HERBALİFE DİYETİ VE BİR GÜNLÜK DİYET LİSTESİ 0535 497 19 52

HERBALİFE DİYETİ VE 1GÜNLÜK DİYET LİSTESİ

HERBALİFE DİYETİ VE BİR GÜNLÜK DİYET LİSTESİ 0535 497 19 52

Müsamaha denilince; genelde büyük insanların küçük çocuklara göstermiş olduğu sabır ve toleranslı davranışlar akla gelir.

Bugün diyet konusuna sizlerle birlikte farklı bir pencereden bakalım istiyoruz. Herbalife diyeti denildiği zaman bayağı havalı bir cümle kuruyor muyuz?..

Gerçek anlamda Herbalife bir diyet midir ?.. Değil midir?.. Tam olarak farklı görüşlere sahip bir sürü insan var.

Başlangıçta dediğimiz gibi küçük çocuklara gösterdiğimiz tolerans neden kendimiz de çalışmıyor.

Bazen insan diyet hataları yapar.İşte tam bu noktada öğrenmemiz gerekeni konuşalım. Herbalife sağlıklı beslenme hareketli yaşam tarzının mükemmel bir kombinasyonu.Belki de diyetlerin daha fazlası.

HERBALİFE DİYETİ NASIL YAPILIR

İsterseniz birlikte konuyu biraz derinlemesine konuşalım. Genel anlamda Herbalife diyeti nasıl yapılır?..

Herkes için bir kural var.Dengeli beslenme, aktif yaşam gün boyunca iyi temeller üzerine oturtulmuş kurallarımız vardır.

Herbalife diyetisyen yorumları ne ifade ediyor bilemiyoruz.Ürünlerinin seçimini Herbalife yaşam koçu olmadan yaptığımız takdirde Herbalife diyeti baştan başarısız olma ihtimali yüksek olabilir.

Ürün net.Herkes için farklı farklı deneyim yaşanmasına neden olur.Ama ürünleri hiç bilmeyen bir insanın bilmeden kullanması çok daha zor bir durum.

Peki ne yapmalıyız?..

Temel üç unsur var dedik.Burada yapmamız gereken sağlıklı,dengeli beslenme çalışmalarını kendi kendimize baltalama mak en doğrusu.

Daha iyisi için gereken adımları atmak için kaç kilo fazlanız olduğu çok önemli değil.İnsan kendisine hedef koymalı.Bir kere çıktığın yolda zaman ve zayıflama konusunu üst üste koymamalıyız.

HERBALİFE DİYETİ YENİ DEĞİL SEN YENİSİN

Evet yanlış duymadınız!Herbalife tam 40 yıldır faaliyet gösteriyor.Onu  bilen milyonlarca insan tam 40 yıldır Herbalife ürünleri ile zaten besleniyor. 

Sorun şu ki Herbalife diyeti yeni değil, yeni olan sizsiniz. Sadece kuralı çalıştırmak için bir Herbalife yaşam koçuna ihtiyacımız var.

Herbalife yaşam koçlarının kilo vermek isteyenler üzerinde inanılmaz emeklileri söz konusu. 

Ürün tavsiye bir yana,Koçtan yardım almak normal bir diyetin daha fazlası.Buna emin olabilirsiniz.Çünkü Ayşe Hanım gece saat 2 sularında kustuğu zaman; diyetisyeni yatağından kaldıramaz, yaşam koçunu arayabilir.

Sizce de güzel bir etkileşim değil mi?..Doğrusu Herbalife bir diyet değil.Aslında iletişimin Doruk noktası desek daha doğru olur.İletişim arttıkça yaşam koçunuz alışkanlıklarınızı iyileştirmekte yardımcı olabilir.

HERBALİFE DİYETİ HAREKETE GEÇ 

Şimdi internetten yazıp çizen insanlar var.En önemli  soruyu burada cevaplayalım.Hanımlar diyor ki Herbalife diyeti listesi aldım.

Ama hala kilo veremiyorum.Neden kilo veremiyorum?.. Veryansın ediyorlar.Sevgili arkadaşlar burada dengeli bir diyet oluşturmak; yanı sıra yürüyüş, yoga, pilates yada neyi seviyorsak.

Onuda hayatımıza eklememiz gerekiyor.Yeterince su içtiniz mi?..Ya da fiziksel hareket denildiği zaman ben sadece masa başı çalışıyorum.Hareket edemem biliyorsunuz.

Evet ama biz tek başımıza bir mucize yaratmıyoruz. Şimdi size 100 tane diyet listesi göndersek diyet listelerini okumadıktan sonra.

Onları hayata geçirmedikten sonra.Siz nasıl kilo vermeyi düşünüyorsunuz?..

En başta fiziksel hareket bütün vücudun canlanmasını, kasların daha iyi çalışmasını,hatta vücudun yeniden toparlanma sürecinde oksijen ihtiyacının yükselmesine sebep oluyor yani nefesiniz açılıyor.

Vücudunuz çalışıyor ve kilo verme hızınız artıyor.Yani burada bir diyet listesinden daha fazlası olmalı.Doğru değil mi?..

Evet biliyorum yazıyı okurken bile acele ediyoruz. Hemen bir küçük hatırlatma ile devam ediyoruz. Herbalife bir yaşam biçimi.

Biz bu hayata bir daha gelmeyeceğiz neden daha iyisini yapmayalım.Diyetisyenlik saygın bir meslek dalı.Onu en iyi bilen insanlardan bir tanesi Herbalife ile birlikte çalışıyor uzman Diyetisyen Berrin Yiğit.

Hep şunu söylüyor aceleci olmak diyette sürekli hata yapmaya neden oluyor.O zaman acele etmeden adet olduğu üzere sizleri 1 günlük herbalife diyet örneği verelim.

1 GÜNLÜK HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ  

Biz insanlara müşteri demeyi pek uygun bulmuyoruz.Çünkü Güncel tanımlama ile Herbalife diyeti yapanlar yani birlikte sonuç için yol aldığımız arkadaşlarımız var.

Evet Herbalife beslenme listeleri kişiden kişiye değişiklik gösteriyor.Ama burada fikir edinmeniz için birkaç nüansı paylaşmaya çalışacağım.

Kesinlikle zor bir diyet mi?..Asla zor bir diyet değil. Çünkü gerçekten basit uygulaması kolay bilgiler paylaşıyoruz.Sadece her şeyi basit tutmak aslolan. Hayatı akışına yaşamak gerekiyor. 

Herbalife Sabah Kahvaltısı

Herbalife aloevera konsantre icecek
Herbalife aloevera konsantre icecek

Arkadaşlar güne Su ile başlıyoruz.Tabi ki herbal aloe eklediğimiz suyu içebiliriz.Metabolizmanın daha iyi çalışması için su içiyoruz.Herbalife yaşam koçumuz ne kadar önem veriyorsa siz de önem vermelisiniz.

Herbalife Formül 1 Shake İle Sonbaharda Kilo Vermek

Protein kilo vermenizi kolaylaştıran vücutta temel denge unsurudur.Suyu içtikten sonra 350-400 mililitre yarım yağlı süt ile Herbalife pro-boost ve Herbalife Shake ile sabah kahvaltımızı hazırlamak sadece 30 saniye sürer. Bu keyfi yaşamaya değer.

Size önerilen program dışına çıkmadan dilerseniz, sabah shake içine kuru meyve ve müsli etkisi yaratması için heartwell bile ekleyebilirsiniz. 

HERBALİFE CAYI
herbalife yag yakıcı çay,

Herbalife Çay Saati 

Şimdi aramızda Herbalife diyeti nasıl yapılır diye düşünen,öğrenmek istiyorum diyen bir sürü arkadaşım var. 

Baştan sona sıralamayı takip etmek belki de sizin işinize yarayabilir. Herbalife Shake içtikten sonra,ortalama yarım saat 45 dakika geçti mi sıcak veya soğuk çay içmeye başlayabilirsiniz.

Herbalife çayın 4 farklı tadı var.Klasik, ahududu, şeftali, limon hangisini tercih ediyorsanız birlikte başlayalım.

Herbalife Thermo Tablet Zamanı 

Arkadaşlar;birlikte yola çıkacaksak kurallara da uymanızı istiyoruz.Bir kere sabah erken kalkmak gerekiyor. Metabolizma sabah erken kalktığımız saatlerde mükemmel yağ yakıyor.

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

Shake içtikten ortalama 2 saat sonra Herbalife Thermo tablet içebiliriz.Bu katı yağları parçalamak için bize yardımcı olacak.

Herbalife Diyeti Öğle Yemeği

Şimdi öğle yemeğinde ballı kaymaklı ne varsa hepsini götürün demiyoruz. Herbalife diyet seti aldım öğle yemeğinde ne yemem gerekiyor eminim araştırıyorsunuz.Şaka bir yana dursun öğle yemeği için tercihlerimiz çok önemli.

Herkes için ayrı damak tadı var.Bu kişiden kişiye değişen bir program.Herbalife yaşam koçu nasıl sizin beslenme alışkanlıklarınızı ve damak tadınızı öğreniyor.

İşte o zaman daha başarılı olmak için şansımız yükselir. 

Öğle yemeklerinde tavsiyemiz; kuru bakliyatlar, yağsız kırmızı et, hindi ve tavuk gibi protein kaynağı gıdaları bulgur pilavı salata gibi yiyecekler ile zenginleştirmek. Tercih size kalmış. 

Öğleden Sonra Herbalife Diyeti Atıştırmalık Zamanı

Yaşam koçu ile yaptığınız programın en önemli noktasına geldik.Herbalife diyetinde ara öğün uygulaması tüm insanları kapsamıyor.

 

Herbalife Protein Bar

O yüzden daha bilinçli olmak istiyorsanız yanlışlıkla kilo alma riskini tamamen devreden çıkarmanız gerekiyor.

Çünkü herbalife ara öğün,sadece ihtiyaç olan insanlarda işe yarıyor.Yanlışlıkla kilo almanıza neden olacak atıştırmalıklardan uzak durmayı ve daha bilinçli hareket etmeyi tavsiye ederiz.

Ancak ara öğün yapması gereken insanların 1 adet meyve ya da Herbalife protein bar ile ara öğün yapmasını tavsiye ediyoruz.

Herbalife Diyeti Akşam Yemek Planı 

Akşam yemeği en çok şikayet aldığımız durumlardan bir tanesi.Evde eşler arasında birlikte yemek yeme konusu problem oluyor.Eğer evin Hanımı diyet yapıyorsa erkekler tavır alıyor.

Bu konuyu açık yürekli olarak buradan paylaşalım.Şayet eşiniz Herbalife diyeti yapıyor ise lütfen kendisine en büyük desteği Siz verin.

Çünkü akşam yemekleri genelde mükellef sofralardan oluşuyor. Restorant gibi olayı abartmadan bu durumla başa çıkmak için en kısa formu sizlerle paylaşıyorum.

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

Akşam yemekleri; Herbalife Shake ile en hafif şekli ile doyurucu bir yemek,kalorisi az, besleyici,bir rutin haline gelebilir.Hepinize teşekkürler.

 

Herbaldiyet Beslenme Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.