HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NEDİR? -0535 497 19 52

 

Herbalife Thermo Complete tablet size enerji sağlayan ağırlık kontrolünde kullanılan gıda takviyesidir.

 

 

Herbalife Thermo Complete doğal içeriklerden oluşan doğal yapısı gereği beslenme dengesini kontrol altında tutmak için tasarlanmış özel bir formüle sahiptir.

 

 

Kilo kontrolü yapmak istiyorsanız size önerimiz; Herbalife formül 1 Shake ile belli bir formu  yakalamış durumda olsanız bile ilerlemenizin devam etmesi için Herbalife Termo Complete tableti kullanmanızdır.

 

 

Beslenme dengesini kontrol altına alan insanların kilo kontrolünde yaşadıkları zorlukları atlatabilmeleri için hazırlanan doğal bitki özleri size de yardım edebilir.

 

 

Gün içinde enerji düzeyinin artmasına ve vücudun aldığı besinlerden daha fazla faydalanmasına yarayan formül. Hücresel olarak gelişmeyi tamamlayan kadınlarda ve erkeklerde metabolizmayı hızlandırmaya yarayan yağ yakıcı özelliği ile eritici bir etkiye sahip Herbalife Thermo Complete tablet, neye ihtiyacınız var ise bulunduğunuz kiloda o eksiklikleri tamamlamak üzere üretilen özel bir yardımcıdır.

 

 

Doğal bitki özleri sayesinde vücuda canlılık veren formülden yararlanın.

 

 

Fiziksel hareket ile birlikte tüketildiğinde etkisini ikiye katlayan ve kilo kontrolü için mücadele verirken yorgunluk belirtilerini minimize eden C vitamini desteği ile değişimi yakalayın.

 

 

Kan şekeri seviyenizin sabit tutulmasına yardımcı olarak diyette tatlı yeme isteğini azaltan etkisiyle Herbalife Thermo Complete kullanıcılarını memnun eden gerçek kullanıcı dostu bir üründür.

 

 

Kafeinin doğal bir uyarıcı etkiye sahip olduğunu bilmeyenimiz yoktur.

 

 

Hem fiziksel hem de zihinsel olarak günlük yaşamınızda yanınızda bulundurabileceğiniz Herbalife Thermo Complete tablet vücudun dengeli bir şekilde şekil almasını sağlamak için kaba yağlarla mücadele eder.

 

 

Siz de kilo kontrolü yapmak mı istiyorsunuz ?

Herbalife Thermo Complete

 

Herbalife Thermo Complete sizin için ihtiyacınız olan enerjiyi vücutta biriken serbest yağ asitlerini glikojen’e çevirerek damarlar vasıtası ile kasların ihtiyacı olan enerjiyi sağlamaktadır.

 

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET İÇERİĞİ

 

 

C Vitamini :

C vitamini kadınlarda ve erkeklerde metabolik gelişmeyi düzenleyen hücrelerin antioksidan eksikliği nedeniyle yer yer maruz kaldığı oksidatif dengenin bozulmasını engelleyen etkiye sahiptir.

 

 

Kafein :

Doğal yollardan elde edilen Kafein vücudun dingin bir şekilde kalmasını uyanıklığın artmasını vücuttaki rehavet halinizin; fazla yağların yakılması sayesinde canlı diri bir hale gelmeniz için yardımcıdır.

Yerba:

 

Yerba  yüzyıllardır enerji üreten özelliği sayesinde vücudun enerjisini düşürmeden kilo kontrolü yapmanızda asistan görevi yapan doğal bir bitki özüdür.

Yeşil Çay :

 

Yeşil çay, polifenol açısından zengin bir yapıya sahiptir.Bu özelliği sayesinde serbest radikallerin vücuttan atılması için vücudu uyaran sağlıklı bir zindelik kaynağıdır.Vücuttan atılan her bir zararlı madde demek bedenin temizliği anlamına gelmektedir.

Kakao :

 

Kakao’nun en bilindik etkisi psikolojik olarak rahatlama sağlayan.Ayrıca gün içinde enerjinizin düşmeden günü tamamlamanızı sağlamaya yardımcı bir aparattır.

 

Tarçın :

Tarçın, kan şekerini düzenleyici doğal bir etkiye sahiptir.Sağlıklı kan şekeri seviyesini yakalamak her zaman kolay olmayabilir.Ayrıca şekerin vücutta yağa dönüştürülmesini etkileyici özelliği vardır açlık hissinin bastırılması ve şekerli yiyeceklere karşı olan abartılı kaçamakları engellemek için ideal bir yoldur.

Maydanoz :

Maydanoz, yemeklerinizde ve salatalarınızda baş tacı edilen günlük kullanımda en çok tükettiğimiz bitkilerden bir tanesidir.Kan dolaşımını olumlu etkileri ile geliştirdiği idrar söktürücü özelliği ile vücutta biriken atık maddelerin atılmasını kolaylaştıran C vitamini ve Demir vitamini içeren maydanoz faydaları düşünüldüğünde zengin bir bitkidir.

Kereviz :

 

Kanın arındırılması temizlenmesi için kerevizin yıllardır hekimler tarafından önerildiğini duymuşsunuzdur.Özellikle mevsiminde tüketilince sindirim sistemi için yüksek oranda fayda sağlayan etkisi söz konusudur.

 

Bağırsaklarda biriken toksin atıkların bertaraf edilmesi sindirim sisteminin steril bir hale gelebilmesi için Herbalife Thermo Complete içeriğinde kereviz içeriyor.

 

Sıradan içerikler ile vücutta biriken toksinleri atalım derken Vitamin,Mineral gibi vücudun yapı taşlarının dışarıya atılması söz konusudur.

 

Herbalife Thermo Complete kereviz içeriği sayesinde toksinlerin bedenden atılması sırasında vücuda faydalı vitamin ve minerallerin vücuttan dışarıya atılması engellenir.

Alfala:

 

Alfala bitkisi özel bir iksir gibi diğer bitkilere göre daha fazla mineral ve vitamin içerir;bu nedenle modern tıp Alfala bitkisini onaylıyor ve kullanıyor.

  • B1
  • B2
  • B3
  • B6
  • B17
  • C
  • D
  • E
  • K

vitaminleri doğal yoldan sağlamaktadır.

Potasyum,magnezyum,kalsiyum,demir,fosfor,çinko,selenyum,silisyum,krom,bor,manganez,molibden,kobalt,alüminyum ve sodyum gibi mineralleri de vücuda sağlayan doğal bir bitkidir.

Rezene :

Rezene bitkisi tohumu uzun yıllardır sindirim sisteminin rahatlaması ve kilo kontrolü sırasında kullanılagelen dayanıklılığı tabii  yollardan arttıran bir bitkidir.

Meyan :

Meyan kökü soğuk algınlıklarının etkisini azaltmak ve oluşan boğaz ağrısı şiddetli öksürük ve ülser gibi genel enfekte durumlarının daha az hasar ile atlatılması, vücudun sağlıklı bir yapıya kavuşabilmesi için mikroplara karşı verilen mücadelede vücudun korunması açısından destek sağlayan etkili bir bitkidir.

 

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE BESLENME DEĞERLERİ
GÜNLÜK İKİ ADET TÜKETİM İÇİN MİKTARLAR
Vitaminler:
C Vitamini 40 mg
Bitkisel İçerik:
Yeşil çay 300 mg
Mate Yaprağı 150 mg
Kakao 150 mg
Tarçın 100 mg
Kereviz 50    mg
Maydanoz 50    mg
alfalfa 40    mg
Rezene Meyvesi 20    mg
Meyan 20    mg
Kafein 164 mg

 

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NE İŞE YARAR?

 

 

Herbalife Thermo Complete tablet gün içinde düşen enerji seviyenizi arttırmanız için mükemmel bir yağ yakıcıdır.

 

 

Antioksidan doğal bitki özleri sayesinde vücudun muhtelif bölgelerinde biriken zararlı ve vücuttan atılması gereken Atık malzemelerin vücuttan dışarıya atılmasına yarayan ayrıca sindirim sisteminin düzenli bir şekilde çalışmasına etki eden bir yapıya sahiptir.

 

 

Vitamin ve mineral desteği sayesinde vücudun daha dingin daha çevik bir yapıya kavuşmasına yardımcı doğal bir aparattır.

 

 

İnternette bir çok kaynakta öncesi ve sonrası fotoğraf paylaşan Herbalife Thermo Complete kullanan kadınlar ve erkekler resim paylaşmaktadır.

 

 

Ancak unutmayınız ki Herbalife Thermo Complete kişisel hedeflerinizi yakalamanız için kaba yağların parçalanması ve hücrelere enerji olarak aktarılması için tasarlanmış kombine bir gıda takviyesidir.

 

 

Sizde kendiniz için alternatif bir yol mu çizmek istiyorsunuz? O zaman en doğru noktadasınız.

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET YAN ETKİLERİ VAR MI?

 

 

Bu konuya cevap vermeden önce genel bir hatırlatma olarak bu önemli hususlara değinelim istedim rakamsal verilere bakıldığında 80 milyon nüfusumuzun %  64’ü obez olarak tanımlanıyor.

 

 

Bu oran çok ciddi bir sayısal veri olarak göz ucumuzda sinyal çakıyor.

 

 

Bugün insanların bağırsak florasının dengesini bozan yiyeceklerle beslenmesi sayesinde Probiyotik özellikte gıdaların değeri yeniden anlaşılır duruma gelmiştir.

 

 

Antioksidan ve doğal içeriklere sahip ürünlerin gündemde sürekli var olmasının ana nedeni budur.

 

 

Öyle ki yağ aldırma,mide küçültme gibi cerrahi operasyon sayısında son 20 yılda çok ciddi rakamlara ulaşılmıştır.Bu nedenledir ki yazımızın bu bölümünün dikkatle okunmasını öneriyoruz.

 

 

Vücut fizyolojik olarak bedenin ihtiyacı olan besinlere odaklanmak ve ona sahip olmak istiyor.

 

 

Günümüz beslenme terminolojisi eskiye nazaran epey erozyona uğramış durumda.

 

 

Her gün aynı alt yapıya sahip yiyecekler ile beslenen günümüz insanı yediği bütün gıdalardan tat alamadığından sürekli yeme ihtiyacı hissediyor.

 

 

Peki bu durumda sorgulanması gereken Herbalife Thermo Complete tablet midir? Yoksa yediğimiz yiyecekler mi?

 

 

Düşünsenize bugün kadın ya da erkek birçok insan sırf göbek ve basen problemleri yüzünden cerrahi müdahele ile kaba yağların alınması için hekimlere başvurmaktadır.

 

 

Ancak bu tarz cerrahi müdahaleler sonucunda gözlemlenen birçok hastada yapılan cerrahi işlem sonucunda kaybettikleri kiloların ve yağ tabakalarının sadece ilk dört beş yıllık süreçte geri aldıkları gözlemlenmiştir.

 

 

Hiç de azımsanmayacak bir oranında % 90’ a yakın bir rakamsal veri ile paylaşılan değerler sonucu cerrahi operasyon geçirdikten sonra ilk  10 yıl içinde çok ciddi kilo problemleri yaşadıkları bilgisini buradan paylaşalım istedik.

 

 

Ayrıca bugün dahiliye uzmanı bir çok doktor tarafından ne yerseniz osunuz gibi dikkat çekici eleştirel yaklaşımlar sunulmaktadır.Yağ aldırma operasyonu geçiren bir bayan danışanım( etik ilkelerimiz gereği ismini paylaşmıyoruz) operasyon sonrası ilk bir buçuk yılda 20 kilo fazlalıktan kurtulmuşken tam tamına 35 kilo geri aldığı bilgisini de buradan paylaşalım.

 

 

Sorunun yanıtı gayet basittir.Doğal bitkisel içeriklere sahip Herbalife Thermo Complete önerilen dozlarda kullanılmasında herhangi bir yan etkiye sahip değildir.

 

 

Ancak doğal bileşenlerden herhangi bir tanesine alerjiniz var ise, çeşitli kalp rahatsızlıklarınız ve tansiyon probleminiz var ise, hamile yada hamilelik şüpheniz var ise kullanmamanızı öneriyoruz.

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET KİMLER KULLANABİLİR?

 

 

Herbalife Thermo Complete tablet sağlıklı ve düzenli beslenmeyi ilke edinmiş herhangi bir Kalp rahatsızlığı ve tansiyon rahatsızlığı olmayan kimselerin önerilen dozları aşmamak kaydı ile düzenli fiziksel hareketlilik ile desteklenmesi  ve yeteri derecede su tüketimi yapılarak her bir birey için kullanımında herhangi bir sakınca yoktur.

HERBALİFE THERMO COMPLETE TABLET NASIL KULLANILIR?

 


Herbalife Thermo Complete tablet günlük olarak öğün aralarında günde 2 adet bir sabah bir öğleden sonra olmak üzere günde 2 adet tüketilmesini öneriyoruz.

 

 

Siz de şayet Herbalife Thermo komplete kullanmak istiyorsanız lütfen bizden danışmanlık alınız nerede olduğunuz pek önem arz etmiyor ister İzmir, ister Ankara veya İstanbul kişiye özel beslenme ve kilo kontrolü için tek başına mücadele etmenize gerek yoktur.

 

 

Bir telefon kadar uzaktayız lütfen arayınız 0531 407 99 94

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.