Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nedir

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nedir

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Nedir?-0535 497 19 52

 

 

Sorunun yanıtı en güncel bilgiler ile donatılmış bu yazıyı sizlerle paylaşma gerekliliğini ortaya çıkardı.

 

 

Zaman her şeyin ilacı derler önceki yıllarda Herbalife ürünlerini satın almak isteyen insanlar resmi bir Herbalife üyesinden sipariş geçiyordu.

 

 

İnsanlar yada herbalife üyelik yapıyordu.

 

 

Sistem daha etkin sonuç almak isteyen insanlara hitap ediyor.Artık durum değişti herhangi bir bedel ödemeden ya da Herbalife üyesi olmadan Herbalife alışverişinizi yapmaya devam edebilirsiniz.

 

 

Resmi olarak kurumsal kimliğini bireye indirmeyi benimseyen Herbalife kişilerin herhangi bir Ücret ödemeden Herbalife ayrıcalıklı müşteri girişi yapmalarını basit bir şekle getirdi.

 

 

Peki Herbalife ayrıcalıklı müşteri nedir?

 

 

Derseniz avantajlı bir konum olduğunu bilmeniz sizin için menfaatinize olacaktır.Herbalife dengeli beslenme ve aktif yaşam tarzınızın bir Herbalife yaşam koçu tarafından desteklenmesini onaylamaktadır.Bu sizinde ilginizi çekebilir.

 

 

Herbalife ayrıcalıklı müşteri nasıl yapılır?

 

 

Olmak istediğiniz yerde olmak artık internet sayesinde çok daha kolay bunu siz de biliyorsunuz.

 

 

Böylece herbalife üye paketini satın almak zorunda kalmadan ayrıcalıklı müşteri olmak isteyen tüm dost ve arkadaşlarımıza İnternetten 3 adımda,

 

 

Nasıl Herbalife ayrıcalıklı müşteri girişi yapılıyor aşağıda adım adım anlattık bu kadar basit ;

 

 

postayla,kargoyla uğraşamam vaktim yok ben bu kadar bekleyemem hemen yapmam gerekiyor ayrıcalıklı müşteri olmak istiyorum diyen arkadaşlar, aşağıda adım adım Nasıl Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olunur açıklıyorum.

 

 

Ben de online giriş işlemlerini böyle yapmıştım ve oldu bu kadar basit yeter ki isteyin.

 

1- https://tr.onlinecontract.myherbalife.com/  Adresini tıklayınız

 

 

2 – Herbalife kayıt sayfasında yönlendirmeleri takip edin,herbalife ayrıcalıklı müşteri bilgilendirme metinlerini kontrol edip , kabul edin,

 

 

-Sponsor bilgileriniz bölümüne bu bilgileri giriş yapmalısınız.

 

 

Sponsorunuzun Herbalife ID Numarası : T116190128

 

 

– Sponsorun Soyadının İlk 3 harfi : DEM

 

 

3 – İletişim bilgilerinizi doldurun.Bilgilerinizi kontrol edin ve onaylayın.Tebrikler, aramıza hoş geldiniz. İşte bu kadar kolay.

 

 

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olmak için başvuru formunu doldururken aklınıza takılan konular ile ilgili olarak bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

 

HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ PROGRAMI

 

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Tanımı :

 

 

Herbalife Nutrition ayrıcalıklı müşteri avantajları bitkisel beslenme tercihlerimizi şekillendiriyor.

 

 

Tarih bize gösteriyor ki 30-50 yıla yakın bir zamanda insanların beslenme alışkanlıkları değişti ve güne Mutsuz bir şekilde uyanıyorlar, gün boyunca adaptasyon sorunları yaşıyorlar.

 

 

Bu nedenle Herbalife’nin ayrıcalıklı müşteri programında daha çok insanı bilgi ile buluşturmayı amaç edinmiş olduğunu anlıyoruz.

 

 

Beslenme insan hayatının en önemli tamamlayıcısı Myherbalife sayfası üzerinden güncel bilgilere ulaşmak bu yöntem ile daha kolay bir hale getirilmiş.

 

 

My Herbalife sayfası üzerinden sipariş vermek artık daha kolayHerbalife ayrıcalıklı müşteri programında her bir müşteri için avantajlı fiyatlar ile Herbalife Beslenme Ürünlerine ulaşmak mümkün.

 

 

İndirim 1-2-3 basamaklı bir yöntem ile sizlere sunuluyor avantajlı fiyatları görmek için sizde Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi olabilirsiniz.

 

herbalife

-Bronz seviye ile Herbalife Beslenme Ürünlerine 100’ de 15 indirim ile sahip olabiliyorsunuz.

 

 

Herbalife shake satın alırken artık sabit indirim hakkınızı korumak için toplu alışveriş yapma zorunluluğu gibi bir kısıtlama konulmuyor.

 

 

1 yıl boyunca alışverişlerinizi toplam 500 Puan ve üzeri kadar biriktiğinde kişisel Satın aldığınız puanlar sizi % 35 indirim seviyesine taşıyabilir.

 

 

Bu 100 tl tutarındaki alışverişte net 35 tl indirim anlamına gelmektedir.

 

 

-Gümüş seviye ile damak tadınıza uygun beslenme ve kilo kontrolü şartlarınızı karşılayacak bir kaç farklı ürünü satın alarak % 25 indirim hakkına sahip olabilirsiniz.

 

Herbalife kullananlar aynı şekilde kendi indirim hakkı saklı kalmak üzere aile üyeleri içinde Herbalife ürünlerini satın alabilir.

 

 

-Altın seviye yüksek standartlar; altın seviye ile size Herbalife ayrıcalıklı müşteri sisteminde en yüksek indirim sekmesi olan 100’ de 35 net indirim hakkını veriyor.

 

 

  1. ve en üst limitiniz olarak belirlenmiştir.Bunun anlamı Herbalife ayrıcalıklı müşteri programına giriş yaptıktan sonra tek seferde siz ve aile fertleriniz için belirtilen limitler dahilinde myherbalife’den toplu ürün alışverişi yapabilirsiniz.

 

 

Burada otomatik olarak % 35 ayrıcalıklı bir indirime sahip oluyorsunuz.

 

 

-Ayrıcalıklı müşteri programına giren insanlar bir Herbalife yaşam koçu ile sıkı bir şekilde aktif yaşam ve kilo kontrolü konusunda yakın temasta kalabilirler. Böylece daha dengeli beslenme bilgilerini güçlendirebilirler.

 

Herbalife eğitimleri

-Herhangi bir bedel ödemeden Herbalife eğitimlerine online ortamda katılabilirler.

 

 

Düşünsenize bir doktor, bir diyetisyen, alanında uzman size kilo kontrolü ve beslenme hakkında detaylı bilgiler aktarıyor.

 

 

Sporcu aktif yaşam için size bilgiler veriyor.Mükemmel olurdu değil mi?

 

 

Evet Herbalife ayrıcalıklı müşterisi olduktan sonra bunlara evinizde ya da tatilde bile olsanız ulaşmak artık çok daha kolay.

 

 

-Herbalife ayrıcalıklı müşteri olan insanlar Herbalife iş fırsatı ya da deneyimli profesyonel Herbalife üyelerinin iş toplantılarına katılma zorunluluğu yoktur.

 

Sadece Herbalife yaşam koçluğu hizmetini almış olduğu kişi ile irtibatta kalması yeterlidir.

 

 

-Herbalife ayrıcalıklı müşteri programı sayesinde ürünleri tanıyan, sadece Ailesi için ürün siparişi veren insanlar değişen şartlar dahilinde üye olmak istedikleri zaman Herbalife üye lisansını satın almak zorundadırlar.

 

 

Bu nedenle Herbalife üyesi olmadan herhangi bir şekilde perakende satış yapmanız söz konusu olamaz ayrıca buna da izin verilmez.

 

 

-Herbalife ayrıcalıklı müşteri olduktan sonra My Herbalife sayfası üzerinden verilen siparişler kişisel tüketim odaklı olmalıdır.

 

 

İndirim şartlarını yerine getiren herkes hak etmiş olduğu indirim yüzdesini korumaya devam edebilir.

 

 

Herbalife ile Din,Dil,Irk,Cinsiyet ayrımı yapmadan yeteneklerini keşfetme gücünle yol alırsın.

 

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olarak insanların beslenme ihtiyaçlarına cevap verirken, aynı zamanda da ilerleyen süreçte Herbalife üyelik gerçekleştirmek mümkündür.

 

 

Tercihinize göre ister isterseniz kilo kontrol amaçlı, ister dengeli beslenme için çalışın bu kaliteli ürünleri kullanarak amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

 

Ürünlerimize kendine özel satış ağı sayesinde sahip olacağınız ayrıcalıklı müşteri programı sizin için geliştirildi, gelişimin temelini oluşturacak, kişisel destek ve tavsiyeler için ;

 

 

Herbalife yaşam koçunuzla birlikte hareket edebilirsiniz.

 

 

İhtiyacınız olan tüm danışmanlığı ve eğitimleri alacaksınız. Ayrıcalıklı müşteri olarak kayıt olduğunuzda bir müşteriden öteye geçmek mümkün tüm bilgileri Herbalife Ekip üyelerimizden öğrenebileceksiniz.

 

 

Bizler her zaman sorularınıza cevap vermek ve eğitiminizi tamamlamanıza yardımcı olabilmek için yanınızda olacağız.

 

 

HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ OLMANIN AVANTAJLARI:

 

 

Çalışma saatlerinizi kendi yaşantınıza göre yeniden uyarlamak için bir plana mı ihtiyacınız var?

 

 

Hedeflerinize uyacak şekilde belirlemek mümkün.Herbalife beslenme planınız sayesinde ekstra zaman kazanmak mümkündür.

 

 

Her gün milyonlarca tüketici tarafından kullanılan ürünlerin sizin mutfağınızda yer alması sizi de heyecanlandırıyor değil mi?.

 

 

Tüm dünyada yaşanan bir virüs insanları internet üzerinden sosyal bir mecraya taşıdığı bu dönemde siz de birçok ülkede bulunan Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri gibi bilgi ağına katılabilirsiniz.

 

 

Yüksek kalitede eğitim ve etkin beslenme ürünlerinden  faydalanma imkanınız var.

 

 

HERBALİFE AYRICALIKLI MÜŞTERİ SIKÇA SORULANLAR

 

 

Herbalife ayrıcalıklı müşteri olmayı düşünenler için açıklamalarımızı dikkatlice okumanızın  faydalı olacağını düşünüyoruz.

 

 

Siz Herbalife ayrıcalıklı üyesi olmak istiyorsanız bu mükemmel ürünlere indirimli fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

 

 

Sizi koskoca bir aile bekliyor.Eğer ekstra tedbirler ile kilo yönetimi yapmak istiyor ve ben geniş zamana sahib değilim bu beni yormasın derseniz; öğrenmek ve kilo kontrolü istiyorum diyorsanız.

 

 

Adım adım her şeyi öğrenebilirsiniz yeter ki siz kararınız da ciddiyet gösterin.Kendinize karşı biraz daha hassasiyet gösterin.

 

 

Soru: Herbalife ayrıcalıklı müşteri olmanın yararları nelerdir?

 

-Sadece indirimli ürün almak mı istiyorsunuz? %15- % 25 -% 35 tutarında indirim avantajı her zaman sizin yanınızda.

 

 

Soru:Ayrıcalıklı müşteri olduktan sonra nereden sipariş verebilirim?

 

 

-Kendinize ait Myherbalife sayfanız üzerinden çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz.Dilerseniz diğer sipariş yöntemlerini bizden öğrenebilirsiniz.

 

 

Soru:Herbalife ayrıcalıklı müşteri oldum sürekli ürün almak zorunda mıyım?

 

-Aylık ya da haftalık sürekli alışveriş yapma zorunluluğunuz yoktur.Sistem herbalife ayrıcalıklı müşterilerinin korunması esası üzerinden işlemektedir.

 

 

Soru:Ben sadece kullanacağım ürünleri alacağım ne yapmam gerekiyor?

 

 

-Ben sadece kendi ürünlerimi güvenli bir şekilde almak için üye olmadan, bir bedel ödemeden, herbalife ayrıcalıklı müştesi olurum diyorsanız; yine yanınızda güçlü bir danışman desteği var.

 

 

Soru:Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri  olarak neler yapabilirim?

 

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri  olarak önce kendinize sonra sevdiklerinize faydalı olabilirsiniz.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak kolay mı?

 

 

-Evet ister internetten, isterseniz bir üyeden ücretsiz yardım alarak, bağımsız herbalife üyesinin referansı ile Herbalife ayrıcalıklı müşterisi olabilir.

 

 

Soru: Ayrıcalıklı Müşteri olduktan sonra ürünlerle ilgili eğitim alabilirmiyim.

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olarak düzenli eğitimlere ücretsiz katılabilir, kişisel gelişiminizi ve bedensel gelişimi bir arada en üst düzeye çıkarabilirsiniz.

 

 

Soru:Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri eğitimleri nerede?

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olarak şirket eğitimlerinde işinin duayeni insanlar tarafından verilen eğitim fırsatına online mecradan ücretsiz katılabilir,konuya yabancı bile olsanız basit anlaşılır bir anlatımla kolayca merak ettiğiniz tüm konular hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Soru:Benim çok yoğun bir tempom var var ben Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olsam ne yapabilirim?

 

– Ayrıcalıklı Müşteri olmanız size bir herbalife üyesinin rehberliğinde zamanlama yapmanıza fırsat tanır.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmanın maliyeti nedir?

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak ve ücretsiz olanaklarından faydalanmak için bedel ödemenize gerek yoktur.

 

Soru: Ayrıcalıklı Müşteri olduktan sonra kendim için ne yapabilirim?

 

-Fiziksel ve zihinsel sağlığımızın gelişmesi için önce kendinizden başlamanız gerekiyor.Herbalife fiziksel ve ruhsal gelişimimiz için gereken tüm materyalleri kullanmanıza imkan sağlamaktadır.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri  olacağım ama herkes için aynı indirim geçerli mi?

 

– Herbalife de Ayrıcalıklı Müşteri olan tüm insanlar için aynı indirim,eşitlik ilkesi mantığına uygun hale getirilmiştir.

 

 

Soru: Ayrıcalıklı Müşteri olmam bana ne gibi avantaj sağlar?

 

-Herbalife firmasının Ayrıcalıklı Müşterilere özel ücretsiz organizasyonlarına ve özel hediyelerini kavuşabilirsiniz.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programının amacı nedir?

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programı amacı; öncelik insana saygı, daha iyi beslenme, formda ve aktif yapıya sahip olmak isteyen insanların amaçlarına hizmet edecek ürünler ve en iyi sizi elde etmeniz mantığına uygun bir yapıya kavuşmanız amaçlanıyor.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olsam çok vaktimi alır mı? -İnsan vakit fakiri olmuş durumda, Ailenizle daha fazla vakit geçirmek müsait olmak imkanınız olabilir.Beslenme şekliniz düşünce yapısının değişmesine neden olabilir.Hedef koymak ve hedefine ulaşmaya çalışmak hiç bir zaman ,zaman kaybı olarak görülmemeli.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programı imkanlarından kısıtlı bir zaman için mi faydalanılıyor?

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri programı imkânların’dan ve fırsatlarından her zaman faydalanabilirsiniz. Ayrıcalıklı Müşteri programı şartlarına uyan tüm Herbalife ailesinin fertleri gibi.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteriliğimi her istediğim yerden sürdürebilirmiyim?

 

-Ayrıcalıklı Müşteri programı her şehirde ve izin verilen bütün ülkelerde de geçerlidir.

 

 

Soru:Herbalife’nin Ayrıcalıklı Müşteri programı farkı var mı?

 

-Bir mağaza indirim kartından daha fazlasına sahip olmak istiyorsanız elbette bir fark var sizin için.

 

 

Soru: Herbalife beslenme planı nasıl hazırlanır?

 

-Ayrıcalıklı Müşteri programı ile size referans veren kişi ile birlikte hedeflerinize yönelik beslenme planı, ücretsiz materyaller ve sürekli güncellenen Herbalife bilgi hazinesi nden yararlanabilirsiniz.

 

 

Soru: Herbalife ürünlerini kim hazırlıyor?

 

herbalife bilim adamları

-300’den fazla alanında uzman bilim adamlarının elinden çıkan, benzersiz ürünler ile kendinizi besleyebilirsiniz.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşterileri sadece Beslenme ürünleri mi satın alıyor?

 

-Elbette hayır Herbalife Cilt beslenmesi ürünleri ile muhteşem sonuçlar alabilirsiniz.

 

 

Soru: Ayrıcalıklı Müşteri olmak istiyorum ama prosedürler beni endişelendiriyor. Ayrıcalıklı Müşteri girişi nasıl oluyor?

 

-Ayrıcalıklı Müşteri girişi çok basittir, prosedürlerden sıkıldıysanız Herbalife tam size göre.5dakikada giriş mümkün.

 

 

Soru: Herbalife’nin birkaç ürünü biliyorum başka ürünlerde var mı?

 

-Geniş ürün yelpazesi ve bütün ülkelerde kabul gören kaliteli gıdalar ile beslenme şansına sahipsiniz ,cilt bakım ürünleri tüm cilt tiplerine hitap etmektedir.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak istiyorum ama eleştiriler beni geriyor ne yapabilirim?

 

-İnsanlara yardım etmek bizim işimiz, deneyimlerimizi ve pratik bilgilerimizi size de aktarabiliriz.Merak edenler bize ulaşabilir.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak için hangi belgeler gerekiyor?

 

-Ayrıcalıklı Müşteri olmak için T.C.Kimlik noyu girmeniz sizden istenilen bilgileri doğru bir şekilde girmeniz yeterli ayrıca bir belge istenmiyor.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak için yaş şartı var mı?

 

-Her yaş grubundan Ayrıcalıklı Müşterinin  olduğu bu renkli dünyaya giriş için 18 yaş ve üzeri olma şartı bulunmaktadır.

 

 

Soru:Yurtdışında yaşıyorum,Türkiye’de Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmam benim için bir engel teşkil eder mi?

 

-Türkiye’de Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmanız sizin için bir kısıtlama getirmez,Türkiyede bulunduğunuz sürede Herbalife siparişi  verebilirsiniz.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olduktan sonra sürekli ürün almak zorunluluğum var mı?

 

-Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olduktan sonra sürekli sipariş verme zorunluluğu yoktur.

 

 

Soru: Herbalife ürünleri hangi bilim adamları tarafından üretiliyor?

 

-Herbalife dünya çapında 6 farklı üniversite ile birlikte hareket etmektedir.Bunun yanında birbirine entegre olmuş 4 adet bilimsel çalışma merkezi tarafından desteklenen bir üretim bandı söz konusudur.

 

 

Soru:Herbalife ürünleri bitkisel midir katkı içeriyor mu?

 

-Herbalife ürünleri günümüz üretim koşulları düşünülürse en yüksek standardı vermek üzere özenle yetiştirilen bitkisel ham maddelerden elde edilmektedir.Koruyucu ve kimyasal içermez.

 

 

Soru:Herbalife’de ürünler doğal materyallerin nasıl zarar görmeden, hangi işleme tabi tutularak elde edilmektedir?

 

-Ürünler tamamen insan bedeninin gelişimine zarar vermeyecek hassasiyeti yüksek Teknoloji ürünü tesislerde üretilmektedir.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri için puan neye göre hesaplanıyor?

 

-Herbalife’de alışveriş başına değil ürün karşılığı puan hesaplanması esasına dayanan güvence altına alınmış ve şeffaf bir modele sahiptir.Bir ürün de alsanız 3-5 üründe alsanız my herbalife sayfasında anlık puanlarınız sisteme işlenmektedir.

 

 

Soru: Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri yenilikleri nedir?

 

-Herbalife tüm müşterilerine standart hizmet sunar bu nedenle yeniliklerden ilk Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri girişi yaparken vermiş olduğunuz iletişim tercihiniz üzerinden yenilikleri duyurur.Takipte kalınız.

 

 

Soru:Herbalife tam olarak kaç yıldır faaliyet yapıyor?

 

-Herbalife tam olarak 40 yıldır faaliyette olan ve her geçen gün yeni müşterilerle güçlenen büyük bir firmadır.

 

Herbalife yaşam koçu

HERBALİFE YAŞAM KOÇLUĞU VE AYRICALIKLI MÜŞTERİLER

 

Merhabalar hepiniz hoş geldiniz ismim Gönül Demir, Herbalife bizim hayat biçimimiz olarak kabul gördüğümüz bir değer.

 

 

Eşim ile birlikte Herbalife yaşam koçu olmak yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.Neden mi böyle bir giriş yaptım inanın her şeyi biliyorum diyen aslında hiçbir şey bilmiyor demektir diye düşünüyorum.

 

 

Biz eşimle her gün yeni bir şeyler öğreniyoruz ve Hörbilayf ile olan tanışıklığımız 12 yıl öncesine kadar uzanıyor çeşitli nedenlerle uzun zaman Herbalife ile bağımız kopmuştu.

 

 

Ne zaman eşimin 103 kilo ağırlığa ulaşıp tekrar kilosunu kontrol etmek ve sırtında taşıdığı 33 kilo kömür torbasından bile fazla olan fazlalıklarına katlanamaz vaziyete geldi.

 

İşte o zaman Trafik ışıklarında sevgili sponsorlarımızın araçlarınında ki iletişim bilgileri ile yeniden bir şeylerin değişmesi için önce kendimizi değiştirmeye karar verdik.

 

 

Hemen bu iki güzel insanla tanıştık,eşimin  toplamda 5 ay gibi kısa bir sürede 33 kilo sonucu gelişti,benim 5 ayda 17 kg  sonuç aldıktan sonra fiilen herbalife ile çevremizdeki insanlara yardımcı olmaya başladık.

 

 

Çevremizdeki insanlar bu işten para kazanıp kazanmadığımızı soruyorlar.

 

Para bizim için daima ikinci planda idi ürünler harikaydı bizi cezbeden bu idi.

 

Gelir gider hesabı yapmaktan ziyade yardımcı olduğumuz herbalife ayrıcalıklı müşterilerimiz ve yakın arkadaşlarımız var bu bize ilham kaynağı oluyor.

 

 

Elbette küçümsenmeyecek ve bizi memnun edecek kadar kazanıyoruz.

 

 

Ne kadar çok insanla tanıştık hepsine teşekkür ediyoruz.Bize verdikleri sıcak dostluk ve katkıdan ötürü.

 

 

Bu arada Herbalife ayrıcalıklı müşterileri sistemi ile tanışmak için bu yazımıza ilgi gösteren tüm insanları kutluyorum.

 

 

İnsan kendisi için bir şey yapmaya karar verdiyse zaten gerisi geliyor.

Hepinize çok teşekkür ediyorum, kendiniz için bir adım atmaya karar vermek ve ön yargıları bir kenara bırakmak bile bir erdemdir.

 

 

Lütfen kendinizi Alkışlar mısınız?

 

 

Lütfen bundan sonra paylaştığım bilgilerin önemli olduğunu unutmayın.

 

 

Herbalife ayrıcalıklı müşterileri sisteminden bahsedeceğim hörbilayf sizlere neler kazandırabilir bu konuda bir fikri olmayan insanların  fikir sahibi olmaları benim için çok önemli.

 

 

DENGELİ BESLENME ÖNEMLİDİR

 

 

Şu an ki kilonuz sizi tatmin etmiyor olabilir.Fit olmak herkesi memnun edebilir.

 

 

Kimler bir ayı bir gram bile vermeden kapatıyor?

 

 

Elbette herkesin olduğu kadar sizlerinde kilo kontrolü için deneyimleriniz olmuştur.İhtiyaç duyan herkese yardımcı olabiliriz.

 

 

Evet Herbalife size mevcut kilonuza nasıl geldiğiniz konusunda bilinmeyenleri gösterebilir.Fazla kilolu ve hiç çalışmayan bir ev hanımına fiziksel özgürlük veren bir sistemden bahis ediyorum.

 

 

Adet  olduğu üzere ev hanımları çalışmaz genelde beyaz eşyalar kullanılır yapılan ev işlerinde değil mi?

 

 

Yeri geldiği zaman bir ev hanımı bu durumdan çok şikayet eder.Peki ama kilo kontrolü bu kadar zor mu?Bu bir eğlenceli macera gibi yaparken çok rahat, kilonu kontrol ettin mi daha da rahat ediyor insan.

 

 

Peki eşiniz çalışıyor ve kahvaltısını düzenli yapabiliyor mu?

 

 

Elbet bu kişilerde kilosunu kontrol edebilir.Kilo bu ya gelir ama gitmez hele birde  masa başı çalışan insanlar ne kadar zor durumdalar.

 

 

Daha fazlasını elde etmek nasıl bir duygu olurdu eminim Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri olmak bu insanları da mutlu ederdi.

 

 

Ayrıcalıklı olmak hep iyidir. Bizler yeni insanlarla tanışmak ve kendi hedefleri için onlara yardım etmeyi seviyoruz.

 

 

Lütfen yardıma ihtiyacınız varsa bunu çekinmeden belirtin.

 

 

Kilo kontrolü isteyenler yöntemlerimizi iyi anlamaya ve uygulamaya çalışsın birlikte daha iyi şeyler yapabiliriz.

 

 

Herbalife ayrıcalıklı müşterileri kazanmak için biraz özverili olmalı, kimse çalışmadan yeni değişiklikler ve fit bir beden sahibi olamaz.

 

 

Derler ya emek olmadan ekmek olmaz.Kilo yönetimi yöntemlerimiz çok basittir, öncelikle kendi sonuçlarınızı görüyorsunuz.

 

 

Sevdiğiniz insanlar ve kendiniz ayrıcalıklı müşterileri olarak her gün dengeyi koruyan herbalife kahvaltısı ile yaşayan bütün insanlar gibi potansiyel bir etkileşim grubuna dahil olabilirsiniz.

 

 

Hörbilayf ayrıcalıklı müşteri girişi yaptığınızda herhangi bir kilo yönetimi paketini aldığınız zaman içinizde bir heyecan oluşur,formül 1 Shake 40 yıllık tecrübenin ürünüdür.

 

 

En önemlisi bu defa yola yalnız çıkmadınız, size daha iyi beslenme ve sıradan yöntemlerin, sıradışı taktiklere dönüştüğünü göstermek ve sonuç almanıza yardım etmek için buradayız.

 

 

Herbalife, ayrıcalıklı müşterileri vermiş olduğu ürün bedelini fazlasıyla karşılayan Herbalife ürünlerini ücretsiz kapılarına kadar getiren bir lojistik sisteme dahil oluyorlar.

 

 

Düşünün bir sipariş verdiniz ürün gerçek mi diye düşünmenize bile gerek yok.

 

 

Ödediğiniz bedel düşünülürse Herbalife shake ile tanışmanız amacıyla herbalife ayrıcalıklı müşterisi oldunuz.

 

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı
Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Ahududu ve Beyaz Çikolata Aromalı

My herbalife giriş yaptıktan sonra otomatik olarak % 15- %25-%35 Oranlarında  indirimlerle tüm ürünleri alma hakkına sahip olabilirsiniz.

 

 

Herbalife’de ; bu noktadan başlayıp sonuç alan bir çok insan gibi sizde eşit kurallar ile kilo yönetimi şartlarına sahipsiniz.

 

 

Herbalife ürünlerini direkt olarak satın alırsınız.Herbalife memnun kullanıcı kitlesinin bir parçası olarak devam edersiniz.

 

 

Herbalife kilo kontrolü alanında dünyada 1.sırada ve sistemin en başarılı aktörüdür.Farklı yöntemler vardır her kişiye özel ;Beslenme yöntemi bu bizleri de heyecanlandırıyor.

 

 

Sadece evden kilo kontrolü yapmak istiyorum diyen ev hanımlarına hitaben şunu söylemeden geçemeyeceğim kendi evlerinden rahatça takip edebilecekleri bir platform var ne kadar güzel tüm internet ve yüz yüze iletişim yöntemleri sizin için hizmet veriyor burada.

 

 

Ben sosyal ağlarda etkin bir insanım Instagram, Twitter, WhatsApp,google benim ilgi alanım diyorsanız bizi sosyal medyada da çok kolay bulabilirsiniz.

 

 

Biz herbalife ayrıcalıklı müşteri olmak isteyen tüm insanlara şu bilgiyi aktarmadan başlamıyoruz.

 

 

Herbalife yaşam koçlarının kilit noktası Herbalife ürünleri, Herbalife işini yaparken ilk hedefimiz kilo kontrolü yapmak isteyen ihtiyacı olan insanlara hizmet vermektir.

 

 

Bu insanlara Herbalife yaşam koçu olarak bildiklerimizi aktarmak.Bu insanlara yardım etmek için bizim yeterince güçlü nedenlerimiz var elbette peki sizin kendi güçlü nedenleriniz nelerdir.Teşekkürler.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.