ZAYIFLAMAK KOLAY DEĞİL AMA SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ŞART

ZAYIFLAMAK KOLAY DEĞİL AMA SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ŞART

 

 

Kendi kafamızın içinde kurguladığımız dünya ile gerçekte olan dünya biraz farklı işliyor gibi gözüküyor.Çünkü genelde bütün bayanlarda bir heves diyete başlanıyor sonuç almak için gereken gayret gösterilmiyor.

 

 

Burada biraz da kötü beslenme alışkanlıklarının rolü büyük her defasında; Sana kalsa biz bir şey yiyip içmeyeceğiz diye feryat eden bir çok kadının nasıl sihirli bir değnek temas etmiş gibi gözümün önünde sonuç aldıklarına şahit oluyorum.

 

 

Bu biraz da bakış açısı ile alakalı olmalı,çoğu insan dış etkenlerden ve internette Herbalife ile ilgili yorum yapanlardan çok etkileniyorlar.Halbuki yorum yapan insanlar sizden ve bizden farksız insanlar değiller.Tamam şimdi zayıflamak kolay değil!! Bir motto olabilir ama sağlıklı kalmak için şart.

 

 

Hayatın gerçekleri sizi her nerede yaşıyorsanız yaşayın bırakmaz.Doğup büyüdüğünüz,okula gittiğiniz,yerler sizin için kutsal değer taşıyabilir ama sağlıklı kalmanın ve gerçekten istediğiniz o kıyafeti giyebilmenin yolu buradan geçiyor.Biraz kendiniz için, biraz sevdikleriniz için pozitif olmanız gerekiyor .

 

 

Türkiye’nin dört bir tarafından insan portreleri çiziyoruz.Bazı kadınlar çalışıyor, bazı kadınlar çalışmıyor ama kesinlikle çeşitli kozmetik ürünleri ,çeşitli diyet ürünlerini satın alıyor. Neticede Herbalife kilo kontrolü konusunda Lider bir marka biz de bu Lider markanın ürünlerine güveniyoruz.

 

 

Türkiye’nin 82 milyon nüfusu göz önüne alınırsa bugün geldiğimiz nokta obezite eşiğini açmış neredeyse 20 milyon insan bu ülkede yaşıyor ve bu insanlar bizim insanımız yüksek yağ oranları insanların hayatlarını daha zor duruma sokuyor.

 

 

Bu yüzden yerinde saymak isteyen bir kişilik misiniz yoksa ben böyle mutlu değilim artık daha mutlu olmak istiyorum sağlıklı kalmak için zayıflamak istiyorum diye haykırabiliyor musunuz?Bütün mesele burada.

HERBALİFE KİLO YÖNETİMİ VE SAĞLIK İLE OLAN GÜÇLÜ İLİŞKİSİ

 

 

Bir kere yaptığınız zaman her zaman başarılı olabilirsiniz.Burada söz konusu olan büyük bir deneyim sahibi, gerçekten kilo yönetiminde uzman bir profil çizmenizi beklemiyoruz.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1

Sadece Herbalife kilo yönetimi ve sağlık ile olan güçlü ilişkisini kavramanızı bekliyoruz.Bunun nedeni okulda, iş yerinde, evlerinizde ve dışarıda yemek yenilip içilen mekanlarda ne kadar sağlıklı besleniyor ve ne kadar mutlu hissediyorsunuz.

 

 

Eğer gerçekten mutlu hissediyorsanız sözüm meclisten dışarı, ama sürekli pizza yiyerek sabah kahvaltısında bir kaç poğaça ile kahvaltıyı geçiştirerek mutlu olmayacağınızı ve obezite gerçeğinin bir gün sizin kapınızı da çalacağını bilmenizi istiyorum.

 

 

Bazı kadınların boy ve kilo endeksine bakıldığı zaman en az 30 kilo fazlalık ile yaşadığını görüyoruz burada söz konusu olan Herbalife ürünleri değildir.

 

 

Burada sizin sağlıklı bir yaşam tarzını benimseyip ya da benimsememeniz.Hiç bir zaman 30 kilo fazlası olan bir kadını yargılamak veya ötelemek gibi bir tavır takınmak doğru olmaz gerçekte o 30 kilo fazlalığı verdiği zaman ne kadar mutlu olacağını çok iyi biliyoruz.

 

 

Çünkü görsellik her platformda göz önünde bulundurulan bir gerçeklik gibi lanse ediliyor olsa bile gerçekte olan sağlıklı yaşamak için atılan adımlar.

 

 

İster evinizde ister bir beslenme kulübünde zayıflamak ve Herbalife kilo yönetimini öğrenmek istiyorsanız  harekete geçmeniz ve bu işi bizim gibi gerçekten yapan resmi Herbalife üyeleri sayesinde sonuç almanız gerekiyor.

 

 

Çünkü işinde yetkin olmayan insanlar size sonuç alma konusunda yardımcı olamayabilir.Bizim toplumumuza has olsa gerek hızlı yemek kültürü artık piyasa aktörlerinin tahmin ettiğinden bile çok hızlı yayılmış ve toplum sağlığı her geçen gün erozyona uğramıştır.

 

 

Normalde bir lokmayı 15-20 kez çiğnememiz gerekirken büyük porsiyonları bir çırpıda bitirmek bir marifetmiş gibi yaygınlaşan tasvip etmediğimiz bir harekettir. Herbalife programları basit ve insanların kolayca anlayabileceği şekilde geliştirilmektedir.

 

 

Mutluluğun formülü çok hızlı gelişiyor ve hayatınızı değiştirmek sağlıklı bir yaşam sürebilmek için kriterleri yerine getirmek gerekiyor.Kendiniz için heyecanlanmak ve yaşam tarzını değiştirmek sizin elinizde.Kilo vermek çok sihirli bir sözcük gibi gelebilir ama korkutucu da değildir.

METABOLİZMA NASIL HIZLANIR?

 

 

Batı toplumlarında metabolizma denildiği zaman çekirdek kavramı ortaya sürülüyor. Bunun nedeni mide ve sindirim sistemine vücudun çekirdeği gözüyle bakılıyor.Zayıflamak denildiği zaman çekirdeği harekete geçirmek kavramı sahipleniliyor.

 

 

Herbalife ürünlerinden destek almak çok moda biz davranış tarzı. İnsanlar Herbalife kullanırken bir topluluğun parçası oldukları bilincini hayatta yalnız olmadıklarını her gün yeni bir bilgi öğrenerek yollarına devam ettiklerini biliyorlar.

 

 

Yaşı ilerlemesine rağmen metabolizmasını hızlandıran 60 yaş ve üzeri bir çok insanın sadece beslenme tarzını değiştirerek ne kadar büyük başarılara imza attıklarını tahmin bile edemezsiniz.

 

 

Genç yaşlarda çocuk sahibi olmuş 30 ve 40 Yaş arasında olan kadınların en büyük problemi doğum sonrası gelişen kilolar ve çok yavaş bir metabolizma yüzünden hızlı kilo almak kaçınılmaz bir gerçeklik oluyor.

 

 

Bu nedenle bu kadınlara tavsiyem zayıflamak istiyor iseniz Metabolizmayı hızlandırmak lazım.Antioksidan ürünler ile vücudu tekrar harekete geçirmek bir diyetin olmazsa olmaz parçalarının en büyüğüdür.

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

O yüzden 21 günde değişim Hareketi sizleri de ayakta tutmak ve başarısızlıkları tamamen unutturmak üzere yapılan bir plandır.

 

 

Çoğu zaman hasta iken kullanmak belki zor gelebilir ama gerçekte olan vücudun ihtiyacını karşılayacak beslenme tarzını kesinlikle bırakmamak ve metabolizmayı hızlandırmak için Herbalife çay gibi gerçekten mükemmel bir ürünü diyete eklemek gerekiyor.

 

 

Burada bizim görevimiz bizden istenilen danışmanlık hizmetini ücretsiz bir şekilde yerine getirmek ve hatta ekip çalışmalarında rehberlik yapmak.

SAĞLIKLI KALMAK İÇİN ZAYIFLAMAK

 

 

Ben zaten formda kalmak istiyorum ama bunun çözümünü aramaktan yoruldum demek hiç bir şeyi çözmüyor.Gerçekten sağlıklı kalmak istiyorsanız beslenme alışkanlıklarınızı ve bakış açınızı yeniden gözden geçirin derim.

 

 

Her şeyden önce sağlıklı kalmak istiyorsunuz ama sağlıksız yiyecekleri tüketip tüketmemek de kararsız kalıyorsunuz.

 

 

Örneğin ortalama değerler göz önünde bulundurulursa bir kadın için 1400 kalori alması planlanırken bir gün içinde 1900 kalori alıyor ise kilo problemleri çok yakında demektir.

 

 

Zayıflamak için tavsiye edilen değerleri aşmamak koşuluyla Herbalife kullanıp sonuç almak sizi bu kadar zorlamayacak ve denge de kalmanızı destekleyecek bir adımdır.

 

 

Ayşe sonuç almışsa Leyla da sonuç alabilir buna da inanmanız gerekiyor çünkü Ayşe ne kadar istekli ise Leyla’da o kadar istekli ve yemek yeme alışkanlıklarını iyileştirme yolunda daha pozitif olabilir.

 

 

Hem zaten bu tam bir eğlence çünkü insan beslenme alışkanlıklarını değiştirdikçe ruhsal yapısı da sağlıklı fikirleri destekleyecek derecede performans gösteriyor ama kötü beslenmekte gayretle basamakları üçer beşer çıkıyorsanız bu söz konusu olamaz.

 

 

Merak etmeyin yolunuz her zaman düz olmayacak ama hiçbir zaman yokuş yukarı da çıkmayacaksınız inişli çıkışlı yollar sizi sağlıklı kalabileceğiniz kiloya kavuşturacak.

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.