KİLO ALMAK İÇİN NE YENİR

KİLO ALMAK İÇİN NE YENİR

KİLO ALMAK İÇİN NE YENİR

 

 

Kilo almak denilince insanın kafasını karıştıran bir denklem gibi; çözümsüz, insanın yüzünü ekşitmesine sebep olan, tatsız, tuzsuz, yiyeceklerin gözünüzde canlanması gayet normal.

 

 

Çünkü bu zamana kadar Türk filmi sahnesi gibi biraz ondan biraz bundan hadi canım kilo alacaksın denilerek zorla getirtilen yiyecekler pek fayda sağlamamış gözüküyor.Doğru değil mi? O zaman yazımızı derinlemesine okumanız belki de gelişiminiz için bir fikir verebilir.

 

Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu
Herbalife Pro-Boost Yüksek proteinli aromalı içecek tozu

Çoğu insan kilo almak için farklı şeyleri denemiş bu denemelerden sonuç alamayınca güvenilir yöntemleri araştırmaya başlamıştır.Kilo almak için ne yenir?Elbette vücut dengesini gözetmek, kilo almaya çalışırken vücudun kas yapısını geliştirmek akılcı bir yöntem olarak bütün beslenme uzmanlarının literatürüne geçmiş durumda.

 

 

Peki vücudun kas yapısını nasıl geliştirebiliriz? Eğer zayıf bir adaleye sahipseniz öncelikle kilo almak sizin için bir eziyet haline dönüşmeden soruları net bir şekilde yanıtlayalım.

 

 

PROTEİN TOZU KİLO ALDIRIYOR MU?

 

 

Bugün Protein tozu denildiği zaman ilk akla gelen markalar eminim sizin de dikkatinizi çekmiştir. Herbalife beslenme alanında 300’den fazla bilim insanı ile ortak bir hedefe hizmet eder.

 

 

Yani beslenmeye hizmet eder.Beslenme denilince hücresel beslenme gibi günümüz insanını cezbedecek bir anlam var.İşin özünde; Konya’da yaşayan bir genç veyahut Adana gibi bir metropolde çalışan memur olmanız kilo almakla ilgili çalışmalarda geri kalmış olduğunuzu göstermez.Protein tozu denildiği zaman kaliteli ve besleyici bir öğün akla gelmeli.

 

 

Vücudun kilo almaya ihtiyacı varsa protein bütün akla gelebilecek baklagillerden ve kimi sebzelerden karşılanabilir.Bu doğru bir bilgi! Ne var ki ;günümüz modern tarım teknikleri gıdaların besleyici değerini tartışılır hale getirmiştir.Bu gibi durumlarda Herbalife formül 1 Sport gibi net olarak ihtiyacınızı karşılayacak besleyici protein kaynaklarına ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz.

 

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Herbalife formül 1Sport bir porsiyonda, piyasada satılan bir çok üründen daha gelişmiş ve saf bir üründür.

 

KİLO ALMAK İSTİYORUM

 

 

-Kilo almak istiyorum! ama sonuç almak noktasında çok kısa sürede kilo almak istiyorum diyorsanız!! Herbalife prolong gibi kaliteli karbonhidrat kaynakları da sizin ilginizi çekebilir.

Herbalife H24 Prolong

 

-Peki ama bir haftada 5 kilo almak normal bir durum mu? Elbette dengeli ve arzu edilen bir diyet listesi varsa bu mümkün olabilir.

 

 

-Sonuç daha çok insanların yaşam şekilleri ile bağlantılı bir durum.Bütün araştırmalar gösteriyor ki insanın metabolizma hızı+ günlük kalori ihtiyacı+ kas yapılanması gibi birbiriyle zincirleme konu başlıkları kilo almanın sırlarını açıklıyor.

 

 

-Bugün patates püresi dengeli bir öğün oluşturmak için; et sotenin yanında mükemmel bir tamamlayıcı sayılabilir. Sadece pişmiş yumurta ile kilo almayı düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.Pişmiş yumurtayı tüketen insanlarda yumurtanın sarısı yağ olarak depolanmaya başlayacaktır.

 

 

-Biz Herbalife yaşam koçları olarak alanında uzman diyetisyen ve doktorların beslenme ile ilgili aktardıkları faydalı bilgileri siz saygıdeğer danışanlar ımıza aktarıyor olmakla, birçok insanın kilo kontrolü konusunda başarılı olmasına katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

-Bir tabak meyve tüketen bir insanın meyve ile birlikte lif, vitamin alabileceğini biliyoruz.Sadece patates kızartması ya da İncir Reçeli gibi yüksek kalorili yiyecekler ile beslenmek yerine; vitamin, protein, karbonhidrat ve minerallerin eşit miktarda bir program oluşturulması konusunda en az sizin kadar bizler de istekliyiz.

 

 

-Bazı erkekler ve kadınlar iştah konusunda ciddi manada takıntılıdır. Herbalife ürünleri tek başına bir dayatmadan ziyade; dengeli bir diyet listesi ile muhteşem sonuçlar elde etmeyi kolaylaştırabilir. Örneğin balık yağı, kilo kontrolü ve dengeli beslenme konusunda gerçek bir yardımcıdır.Neticede Omega 3, Omega 6, Omega 9 ne işe yarar biraz bilgi sahibi olmak kimsenin itiraz edeceği bir konu değildir.

 

Herbalife Herbalifeline Max

Omega-3 yağ asitleri denildiği zaman; Beyin, göz ,kalp ve damar sağlığı konusunda faydalı yağlar akla gelmelidir.

 

 

 

-Kilo almak zahmetlidir diye serzenişte bulunmak sizlerin de işine yaramaz.Dengeli bir kombinasyon sizin için çözüm olabilir.İnsanlar Kilo almak için ne yenir? diye düşünürken siz muzun besin değerini öğrenmiş oluyorsunuz.Herbalife yaşam koçluğu birçok konuda sizi aydınlatıyor.

 

 

-Tarihi geçmiş bir Protein tozu içilir mi? Elbette içilmez bu konuyu daha fazla irdelemek, tek başına kilo almak için çaba gösteren birçok insana besin değerleri konusunda daha fazla yardım etmemizi kolaylaştırıyor.

 

 

-Eğer sizde dengeli bir diyet oluşturmak ve kilo kontrolü konusunda hangi ürünlerle sonuç alınacağı gibi konularda tereddüt sahibi iseniz; bulunduğunuz şehirde mutlaka bir Herbalife yaşam koçu vardır. Yeri geldiği zaman bu insanlardan yardım almaktan çekinmeyin.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Yaşam Koçu-0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.