HERBALİFE YUKARI KİLO KONTROL KİLO ALMA BONUS SETİ

HERBALİFE YUKARI KİLO KONTROL KİLO ALMA BONUS SETİ

HERBALİFE YUKARI KİLO KONTROL KİLO ALMA BONUS SETİ

 

 

Herbalife Kilo Yukarı Bonus seti ile kilo almak istiyorsanız yağsız kas kütlenizi gelişimini destekleyecek ciddi bir programa sahip oldunuz demektir.

 

 

Şimdi şöyle bir sorunuz olabilir Herbalife ürünleri sadece kilo vermek için kullanılıyor nasıl oluyorda kilo almak için de kullanılıyor yapmanız gereken hedeflerinizi belirleyin Herbalife ürünleri ile yağsız kas kütlesini kazanmak için sırasıyla önerilerimizi uygulamanız yeterlidir.

 

 

Kalorisi yüksek besleyici gıdalar ile beslenmeye başlayarak kendiniz için bir fark yaratabilirsiniz ancak kalorisi yüksek denilince hemen aklınıza; basit karbonhidrat içeren unlu mamüller ya da yüksek şekerli gıdalar gelmesin.

 

 

Bizim için en pratik yol sağlıklı kilo almaktır kilo almak istiyorsanız sık sık sağlıklı atıştırmalıklar yaparak beslenme şeklinizi değiştirin.

 

 

Günde en az 5-6 öğün besleyici yemekler tüketerek yola koyulabilirsiniz kilo almak biraz sabır isteyen özveri isteyen bir durumdur.

 

 

Sağlıklı kas kütlesinin gelişmesi demek içi boş faydasız yiyecekler ile kilo almaya çalışırken sağlıksız bir yığılma yapmak yerine ciddi kas kütlesine sahip olarak belli bir noktadan sonra yapılacak sağlıklı egzersizler sayesinde kilo alımınız daha da hızlanacaktır.

 

 

Bunun için günde 3 defa yemek yiyerek düzeni koruyun yemek sonrasında mutlaka Herbalife Shake tüketimine özen gösterin.

 

 

Dünyanın dört bir tarafında kilo almak isteyen insanların Herbalife Shake ile ciddi oranda kilo aldığını ve bu almış oldukları kiloları sağlıklı kas yapısına çevirerek ciddi bir vücut yapılanması gerçekleştirdiklerine bir çok kez şahit olduk.

 

 

Elbette vücut geliştirme şampiyonu olmanızı istemiyoruz ancak yetersiz beslenme ile kilo almak pek mümkün olmuyor nerede ne zaman ne yapmanız gerektiğini bir plan dahilinde gerçekleştirirseniz kilo almak çok da problem olmayacaktır bunun için hazır mısınız?

 

 

Her bir öğün sonrası içeceğiniz bir porsiyon Herbalife formül 1 Shake içeceği sizin zaman içerisinde dengeli kas yapılanmamız için ideal bir üründür.

 

 

Herbalife yukarı kilo kontrolü kilo alma Bonus set nasıl çalışır?

 

 

Birlikte inceleyelim Herbalife yukarı kilo kontrolü kilo alma Bonus seti için çok farklı bir konsept hazırlamış bulunuyoruz setimizin içerisinde

 

 

  • 3 adet Herbalife formül 1 besleyici Shake

 

 

  • 2 adet Herbalife Herbal Aloe Konsantre içecek

 

  • 1 adet Herbalife formül 2 Vitamin mineral kompleksi (Kadın ve Erkekler için ayrı ayrı formüle edilmiştir.)

 

 

  • 1 adet Herbalife Herbalifeline Omega 3 kapsülü

 

  • 1 adet Herbalife Xtra-Cal

 

 

destek ürünü  bulunmaktadır.Zayıf olmak yeri geldiğinde bir avantaj gibi gözükse de normalden zayıf olan bir çok kullanıcı bizlere danışarak kilosunu kontrol etmek için mücadele de yalnız kalmamak ve yanlış bilinen doğruları düzeltmek için sürekli irtibatta kalarak gereken Herbalife Danışman desteğini alarak sağlıklı kilo almak için mücadele vermektedir.

 

 

Peki Kilo verirken kullanılan ürünler nasıl oluyor da kilo almaya imkan tanıyor öncelikle Herbalife ürünleri ilaç değildir herhangi bir hastalığı tedavi etmek ya da teşhis etmek gibi bir amacımız kesinlikle yok .

 

 

Bu nedenle belli başlı beslenme ilkelerini alışıldık hale getirin ve kilo almaya başlayın Herbalife Shake kilo almak isteyen insanların günlük üç öğün tüketilerek kalori alımını sağlıklı miktarlarda ve sağlıklı yöntemlerle desteklemesi ile meşhur olmuş ürünlerimizin başında gelmektedir.

 

 

İnsanlar belli başlı sebeplerden ötürü istedikleri  kiloyu alamadıkları için Herbalife formül 1 Shake besleyici ürünümüzü tercih ediyorlar.

 

 

Bunun nedeni kilo almak için mücadele vermekte ciddi bir süreç gerektiriyor bu süreçte yapılan bütün çalışmalar bir nefeste hayal olmasın istiyorsanız ayağınız yere sağlam basan ciddi bir beslenme programı ile yola başlamanız gerekiyor.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1

Herbalife Shake vücutta dengeli kas yapısını desteklemek ve geliştirmek için tasarlanmıştır zaten mühim olan kilo alırken dengeli bir şekilde kas yapısının gelişmesi buna bağlı olarak yağ ve kas dengesinin uygun ölçüde olması gerekliliğidir.

 

 

Yoksa yüksek yağlı yiyecekler ve sağlıksız gıdalar tüketilerek bir kaç ayda alınacak fazla kilolar ilerleyen süreçte sağlık problemleri olarak karşınıza çıkacaktır peki bu süreçte diğer ürünler size nasıl faydalı olacaklardır?

 

 

Bunları da tek tek gözden geçirelim Herbalife Herbal Aloe içecek kilo almak isteyen insanların sindirim sistemlerinde olumlu etkiye sahip sindirim sistemi ile dost sıvı içeceğimizdir; bağırsak yapısının ana işlevlerinden birisi yenilen içilen gıdalardan vücuda faydalı olan vitamin,mineral,protein gibi besin maddelerinin sağlıklı bir şekilde hızlıca vücuda entegre olabilmesinde yüksek bir role sahiptir.

 

 

Herbal Aloe içecek sindirim sistemi organlarına faydalı bir içecektir unutmayınız kilo almak istiyorsanız öncelikle bağırsakların amaçlarınıza hizmet edecek derecede çalışması düzenli bir şekilde size destek olması gerekiyor.

 

Herbalife Herbalifeline Max

Herbalifeline Max Omega-3 

 

 

Herbalife Herbalifeline Max ürünü Omega-3 içeriği sayesinde kilo almak isteyen insanların günde 1 defa tüketmesi gereken performansı yakalamak için yeterli olacaktır.

 

 

Kan dolaşımının istenilen seviyede hızlanması demek hücresel beslenme için gerekli olan sıvılaşma ve kalp damarlarının beslenmesi açısından ideal bir Gıda takviyesidir.

 

 

Vücudun yeterince kanlanması demek hücrelere daha fazla besin öğesi taşınması ayrıca toksin atımının hızlanması demektir ki toksin atımı hızlanan insanların kilo kontrolünde normal insanlara göre daha üstün performans gösterdiği gözlemlenmiştir.

 

 

Peki bunun kilo almaya ne gibi bir faydası olacaktır?Sağlıklı dolaşım sistemi olan insanların vücuttaki atık malzemelerin atılması daha hızlı bir şekilde olacak toksik madde ne kadar hızlı olarak temizlenirse o derece de hücrelerin besin desteği o kadar artacaktır.

 

Herbalife formül 2 Vitamin ve mineral tablet

 

 

Herbalife formül 2 Vitamin ve mineral tablet erkeklere ve kadınlara özel tasarlanan formülüyle kilo almak isteyen insanlara arzu ettikleri amaçlarına yönelik gerekli desteği kazanabilmeleri için optimum fayda sağlar.

 

 

Zamanla gıda değerleri düşen ve raf ömrü uzasın diye bir takım yöntemlerle raflarda parlak albenisi yüksek ancak besin değeri azalan gıdalardan alamadığımız Vitamin,Mineral eksiklerimizi tamamlanmasına faydalı bir üründür.Kendine önem veren bedenine yatırım yapan insanları bir tık öteye taşıyacak değerli içeriklere sahiptir.

 

 

Herbalife Xtra-Cal 

 

HERBALİFE XTRA-CAL

Herbalife Xtra-Cal sağlıklı kemik yapısını destekleyerek kilo almak isteyen insanlara bir binanın ana kolon ve kirişlerini oluşturan yapısal destekler gibi insan vücudunda da iskelet sisteminin sağlıklı yapısını destekleyerek yeterince dikkate almadığımız.

 

 

Ama zamanla kilo almanız için önemli bir ihtiyacınızı siz farkına varmadan adım adım karşılayan ve size destek veren vücudunuzun yapıtaşlarını onaran bir yapıya sahiptir.

 

 

HERBALİFE BONUS SET KİLO ALMA BESLENME TABLOSU

 

 

Sabah:

 

 

250 mL  su ile kendi kapağı ile 4 Kapak Herbalife Herbal Aloe Bitkisel içecek karıştırıp için.

 

 

15 dakika sonra sabah kahvaltınızı yapabilirsiniz.Kahvaltıdan sonra 1 adet Xtra-Cal ve 1 adet Herbalife formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks tabletten içiniz.15 dakika sonra 250 ml süt içerisine 2 yemek kaşığı Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karıştırın için.

 

 

Ara öğün-1:

 

 

Bir avucunuz ne kadar alıyorsa o kadar kuru yemiş yiyebilirsiniz Nohut,Leblebi(Şekersiz olmalı)Fındık,Badem,Ay çekirdeği (Tuzlu olmamalı)

 

 

Öğle :

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

250 mL  su ile kendi kapağı ile 4 Kapak Herbalife Herbal Aloe Bitkisel içecek karıştırıp için.

 

 

15 dakika sonra öğle yemeğinizi yiyebilirsiniz.Lütfen öğle yemeklerinde Kızartma yada  şekerli yiyecekler tüketmeyin onların yerine haşlanmış gıdalar yada ızgara türü sağlıklı öğünler tercih edin.Çünkü bu tarz gıdalar öğleden sonrası için bol rehavet ve gereksiz kaloriden başka bir şeye yaramayacaktır.

 

 

Öğle yemeğinizden 15 dakika sonra sonra ödül zamanı 250 ml süt içerisine 2 yemek kaşığı Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karıştırın için.

 

 

Ara öğün-2:

 

 

Bir  adet kuru incir yada 2-3 adet kuru kaysı tüketebilirsiniz.

 

 

Akşam :

 

 

250 mL  su ile kendi kapağı ile 4 Kapak Herbalife Herbal Aloe Bitkisel içecek karıştırıp için.

 

 

15 dakika sonra akşam yemeğinizi yiyebilirsiniz.Akşam yemeklerinde çorba gibi besleyici özelliğe sahip yiyecekleri tercih edin ağır yemeklerden kaçının.

 

 

Gece boyu rahat bir uyku için bu gereklidir.Sonra 1 adet Xtra-Cal ve 1 adet Herbalife formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks tabletten içiniz.15 dakika sonra 250 ml süt içerisine 2 yemek kaşığı Herbalife Formül 1 Besleyici Shake karıştırın için.

 

 

Gece :

 

Yatmadan 15 dakika önce Herbalifeline Max Omega-3 kapsülden bir adet içip günü sonlandırabilirsiniz.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.