptıkları jestlere pek aldırış etmeyin.

 

 

Dışarıda yemek yeme alışkanlıkları biraz pahalıya mal olabilir herbalife kullananlar için evde dengeli öğünler oluşturmayı öğrenmek eğlenceli olacak.

 

 

Yolunda gitmeyen plan sizin değil, size jest yapan kişilerin, siz planınıza sadık kaldığınız müddetçe mücadeleniz devam edecek.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.