HERBALİFE ÜRÜNLERİ

HERBALİFE ÜRÜNLERİ

HERBALİFE ÜRÜNLERİ-0535 497 19 52

 

 

HERBALİFE  SHAKE NASIL HAZIRLANIYOR?

 

Herbalife formül 1 Shake tohumdan soframıza gelene kadar kalite güvencesi  ve uluslararası gıda kodeksine uygun olarak hazırlanmıştır.

 

Kalite kontrol önceliği ,araştırma ve geliştirme çalışmalarının sürekli geliştirilerek her an ürünlerin stabil şekilde üretimine önem verildiği modern üretim merkezlerinde üretilmektedir.

 

 

Herbalife formül 1 Shake karışımları bir öğünde alınması gereken bitkisel protein ,karbonhidrat ,vitamin, mineral dengesini koruyor.

 

 

Herbalife Shake faydalarını maksimum seviyeye çıkarmanız için deneyimli danışmanlar tarafından kişisel kullanımınıza yönelik Herbalife Shake kullanımı konusunda sizleri destekliyoruz.

 

 

Kilo kontrolü konusunda dünyada bir numara Herbalife Shake içerikleri her bir porsiyon da Protein,Karbonhidrat,Lif ,Vitamin ve Minerallerin yeteri derecede beslenme gereksinimlerinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz.

 

 

Sağlıklı dengeli bir diyet için Herbalife Shake içeriği sizin tüm ihtiyacınızı karşılayacak kadar güçlüdür.

 

 

Yeni bir güne hazırlanmak bu kadar kolay olmamıştı.Kilo kontrolü için günde iki defa Herbalife Shake yemeniz yeterlidir.Formunuzu korumak için günde bir defa Herbalife Shake içmeniz önerilir.

 

 

Herbalife Shake İçeriği:

 

 • Protein : Vücuttaki her hücrenin onarım ve gelişimi için gereklidir.

 

 • A Vitamini: Sağlıklı görüş, kemik gelişimi ve büyümesi için gereklidir.

 

 • D Vitamini:Güçlü kemiklere ve dişlere sahip olmak için vücudun kalsiyum ve fosfor kullanımına yardımcı olmaktadır.

 

 • E Vitamini: Kalp, dolaşım, sinir sistemi, kaslar ve kırmızı kan hücreleri için önem taşıyan, antioksidan işlevli bir vitamindir.

 

 • C Vitamini: Bir antioksidandır; enfeksiyonlara karşı mücadelede etkinlik sağlar. Sağlıklı bir cilde sahip olamk ve demirin metabolizma tarafından etkin şekilde absorbe edilebilmesi için gereklidir.

 

 • B Vitamini Kompleksi: Aldığımız karbonhidratların içerdiği enerjinin serbest bırakılması bakımından önemli işleve sahiptir. Sinir sisteminin sağlıklı şekilde işlev göstermesine yardımcı olur.

 

 • B2 Vitamini: Görüş yeteneği bakımından yararlıdır. Proteinlerin, yağların ve karbonhidratların enerjiye dönüştürülmesi için gereklidir.

 

 • Niasin: Hücrelerdeki enerjinin serbest bırakılması bakımından yaşamsal öneme sahiptir. Sinir sisteminin ve sindirim sisteminin sağlıklı şekilde işleyişine yardımcı olmaktadır.

 

 • B6 Vitamini: Cildin ve sinir sisteminin sağlığı açısından yararlıdır. Protein metabolizması açısından önemlidir.

 

 • Folik Asit: Hücrelerin gelişimi ve çoğalması bakımından temel öneme sahiptir. Homosistinin normal düzeylerde tutulmasına yardımcı olmaktadır. Hamile kalma yaşındaki kadınların metabolizmalarının desteklenmesi bakımından önemlidir.

 

 • B12 Vitamini: Esansiyel mineral elementleri içermektedir. Kırmızı kan hücrelerinin üretimi için gereklidir.

 

 • Biyotin: Yağların ve protienlerin metabolizması için temel niteliktedir.

 

 • Pantotenik Asit : Aldığımız gıdalarda bulunan enerjinin serbest bırakılması bakımından temel niteliktedir. Enfeksiyonlara karşı mücadelede destek sağlar.

 

 • Kalsiyum: Kemiklerin ve dişlerin sağlığının korunması için gereklidir. Ayrıca, sağlıklı sinir sistemine ve kaslara sahip olmak için gereklidir.

 

 • Demir: Kırmızı kan hücreleri olan hemoglobinler aracılığıyla oksijenin iletimi bakımından temel öneme sahiptir.

 

 • Fosfor: Vicuttaki her hücre içinde mevcuttur. Normal kemik ve diş yapısı için gereklidir.

 

 • Magnezyum: Kas ve sinir fonksiyonları, enerjinin serbest bırakılması, sağlıklı hücre çoğalması ve gelişimi ile bağışıklık sistemleri için temel niteliktedir.

 

 • Çinko: Sağlıklı hücre çoğalması ve bağışıklık sistemleri ile doku onarımı ve yenilenmesi için gereklidir.

 

 • İyot: Tiroid fonksiyonunun sürdürülmesine yardımcı olur.

 

 • Potasyum: Sinir fonksiyonları bakımından önemli temel bir makro-mineraldir. Vücudun doğal su korunmasına yardımcı olmaktadır.

 

 • Bakır: Melanin oluşumu ve demir metabolizması için gereklidir.

 

 • Selenyum: Serbest radikalleri nötralize eden etkinliğe sahip bir antioksidan olarak işlev görerek E vitamini ile birlikte işlev gösterir.

 

 • Manganez: Sağlıklı kemikler ve sinir sistemi için gereklidir.

 

 • Yulaf Lifi: Sağlıklı kan dolaşımını desteklemeye yardımcı olduğu araştırmalarla gösterilmiş olan çözünebilir lifler bakımından zengindir.

 

 

HERBALİFE SHAKE FAYDALARI

 

 

Herbalife Shake bazı avantajları size beklediğinizden çabuk sunuyor.

 

 

Bu nasıl mı oluyor mesela yağlar enerji kaynaklarıdır,elbette vücuda direnç sağlayan enerjinin bir kısmını yediğimiz çeşitli yağlardan alıyoruz.

 

Takdir edildiği üzere her şeyin fazlası zarardır bu nedenle yüksek yağlı bir yemek yerine Herbalife Shake tercih ederseniz düzenli kullanımda yüksek kolesterol değerlerine karşı yeni bir yol keşfetmiş olacaksınız ve bunu her gün yeniden tekrarlarsanız kilo kontrolünde başarılı olacaksınız.

 

 

Herbalife Shake hücresel beslenme odaklı olarak hazırlanmıştır.Besinlerin direkt olarak hücrelere aktarımı sayesinde vücudun daha çabuk toparlanması ve adaptasyon süresinin kısalmasını sağlayablir.

 

 

Dengeli beslenen insanların bağışıklık sistemine katkıda bulunarak daha güçlü bir yapıya kavuşmasına yardımcı oluyor.

 

 

HERBALİFE ÇAY İÇERİĞİ

 

herbalife çay

Herbalife çay içeriği tarımın ilk safhalarından bu yana çay üretimi yapılan yüksek kalitesi ispatlanmış her demde aynı kaliteyi sunan çay yetiştirme sahalarından harmanlanarak saflığı ve doğallığı test edilerek Herbalife Nutrıtıon tesislerinde özenle üretilerek sizlerin tüketimine sunuluyor.

 

 

Herbalife çayları yeşil çay ve siyah çayın en verimli hasatların dan harmanlanarak; doğal bitki içerikleri ile sizlerin metabolizma hızınızı arttırıyor.

 

Sıvı alımını destekliyor, vücutta biriken toksinleri atarak daha canlı ve daha zinde kalmanızı sağlıyor.

 

Bu ferahlığı için sıcak ya da soğuk .Meyvelerden gelen aromalar ile ahududu,limon,şeftali ve klasik herbalife çay keyfinize yeni lezzetler ekliyor.

 

 

Gün boyu tüketilen şekerli ve gazlı soğuk yada sıcak içeceklere karşı sizin yeni alternatifiniz Herbalife Çaylarını deneyiniz.

 

 

Herbalife Çay ,çeşitli bitki ve şifalı otlarla hazırlanan seçkin bir karışım içerir.

 

Bu seçkin kombinasyonu yaşam kalitenizi artırmak ve bedensel faaliyetlerinizi iyileştirmek ve korumanıza olanak sağlayan enerjiyi vücutta biriken yağları yakmanıza yardım ederek üretir.

 

 

Doğal yollardan zindelik düzeyinizi destekleyen, düşük kalorili, ideal ve canlandırıcı bir içecektir.Anında etkinlik sağlayan beş doğal botanik bileşenin bir harmanı olan, zindeliğinizi artırıcı, düşük kalorili ve lezzetli bir içecektir.

 

 

Yeşil çay ve siyah çay ekstresi, limon kabuğu ekstresi, kakule tohumu ekstresi, ebegümeci ekstresi, orange pekoe ekstresi ve toz hibiskus çiçeği içerir.

 

 

Hazır Bitkisel içeceği düzenli olarak içmek vücudunuzun yağ yakma yeteneğini güçlendirir.

HERBALİFE THERMO COMPLETE 

 

 

Kilo kontrolüne destek sağlayan gıda takviyesidir.

 

 

Beslenme dengesini sağlamak için tasarlanmış formülündeki bitki bazlı bileşenlerin sinerjisi sayesinde kilo kontrolünde karşılaşacağınız zorluklarla başa çıkmanıza yardım edebilir.

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

Herbalife Thermo Complete, beslenme dengesini sağlamak için özenle seçilmiş bitki özlü bileşenler içerir. Bu bileşenler, vücutta arzu edilen enerji düzeyinin yaratılmasına yönelik olarak etki gösterirler.

 

 

Vücudun aldığı gıdalardan iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayan mikro besinler ve bitkiler içermektedirler. Bu ürün hem atıştırma isteğini kesiyor hem de metabolizmayı hızlandırarak vücuttaki yağların yakılmasını sağlıyor.

 

 

Ürünleri kullananlar bu ürünlere “vücudun heykel traşı” diyor. Çünkü fazlalıkları eritiyor ve bölgesel incelme sağlıyor. Çayın daha yoğun formu diyebiliriz.

 

Özellikleri:

 

Herbalife Thermo Complete, tablet formunda bir yağ eriticidir.

 

Vücudunuzdaki hücrelere enerji veren ve gıdaların en verimli ölçüde yararlanmanıza imkan veren mikro besinler ve bitkiler içerir.Katılaşmış yağların parçalanmasını sağlar.

 

 

Bitki özlü tabletler,canlılık veren bir etkiye sahiptir ve dengeli bir beslenme ile birlikte alındığında fiziksel aktivitenin desteklenmesine yardımcı olur.

 

 

Katılaşmış yağların enerjiye dönüşümü için kullanılır.Dört farklı kaynaktan edinilen doğal kafein içerir, bu kaynaklar, yeşil çay, kafein tozu Yerba Mate ve Kakao tozudur.

 

 

İçeriği: Yeşil Çay, Yerba Mate, Zencefil, Rezene Tohumu, Tarçın Kabuğu

 

 

HERBALİFE LİFTOFF EFERVESAN İÇECEK

 

Taurin, guarana ve kafein’den oluşan özel formül. B ve C vitaminlerinin tavsiye edilen günlük dozunun %100’ünü içerir.

 

BENZERSİZ EFERVESAN İÇECEK!..

GÜN İÇİNDE HERKESİN LİFTOFF İÇMEK İÇİN BİR SEBEBİ VAR!

-Yoğun mesai sonrası yorgun düşen çalışanlar

 

-Aktif yaşam tarzını benimsemiş kişiler

 

 

-Üniversite öğrencileri

 

-Çalışan anne-babalar

 

Herbalife Liftoff Enerji

-Sporcular

 

-Enerji metabolizması üzerinde faktör olabilen B2 Vitaminine ek olarak, B12 vitamini, guarana, taurin ve C Vitamini içerir

 

 

-Gün içerisinde daha az enerjik olduğumuz ve dikkatimizin dağıldığı anlar olabilir

 

 

-Liftoff B ve C vitaminlerinin önerilen günlük miktarının %100’ünü içerir

 

-Liftoff etkili bir antioksidan kaynağıdır

 

-İçerdiği 0 kalori, 0 şeker ve sadece 1 karbonhidrat ile kahve ve gazlı içeceklerin yerini doldurabilecek besleyici bir içecektir

 

 

-B ve C vitaminleri ile Brezilya kakaosu ve taurin içeren tescilli bir karışımdır

 

-Ferahlatıcı içecek her zaman her yerde yanınızda taşıyabileceğiniz, kullanımı kolay bir ürün

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.