HERBALİFE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

herbalife-takviye-edici-gidalar

HERBALİFE TAKVİYE EDİCİ GIDALAR

 

 

HERBALİFE BESİN TAKVİYELERİ

 

 

Hayatımızın her anında aynı dengeyi ve performansı göstermek istediğimiz anlar vardır.

 

 

Ancak bazı dönemler olur ki bunlara örnek;mevsim geçişleri ani sıcaklık değişimleri gibi örneklemek mümkün.

 

 

Bu durumlarda vücudumuz tepkimeler verir.İşte bu durum bize beslenme şeklimiz ile alakalı olarak yerine getiremediğimiz bazı küçük nüansları yerine koymamız için tavsiyeler ve ek gıdalar alırız.

 

 

Genelde birçok kimsenin başına gelebilir, normal bir durum ancak bu gibi durumlarda lütfen kaliteli ve onaylı ürünlere yönelelim.

 

Herbalife Herbalifeline Max

Çünkü sağlıklı bir bedene sahip olmak istiyorsak ona en iyi destekleri vererek bunu başarabiliriz. Herbalife ürünleri sürekli kaliteli içerik sunma garantisi verir.

 

 

Herbalife Nutrition kaliteli içerik garantisine o kadar güveniyor ki;tüm ürünlerde geçerli Gold Standart uygulaması ile tüm kullanıcılarını garanti altına almaktadır.

 

 

Gelişmiş müşteri takibi

 

 

Herbalife birebir iletişime önem veriyor.Tüm ürün kullanıcılarına ürünlerden maximum fayda sağlamaları için ücretsiz danışman desteği verilmektedir.

 

 

Gelişmiş müşteri takibi Herbalife beslenme programınıza olumlu katkıları artırmanız için gereken gıda takviyelerini tescilli ürünleri sunmaktadır.

 

 

Nitework Herbalife kullanımı

 

Herbalife bilimi temel alarak üretimini gerçekleştirdiği Niteworks ile kalp sağlığını destekleyen ürünü nobel ödüllü Dr.Louis IGNARRO tarafından geliştirilmiştir.

 

Herbalife Niteworks

Ayrıca Los Angeles California Üniversitesi’nde Niteworks ürününün klinik araştırması sırasında tespit edilmiştir ki, Nitewoks kullanıldığında 50-73 yaş aralığında Niteworks kullanan erkeklerde anaerobik yönde olumlu yükselme gözlemlenmiştir.

 

 

Kişiye özel beslenme

 

Fizyolojik olarak birbirinden farklı yapısal özelliklere sahip Kadınlar-Erkekler için ayrı ayrı hem kadın hem erkekler için özel üretilen Vitamin ve Mineral Kompleksi ile kendinizi özel hissedebilirsiniz.

 

Ürünlerin eksiksiz ve yüksek güvenliği, Kişiye özel beslenme tarzı, yüksek fayda sağlaması her zaman ürün geliştirme safhasından kullanıcıya arz edilene kadar Herbalife Nutrition için önem arz etmektedir.

 

HERBALİFE VİTAMİN KADIN ERKEK
herbalife vitamin

 

Her bir üründe olduğu gibi Formül-2 Kadınlar-Erkekler için özel ürün Vitamin Mineral Kompleksi üretiminde de en yeni bilimsel çalışmalar ve yenilikçi gıda ürünleri geliştirmeye olan isteğin, sonuca götürmesiyle yeni teknolojilere yatırımlar yaparak ortaya çıkarılan ürünlerden sadece bir tanesidir.

 

 

TAKVİYE EDİCİ GIDALAR ZARARLI MI?

 

 

Bugün her insan takviye edici gıdalar üzerine odaklanmış durumda.

 

 

Herkes kendine göre bir yol bulmak üzere çabalıyor.

 

 

Kimilerine göre takviye edici gıdalar zararlı mı? zararsız mı? pek önemli olmayabilir.

 

 

Artık gündem beslenme ile ilişkilendirilen rahatsızlıklar ve buna bağlı gelişen komplikasyonların önüne geçmek için verilen mücadeleler üzerine kurulu.

 

 

Her geçen gün bilimin bize sunduğu nimetlerden faydalanmaya devam ediyoruz.

 

 

Teknolojik ürünler mükemmel cazip ışıltıları ile bizi derinden etkiliyor.İnsanoğlunun Dünya üzerinde var olduğu günden bu yana beslenme kriterleri çok fazla bir değişime uğramamıştır.

 

Herbalife Thermo Complete

Bitkilerden gelen doğal aromalar ve antioksidanlar insan hayatında çok önemli bir yere sahiptir.İnsan vücudunda yaşayan milyarlarca hücrenin sürüp giden bir varoluş mücadelesi söz konusu.

 

 

İnsan vücudunda takviye edici gıdaların özellikle ilk çağlardan bu yana, bitkilerin doğal bileşenlerinden bitki özütü,ekstresi kullanılarak belli başlı beslenme eksiklikleri giderilmeye çalışılmıştır.

 

 

Kimi buna Kıral macunu demiş, kimi gezgin ise şifalı bitkiler.

 

 

Günümüzde ise eski anlayışın devamı olarak Herbalife yeni beslenme felsefesini eskinin inşa ettiği temeller üzerine geliştirmek ile meşguldür.

 

 

Birçok insan iltihap denildiği zaman penisilin ve antibiyotik ten söz eder.Oysa ki geçmiş çağlarda yaşayan bir çok bilim adamı vücutta iltihap oluşmasını engellemek üzere bir çok kez bitkisel materyallere başvurmuşlardır.

 

 

Günümüzde ise bu yenilikçi felsefe ışığında Herbalife ürünlerinde bir çok bitki özünü kullanarak insanların daha iyi beslenmesine katkı sağlamaktadır.

 

 

Temelde insan beslenmesini en üst segmentte ürünler ile destekleyen Herbalife, antioksidan ürünleri ile kakao ve çay ekstrelerini kullanarak yenilikçi bakış açısını daha detaylı bir şekilde inceliyor ve geliştiriyor.

 

Herbalife Xtra-Cal

HERBALİFE KAKAO VE ÇAYI ÖNEMSİYOR

 

 

Bugün dünyanın birçok ülkesinde kakaolu ürün tüketilmekte.

 

 

Doktorlar bile çocuk ve yetişkinlerde kakao özlerinin yarattığı olumlu etkileri şöyle sıralıyor; en başta damarların elastik yapısı ve kan basıncının istenilen seviyede tutulmasına yardımcı olarak görülüyor.

 

 

Nitekim özellikle bitter çikolatanın tüketilmesini önemli olarak görüyorlar.

 

 

Antioksidan özelliği ile kakao müthiş bir flavanol deposu tabii sevenler için.

 

 

Çayı millet olarak çok seviyoruz.Her şeyin fazlası zarar azı karar diyen atalarımız çok iyi biliyorlar ki yeşil çay ve siyah çayın özü insanın hem içini açıyor, hem de vücuttaki dengeyi destekliyor.

 

 

İnsanlar siyah çay konusunda hiçbir sorgulama yapmazken yeşil çay konusunda biraz çekimser kalıyorlar.

 

 

Halbuki bilinen bir gerçeklikte ;Herbalife uzmanlığı ile siyah ve yeşil çayın harmanı olan Herbalife çayları tam bir antioksidan deposudur.

 

 

Vücudunuzun içeriden detoks edilmesi,temizlenmesi konusunda size de yardımcı olabilir.

 

Beslenme sektöründeki hızlı gelişmeler zamanla insanların binlerce yıllık yeme içme alışkanlıklarını darmadağın ediyor.

 

 

Gözünüz hemen korkmasın ,bilimin ve yeni gelişmelerin ışığında Herbalife iyi beslen, mutlu hisset ilkesi doğrultusunda bütün antioksidanların insan beslenmesinde nasıl bir adım ileriye yönelebilir bunu araştırıyor.

 

 

Herbalife her geçen gün ürün gamında insanlara daha fazla nasıl yardımcı olunur sorularını yanıtlıyor.

 

 

Gıda takviyeleri üretiminde bütün bu konuları ince eleyip sık çalışarak insanların daha iyi beslenmesine katkıda bulunuyor.

 

 

HERBALİFE TAKVİYE EDİCİ GIDA MARKALARI ARASINDA LİDER KONUMDA

 

Bugün Trabzon’dan yüklenen hamsiler belki İstanbul’a çok kısa sürede ulaştırılıyor.Trabzon’dan memleketin farklı bir noktasına bir kamyon hamsinin götürülmesi demek minimum 24 saati bulabiliyor.

 

Farklı noktalardan mesafe ölçüsü göz önünde bulundurularak her ne kadar lojistik firmaları üreticilerin işini kolaylaştırmak adına gelişmeleri adım adım takip ettiklerini ilan etseler bile;

maalesef bilinçli beslenme konusunda yer yer zafiyet gösteren bir yapıya sahip durumdayız.

 

İşte tam burada takviye edici gıda markaları arasında Herbalife lider konumunda yerini korumaya devam ediyor.

 

İnsanların beslenme alışkanlıkları her ne kadar hızlı gelişen yapıya ters gibi gözüküyor olsa da her geçen gün; takviye edici vitaminler ve takviye edici gıda kullananlar sayısal olarak artış eğilimi içine girmiştir.

 

Bunun nedeni beslenmede yaşanan sıkıntılar ve insanların daha mutlu ve daha iyi yaşama arzusu gerekliliğinden doğan gelişmelerdir.

 

Taze gıdaya erişim her geçen gün daha da zor bir süreç içerisine girdiğinde, insanların kendisini güvenerek tüketmek istediği ürünlere cevap olarak Herbalife 40 yıllık uzmanlığı ortaya koymaktadır.

 

Her geçen gün ürün çeşitliliğini ve insanların ihtiyacına yönelik yeni ürünleri, dünya beslenme ve ek gıda takviyeleri pazarına sunmaktadır.

 

Kimi insanlar denetimsiz ürünlere rağbet gösterse bile Herbalife ürünleri ve uzmanlığı tüm dünyada olduğu gibi günümüz Türkiye’sinde de faaliyet gösteren ek gıda firmaları arasında konumunu korumaya devam ediyor.

 

 

HERBALİFE LİDER BESLENME KİLO YÖNETİMİ

 

 

Bilim her zaman insanların öne sürdüğü savları inceler.

 

 

İleri sürülen düşünceleri fikirleri önemser.Bu noktada Herbalife dünyanın her yerinden kendisine gelen beslenme ve kilo kontrolü alanında saha izlenimlerini detaylandırarak dönemsel raporlar yayınlıyor.

 

 

Raporlar yine insanların gelişimi ve daha sağlıklı daha mutlu bir dünya felsefesiyle yaptığı çalışmalara yansıyor.

 

 

Herbalife Temel Felsefe;

 

 

 • İnsanların bir defa ürün alarak attıkları adımı desteklemek.

 

 

 • Her geçen gün yenilenen teknikleri insanların hayatlarına adapte etmek.

 

 

 • Kilo kaybı ya da kilo artışı konusunda bütün insanların çaresiz olmadıklarını göstermek.

 

 

 • Herbalife yaşam koçları ile bir gücün olduğu bilinci ile hareket etmelerini kolaylaştırmak.

 

 

Bu kadar hareketli ve canlı bir dinamiğin olduğu geniş bir sahadan bilgi toplayıp, analiz çalışmaları yapılmasının, geleceği nokta beslenme ve diyet açısından insanların hedeflerini güvenle inşa etmeleridir.

 

 

Herbalife Nutrition tarafından yapılan bu saha çalışmalarını 5 temel başlıkta sıralayabiliriz.

 

 

 • İnsanların neredeyse % 40 tan daha az bir kısmı kilo vermek harici konularda mücadele ederken,% 60 oranında büyük bir kısmı ise kilo vermeye odaklanmış durumdadır.

 

 

 • Dengeli diyet yapmaya çalışan insanların aç kalarak kilo verileceği fikrine sahip oldukları, makul açıklamalar doğrultusunda Herbalife yaşam koçluğu desteğini kullanarak kilo vermek için daha makul uygulanabilir planları kabul ettikleri.

 

 

 • Sadece dengeli bir diyet oluşturamadığı için kilo veremeyen büyük bir çoğunluğun henüz, Herbalife ürünleri hakkında bilgi sahibi olmadıkları.

 

 

 • Her insan için kilo vermesini kolaylaştıracak kişiye özel diyet programları oluşturmak mümkün olduğu halde % 70 oranında; insanların birbiriyle etkileşimleri ve kilo vermek için motivasyonun gerekliliği.

 

 

 • Dünyanın bütün ülkelerinde pozisyon itibariyle kültürden kültüre farklılık gösterse de tüketilen gıdaların beslenme gereksinimlerini yeterince karşılayıp karşılamadığı konusunda belli noktalarda tereddütlerin yaşanıyor olduğu.

 

 

SAĞLIKLI KİLO VERMEK İÇİN;

 

 

ZOR KİLO VERENLER İÇİN ÖNERİLERİMİZ VAR

 

 • Her insan kilo vermek için aynı oranda çaba sarf ediyor gibi gözükse de asıl büyük resmi görmek daha önemli.

 

 

 • Yoksa insanlar için kilo vermek sadece bir hayal mi? Bunun en güzel cevap bulduğu nokta dengeli beslenme, sağlıklı kilo için beslenme.Kilo vermek için odaklanmak çok güzel, ne var ki sağlıklı bir diyet oluşturmak daha güzel.

 

 

 • Neyi ne için yaptığınızı bilerek yapmak kilo vermenin altın kuralıdır, sonuç aldıktan sonra mevcut kiloyu koruyacak yöntemleri öğrenmek ise platin değerindedir.

 

 

 • Kilo vermeye çalışırken yalnız olmadığınızı bilmeniz çok önemli.Herbalife yaşam koçu demek yaşadığınız her an için size sıradaki hedefi gösterecek yol arkadaşınız demektir.

 

 

 • Her dönemeç sizin için yeni bir şampiyonluk gibi kutlanması gereken önemli bir nokta.Sizi moral motivasyon olarak destekleyecek birilerini aramanıza gerek bırakmadan her dakika oluşan problemleri çözmeyi bilen kişidir, Herbalife yaşam koçu.

 

 

 • Genel olarak insanların yaşadığı sosyal çevrede insanın kilo vermesi ya da kilo alması konusunda gerçekten etkili oluyor.

 

 

 • Belki gün içerisinde yüzlerce diyet uygulaması arasından hangisinin uygulanacağı konusunda defalarca araştırma yapıyorsunuz ama sağlıklı sonuçlar elde etmek için ciddi planlara ihtiyacınız var.

 

 

 • Eğlenceli sizi motive edecek, Aktif Yaşam tarzını size tamamen öğretecek, yere sağlam basan uygulamalar sizin yüzünüzü güldürebilir.

 

 

 • Doğal denge nasıl kendisini yeniliyor ise insan vücudu da gerçek yakıtı gördüğü zaman ve siz bunu yapmaya devam ettiğiniz müddetçe kendisinden beklenilen yüksek performansı vermek için en iyisini yapacak.

 

 

 • Makro besin grupları birbirini tamamlayıcı; karbonhidrat ,protein ve yağlardan oluşur. Protein vücut yapılanmasının en değerli argümanları içindedir.Kilo kontrolü protein dengesini sağlamak ile başlıyor.

 

 

 • Abur cubur bütün toplumların neredeyse vazgeçilmezi.Sağlıklı diyet oluşturmanın en büyük düşmanı, ki şayet sizde de bu durum böyleyse kilo vermek için yapılacak en akıllıca seçim sıra dışı kararları almak için aceleci olmak vücudun temel ihtiyacına hizmet eden atıştırmalıkları tüketebilmek.

 

 

 • Herbalife kullanan insanlar yüzlerce yöntem içerisinde en iyi bildikleri yöntem olarak kalori kontrolünü baştan sona uygulamak, dengeli diyeti birbirini tamamlayan gıdalar ile desteklemektir. Herbalife sizin için de yardımcı olabilir.

 

 

 • Lider beslenme olarak bütün insanları hareket etmeye davet ediyoruz. Bugün mü diye soranlara evet hemen şimdi ilk bulduğunuz fırsatta kendiniz için büyük bir adım olacak hareketi hayatınıza katmanız büyük değişimin öncüsü olacaktır.

 

 

 • Yemek hazırlamak başlı başına bir emek gerektiren zahmetli bir iş, zaten kilo problemlerinin altında dışarıda yemek yemek ve kontrolü başka ellere bırakmak yatmıyor mu? O zaman yemeklerinizi sizin amaçlarınıza uygun hale getirmek gerekiyor.

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Kompleks Kadınlar İçin 60 tablet

 

SELÜLİT NEDİR ? NASIL GEÇER EVDE ÇÖZÜM YOLLARI

 

 

Zaman içerisinde katı yağ gruplarının derinin altında yoğunlaşması sonucu bu bölgelerde deri altı tabakasının üst deriye yansıması denilebilir.

 

 

Bu yapılanma pürüzsüz deri yapısının pütürlü gözükmesine neden olur, ilerleyen aşamalarda vücudun bu bölgelerine kan akışının azalmasına sebep olan yağ hücrelerinin oluşturduğu birikmelere selülit adı verilmektedir.

 

 

Selülitin nedenleri

 

 • Kadınların büyük oranda maruz kaldığı selülit vakaları genetik olabilir.

 

 • Özellikle hareketsiz yaşam selülit oluşumunu kolaylaştırıyor.

 

 • Hormon bozuklukları selülit birikimlerine neden olmaktadır.

 

 • Vücut kitle endeksi ile orantılı olarak vücutta bulunan yağ oranının yüksekliğinin selülit üzerinde ciddi etkileri vardır.

 

 • Kadınlarda genç ve orta yaş grubunda görülen selülit vakaları selülit oluşumunun aslında beslenme ile alakalı olduğunu gösteriyor.

 

 • Su tüketiminin azlığı vücutta yağ birikmesini ve ilerleyen süreçlerde selülit oluşumunu kolaylaştırıyor.

 

 • Düzensiz yaşam şartları selüliti belirgin hale getiriyor.

 

 • Dengesiz diyet uygulamak.

 

 • Metabolizmayı yavaşlatan ilaçlar selülit oluşumuna önayak olabilir.

 

 • Kilolu kadınlarda selülit vakaları yüksek oranda şikayet sebebidir.

 

 • Antioksidan yiyeceklerden ve içeceklerden uzak bir yaşam şekli vücutta toksin birikimlerini kolaylaştırır tabi sonuç olarak selülit oluşumunu tetikler.

 

 

Selülite evde çözüm yolları

 

 

Rahatsız edici bir şekilde belirginleşen selülit sizi de rahatsız ediyor ise artık çözüm için kaygı duymak yerine gerçeklerle yüzleşme zamanı gelmiştir.

 

 

Selülit ile başa çıkmak öncelikle basit kremler sayesinde kolayca çözümleneceği fikri ilk başta akla yatkın gelebilir,aksine selülit ile başa çıkmak için daha çok vücudu hangi besinler ile deri altı yapısı korunacak şekilde motive edebiliriz.

 

 

Asıl soru bu olmalı.Bundan sonraki adımlar evde basit selülit çözümleri ile işinizi kolaylaştırabilir.Bakalım hangi besinler selülit ile aranızdaki sıkı bağları koparıp atacak.

 

 

Ispanak : Yeşil yapraklı bu mucize bitki bağırsakların rahatlamasını kolaylaştıran aynı zamanda kan basıncı üzerindeki olumlu etkileri ile bilinen çok iyi bir selülit savaşçısıdır.

 

 

Enginar ve iç bakla: Her ikisini bir arada tüketmeniz karaciğer kanallarının ve karaciğerin genel yapısını korumanın formülüdür.Temiz bir karaciğeriniz var ise toksin ile savaşta güçlü olan taraf sizsiniz demektir.

 

 

Taze meyveler: Meyvelerin mevsiminde ve taze tüketilmesini önemsiyoruz ve destekliyoruz taze meyveler hiç olmadığı kadar antioksidan özellikleri ile gözden kaçmıyor.

 

 

Vücudununuzu korumak istiyorsanız selülite karşı önleminiz az şeker içeren mevsim meyveleri olmalı vücudun en kolay yağa çevirdiği madde şekerdir.

 

 

Lahana,brokoli, semizotu, madımak, taze otlar: Lahana her türü ile antioksidan etkiye sahip olduğu için kadınlar tarafından çokça başvurulan bir yöntemdir.

 

 

Brokoli,taze otlar,semizotu,madımak gibi yüksek C vitamini içeren otlardır.C vitamini toksin atımına büyük katkı sağlar deri altı tabakasının yapısını destekler.

 

 

Keten tohumu ve yulaf ezmesi: Kollajen gelişimini kolaylaştıran bu ikili selülitlerinizin azalmasına yardımcı olabilir.

 

 

Roka, tere maydanoz, marul, dereotu, taze soğan: Antioksidanlar hayatın her devresinde tüketilmesi gereken bedenin arındırıcı dostlarıdır.Vitamin zengini roka,maydanoz,marul,dereotu,soğan gibi yeşil sebzeler vücut için selülit ile mücadele ederler tabi ki sindirime olan katkılarıyla selülite karşı elinizi güçlendiğini de unutmayın deriz.

 

 

Turp: Ödemden korunmanın turpun tüm renkleri ile mümkün olduğunu bilmeniz bile selülit için ne kadar faydası olacağını anlamamızı kolaylaştırır.Rengine bakarak değil tüketerek hep bir adım önde olmanız fazla birikimlerin önüne geçebilir.

 

 

Besin Değeri Yüksek Gıdalar

 

 

Besinlerden daha fazla faydalanmak besin değeri yüksek gıdaları tercih etmek ile mümkün olabilir.

 

 

İnsanlar artık sadece geçici tokluk hissi veren yiyecekler ve kısa sürede acıktıran yiyecekler ile beslenmeyi dört beş yıl içerisinde şişmanlık ve obezite gibi geri dönüşü sancılı ve zor bir sürece giden yol olarak görüyor.

 

 

Porsiyon boyutundan çok besinlerin ne kadar besleyici olduğu kavramı herkesçe kabul edilen bir gerçek olarak kalori kontrolünün ve besinlerle ne kadar ilgili olacağı konusunda fikir vermeye yeter.

 

 

Toplum olarak karbonhidrat temelli beslenme çizgisinden protein ve mikro besinlerin var olduğu diyet programlarına geçiş yapılmaktadır.

 

 

Bunun nedeni sağlıklı diyet alışkanlıkları ile birlikte sadece kilo kontrolü yapmak değildir daha çok vücudun genel sağlıklı yapısını korumak ve kilo kontrolünün değerli geri dönüşlerinden faydalanmaktır.

 

 

Sonuçta görsel vücut güzelliği kadar ruhsal olarak da rahat hissedilen bir yaşam hedeflenmektedir.

 

 

Her insan için ortak kurallar geçerlidir sağlıklı beslenmek dengeyi gözeten bir diyet yapmak sadece sağlıklı yaşamın bir parçası olarak oluşturulan diyet planlarının sağlıklı sebzeler, meyveler kaliteli protein içeren yiyecekler, sağlıklı yağlar, yeterince lif içeren kepekli gıdalar genel olarak kontrollü kilo vermenin bir parçası sayılıyor.

 

 

İştah kabartan besinlerin artık yüksek kalori içerdikleri çoğu zaman yüksek yağ oranları ile damak zevkine hitap ettikleri yüksek kaloriden dolayı insanların hayat kalitesinin düştüğü, su yerine farklı içeceklerle susuzluklarını giderdikleri gibi birçok konuya beynin tepkisi zamanla hayır kelimesinin çıkmadığı masaya ne getirilirse kabul gördüğü gibi bir durum söz konusu ediliyor.

 

 

Oysa ki suyun kalorisi sıfırdır tüketilen meyvelerin, sebzelerin hatta sağlıklı, az kalori içeren yiyeceklerin de damak tadına hitap edebileceği gerçektir.

 

 

Toplumun yiyecek içecek kültürünün değişikliğe uğruyor olması her geçen gün Herbalife gibi saygın bir beslenme firmasının insanların beslenmesini ne kadar gerçekçi bir bakış açısıyla yaklaştığı ortaya çıkmaktadır.

 

 

Artık sağlıklı bir besin maddesine hızlıca ulaşmak tüketmek neredeyse mucize gibi bir şey özellikle Metropol şehirlerde yiyeceklere ulaşım her geçen gün daha fazla zorlaşıyor.

 

 

Bu nedenle yüksek yağlı, yüksek şekerli gıdalar kolayca her köşe başında daha uygun fiyatlarla satılıyor.Bu durumun Toplum Sağlığı açısından çözüme kavuşturulması gerek, ancak besin değerleri yüksek gıdalara insanların daha fazla erişimine destek olunması gerekliliği de unutulmamalıdır.

 

 

Sadece Akşam yemeğinde bile besin değeri yüksek, kalorisi düşük bir bardak formül 1 Shake içen insanlar sadece 216 kalori ile rahat bir gece geçirmek ve sindirim sistemini yormadan, sıradan kalorisi yüksek yiyeceklerden nasıl uzak durulabileceğini  düşük maliyetler ile kolayca çözebileceğine inanıyor.

 

 

Akşam menüsünde bir porsiyon Facefood tüketmiş olsaydınız minimum kalori ve yüksek beslenme sunan Herbalife shake’in çok uzağında yüksek kalorili ve besleyici değerleri tartışılır bir yemek tüketmiş olacaktınız.

 

 

Besinlerin besleyici özelliklerini göz önüne sermeye çalıştık.Tabii ki sağlıklı beslenme ve kilo verme önemli konular.

 

 

Tüketmek tercihi kişilerin bireysel bakış açısı ile nasıl diyet yapılacağı, hangi besinlerin nasıl tüketileceği konusu tamamen insanların kendi sağlıklı sınırlarını koruma arzusu ile birlikte yükseliyor.

 

 

Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.