Herbalife Fit Maraton Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Herbalife Fit Maraton Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

Herbalife Fit Maraton Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?

 

 

Herbalife Fit Maraton Nedir? Nasıl Kayıt Olunur?Tesadüfen birbiriyle tanışanlar çok iyi bilirler her şeyin doğal akışında olması insanı rahatlatır.Hiç bir resmiyet gerektirmeyen bir şekilde dostluklar kurulur ve hep uzun yıllar sürer gider bu durum.

 

 

 

Herbalife Fit Maraton uygulaması için de geçerlidir bu basit kural. Aslında temel olan doğal akışında kilo vermek isteyen kararlı insanların bir araya gelmeden hızlı bir şekilde kilo vermek için mücadeleye ortak bir program ile başlaması ve akabinde Herbalife ürünlerinin inanılmaz şekilde işe yaradığını kendi vücudunda test etmesi.Hızlı bir şekilde kilo vererek hayatına yeniden düzen vermesi anlamına gelmektedir.

 

 

HERBALİFE VİTAMİN KADIN ERKEK
herbalife vitamin

Herbalife dengeli beslenme adına yapılması gereken ne varsa sizler için düşünmüş.Uygulama Rusya, Amerika, İngiltere gibi ülkelerde birçok insanın yerinden ayrılmadan kilo vermesini kolaylaştırmış bir uygulama.

 

 

 

Zamanla geniş kitlelere hitap eder olmuş, malum olduğu gibi virüs bütün dünyayı etkilerken bağışıklık sistemi üzerine Neredeyse her gün ayrı bir başlık atılarak gazetelerde ve televizyonlarda halkın bilinçlenmesi ve beslenmenin önemi konularını en ince ayrıntılarıyla paylaşılıyor.

 

 

Bugüne kadar belki Herbalife ile ilgili bilginiz yoktu kilo vermek istiyorsunuz ancak nasıl çile çekerek kilo vermeden geçti yıllar mı diyorsunuz? Dengeli kilo verilebileceğini bilmiyordunuz ya da bugüne kadar denediğiniz yöntemler işe yaramadı mı?Tamam sizin için çok yeni Herbalife fit maraton ile merak edilenleri paylaşalım o zaman.

 

 

Fit maraton genel bilgiler

 

 

Fit maraton kilo kontrol maratonuna katılanlar, özelleştirilen Herbalife programını kullanarak, aşırı kilodan başarıyla kurtulabilirler. Sekiz kişi ekip olarak kilo veriyor, iletişim bizim işimiz.

 

 

İnsanların günlük planla kendilerini daha iyi hissettikleri sosyal iletişimde geliştirdikleri hakkını vererek başarıya koştukları bir mücadele. Her kadın  yada erkek elde ettikleri sonuç karşısında bu 10 günlük maratonda hayret etmemek mümkün değil. Fit maraton katılımcıları iletişime geçiyorlar WhatsApp grubları oluşturuyoruz.

 

 

Farklı  şehirlerden genç kızlar,kadınlar,ev hanımları,bürolarda çalışan kadınlar,yönetici bayanlar,sporcu beslenmesi seven koşucular,hareketsiz yaşayan erkekler kısaca tüm insanlar fit maratona katılıyor.Fit olmak hakkında daha fazlasını öğrenin ve katılın!

 

 

Bizim tek bir katılımcımız bile bizim için çok değerli bir insana yardım etmek kadar güzel bir his yok,geçen hafta 7.tur fit maroton başlatan ekibimiz bize şimdiye kadar bir çok sonuç verdi.

 

 

Fit maraton video için tıklayın

Tam zamanı eşsiz bir fit maraton yolculuğu

 

 

Fit maraton benim işime gelir diyen Tülin hanım 46 yaşında ve deneyimlerini paylaşmaktan geri kalmıyor bir gün gelip hep karşı olduğum diyetlerden sıkılınca bunun böyle yol almayacağını fark ettim diyor. Bir kilo fazlanın bile vücuduma verdiği baskı alışıldık bilgilerimi ve ön yargılarımı tamamen yıktı.

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

Bu gerginliğin tek nedeni; hikayemin 128 kiloyla başlamasıydı sakın bu sizi şaşırtmasın. Geçen yıl birkaç diyet denedim, bu benim gözümü korkutmuştu korkularla yaşamayı kabul ederseniz hayatınız kısıtlamalar içinde geçiyor.

 

 

Onu giyemezsin, bunu yiyemezsin,gezmek, yürümek, günlük ihtiyaçları yerine getirmek çok dar bir hareket sahasında top oynamaya benziyor hem de yakar top.Evet şimdi pes vallahi dedirtecek bir karar aldım dediğimde eşim acayip tepki gösterdi.

 

 

İnternetten ve sosyal medyadan bir sürü insan ile görüştüm ama hiç içime sinmemişti. Bu siteye girdim ve konuştuğum insanlar beni çok etkiledi hemen bir internetten canlı etkinlik için davet oluşturdular gerçekten gece boyunca çok heyecanlandım.

 

 

Fit maratona katılan gençleri gördüm ve benim yaş grubumda insanları da orada görmek beni çok etkiledi.Doğru yerde olduğumu hissettim ürünler ve günlük yaşamda pratiğe dökülen tavsiyeler çok hoşuma gitti.İlginçtir ki ilk gün hiç acıkmadan öğleye kadar zaman geçirdim, ben bir yelkenliye kaptanlık eden acemi bir kaptan değilmişim sanki!!

 

 

Bu insanlar bana hep bir yandan destek oldular ve bu inanılmaz bir motivasyondu benim için.İhtiyacım olan tüm bilgi ve günlük rutin, hayatıma dahil ettiğim gereksiz vesvese ve  yiyecekler fit maraton sayesinde kısa sürede kendimi tanımama neden oldu.

 

 

Herbalife shake , Herbalife Protein bar, Herbal Aloe içecek, Herbalife çay, Thermo tableti gibi ürünler benim olduğu gibi sizinde ilginizi çekebilir.

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1

 

Fit Maraton Yemek Planım

 

 

Sabah erken kalkarım eskiyi hiç anlatmıyorum siz de bilirsiniz aynı hikaye . Herbalife yaşam koçumun tüm tavsiyeri benim Sabah rutinim haline geldi sonra hemen su içiyorum – Herbalife shake kahvaltım oldu iyide oldu.Yıllardır çalışırım; anneyim, eşim ama hiç ben olmayı başaramadım desem yalan olmaz sabahları içtiğim bu herbalife çay beni yeniden keşfetmeme yardımcı oldu.

 

 

Corana uzun zaman bizi rahat bırakacak gibi gözükmüyor günler boyunca evden çalışmak beni germişti. Evde herbalife alovera içecekten suyuma karıştırmak farkında olmadan su içmeyi öğretti bana desem yalan olmaz. Ara öğün yapmak herkes için geçerli bir kural mıdır?bunu bilemem ama benim en sevdiğim domates çorbası oldu bu süreçte.

 

 

Her gün öğle yemeğim bizim sitede oturan komşularımın ki kadar geç saatlere sarkmadı, bulduğum her fırsatta fit maraton kaptanı arkadaşımla ve çevremdeki arkadaşlarımla yemek alışkanlıklarımı yeniden karşılaştırdım. Evde yemek pişirdim eşim ve çocuklarım benimle çok ilgilendiler inanın bu süreçte hiç yorulmadım.

 

protein

Benim için Herbalife fit maraton; her 10 günde bir insana neler yapabileceğini gösteren herbalife yaşam koçumun bana tavsiye ettiği yemek tarifleriyle hızlı bir değişim süreci oldu.

 

 

Öğleden sonraları asla terk etmediğim koltuğum işyerinde öksüz kaldı desem yalan olmaz.Evde geçen süreç zarfında öğleden sonraları daha bir eğlenceli geçti sıcak herbalife çayı yudumlarken eşimle sohbet ettik.

 

 

Akşam yemeklerim; yükte hafif , pahada ağır denildiği gibi shake ile geçiyordu .Sebze yemeklerini sevmeyen bir insandım oysa o sebzelerle ne farklı lezzetler keşfettim.

 

 

Gece geç yatmak yerine, tavsiye edildiği gibi sabah erken kalkmayı tercih ettim iyi ki  yapmışım.Günlerdir yaşadıklarımı özet geçiyorum yemek menüsü de,içtiğim su ve herbalife çayda kiloma uygun miktarlarda olduğu için çok rahat ettim.

 

 

Önceleri; gündüz kremalı bisküvi ve  akşam meyve tabağındakiler bitmeden rahat etmeyen ben! gece vakti gece yemelerimden kurtulmanın rahatlığı ile paylaşıyorum deneyimlerimi.

 

 

Anlık açlık şakası gibi inişli çıkışlı günleri geride bıraktım açlık hissetmedim! Tatlı yiyeceksem eskisi gibi yapmıyorum ve ihtiyacım olmayan şeyleri tüketmiyorum.Sevgili arkadaşlar yaşıma göre hayatta çok şey gördüğüm fikrine sahiptim. Hızlı yada yavaş her birimizin değişim hikayeleri var yenileniyor siz de değişime ayak uydurun.

 

 

Bunlar size bir örnek olsun herbalife fit maratonda başarılar dilerim.

 

 

Herbalife Fit Maratona Nasıl kayıt olabilirim?

 

 

Kimler kayıt olabilir?

 

18 ve üstü yaş gruplarından tüm kilo problemi olan insanlar.Herbalife fit maraton uygulamamıza katılabilir.Çalışan,ev hanımı,öğrenci,emekli,memur,işçi gibi toplumun tüm farklı bölümlerinden insanlar düzenlenen 10 günlük etaplara katılarak hızlı kilo kontrolü sağlayabilir.

 

 

Herbalife Fit maraton nerede?

 

Herbalife Protein Bar

Herbalife kilo kontrol yarışları internet ortamında watsap,telegram gibi anlık uygulamalarla daha kolay bilgi paylaşımına müsait bir alanda gerçekleşmektedir.

 

 

Kayıt için son gün ne zaman?

 

 

Herbalife fit maraton için kayıt yaptırmak isteyenler 5314079994 numaralı telefondan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.

 

 

Herbalife Fit Maraton için Katılım ücreti var mı?

 

 

Kilo kontrolü yapmak isteyen tüm katılımcılar herbalife ürünlerine ödedikleri ücret haricinde müsabaka katılım ücreti ve danışmanlık ücreti ödemezler.

 

 

Aile olarak fit maratona giriş yapabilir miyiz?

 

 

Temelde tüm katılımcılar belirli sayı ile sınırlı olup birbirinden ayrı kalmadan kilo vermek isteyen tüm aile bireyleri aynı maraton grubu içinde olabilirler.

 

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

Meslektaş ve arkadaş grubu olarak katılım sağlanabilir mi?

 

 

Polis,Asker,Hemşire ,Fabrika çalışanı ve Ofis ekipleri gibi geniş gruplarda herbalife fit maratona çalışma arkadaşlarıyla birlikte katılabilir.

 

 

Herbalife Fit Maraton katılımcılarına Grup indirimi var mı?

 

 

Belli oranlarda grup indirimi ile avantajlı bir şekilde bu yarışlara katılım yapabilir ve indirimlerden grup olarak yararlanabilirsiniz.

 

 

Herbalife Fit Maratonun Kazananları için bir ödül var mı?

 

 

Her 10 günde bir yapılan fit maraton herbalife etkinliği katılımcıları arasından en başarılı kişilere grup kaptanlarınca belirlenen sürpriz ödüller vardır.

 

 

Herbalife Fit Maraton Ödeme şekli nedir?

 

 

Ödeme ile ilgili detaylı bilgi katılım için başvuru öncesi programa giriş yöntemine göre nakit yada kredi kartı ile yapılabilmektedir.

 

 

Yakınlarım adına kayıt olabilir miyim?

 

 

Evet, ancak kilo verme yarışına kayıt olan kişiler bizzat program boyunca kurallara uygun olarak kendisinden istenilen sorumlulukları yerine getirmezse maratondan çıkarılır.

 

 

Fit Maratona Kayıt oldum ve katılamaz isem ne olur?

 

 

Tüm katılımcılar belirlenen sayı ile turlara katılırlar ancak özrü olan insanlar ayrıca yeni düzenlenecek olan bir sonraki yeni turda etkinliğine kayıt hakkı saklı olmak üzere bekleyebilirler.

 

 

Fit Maratona Katılıp Başarılı bir şekilde kilo verenler tekrar girebilir mi?

 

 

Şayet kilo kontrolünde bir tık öteye gitmek istiyorsanız daha geniş zamana yayılarak yeni program ile devam edilebilir.

 

 

Tüm fit maraton grubunun sadece bir aile ve tanıdık çevresinden olması zorunlu mu?

 

Herbalife Heartwell

Hayır birbirini tanımayan ve yeter sayıyı tamamlamak için yarışanlara dışarıdan katılımcılarda dahil edilebilir.

 

 

Herbalife Fit Maraton Avantajları Nelerdir?

 

 

– Ev yada iş yerinden katılım kolaylığı

 

-Çalışan,çalışmayan ve yaş gruplarına göre demografik ayrı ayrı gruplarda yarışma imkanı.

 

 

-Beslenme ve kilo kontrolü ile özel bilgiler

 

 

-Hangi besin neye iyi gelir konusunda pratik ve uygulanabilir bilgiler ile ilerleme

 

 

-10 Günde sonuç almak güzel olur değil mi,daha neler var kilo verme yarışında…..

 

 

Fit maraton yiyecekleri nelerdir?

 

Kilo kontrol programımızda her bir katılımcıya özel yemek listesi uygulanır.

 

 

Kilo verirken kim bizi yönlendirecek ,yardımcı olacak birileri var mı ?

 

 

Evet bu kısa maraton, kilo kontrolü için en iyi yöntemlerden birisi.Sizleri maraton boyunca Herbalife Fit Maratona dahil eden Herbalife yaşam koçunuz ile yakın temasta kalarak yönlendirmeler den ve yardımcı tüyolar dan ücretsiz faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.