EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

EVDE SPOR ALETLERİ İSİMLERİ VE EN İYİ YÖNLERİ

 

Evde spor aletleri isimleri ve en iyi yönleri;Spor salonları elbette profesyonel spor aletlerinin bulunduğu mekanlardır.

 

Ancak zaman kısıtı bulunan insanların işten eve, evden işe telaşları arasında evde spor hareketleri erkek programı gibi özelleştirilen programlar sayesinde kişiye özel hareket kabiliyetinizi yükseltmektedir.

 

Bunun yanında spor yapan kadınlar için evde spor hareketleri söz konusu olduğu zaman bayanlar daha çok video eşliğinde pilates ve fitness çalışarak formlarını korumaya gayret göstermektedir.

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

Takdir edilir ki evde spor yapmak bayanlar arasında her geçen gün artmaktadır. Erkekler daha profesyonel çalışmalarda genelde spor salonlarını tercih etmesine rağmen evde spor aletleri ile de çalışmayı ihmal etmiyorlar.Burada dikkat edilmesi gereken konu daha çok, evde spor aletleri isimleri ve en iyi yönleri olmalıdır adını bile bilmediğiniz garip kullanışsız ekipmanlar sizi canınızdan bezdirmesin.

 

Değerlendirilmesi gereken eğlenceli bir konu var karşımızda bu nedenle kendinizi daha yüksek bir çıtaya taşımak istiyorsanız; evde muhtemelen elinizin altında bulunması gereken en iyi ekipmanları sizler için Herbalife yaşam koçluğu açısından da değerlendirelim istiyoruz.

 

 

Egzersiz yapmaya bütünüyle karşı olan insanlar da var tamamen bunun dışında bireysel çabaları ile karar verip kondisyonunu arttırmak isteyen birçok insan da fitness çalışmalarını evde düzenli olarak sürdürmek çabasındalar.Her şey insanın pozitif düşüncelerini hayata yansıtması ile gerçeğe dönüşüyor.

 

Eğer hazırsanız başlayalım istiyoruz.

 

Ne yazık ki büyük bir çoğunluğa yaklaşan insanlarda kilo problemi şu son 30 yılın en üst sıralarında yer alan ve çözüm bekleyen bir konu olması nedeniyle; yeterli derecede kararlı ve bahaneleri elinin tersi ile çevirip mücadeleye koşan insanlara destek olmak istiyoruz.

 

 

Genelde spor yapmanın pahalı bir salona ya da yüksek meblağlarda abonelik ile hiç gidilmeyen ölü yatırımlara dönüşmesi en az sizin kadar bizleri de üzüyor.

 

 

Gerçek anlamda formunuzu yakalamak belki biraz zaman alabilir ama en çok ihtiyacımız olan şey Herbalife yaşam koçluğu ve motivasyon eşliğinde çalışmak.

 

 

Yanı başımızda sizin gibi bu problemleri yaşayan insanları gözlem şansı bulmuş kişiler olarak pür dikkat sizlerin vücut ağırlığının aşağıya doğru düşmesini ve genel vücut postürünüzün,kaslarla birlikte gelişmesinin gerektiğini en iyi bilen insanlarız.

 

 

Bazen yürümek sadece yarım saat bile olsa insanın bütün motivasyonunu tavan yaptıracak kadar faydalı olan bir aktivitedir.Vücudu zorlamak gerektiği anda kuvvet antrenmanları kardiyovasküler yapıyı mükemmel bir duruma taşıyor.

 

 

Vücudunuzun esnek ve çevik yapısını spor sayesinde güçlendirmek ve mazeretleri geçmek için nedenleriniz güçlü ise çözümde bir o kadar güçlü olacaktır.İnanan her insan için küçük yatırımlar büyük bir olasılıkla dengeli ve formda bir vücuda yapılan yatırımlardır.

 

 

Mükemmel olmak şart değil, akışına göre kendinizi geliştirebilirsiniz.Bugün de başlayan siz olmalısınız!Peki yanınızda hangi ekipmanlar olmalı?

 

 

Evde spor aletleri su şişesi

 

İnsan spor yapar da su içmez ise bütün yatırımları boşa gitmiş sayılır.Vücudun en iyi performans göstereceği saatlerde vücudu susuz bırakmak gereksiz bir eylem olabilir.Evde spor yaparken su şişeleri bir an olsun yanınızdan ayrılmaması gereken bir gereksinim.

 

 

Evde spor aletleri yoga minderi

 

 

İstanbul’da yada İzmir’de yaşıyor olmanız bizim için çok farklı bir şey ifade etmiyor.Mühim olan Hakkari’de yaşayan bir kadın içinde Ankara’da yaşayan bir kadın içinde sonuçlar her ne olursa olsun yüz güldürücü olmalı.

 

 

Yoga konusunda eğitim alan onca birey ile görüşmelerimiz gösteriyor ki ruhun dingin,bedenin daha üst seviyelere taşınması.

 

 

İnsanları yoga gibi rahatlatan aktivitelerin içine gönderiyor, bunu evde de devam ettirmek süreklilik gerekiyor.Yoga minderinin yanınızda olması işinizi kolaylaştırabilir.

 

 

Evde spor aletleri dambıl

 

Sakın yanlış anlaşılmasın erkek kullanıcılar kadar kadınlarda dambıl çalışması ile farkını gösteriyor.

Herbalife CR7 Drive

Özellikle kol ve sırt kaslarının gelişmesi için minimize değerlerden başlayıp yükselen bir çizgide kendi kendinizi takip edebilirsiniz.Evde dambıl çalışması yapmak için birkaç küçük dambıl ile işe başlayabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri sek sek ipi

 

Evet en eğlenceli zıplama hareketlerinin yapıldığı ip atlama, herkes kadar sizide heyecanlandırabilir.Çünkü siz atladıkça vücut yukarıdan aşağıya doğru muhteşem bir ivme kazanıyor.Denemeyen varsa mutlaka denesin.

 

 

Evde spor aletleri çekme yay

 

 

Evet doğru duydunuz çünkü spor salonunda olmadığınıza göre basit, kullanışlı Spor aletleri ile evde de kendi bedeninizi geliştirebilirsiniz.Bir kenara sabitleyeceğiniz yay sayesinde çekme hareketlerini yapabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri pilates topu

 

 

Çoğu insanın umursamadan hatta küçümseyerek baktığı pilates topu sayesinde bugün caddelerde formunu koruduğu her haliyle belli olan bayanların ;kurtarıcı çalışma arkadaşı pilates topu gerçekten eğlenceli ve bir o kadar da dengeli, çalışmaları kolaylaştıran ilgi çekici bir aparat siz hangisini seviyorsanız o noktadan başlayabilirsiniz.

 

 

Evde spor aletleri step tahtası

 

Bir döneme damgasını vuran manken,model birçok ünlünün formunu zirveye taşıyan step tahtaları sizler için de mükemmel bir vücut geliştirici olarak evinizdeki yerini alabilir.Hele bir de müzik eşliğinde yüksek tempoyu yakalarsanız, değmeyin keyfinize.

 

 

Evde spor aletleri rahat kıyafetler

 

 

Bireysel spor çalışmalarını evde yaparken rahat kıyafetler hatta geçen sene almış olduğunuz tayt bile sizin işinizi kolaylaştırabilir.Yeter ki beslenme ve spora karşı olan yakınlığınız devam etsin.Sizi istediğiniz seviyeye giydiğiniz yeni kıyafetler ile değil, yüksek motivasyon ve dengeli beslenme ile çıkarabiliriz.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.