HERBALİFE XTRA-CAL

HERBALİFE XTRA-CAL

HERBALİFE XTRA-CAL

 

HERBALİFE XTRA-CAL KADIN-ERKEK HEDEFİNE ODAKLAN

 

 

Kadınlar ve Erkekler günümüz beslenme koşulları değerlendirildiğinde beslenme ve diyet alışkanlıklarını değiştirmek için ihtiyaç hissediyorlar.

 

 

Çeşitli vitamin takviyeleri satın alarak diyet programlarına entegre ediyorlar. Sizde hedefinize odaklanmak ve daha sağlıklı ve mutlu bir hayat sürmek istiyorsanız günü birlik beslenme çözümleri ile yolunuza devam etmek yerine sağlam temeller üzerine atılmış beslenme ve diyet çözümlerini üretmek mümkün.

 

 

Herbalife ürünleri sayesinde hedefinize odaklanarak başarabilirsiniz.Kadınlar için vitamin ve mineral takviyelerinin önemini biliyorsunuz.

 

 

Doğum yapan her bir anne için vitamin ve minerallerin önemi doğum yaptıktan sonra bazı eksikliklerin ortaya çıkması ile daha belirgin hale geliyor.

 

 

Çünkü her bir yaşanan hamilelik ve doğum sonrası dünyaya gelen her bir yeni bebek, anneden bir takım vücut yapı taşlarını alarak dünyaya geliyor doğal habitat gerekliği sonucunda bebeğin anneden aldığı,anneden eksilen vitamin ve mineralleri takviye etmezsek zaman içerisinde belli başlı problemler ile karşılaşma ihtimalimiz yükseliyor.

 

Örneğin İskelet sisteminin temel yapı taşı olan kalsiyum ;kadınlar için önemli bir mineraldir öyle ki dişlerin sağlığı, kalp ritim düzeninin ;bir düzen içerisinde devam etmesi için gereken ihtiyacı kalsiyumdan karşılanıyor, kasların kasılması gibi, sinir ve hormon fonksiyonlarının etkin çalışmasında da etkili bir mineraldir.

 

 

 

Zaman içerisinde dengeli bir diyet uygulanmadığı takdirde omurgada görülen hasarlar şiddetli sırt ve boyun ağrılarına neden olabilir en küçük darbede; zaten hassas olan kadın bedeni hasarlara açık bir hale gelebilir.Kalsiyum eksikliklerinin müzmin seyrettiği durumlarda, boy kısalması ve kamburluk gelişebilir.

 

 

Kalsiyum eksikliğini doğal yollardan en başta süt olmak üzere; kuru yemiş ,yeşil yapraklı sebzeler gibi kaynaklardan karşılayabilirsiniz ama; bu sıraladığımız yiyecekleri belirli bir düzende tüketemiyor ve kendinize zaman ayırmıyor iseniz Herbalife Xtra-Cal sizin için yardımcı olabilir.

 

Kadınlarda olduğu kadar Erkekler için de belli koşullar zaman içerisinde Kalsiyum, Magnezyum ve D  vitamini gibi eksik kalan temel argümanların giderilmesini gerektirebilir.

 

 

Vücudun toparlanması ;genel olarak bedensel postürün istenilen seviyeye gelmesi için basit egzersizler size iyi gelecektir.

 

 

Erkeklerde çalışma koşulları, ağır işler, elbette yetersiz beslenme nedeniyle D vitamini ,Magnezyum eksikliği ,yüksek oranda Sodyum içeren ;Tuz,Ketçap,Hardal,Soya sosu,Salata sosları,Hamburger,Patates kızartması,Pizza gibi yiyecekleri tüketilmesi  sonucu insanlarda Kalsiyum eksikliği görülmektedir.

 

 

Fosfor gibi etkenler ,çeşitli böbrek rahatsızlıkları ve bazı tiroid fonksiyon bozuklukları gibi nedenlerle ,kalsiyumun depolanmış olduğu kemiklerde; biriken stokların kullanılarak vücudun çatı yapısı olan kemikler ve İskelet sisteminin bütünselliğine zarar verebilir.

 

HERBALİFE XTRA-CAL FAYDALARI

 

Herbalife Xtra-Cal faydaları ;Kadın ya da Erkek hedefine odaklan! Sloganı ile yola çıkıyoruz.Kadınlarda ;Kalsiyum,Magnezyum eksikliklerinin ve E vitamini eksikliklerini gidermek sağlıklı dişler, sağlıklı kemikler ve genel cilt bakımı için gereklidir.

 

 

Kimi insanlar beslenme ve diyet programlarında yeteri derecede kalsiyum alamıyor oldukları için Herbalife Xtra-Cal dışarıdan takviye edilen Vitamin ve Mineral takviyelerini sizlere sunuyor.

 

 

Herbalife Xtra-Cal temel faydaları; Kadınlarda Osteoporozun önlenmesine veya genel olarak iyi duruma getirilmesine yardımcı olabilir. Herbalife Xtra-Cal daha iyi Kalsiyum emilimi sağlanabilmesi için Magnezyum ve D vitamini içeren güçlü ve yeterli derecede sağlıklı kemiklerin yapısını koruyan Kalsiyum takviyesi sağlayabilir.

 

 

 

Temel’de Kalsiyum,Magnezyum ve D vitamini farklı argümanlar olarak algılanabilir ,ancak bu saymış olduğumuz Vitamin ve Mineral grubunda zengin besin maddeleri kemiklerin ve dişlerin korunmasında ciddi faydaları olan besin maddeleridir.

 

 

İnsanların özellikle; Kadınların ilerleyen yaşlarda menopoz öncesi ve menopoz sonrasında vücudun ahengini yakalaması için önerilen miktarlar için; Herbalife Xtra-Cal , vücuda zengin Kalsiyum kaynağı, D vitamini ve Magnezyum kaynağı olarak hizmet etmeye odaklı olması düşünülen doğal besin takviyesidir.Normal olarak önerilen Kalsiyum günlük tüketim miktarı 800 miligramdır.

 

 

Bu gibi durumlarda Herbalife Xtra-Cal sizden günlük kullanımda yeterli miktarları karşılaya bilmeniz için gereken miktarları sağlayacak çıtanın; 800 miligram miktarında gıda desteği olarak rutin bir şekilde karşılayabileceğiniz beslenme miktarını size sağlıyor.

 

 

Herbalife Xtra-Cal süt ve süt ürünleri tüketenler için dengeyi sağlamakta yardımcı olacak doğal bir aparattır.İnsan vücudu yaşlandıkça Kalsiyum emilim oranı azalabilir bu nedenle Herbalife Xtra-Cal zengin içeriği, D Vitamini ve Magnezyum ile özel formüle edilmiş yapısı sayesinde Kalsiyum emiliminin yükselmesi ve vücudun sağlıklı iskelet ve kemik,diş yapısını korumak için yardımcı olmaya devam ediyor.

 

HERBALİFE XTRA-CAL KULLANIMI

 

Herbalife Xtra-Cal tüketim oranı her bir kullanıcı için rutin bir düzende günde 3 defa 1 tablet alınması avantaj sağlayan, 1 gün boyunca tüketilecek miktarlar için; Herbalife Xtra-Cal günde 3 kez tok karna 1 tablet alınması Herbalife uzmanları tarafından önerilen kullanım miktarlarıdır.

 

 

Herbalife uzmanları tarafından önerilen kullanım miktarlarının aşılması kullanıcılar için herhangi bir ek avantajı yoktur.

 

 

Çünkü önerilen kullanım miktarlarının aşılması;günlük kullanımda bütün Vitamin ve Mineral takviyelerinin belli bir oranının vücutta kullanıldığı, ihtiyaç oranı nispetinde kullanın miktarın fazlasının vücuttan atıldığı bilgisini paylaşıyoruz.

 

 

Bu nedenle Herbalife Xtra-Cal önerilen miktarları aşmanız durumunda herhangi bir şekilde vücuda fayda sağlamayacaktır. Herbalife Xtra-Cal ürünümüzden en yüksek verimi elde edebilmek istiyorsanız Herbalife beslenme uzmanları tarafından önerilen dozları aşmayınız.

 

 

Birçok insanın Herbalife Xtra-Cal için; kullanıcı yorumları vardır.

 

Herbalife Xtra-Cal

 

Ancak düzenli kullanımda yaşlandıkça azalan vücut bütünlüğünü sarsan; kemik yapısını destekleyen Mineral eksikliklerini desteklemek üzere Kalsiyum ve D vitamini ile formüle edilmiş Herbalife Xtra-Cal ,vücudu desteklemek ve vücut postürünü ayakta tutan iskelet sistemini beslemek için özel olarak tasarlanmış, bilimin ve beslenmenin aynı noktada çakıştığı aktif bir üründür.

 

 

 

Herbalife ürünleri hiç bir zaman herhangi bir ilacın yerini tutamaz.Bu nedenle bizler de Herbalife ürünleri ile beslenme ve kişisel deneyimlerimiz üzerinden insanlara Herbalife ürünleri hakkında deneyimlerimizi ve kazandığımız;pozitif ürün geri dönüşlerini paylaşmaktayız.

 

 

Bizler Herbalife ürünlerini kullanan ve bireysel deneyimlerini paylaşan Herbalife Resmi Üyeleriyiz ürünler hakkında herhangi bir ilaç ile kıyaslama yapmıyoruz.

 

 

 

Yaşadığımız deneyimlerimizi insanlarla paylaşarak insanların beslenme kültürlerinin gelişmesi için katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

 

 

Daha mutlu ve daha güzel bir dünya için beslenme farkındalığı üzerine çalışmalar yapmaktayız.Umarız tanıdığımız, tanımadığımız bütün insanların beslenme alışkanlıkları üzerinde olumlu etkilerimiz ve daha sağlıklı mutlu bir hayat için verdikleri mücadelede küçük de olsa katkılarımız bulunur.

 

 

Bu durum bizim en büyük kazancımız olacaktır. Herbalife Xtra-Cal çeşitli avantajları ile sizlere ayrıcalık tanıyor hiç bir şekilde yapay tatlandırıcı ve tatlandırıcı maddeler içermediğinden doğal olarak oluşan Mineral ve Titanyum di oksit gibi bileşenler ile renklendirilir.

 

 

Herbalife Xtra-Cal vejeteryan grubunda yer alan insanlar olsun,isterse genel beslenme literatürüne uyan kimseler üzerinde her bir kullanıcı için ayrı ayrı deneyimleme ve ürün kullanımı hayat tarzı olarak Kadınların ya da Erkeklerin beslenmelerine özel destek sağlar.

 

 

 

Vejeteryan beslenmesi yapan insanlarda lakto ovo, ova ve lak-tu diye adlandırılan bir dizi vejeteryan sınıflandırması için gereken besin desteğini sağlar.

 

 

Vejeteryan beslenme grubunda olan insanlar için 3 farklı ana grup söz konusudur bütün bu beslenme tarzını benimseyen insanlara ;Herbalife Xtra-Cal ürününun uygunluğu söz konusudur.

 

 

Günlük kullanımda istenilen fayda sağlamaktadır bizim paylaştığımız bilgiler tamamen bireysel ve Herbalife Resmi Üyelerinin bire bir bizlerle paylaştığı kendi deneyimleridir.Bunlar size bir yol gösterici kılavuz olabilir.Beslenme ve diyet alışkanlıklarınızı her ne kadar farklı gibi görseniz de vücudun temel ihtiyaçlarını karşılayacak

 

 

 

;Magnezyum,Kalsiyum,D vitamini,D3 vitamini,E vitamini gibi önemi ve içeriği ötelenmez gıda materyallerinin bir arada sunulduğu Herbalife Xtra-Cal ,insanların beslenme ve diyet alanında yeni bir çığır oluşturmaları için gereken yardımı sağlayabilir.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.