HERBALİFE SPORCU BESLENMESİ ÜRÜNLERİ

HERBALİFE SPORCU BESLENMESİ ÜRÜNLERİ

HERBALİFE AKTİF YAŞAM ve SPORCU BESLENMESİ ÜRÜNLERİ

 

HERBALİFE SPORCU BESLENMESİ

 

 

Herbalife aktif yaşam ürünlerini yoğun spor egzersiz yapan sporcuların kullanabileceği gibi profesyonel olmayan kullanıcılar için de fayda sağlayabilir.

 

 

Örneğin haftada bir kaç halı saha maçı yapan arkadaşlar bu ürünleri kullanarak ertesi güne daha zinde bir sabah enerjisiyle başlayabilirler.

 

 

Ürünlerimiz biliminde desteğini alarak sporcu beslenmesinde uzman bilim adamları tarafından üretilmektedir.

 

 

Uzun ar-ge çalışmalarının ve yılların verdiği bilimsel tecrübenin eseri Herbalife h24 sporcu beslenmesi ürünleri özel Herbalife fiyatları ile sitemiz ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz.

 

 

Herbalife aktif yaşam ürünleri kullanan insanlar belirlenen amaca ulaşmak için kaliteli protein ve karbonhidratlar tüketirler.

 

 

Gerek sportif faaliyetler sırasında, gerekse aktivite sonrasında vücudun ihtiyacı olan temel besin ögelerini karşılamış olursunuz.

 

 

Herbalife Protein tozu kullananlar temel yapı taşı olan malzemeleri eksiksiz yerine koymuş sayılırlar.

 

 

Peki bu ne anlama geliyor?.

 

 

Bir de onu cevaplayalım ;herbalife aktif yaşam ürünleri ile beslenme yapan insanlar normal beslenme dediğimiz klasik tarzda beslenen bir insana kıyasla daha çabuk toparlanılır.

 

 

Bedenden eksilen malzemeyi hızlı emilim sağlayan, Herbalife Sporcu Beslenmesi ürünleri sayesinde yerine koymanın zindeliğini yaşarlar.

 

 

Peki bunun sebebi nedir?

 

 

Doğal olarak merak edilen sorunun cevabı Herbalife Nutrition ürünleri geleceği planlıyor.Hücresel Beslenmeyi evlerinize getiriyoruz.

 

 

Bir besin maddesinin sindirim sisteminden kana karışması ve sportif faaliyetler esnasında eksilen temel protein-aminoasit-vitamin-mineral-su-elektrolit-elektroliz-karbonhidrat-glikojen yani basit anlatımla vücudu ateşleyen ve gücü yükselten kasların ihtiyacı olan işlenmiş temel besinleri bekleme zahmetine girmeden vücuda sağlıyoruz.

 

 

Unutmayın yeterince danışmanlık almadan ürün tüketimi yapmanız tavsiye edilmez.

 

 

SPOR YAPANLAR İÇİN HERBALİFE H24 SPORCU BESLENMESİ AKTİF YAŞAM SERİSİ

 

 

Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri, yoğun performansa ihtiyaç duyan sporcuları desteklemek için özel tasarlandı.

 

 

Bizim amacımız Herbalife sporcu beslenmesi ürünlerini objektif olarak kısaca değerlendirmek.

 

 

Beslenme ve spor bir araya geldiği zaman mükemmel sonuçlar almak,vücudun kas yapısını korumak, müsabakalarda en iyi performansı yakalamak mümkündür.

 

 

Fiziksel aktiviteler sırasında kaslar en yakın enerji depolarını kullanır.

 

 

Herbalife H24 Aktif Yaşam ürünleri sporcunun hangi amaçla hareket ettiği noktasında ihtiyaca yönelik ürünler sunmaktadır.

Herbalife H24 Prolong

Diyelim ki uzun dayanıklılık gerektiren bir aktivite söz konusuysa; H24 Prolong devreye giriyor.

 

 

Hani performans hızlı gelişsin dediğiniz anlar vardır ya ; vücudun elektrolit lere ihtiyacı olur acil durumda Herbalife CR7 Drive devreye giriyor.

 

Herbalife CR7 Drive

Yani bunlar birer basit örnektir.

 

 

Herbalife ürünleri yüksek antioksidan içerdiğinden müsabaka sırasında ve müsabaka sonrasında hücresel olarak ortaya çıkan atıkların vücuttan hızla dışarıya atılmasını kolaylaştıran ürünlerdir.

 

 

Vücutta gerçekleşen bu kimyasal olaylar, çok hızlı gelişen ve metabolizmanın tıpkı bir İsveç saati gibi tıkır tıkır çalışmasını gerektiren durumlardır.

 

 

Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri tam olarak bu tarife uyan işinizi kolaylaştıran ürünlerdir.

 

 

Biz doğru yakıtı verdikçe vücut yapılanmamız buna göre şekilleniyor.

 

 

HERBALİFE H24 BİR AMATÖR GİBİ DÜŞÜN

 

 

Bir sporcu bile olmasanız günlük egzersiz ve kas geliştirme çalışmaları yapıyor iseniz,H24 serisi Proteince zenginleştirilmiş spor gıdası RB ProMax Çikolata 1000g sizin için biçilmiş kaftandır.

 

 

Kas gelişimini dengede tutmanın formülü,Promax protein takviyeleri içerisinde en hızlı iletişimi aktarımı sağlamak için doğal içeriğe sahiptir.Hiçbir yapay tatlandırıcı ve kimyasal barındırmaz.

 

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

Hücresel beslenme diye tabir edilen bu durum kuvvet antrenmanları ile kas geliştiren insanların yeniden kas inşasını, yıpranan kasların onarılmasını sağlamakla kalmıyor.Ellerinde güçlü bir kaynak olarak literatüre geçmiştir.

 

 

Kaliteli protein tozu arayan sporcu arkadaşlar, kas gelişimini en üst seviyeye çıkarmak maksimum faydayı sağlamak istiyorsanız Herbalife Rebuild strength  yeterlidir.

 

 

AMİNO ASİTLERİN VÜCUDUMUZDAKİ GERÇEK YERİ

 

 

Hep diyoruz ya aminoasit, aminoasit, amino asitler lösin-izolösin ve valin üçlüsü insan vücudunun üretemediği üç temel yapı taşıdır.Sporcu beslenmesi temellerinden bahis ediyoruz.

 

 

Muhakkak dışarıdan takviye ile karşılanması gereken değerli yapı taşlarıdır.

 

 

Yapı taşı dediğimiz zaman protein duvarın ana gövdesini oluşturan tuğla gibidir.

 

 

Tuğlalar tek başına bir bütün olarak ayakta duramaz. Muhakkak arasına çimento harcı ile yapıştıracak ve yekpare hayatta kalmasını sağlayacak bir yapı lazımdır.

 

 

Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri birbirini tamamlayıcı olup, kullanılan bütün ek gıda takviyeleri vücudun inşasında kullanılan yapı taşlarından oluşmuştur.

 

Öyle dönemler geliyor ki yoğun egzersizler, kaslarda dezenformasyona neden olmaktadır.

 

 

Bu durumun iyileştirilmesi ve onarılması gerekiyor.Bunu sağlamanın yolu da sağlıklı protein kaynaklarından tedarik yapılması şeklinde gerçekleşiyor.

 

 

Evet belki bir maraton koşucusu değilsiniz,ama mevsimin yüzünü güldüğü  günlerde bütün koşucular dışarıda oluyorlar.

 

 

Burada söz konusu olan glutamin gibi sağlıklı bir takviye gereklidir.Egzersiz öncesi glutamin ve elektroliz takviyesi yapan sporcular, normal beslenen sporculara göre ortalama neredeyse 2 katına kadar yüksek performans sağlayabilmektedir.

 

 

Hayata hep aynı çerçeveden bakmamak gerekiyor.

 

 

Bazen hüzün, bazen neşe eğer öyleyse; beslenme şeklimiz de zaman zaman aksaklıklara maruz kalabiliyor. Bu gibi durumlar için Herbalife Aktif Yaşam Ürünlerinden ayrılmayalım macera yeni başlıyor.

 

 

KALBİNE İLHAM VEREN ÜRÜNLER

 

 

Sporcuların ortak noktası performansı arttıran, enerjinin kaynağı, vücudun pompası, Kalp sağlığı, mevsim dönüşlerinde daha fazla önem arz ediyor.

 

 

Ani hava değişiklikleri tüm bedenimizi olduğu kadar kalbimizi de etkiliyor.

 

 

Sahalarda ter döken bütün sporcuların karmaşık nedenlerle yaşadıkları rahatsızlıklar, beslenme kaynaklı sebepleri göz önüne getiriyor.

 

 

Kişisel beslenme planlarında yapılan değişiklikler, Strese bağlı etkenleri minimize etmeye katkı sağlıyor.

 

 

Bir sporcu açısından bakıldığında sporcu beslenmesi ve Kalp sağlığı önemli bir detay ve atlanmaması gereken ayrıntı olarak değerlendiriyoruz.

 

 

Bizi arayan genç arkadaşlarımız h24 serisi Herbalife ürünlerini detaylandırma mızı istiyorlar.

 

Herbalife H24 Rebuild Endurance

Elbette haklılar ancak bedensel gelişimin yükünü sadece bir noktaya yüklemek biraz bencillik olurdu.

 

 

Çünkü kişisel performansı öncelik saymak, kalp sağlığını arka planda tutmak gibi bir algı oluşturuyor.

 

 

BESLENME VE EGZERSİZ KALP SAĞLIĞINI KORUYOR

 

 

Bir sporcu için gerçek deneyim beslenme üzerine odaklanmak ve gelişimi destekleyen iyi davranışları hayatına adapte etmek olacaktır.

 

 

Genelde kas inşası için kendilerinden beklenmeyen bir çaba içerisine giren, spor hevesi yüreklerinde atan tüm insanlara ilham olması düşüncesiyle bazı detayları paylaşmak istiyoruz.

 

 

  • Kas yapılanmasına yönelik beslenmeye yönelmek Herbalife Rebuild Strength tam burada işinizi kolaylaştırın kasların yeniden inşası onarımı için Extra gücün kaynağı.

 

 

  • Yoğun egzersizleri ve dayanıklılığı destekleyen h24 serisi Prolong uzayıp giden egzersiz boyunca gücünüze güç katsın.

 

 

  • Ani refleks gerektiren aynı bir araç gibi sıfırdan yüze çok kısa bir sürede hız gerektiren durumlarda CR7 Drive farkı fark ettirecek kadar güçlüdür.

 

  • Rahatlık her zaman önemlidir spor aşkınıza Formül 1 Sport yeter.Sizin olduğunuzdan fazla rahat hareket etmenizi, kas yapısını korumamızı sağlar.

 

  • Enerjinin kaynağı karbonhidratlar hızlı olmanızı sağlar.Yokluğunda ise her atakta kaslar da yanmayı hissettirir.Bu durumda dayanıklılık çok önemlidir. Rebuild Endurance dayanıklılık artırmaya yönelik yardımcınız.

 

 

SPORUN COŞKUSU SENİ DE ALIP GÖTÜRSÜN İSTEDİĞİN YERE

 

 

Bu yıl Muğla Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde Marmaris ve Bodrum belediyelerinin desteklediği mükemmel bir etkinliğin Ülkemizde yapılacak olması bizi gerçekten heyecanlandırdı.

 

 

Uluslararası Arena aquamasters yüzme şampiyonaları beslenme sponsorluğunu yapmaktan onur duyuyoruz.

 

 

Herbalife farkını burada da gösteriyor.Bugüne kadar 1000’e yakın kulübün ve 42 farklı ülkeden 15000’e yakın sporcunun katıldığı bu müthiş etkinlik 10. Bronz Şampiyonası heyecanımızı ikiye katlıyor.

 

 

Kış mevsiminin son bulduğu bugünlerde favori olan spor yapma merakı temelinde, formda bir vücuda kavuşmak arzusu ile başlıyor.

 

 

Salon sporları bir dönem sonra en başlarda ki heyecanı vermiyor.

 

 

Bunun nedeni güneşin insanları dışarıya davet ediyor olması olabilir mi?

 

 

Bizce de olabilir,fit bir vücut kimin için güzel olmaz ki?.

 

 

Heyecan her zaman iyidir,insanı Zinde tutar düzenli bir aktivite tüm yaş gruplarına hitap edebilir.

 

 

Mühim olan hangi frekansı yakalayacaksınız ve nereden başlayacağınız konusunu gündeme getirmek istiyoruz.

 

 

Bütün spor dalları kendine has özellikleri ile insana dinamizm katıyor.

 

 

Vücudun sportif aktivitelere vereceği cevap bedensel olarak iyileşmeyi ve haz duygusunu artırıyor.

 

 

BASKETBOL

 

 

Çevrenizde geniş ise basketbol sizin için yapılabilecek en eğlenceli sporlardan bir tanesi.Kendi takımını kurarak üçer dörder kişilik karşılıklı arkadaş ortamında oluşan bir takım.

 

 

Sizi ve sevdiğiniz insanları bir araya getirecek.

 

 

Kollektif bir spor , eğlencenin doruğa çıktığı 20’şer dakikalık 2 devre toplamda 40 dakika mükemmel bir performans.

 

 

Müsabaka sırasında atlıyor, zıplıyor yeri geldiği zaman koşuyorsun müthiş bir eğlence.

 

 

Basketbol sahasında uygun bir kıyafet, tam da zamanı, ter atmayı ve ter attıktan sonra sıvı tüketimini dengede tutmayı başarmak, birkaç müsabakadan sonra çok kolay olacak.

 

 

BİSİKLET

 

 

Bireysel Spor dallarında bütün rekorlarını egale edecek bir bisikletçi misin?.

 

 

Eğer öyleyse profesyonel bir bisikletin olmasına bile gerek yok.Sıradan bir şehir bisikleti bile senin yola çıkıp gezip tozman için yetecektir.

 

 

Yok hayır ben yanımda birkaç arkadaş ile bisiklet kullanmak istiyorum dersen; o zaman da güvenliği elden bırakmamalı.

 

 

Tavsiye ediyoruz, birkaç kişi birlikte bisiklet turuna çıkmadan muhakkak kask ve dizlik takılması, oluşabilecek kazaların önceden alınmış tedbiri sayılır.

 

 

Her gün 30 dakika yeterli gelecektir.

 

Bacak kasları ve bel çevresinde belirgin yağlardan gidecek kilolar için güzel bir aktivite.

 

 

KOŞU

Herbalife CR7 Drive tüm koşucuların gözdesi haline gelmiş.

 

 

Her yerde rahatça koşman için seni de motive edebilir.

 

 

İlk önce birkaç gün tempolu yürüyüş ve sonrasında koşu için Start vermen gerekiyor.

 

 

Günlük 20-25 dakika hafif Tempo koşu , haftada iki gün dinlen.Mükemmelin peşinde koşmaya devam et.

 

Nitrik oksit koşu sırasında salgılanan, kalp damar sağlığını destekleyen aktiviteler ile daha iyi bir sen için harekete geç.

 

Herbalife Niteworks

TENİS

 

 

Kadınların da en az erkekler kadar iddialı olduğu en iyi performansı yakalamayı amaçlayan insanların ve benim de favorim olan tenis,

 

 

Bütün vücudu aynı anda tetikleyen müthiş bir dikkat ve performans sporu.

 

 

Ani hareketler için daima tetikte sin.

 

 

Bu insanın çok hoşuna gidiyor, oradan oraya koşuyorsun kısa bir depar, kollar serbest bel bölgesinde oluşan yağları bu yolla yakan birçok insanı hayranlıkla izliyorum.

 

 

Ancak ne var ki sporcu beslenmesi konusunda kararlı adımlar atmak gerekiyor.

 

 

Her bir tenis maçı sonrası Herbalife rebuild strength,yeni adıyla Promax yorulan kasları yeniden yapılandırmak ve mevcut kasları geliştirmek için muhteşem bir enerji kaynağı.

 

Net 25 gram herbalife protein sizin amacınıza her zaman hizmet edecek kadar güçlü bir besin kaynağı.

 

HERBALİFE SPORCU BESLENMESİ TEMELLERİ

 

 

Türkiye’de genç nüfusun yoğunluğu düşünülürse;

 

Spor yapan insanların ve Aktif Yaşam tarzını benimseyen kişilerin,Herbalife sporcu beslenmesi temelleri ana felsefesinde hareket etmeleri gayet doğaldır.

 

 

Normal beslenmenin gerekliliği insan metabolizmasının fiziksel yapısıyla orantılı olarak,vücudun zindeliği ve günlük faaliyetleri sürdürmek üzere;

 

 

Protein, Karbonhidrat ve Yağlardan oluşan Makro besinlerin dengeli orantılarda sağlandığı, günlük kalori ihtiyacının karşılanması üzerine kuruludur.

 

 

Tüm bunlar yapılırken; önemli destek unsuru olarak bedenin susuz bırakılmaması,fiziksel faaliyetlerin yürütülmesi açısından, kadınlar ve erkekler için su tüketiminin önemi bir kez daha gün yüzüne çıkarıyor.

 

Aslında insanımız su ile arasını açmış gözüküyor.

Bu nedenle asitli içecekler ve sıcak içeceklerin suyun yerini alamayacağını belirtmekte fayda var.

 

 

Sporcu beslenmesi denildiği zaman sadece profesyonel insanların uyguladığı beslenme ve diyet tercihleri akla gelmemeli.

 

 

Pek tabii ki yoğun çalışan sporcuların beslenmeye ihtiyacı olduğu kadar, ağır işlerde çalışan insanların da sağlam bir beslenme planına ihtiyacı vardır.

 

 

Düşünün ki bir metal işleme tesisinde günde yüzlerce kilo metal parçayı taşımak zorunda kalan bir işçi içinde geçerli beslenme kuralları vardır.

 

 

Bu nedenle Aktif Yaşam kurallarını günlük yaşamın gerekliliği olarak vazife edinen insanların da kalori dengesini gözetmesi gerekiyor.

 

Bu tarz örnekleri çoğaltabiliriz.

 

Tabii ki bu insanların da suya ihtiyaçları bulunmaktadır, mevcut kas yapısını desteklemek üzere glikojen takviyesi yapmaları gerekmektedir.

 

Bunun yanında tükettikleri karbonhidrat ve yağ oranında protein tüketmeye de ihtiyaçları vardır.

 

BESLENME İÇİN ZAMANLAMA ÖNEMLİ

 

 

İnsan neyi ne zaman yapacağını planlar ise çok daha verimli bir gün geçirmek mümkün olur.

 

 

Örneğin gece geç saate kadar çalışan insanların Aktif Yaşam tarzını destekleyen zamanlama ile beslenme tarzı değişikliği yolunu seçmeleri gerekmektedir.

 

 

Yenilen, içilen gıdaların her aktif sporcu ve ağır işlerde çalışan insanlar için yedikleri kadar zamanlama da önemlidir.

 

 

Hareketli yaşamın ve ağır antrenmanların gün içinde zamanlama hatasına düşülmeden,Makro besinler ile desteklenmesi gerekiyor.

 

 

Vücudu halsiz ve bitkin düşürecek tek tip beslenme tarzından uzaklaşılması gerekiyor.

 

 

Vücut fonksiyonları beslenme temelinde daha iyi seviyelere taşınabilir.

 

EGZERSİZ ÖNCESİ BESLENME TAVSİYELERİ

 

 

Temel Makro besin grubu olan Karbonhidratlar ağır antrenmanlar ve güç çalışma koşulları altında çalışan insanlar için vücudun enerji kaynağıdır.

 

 

Bu yakıtın kıymetini bilmek gerekiyor.

 

 

Karbonhidratlar vücudun yoğun çalışmalarında kasların beslenmesini kolaylaştıran gıda grubudur.Bu nedenle egzersizden en az 2 saat önce tüketilmesini tavsiye ediyoruz.

 

 

Sindirim sistemi açısından kolay lokma sayıldığı bilinen karbonhidratlar çabuk enerji kaynağı olarak kullanılması ve ani güç patlamalarını desteklemesi açısından en az yağlı yiyecekler yada kafein kadar etkilidirler.

 

 

EGZERSİZ ANINDA BESLENME TAVSİYELERİ

 

 

Bedensel aktivitenin hat safhaya ulaştığı egzersizlerde elektrolit içeren sıvı gıdalar tüketilmeli.

 

Sodyum, Potasyum, Kalsiyum, Magnezyum gibi materyallerinin ter yolu ile atılması söz konusudur.

 

Kimi zaman egzersiz yoğunluğuna göre; egzersiz sırasında karbonhidrat içeren gıdalarda tüketmeniz gerekmektedir.

 

Bu sayede vücut dengesi korunduğu, sergilenen performansın arttığı gözlemlenmiştir.

 

EGZERSİZ SONRASI BESLENME TAVSİYELERİ

 

 

Vücudun egzersiz sonrası desteklenmesi kas yapısının korunması açısından önemlidir.

 

Tüm insanlar için geçerli olan bir kural vardır; yapılan fiziksel aktiviteden en üst düzeyde sonuç alabilmek için egzersizden sonra besleyici gıdalar ile kalori kontrollü yemekler tüketilmelidir.

 

Bu süreç egzersiz sonrası maksimum 45 dakika ile sınırlı olarak gecikmeden vücut kas yapısını destekleyecek bir öğün oluşturulmalıdır.

 

Ortalama her 1 kilo başına 1 gram protein alınması gerekliliği sporcu ya da ağır işlerde çalışanlar için 2 grama kadar yükselmektedir.

 

Bu ölçüyü hiçbir zaman kaçırmamak gerekiyor.

 

Yeri geldiği zaman yumurta, tavuk, kırmızı et gibi gıdalarla doğru pişirme yöntemleri ve usulüne uygun beslenme sayesinde protein kaynaklarının iyi değerlendirilmesi anlamına geliyor.

 

Herbalife sporcu beslenmesi ürünleri bitkisel ve süt proteininden gelen kaliteli proteinleri içermektedir.

 

Bu nedenle egzersiz çalışmalarınız sonucunda kaslarınızı ve yağsız kas kütlesi oluşumunu desteklemek gerekmektedir.

 

 

SPORLA ZAYIFLAMAK İÇİN NE YAPMALI

 

 

Sporla zayıflamak isteyen insanlar aktivite sonrası yeterince kalori yaktığı fikrine sıcak bakıyorlar.

 

Ancak ne var ki; bazal metabolizma hızı yani günlük kalori ihtiyacı göz önünde bulundurulmadan yapılan sportif faaliyetler yeterli beslenme ile desteklemezse zayıflamak mümkün değildir.

 

Her zaman olduğu kadar vücudu zorladık ve taşların yerine oturtulması gerekiyor.

 

Bütünsel olarak kas yapısını protein ile desteklemek gerekiyor.

 

Tersi düşünülürse egzersiz sonrası işler yolunda gitmeyebilir.

 

Kas kütlesini geliştirmek ve kütlesel olarak kas yapısını artırmak isterken, kaslardan kaybetmek içten bile değildir.

 

Bu nedenle sporla zayıflamak isteyenlerin protein temelli beslenme yapmaları önemlidir.

 

 

SPOR YAPMAK KADAR DİNLENMEYE DE İHTİYACIN VAR

 

 

İnsanlar zayıflamak uğruna spor salonlarını dolduruyor, buraya kadar herşey normal.

 

En az beslenme kadar gerekli bir faaliyet.

 

Yapılan taktik hataları, günlerce spor ve beslenmesine dikkat ederek gününü geçiren insanların her gün için yoğun tempo giderken Spor yapmak kadar dinlenmeye ihtiyacı vardır.

 

Vücut nasıl ki geceleri uyumaya endeksli ise, gündüz tabiatın kanunları gereği uyanık kalmaya ve çalışmaya odaklanmış.

 

Çizilen sınırları zorlamamak gerekiyor.

 

Haftanın yedi günü çalışmak hedef saptırmaya sebep olabilir.

 

Spor yapmak tüm insanların ihtiyacı.

 

Ağır işleri yürüten insanların da aynı şekilde olduğu gözden kaçırılmamalı.

 

Haftalık olarak 1 veya 2 gün dinlenme molası verilmelidir.

 

Her ne şekilde olursa olsun fiziksel yorgunlukların geri dönüşü yine; O bedenin içinde yaşayan kişiye olacaktır.

 

Bu nedenle yapılan fiziksel aktivitenin ödülü zaman zaman molalar vererek, vücudun kendisini toparlamasına izin verilmesi olmalı.

 

HERBALİFE H24 SERİSİ İLE İÇİNİZDEKİ SPORCUYU SPORCU BESLENMESİ İLE DESTEKLEYİN

 

 

Bütün insanların içerisinde serbest kalmak arzusu ile yaşayan bir sporcu var.

 

Okul yıllarında üç aşağı beş yukarı herkes kendini birtakım sportif faaliyetlerin içinde bir oyunun parçası olarak bulmuştur.

 

Ter döktüğünüz günlerde mutlu hissediyorsunuz öyle değil mi?.

 

Zaman geçtikçe şartlar değişti spora ayrılan zaman süreleri kısaldı.Olsun yine de spor yapmak için halen fırsatınız var ki!

 

Kendinizi yeniden spor Herbalife h24 serisi ürünler ile şarj edebilirsiniz.

 

Atletik bir vücut yapısına sahip olmayı kim istemez ki?

 

Bütün gün iş için bir yerlere koşuşturup durdunuz, artık ev işleri sizi hayal ettiğiniz yere götürecek kadar tatmin etmiyor olabilir.

Her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.Spor yapmak hayallerinizin bir köşesinde kalmasın içinizdeki sporcuyu ortaya çıkarmak mı?.

Evet bir şansınız daha var.

 

 

SPOR YAPARSINIZ ;TER ATARSINIZ,FİNAL RAHATLARSINIZ!

 

 

Bize göre herkesin spor yapmaya ihtiyacı var.

 

Üstelik her geçen gün bütün Doktorlar spor yapın diye çağrı yaparken,kalbinizin götürdüğü yere gitmeniz gerekiyor.

 

Mühim olan ter atıp vücuttaki toksinleri vücuttan uzaklaştırmak,kas yapısını yeniden eski günlerde olduğu gibi dinamik şekle getirmek değil mi?.

 

Öyleyse tempolu bir yürüyüş yaratırız ve ardından Tırıs koşulara başlarız.

 

İstediğiniz zaman sportif bir faaliyet her zaman sizi rahatlatacak kadar güçlü bir faaliyet vücudunuza genel bir check-up gibi gelir.

 

Vücut her zaman sizden doğru besinler ister.

 

Sporcu beslenmesi demek sağlıklı beslenme gerekliliklerini yerine getirmek anlamına geliyor.

 

Siz ne kadar güçlü bir vücut istiyor iseniz vücudunuzu o derecede destekleyecek Herbalife h24 serisi ürünleri mevcuttur.

 

Spor yaparken vücudun karbonhidrat,yeterince su, protein, vitamin, mineral ve enerjisini yükseltmeye ihtiyacı olan ne varsa Herbalife h24 sporcu beslenmesi ürünleri karşılamayı garantisi altına almıştır.

 

 

KENDİNİ KATEGORİZE ETME YOLUNDA KARARLI OL YETER

İnsanların kendini kategorize etme gibi bir alışkanlığı vardır.

 

Siz siz olun kendinizi kısıtlamayı aklınızdan bile geçirmeyin.

 

Her insan için spor konusunda belli bir seviyede olduğunu düşünmesi, egzersiz konusunda açık vermesine neden olabilir.

 

Bu gayet doğal bir gelişmedir.

 

Sporcu denilince gözden kaçan bir nokta var ki bugün Esenboğa hava limanında akşama kadar valiz taşıyan yer ekibi ile çalışan bir işçi için bile, aktif yaşam biçimi söz konusudur.

 

Bu nedenle sporcu beslenmesi hareketli insanların vücudunda ihtiyacı olan karbonhidrat, protein ve yeteri derecede vücut hidrasyonu için sıvı tüketimi yaptığınızı doğrulamanız gerekiyor.

 

Herbalife H24 Süper Shaker

Herbalife h24 serisi sporcu ürünlerinin Lansmanında sporcuların afişe ediliyor olması bu ürünleri sadece sporcuların kullandığı anlamına gelmemektedir.

 

Az önce verdiğimiz örnekte olduğu gibi ağır şartlarda çalışan bir işçi bile h24 serisi sporcu beslenmesi ürünleri ile beslenmesini takviye edebilir.

 

 

YARINI İNŞA ETMEK İSTİYORSAN BUGÜN DAHA DEĞERLİDİR

 

Unutmayın yarını inşa etmek istiyorsanız bugünden itibaren aktif yaşam ve sağlıklı beslenme gereklilikleri olan; Makro besin ve mikro besinlerin dengeli bir şekilde tüketilmesi gerekmektedir.

 

Herbalife h24 serisi ürünler vücut hidrasyonu ve gerekli mikro besinlerin kolayca vücuda etki etmesi için formüle edilmiştir.

 

Sizin yapmış olduğunuz bedensel faaliyetler bir futbol takımında aktif görev alan futbolcu kadar olmayabilir,

Herbalife H24 Siyah Suluk 750 ml

Her insanın kas grubunu besleyecek gıdalara ve toksin atımını kolaylaştırıcı sıvıya ihtiyacı vardır.

 

Bu nedenle yarın için bugünden beslenme planlarınızı şekillendirmenin gerektiğini unutmayınız.

 

Zaman zaman insanların;

hareketsiz yaşam koşulları,dengesiz beslenme açıkları yüzünden küçük bir market poşetini kaldırırken belini incittiğini işitmeyeniniz yoktur.

 

Sağlık için spor cazibesini kaybetmiş bir aktivite değildir.

 

Günlük yaşam içerisinde sporcu beslenmesi yapmak için vücudunuzu aktif etmeniz gerekiyor.

 

Herbalife h24 serisi sizin içinizdeki sporcuyu beslemek üzere sizi harekete davet ediyor.

 

 

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

 

 

Herbalife Nutrıtıon Resmi Üyesi 0535 497 19 52

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.