HERBALİFE ÜYELİK NASIL AÇILIR

HERBALİFE ÜYELİK NASIL AÇILIR

HERBALİFE ÜYELİK NASIL AÇILIR ? 0535 497 19 52

 

 

Online başvuru sistemi yenilendi yenilikleri tek tek açıklıyoruz

 

Herbalife ayrıcalıklı müşteri ve Herbalife üyelik girişi yaparken mobil cihazlardan daha hızlı kayıt gerçekleştirebileceksiniz.

Kolay 5 adımda Herbalife Distribütör kaydı oluşturabilirsiniz.

 

Yeni Herbalife kayıt sistemi daha fazla ilgi çekecek.

 

 

Başvurunuzu yaparken sizi daha kısa sorular ile yönlendiren bir sistem

 

Hızlı güvenli iletişim kolaylığı sağlayan mobil uyumlu yeni görünüm

 

 

Herbalife üyeliğini merak eden bütün insanlar farklı konularda merak ettikleri Herbalife avantajları ,Herbalife üyesi olursam ürünleri nasıl kullanacağım?

 

 

Bunu çok merak ediyorum ama internet  ortamında da yeterince bilgiye ulaşamadım yok mu bu işin kolay bir yolu diyerek sitem ediyor.

 

 

Herbalife üyelik konusunda kendilerini bilgilendirmeniz için talepte bulunuyorlar.Kabataslak yanıtlar vermek yerine net yanıtlar ile cevap vermeyi tercih ediyoruz.

 

 

Herbalife üyelik avantajlarından faydalanmanız için Türkiye’nin en eğitimli danışmanlarının ekip üyesi olarak çalıştığı Herbalife dengeli beslenme ve çalışma grubumuza dahil olduğunuzda neler yapabileceksiniz kısaca paylaşalım.

 

 

Herbalife standart üye indirimi % 25 ile başlıyor sırasıyla % 35, %42, % 50 oranında indirim hakkını makul, kabul edilebilir çalışma şartları ile başarmanız mümkündür.

 

 

Büyük yükümlülükler altına girmeden hedefe giden ok gibi hedefinizi belirleyin karar verin.Hedefleriniz sadece Herbalife üyesi olarak dengeli beslenme konusunda ürün ve kullanım bilgisi ise yardım hazır.

 

 

Yok ben hem ürün kullanıcısı hem de Herbalife konusunda gelişmelere açık bir insanım. Herbalife danışmanı olarak insanların hayatlarına yenilikler getirmek istiyorum.Aile bütçesine katkım olsun.

 

 

Benim belli bir potansiyelim zaten var, ama bunu daha da geliştirmek istiyorum.Nereden başlamam gerekiyor?

Nasıl yapılır sorusuna yanıt arıyorsanız Herbalife bütün kapıları açmanız için gereken cevapları ve eğitimleri size sağlıyor.

 

 

LÜTFEN ÜYELİK İÇİN AŞAĞIDA PAYLAŞILAN BİLGİLERİ DİKKATLİCE GÖZDEN GEÇİRİN HERBALİFE ÜYELİK ŞİMDİ DAHA KOLAY!!!

HERBALİFE ÜYELİK AVANTAJLARI VE MERAK EDİLEN KONULAR

 

  • Herbalife üyelik nasıl açılır?

 

  • Herbalife bağımsız üyesi ne demek?

 

  • Kamu personeliyim üye olabilir miyim?

 

  • Herbalife her ay üyelik aidatı kesiyor mu?

 

  • Herbalife üyesiyim sipariş nasıl verilir?

 

  • Herbalife üyelik ücreti ne kadar ?

 

  • Herbalife üye olmak için toplu alışveriş gerekli mi?

 

  • Herbalife’ de sponsor ne demek?

 

  • Herbalife üyelik ile hangi fırsatlara sahip olurum ?

 

  • Herbalife üyelik nasıl açılır?

 

 

Herbalife üyeliğimi nasıl gerçekleştirebilirim diye merak edenlere kısaca anlatalım.

 

Herbalife üyelik için hemen linke tıklayıp yönlendirmeleri adım adım izleyerek karşınıza gelen ekranda üye sözleşmesini onaylamanız gerekiyor.

 

 

Myherbalife sitesi üzerinden yönlendirmeleri takip ederek çok kısa sürede Herbalife üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

HERBALİFE ONLİNE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 

Sanki bir e-posta kaydı açar gibi kolayca adımları takip edin.

 

 

HERBALİFE ONLİNE ÜYELİK İÇİN TIKLAYIN 

 

 

1 – Bilgileri doldurmak için tıklayın

 

2 – Üyelik Sözleşmesi ve Altın Standart Garantilerini okuyup, kabul edin,

 

Sponsor bilgileriniz bölümünü aşağıdaki gibi doldurun

 

•          Vatandaşı olduğunuz ve ikamet ettiğiniz ülkeyi seçin

 

•          Sponsorunuzun Herbalife ID Numarası : T116190128

 

•          Sponsorun Soyadının İlk 3 harfi : DEM

 

•          Sponsorunuzdan Herbalife Üye Paketi (HMP) satın aldınız mı : HAYIR

 

3 – İletişim bilgilerinizi doldurup üyelik ücretini ödeyiniz bu kadar kolay.

 

Herbalife üyelik bedelini internet üzerinden formda istenilen bilgileri kolayca doldurup son aşamada kredi kartınızla güvenli ödeme yaparak sağlayabilirsiniz.

 

Herbalife bağımsız üyesi ne demek?

 

 

Herbalife bağımsız üyesi demek Herbalife çalışma sistemi içerisinde resmi olarak firma tarafından üyeliği onaylanmış kişidir.

 

 

Şahsı hesabına çalışan ve Herbalife ürünlerinin çeşitli kanallardan satışını yapan satış yaptığı kimselere ürün satışı sonrası destek olarak sonuç almalarına ücretsiz yardımcı olan Herbalife temsilcisi anlamına gelmektedir.

 

 

Herbalife üyeliği ,Herbalife Nutrıtıon yirmi yılı aşkın süredir Türkiye’de faaliyet gösteren kayıtlı resmi makamlarca onay verilen Herbalife ürünlerinin doğrudan satış yöntemi ile satışa sunulan ürünlerin üyeleri vasıtasıyla satış yapılması anlamına geliyor.

 

 

İsterseniz Herbalife ekibimize bir ürün kullanıcısı olarak dahil olabilirsiniz ya da profesyonel olarak bu işi yani Herbalife beslenme danışmanlığını Herbalife firma ve üye eğitimlerine katılarak işinizi kurun.

 

 

Sonrasında herbalife yaşam koçu olarak etrafınızdaki insanlara yardımcı olabilirsiniz.Bu işten ciddi gelirler kazanabilirsiniz.Ancak unutmayınız ki emek olmadan hiçbir işte para kazanamazsınız.Size farklı şekilde vaatler sunan kimselere de itibar etmeyiniz.

 

 

Kamu personeliyim Herbalife üyesi olabilir miyim?

 

 

Devlet memuruyum Herbalife üyesi olmak istiyorum;ancak Herbalife üyesi olmak benim için bir engel teşkil eder mi diye düşünen tüm kamu çalışanları tereddüt etmeden Herbalife üyesi olabilirler.

 

 

Herbalife Nutrıtıon Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına uygun olarak faaliyet gösteren resmi tescilli bir firmadır.Herbalife üyesi olan farklı meslek gruplarından Esnaf ,Zanaatkar, Devlet memuru olarak görev yapan Doktor,Mühendis,Öğretmen,Hemşire,Polis gibi farklı bir çok mesleğe mensup insan Herbalife üyesi oldular.

 

 

Dengeli beslenme ve aktif yaşamın bir parçası olarak daha mutlu bir gelecek için beslenme alışkanlıklarını yeniden yapılandırmak üzere siz de Herbalife üyesi olabilirsiniz.

 

 

Herbalife her ay üyelik aidatı kesiyor mu?

 

 

Herbalife Nutrition üyelik şartı olarak aylık aidat kesintisi yapmaz.Herbalife üyesi olan bütün üyeler hangi haklara sahipse siz de o haklara sahip olursunuz.

 

 

Ayrıca Herbalife üyeliği için toplu alışveriş zorunluluğu ya da sürekli alışveriş zorunluluğu yoktur.Herbalife üyeliği sayesinde Myherbalife açık kaynak bilgi hazinesine ve Herbalife Video kütüphanesine ulaşabilir tüm merak ettiğiniz bilgileri kolayca elde edebilirsiniz

 

 

Herbalife’nin sloganı hayat paylaştıkça güzel güzellikler paylaştıkça çoğalır.

 

 

Herbalife üyesiyim sipariş nasıl verilir?

 

 

Herbalife üyeliği oluşturduktan sonra nasıl sipariş verebilirim sorusunun yanıtı Myherbalife sitesi üzerinden kendi adınıza oluşturulan üye kaydı ile ihtiyacınız olan bütün Herbalife ürünlerini kredi kartı ile ödeme veya Herbalife Nutrıton banka hesaplarına havale-EFT yöntemi ile ödeme yaparak direkt olarak Sipariş verebilirsiniz.

 

 

Herbalife üye servisini arayarak telefonla sipariş oluştura bilirsiniz. Herbalife üyesi olan bütün insanlar siparişlerini bu sayılan yöntemler ile yapmaktadır.Kesinlikle kendi siparişlerinizi kendiniz yapmanız gerekmektedir.Her hangi bir sipariş için hiç bir kimseye ödeme yapmanız gerekmez.Ödemeleri her zaman Herbalife firmasına yapmanız gerekir.

 

 

Herbalife üyelik ücreti ne kadar ?

 

 

Herbalife üyelik kapıda ödeme 215 TL,Online Herbalife üye kayıt sayfası üzerinden 182 TL dir.

 

 

Herbalife üyesi olmak için toplu alışveriş gerekli mi?

 

 

Herbalife üye olabilmeniz için toplu ürün almanıza gerek yoktur.Size sunulan Herbalife Mini Üye paketini satın almış ve üyeliğinizin Herbalife tarafından onaylanmış olması yeterlidir.

 

 

Herbalife’ de sponsor ne demek?

 

 

Herbalife ile sizi tanıştıran kişiye sponsor adı verilmektedir.Kendisi de bir Herbalife üyesi olan bu kişi size Herbalife dengeli beslenme ve aktif yaşam konusunda rehberlik edecektir.

 

 

Aynı zamanda Herbalife işini benimsemiş ve Herbalife bağımsız üyesi olarak kendi çevrenizdeki insanlara sizin nasıl rehberlik edeceğinizi öğreten kişidir.Unutmayın çalışılan ekip çok önemlidir eğer ekibiniz başarılı ise herbalife üyesi olarak siz de başarmak için aday oldunuz demektir.

 

Herbalife üyelik ile hangi fırsatlara sahip olurum ?

 

 

Birlikteliğin gücü Herbalife

 

 

Herbalife fırsat dünyasına hoş geldiniz. Herbalife de hiç bir zaman yalnız kalmazsınız.Siz istemedikçe!! Ekip ruhu ile çalışmak her şeyi beraber başarmak mümkündür.

 

 

Kendi çalışma planlarınızı hazırlar iken tek başınıza değilsiniz birlikte yapıyoruz.Sizden önce Herbalife dünyasına adım atmış olan Etik ilkeler ile çalışan grubumuz daima yanınızda.Gücünüze güç katmak hayallerinizi gerçekleştirmek üzere birlikte çalışıp birlikte başarabiliriz.

 

 

Herbalife Eğitimleri gücünüze güç katsın!!!

 

 

Herbalife üye olanlar;üyeliği sayesinde hem bağımsız Herbalife üye eğitimlerini alabilir.Canlı canlı insanların Herbalife ürünleri ile nasıl başardıklarını görebilir.Çalışma yöntemlerini inceleyebilir.

 

 

İnsanların deneyimlerinden sizin de ücretsiz olarak faydalanacağınızı hatırlatıyoruz. Ektsra fırsatları yakalayıp Herbalife genel eğitimlerine kalifiye olarak Türkiye’nin dört bir tarafında yapılan detaylı,eğlenceli ve sizi hayallerinize alıp götüren profesyonel firma desteği sayesinde işinizi geliştirebilirsiniz.

 

 

Herbalife ile Sevdiklerinizin hayatlarına dokunun.

 

 

Herbalife sayesinde en sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanların daha mutlu ve sağlıklı olabilmeleri için onlarla daha fazla zaman geçirerek Herbalife fırsatlarını birlikte değerlendirebilirsiniz.

 

 

Herbalife sponsorlukları ile gücünüze güç katın.

 

 

Herbalife, dünya çapındaki 130’dan fazla sporcunun, 60’ın üzerinde profesyonel takımın ve ligin, 5 Ulusal Olimpiyat Komitesinin ve dünya çapında sağlıklı aktif hayata olan bağlılığımızı örnekleyen bir çok etkinliğe sponsorluk yapmaktadır.

 

 

 

Herbalife, futbol yıldızı Cristiano Ronaldo’nun resmi beslenme sponsoru ve Los Angeles Galaxy’nun sponsor ve resmi beslenme ortağıdır. Herbalife Nutrition, organizasyonun dünyadaki fitness programlarını desteklemek, fiziksel aktiviteyi arttırmak ve beslenmeyi ve hidrasyonu iyileştirmek için Özel Olimpiyatlarla işbirliği içinde çalışır.

 

HERBALİFE  ÜYELİK İLE İLGİLİ SIKÇA SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR

 

S-Herbalife üye paketini nasıl satın alabilirim?

 

C-Herbalife üye paketini dilerseniz on-line üyelik sisteminden kredi kartı ile veya kapıda ödeme yöntemiyle satın alabilirsiniz.

 

S– Kredi kartı bilgilerimi paylaşmak istemiyorum nasıl üye olabilirim?

 

C–Zaten üye olurken Myherbalife sitesi üzerinden Herbalife Türkiye Ana sayfasından güvenli ortamda üyelik oluşturabiliyorsunuz.Ben Herbalife üye paketini kapı ödeme satın almak istiyorum derseniz;  0535 497 19 52 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz kapıda kredi kartı yada nakit ödeme yöntemi ile Herbalife üye paketine sahip olabilirsiniz.

 

S– Herbalife Mini Üye Paketi nedir? Herbalife’a üye olmak için neden bu paketi almam gerekiyor?

 

C– Üyelik gerçekleştirmenin yolu mini üye paketini satın alıp Herbalife Üye Lisanısına sahip olmaktan geçiyor.Üye paketinden Herbalife Üye Lisansınız çıkıyor ardından üyeliğiniz aktif oluyor.

 

S– Üyelik için neden  ücret ödemem gerekiyor?Herbalife üyelik ücreti kime ödeniyor?

 

C– Herbalife Nutrıtıon köklü bir firmadır sıradan network uygulamaları gibi ücretsiz üyelik söz konusu değildir.Gerçekten karar veren insanlar bu büyük firmaya güveniyor art niyetli kimselerin ücretsiz üyelik söylemlerine inanmayınız .Herbalife üye paketi ve lisans size özeldir paylaşılamaz ve kopyalanamaz bu amaçla lisans bedeli ödemeniz gerekiyor.Ödediğiniz tutar Herbalife Nutrıtıon hesabına ödenmektedir ve karşılığını zaten üye paketi içeriğinden fazlasıyla almış oluyorsunuz.

 

S– Herbalife mini üye paketinden neler çıkıyor?

 

C– Herbalife mini üye paket içeriği: Herbalife Üyelik Lisansı,1 adet Herbalife Formül 1 Vanilya Aromalı Shake, Süper Karıştırıcı,Herbalife Rozetiniz, Herbalife Ölçü Kaşığı bulunmaktadır.

 

S– Herbalife mini üye paketim geldi, üyeliğim aktif oldu mu?

 

C – Online üyeliklerde sistem anında sizi aktif etmektedir.Kapıda ödeme olarak herbalife üye paketi satın almışsanız üyeliğinizi birlikte aktif etmek için yardımcı olabiliriz.

 

S- Herbalife üyesiyim hiç alışveriş yapmadım üyelik hakkım ne zaman biter?

 

C- Üye olduktan sonra hiç alışveriş yapmadınız ise üyelik tarihinizden itibaren 2 yıl boyunca üyelik haklarınız devam eder süre aşımı olmuşsa yeniden üye olmanız gerekiyor.

 

S- Avrupada yaşıyorum .Ben Herbalife üyeliğimi Mavi Kart ile kendi Vatanımdan  yapabilir miyim?

 

C – MaviKart Türkiye’den Herbalife üyeliğine engel teşkil etmez. Mavi Kart sahibi insanlar da ülkemizden üye olabilir. Bulunduğunuz ülkede internet üzerinden googleye myherbalife yazıp myherbalife  adresine girin sağ üst köşede BAYRAK Kısmına tıklayın ülke adını aşağıdaki resimdeki gibi tıklayın ve Türkiye’yi seçin Herbalife üyeliğinizi burada anlatıldığı gibi kolayca gerçekleştirin.

 

Tüm Avrupa’da yaşayan gurbetçilerimiz Herbalife üyeliği gerçekleştiriyor ve bulunduğu ülkede hem indirimli ürün alabiliyor etrafındaki insanlara Herbalife Satışı yapmaya hak kazanıyor.Hem de gururla Türkiye Bayrağımızı dalgalandırıyor.

 

S – Denedim ama üye olamıyorum kim yardım edecek?

 

C – Hepimiz ileri derecede bilgisayar yada telefon üzerinden işlemleri sıklıkla gerçekleştirmediğimiz için üyelik için ücretsiz yardım alabilirsiniz Herbalife’a hızlı kayıt işlemi için yardım edebiliriz 0535 497 19 52  numaralı telefondan bize ulaşmanız yeterli .Herbalife Üyeliğinizi çok kısa sürede aktif edelim.

 

Herbalife iş fırsatı ile ilgili sıkça sorulan sorular

 

S – Herbalife piramit sistemi gibi bir aldatmaca mıdır? Yoksa gerçekten adil bir sistem mi?

 

C – Herbalife Nutrıtıon sayfanız açıldığı andan itibaren çalışmalara hızla başlayabilir istediğiniz yerde size uygun çalışma yöntemlerinden birisini size öncülük eden sponsorunuzla birlikte kararlaştırmak imkanı var.

 

Herbalife Nutrıtıon piramit sistemler gibi birileri çalışırken birilerinin yattığı yerden para kazandığı bir sistem değildir.

 

Bugün Avrupa ve Amerikanın en önde gelen kariyer sahibi Herbalife üyeleri bile çalışırken siz Herbalife’yi çalışmadan para kazanılan bir yer olarak düşünüyorsanız yanılıyorsunuz demektir.

 

Eğitimli uzman insanlardan siz de Herbalife üyelik ve Herbalife hakkında geniş bilgiler alarak işinizi kurabilirsiniz.

 

S – Herbalife’yi bir iş olarak düşüne bilir miyim? Kimlere Herbalife iş teklifi yapabilirim?

 

C – Evet sabırla çalışmaya hazırsanız Herbalife bir iştir ve bu işten insanlar para kazanıyor siz de para kazanmak için çalışmalısınız.

 

 

Herbalife üyesi olduktan sonra bu yapmaz demeyin Rozetinizi takın etrafınızda sizinle iletişime geçen şartları tutan 18 yaşını aşmış; hevesli,meraklı,ekip çalışmasına uygun,azimli olan tüm insanlara Herbalife İş Teklifi yapmanızda sakınca yoktur.

 

Kesinlikle Israrcı olmayın!!! Her zaman Davetkâr ve KİBAR olun.

 

S – Herbalife üyelik bana kaç para indirim sağlar?

 

C – Herbalife iş fırsatını yada düzenli ürün almayı planlayan insanlar genellikle firmanın sabit indirim hakkı yüzdesi olan % 35 ile başlıyor ve avantajlı fiyatlarla zamanla % 42 ,% 50 indirim tutarındaki hakka sahip olabiliyorlar.

 

Örnek 1 üye indirimi :% 25 indirim ile 100 tl’lik bir ürünü 75 tl’ye alıyor.

 

Örnek 2 üye indirimi :% 35 İndirim ile 100 tl’lik bir ürünü 65 tl’ye alıyor.

 

Örnek 3 üye indirimi :% 42 İndirim ile 100 tl’lik bir ürünü 58 tl’ye alıyor.

 

Örnek 3 üye indirimi :% 50 İndirim ile 100 tl’lik bir ürünü 50 tl’ye alıyor

 

S – Başka bir Network ile çalışıyorum Herbalife’a üye olabilir miyim?

 

C – İnsanlar mutlu olduğu işlerde çalışmalı para her zaman ikinci konumda olmalı eğer mevcut çalışma sisteminiz hoşunuza gitmiyor sizi MAAŞLI ÇALIŞAN gibi oradan oraya savuruyorsa gelin birlikte değiştirelim insanları ve dünyayı Herbalife üyeleri hem çalışır, hem eğlenir, hem de para kazanır.

 

 

S – Herbalife Volüm Puan Nedir?

 

C – Her üyenin yapmış olduğu alışverişlerin Herbalife Nutrıtıon tarafından öngörülen sayısal karşılığına volüm puan denir ve her bir ürün için Herbalife’nin aktif olduğu tüm ülkelerde standart uygulaması mevcuttur.

 

Yani ister Amerika,ister Hollanda,ister Türkiye’de olun her yerde aynı hakka sahip olursunuz.Kazandığınız puanlar tüm ülkelerde karşılığı vardır.İndirim hakkınız Volüm Puan üzerinden basit bir şekilde hesaplanır.Biriken puanlar kesinlikle çöpe gitmez unutmayın damlaya damlaya göl olur boşa söylenmiş bir söz değildir.

 

S – Daha önceden Herbalife üye oldum üyeliğim iptal olmuş, yeniden üye olmak istiyorum ne yapmalıyım?

 

C – Yeniden üye olmak için ilk defa girişte olduğu gibi üyelik işlemlerini kolayca gerçekleştirebilir yeniden bu geniş aileye katılabilirsiniz.Aramıza yeniden hoş geldiniz.

 

S – Herbalife Müşteri Hizmetleri Numarası Lazım Acil?

 

C – Herbalife üye numaramı unuttum,Myherbalife şifremi bilmiyorum,Herbalife’a ürün sipariş vereceğim ama Herbalife üye hizmetlerinin numarasını bilmiyorum diye üzülmeyin.

 

 

Türkiye Herbalife Nutrıtıon Üye servisine: Pazartesi- Cuma günleri 08.30-12:00 ile 13:00-17.30 saatleri arasında 0216 542 75 90 no’lu telefondan ve 7 gün 24 saat boyunca myherbalife internet adresinden ulaşmak mümkün.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.