ZAYIFLAMAK İSTİYORUM ZAYIFLAYAMIYORUM AMA NE YAPMALIYIM?

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM ZAYIFLAYAMIYORUM AMA NE YAPMALIYIM

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM ZAYIFLAYAMIYORUM AMA NE YAPMALIYIM?

 

 

Yeter artık bıktım zayıflamak istiyorum önerileriniz nedir? diye seslenen insanlara hemen hemen her gün rastlıyoruz. Yok mu bu işin bir kolay yolu diyen insanlara elbette kilo vermenin kolay yolları vardır nasıl oluyor anlatıyoruz.

 

 

Tabii siz bu ipuçlarını ne kadar takip ederseniz o kadar kolay olacak. Bizim amacımız insanların sağlıklı kiloya kavuşmak için doğru beslenmesi.

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM AMA HEMEN

 

Tabii güzel bir dilek, giydiğiniz kıyafetler üzerinizde çuval hissi yaratıyorsa bedeniniz sanki isyan havasında aynalara düşman olmuşsanız böyle bir feryadı duymazdan gelmeyeceğiz.

 

 

En başta kilo vermeniz için kararlılık ve azimle yaptığınız mücadeleye etrafınızdan gelecek yardımı beklemeden önce siz bir karar verin. Kendiniz için yeni bir yol çizelim şimdiye kadar yaptıklarınız ne yediğiniz ne içtiğiniz doğrusunu söylemek gerekirse çok fazla önem arz etmiyor.

 

 

Unutmayın ardınıza bakarak ileriyi göremezsiniz evet bugün hemen şimdi yeni bir hayatın kapısını aralamak için bir karar verin.

 

 

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM DİYENLERE MİNİK ÖNERİLER

 

 

Evet yanlış duymadınız.

 

 

Zayıflamak istiyorum diyenlere bizim minik önerilerimiz; basit anlaşılır beslenme programlarımız mevcut. İşin özü beslenme temelli ve hareket destekli bir yaşam tarzı birçokları spor yapacaksın diyor ama, 110 kilo bir insanın nasıl spor yapmaya başlayacağını söylemiyor öğüt vermek kolay.

 

 

 

Uygulamak ve nasıl yapacağını öğretmek başka bu nedenle bulunduğunuz kilodan yavaş yavaş aşağıya düşmek ve yol almak için işe yürüyüş yapmakla başlayabilirsiniz. Yürüyüş en etkili ve bütün kas gruplarını harekete geçiren, yağ yakmayı kolaylaştıran en basit egzersizdir.

 

 

 

Başlarda en çok karşılaşılan sıkıntı uyumsuz ayakkabı ile yürüyüş yapmak lütfen beden ağırlığınıza ve ayak tipinize uygun rahat spor ayakkabılar seçiniz.

 

 

Korkmayın yürüyorken kimse sizi kınamaz etraftan bakan meraklı gözlere aldırış etmeden takın kulaklığınızı açın en sevdiğiniz parçaları 30 dakikalık inanılmaz yolculuğunuz başlasın.

 

 

KALORİLERİ KISITLAYIN KENDİNİZİ DEĞİL

 

 

Her insanın istediği fit bir beden ulaşılmaz değildir. Kalorilerinizi kısıtlayın kendinizi değil. Zayıflamak istiyorum ne yapabilirim sorusunu soran kadınlara ve erkeklere ortak mesajımız Herbalife formül 1 Shake ile birbirinden eşsiz lezzetli yemekler hazırlayın.

 

Herbalife çikolatalı shake

Bir porsiyonda kaliteli kalorisi kısıtlı benzersiz öğünleri oluşturun işte en kolay zayıflama formülü iki öğün doya doya Herbalife Shake, 1 öğün dengeli beslenme nasıl ama insana heyecan veriyor değil mi? Merak etmeyin burada sadece heyecan yok burada sonuç garantili kilo kontrolü var.

 

 

SUYLA ARANIZA BARAJLAR İNŞA ETMEYİN

 

 

Tecrübe nereli derseniz tecrübe, sizden önce şişmanlıktan müzdarip insanların yaşadıkları kilo verme mücadelesi deriz. Çünkü onlar da bizimle tanıştıkları anda ilk feryatları zayıflamak istiyorum yardım edin idi her bir insanın farklı hikayesi var ama bütün sokaklar aynı bulvara çıkıyor.

 

 

Kısacası kola, meyve suyu, alkol gibi yüksek kaloriye sahip vücudun tembelleşmesini sağlayan, karın yağlanması ve iç organların zaman içinde yakılması zorlaşan iç yağlanmayı tetikleyen içeceklerden vazgeçin dediğimizde; çoğu biraz tepki gösteriyor  ama günde kaç bardak su içiyorsun sorusuna yanıt veremiyor.

 

 

Bizim amacımız insanları sorgulamak değil hayatlarını daha mutlu ve sağlıklı geçirmeleri için gözden kaçırdıkları küçük tüyoları tekrar hatırlatmak.Suyun yağ yakmada muhteşem katkıya sahip olduğunu tekrar hatırlatırız.Vücut ağırlığınız oranında 35-40 mililitre su tüketmeniz gerekiyor su ile aranıza kola, meyve suyu, alkollü içecekler ile setleri çekmeyin.

 

 

MERAK ETMEYİN NEDENLERİNİZ SİZİ SONUCA BAĞLAR

 

 

Derler ki o ne öz güven, efendim kilolu insanlar büyük öz güvene ve egoya sahiptir. Aslında öyle değil içeride nasıl bir ruhsal çatışma var kimse detayları ile bilmiyor ama inanın bugüne kadar birebir görüşmelerde ve Herbalife tanıtım faaliyetlerinde istatistik olarak insanların kendilerini görüşme esnasında rahat hissettikleri anlarda samimi hikayeleri ile çok kayda değer verilere ulaştık.

 

 

Kilolu insanlar her ne kadar rahatmış gibi gözükse de aslında çokta rahat değildir. Kıyafet seçiminden, eşin dostun  düğününe katılamayan insanlara, dahası bitmek bilmeyen alaya kadar giden  ve çevreden gelen nötr baskılara rağmen hayatlarını devam ettirmek için sevdikleri ve vazgeçilmezleri için bir nedenleri var sonuca doğru bağlanıyorlar. Nedenleriniz sizi zayıflamak hedefine doğru yönlendiriyor sizin de nedenleriniz olsun.

 

 

ZAYIFLAMAK İSTİYORUM NE YEMELİYİM

 

 

Yazımızın en en ince ve kırılgan noktasına geldik zayıflamak isteyenler dönüp dolaşıp çıkardıkları nokta burası. Neden mi böyle zannediyorsunuz.Tabii ki neler yemeniz ve neler içeceğinize birlikte karar veriyoruz.

 

 

Bir kimse marulu sever,  diğer kimse patates haşlaması herkesin kendine göre bir beslenme programı olmalı. Sizinki hangisi? Her şeyden önce sağlıklı zayıflamak için % 80′ lik dilim olan beslenme adımını iyi öğrenmeliyiz yediğimiz her kap yemekte kaç kalori aldığımızı bilmeliyiz. Unutmayınız zayıflamak bir kalori oyunudur.

 

 

O zaman bu oyunu en iyi siz oynayacaksınız. Madem ki vücudunuzdaki yağlardan bıktınız o zaman kalorileri saymanın vakti gelmiştir. Kalori kontrollü diyet uzmanı Herbalife sizin nasıl kilo vereceğinizi tarif ediyor az yeme ya da çok yeme gibi kavramlar biraz suya yazılmış yazı gibi duruyor.

 

 

Asıl ne yapmamız lazım ona bakalım kilolardan kurtulmak için çözüm arıyoruz ,doğru beslenme bizi hedefe götürecek. Doğru beslenme kadar neyi ne zaman tükettiğiniz sizin için bir yol gösterici olsun. Örneğin gece geç saatte eve geldiniz metabolizmanın en yavaş olduğu saati ve siz gelirken dürümcüden yaptırdığınız çift ekmekli döneri afiyetle yediniz. Saat gecenin bilmem kaçı, sabah kalkınca kalktınız bir sigara yaktınız, tabii zaten aç değilsiniz ki hemen evden çıktınız hikaye burada başlıyor.

 

 

Sabah kahvaltısından vazgeçtiniz neden gece eve geç geldiniz ve bir gün öncesinden yaptıklarınız yarını belirliyor. O zaman bugünden itibaren öğün  atlatmadan düzenli beslenme adımını atalım. Sabah kahvaltılarından vazgeçmeyelim bu neden mi önemli?

 

 

Sabah kahvaltı etmeden çıkan insanlara sokakta bir bakın vücut kendini toparlamadan düşmüşler yollara, tabii ki yüzleri gülmeyecek ve kötü hissedecekler. Çünkü metabolizmanın istediği besinleri karşılamadılar. Üstüne üstlük karbonhidrat ağırlıklı kahvaltı ile kendilerini aldatıyor olacaktırlar.

 

 

Bütün Uzmanlar Bazal metabolizma hızından bahsediyor ama kimse bunu dikkate almıyor. Günlük bir kadın için ya da bir erkek için ihtiyaç duyulan kalori hesabı.

 

 

Bazal metabolizma sayesinde belirlenir. Siz uyurken, gezerken, çalışırken hep bir şeyler yakıyorsunuz yani vücut bir yerde günlük hizmet sağlayacağı  enerji miktarını sizden talep ediyor. Peki siz ne yapıyorsunuz metabolizma neymiş; hadi koçum, hadi aslanım işte şu tabağı da götür, sünnetle kalmasın.

 

 

Sonrasında kalori kontrolü, metabolizma denildiği zaman. Bu ne ki olmamalı her şey beslenme ile alakalı. Siz ihtiyacınız olan kaloriyi günlük beslenme düzeni içerisinde karşılayamaz iseniz kilo vermeyi başarmak daha güç olacak ve hep üzgün yorgun hissetmeye  devam edersiniz.

 

 

Bunun anlamı her zaman dediğimiz gibi; açken zayıflayamazsınız peki nasıl tok kalacaksınız?Tabii ki Protein, karbonhidrat orantılı Herbalife formül 1 Shake ile tok kalacaksınız ya da yine sıkıcı diyet listelerini karıştırmaya, dergilerde arzı endam eden fit bedenli  insanları izlemeye devam edebilirsiniz.

 

 

İnanıyorum siz iyi bir izleyici değil, iyi bir uygulayıcı olacaksınız unutmayın konuşanlar değil!! Yapanlar başarılı olacak. Size inanıyorum bugüne kadar sizden iyisini yapan olmadı. Çünkü söz konusu olan sizsiniz Hadi bakalım kolay gelsin.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.