HERBALİFE SHAKE ZAYIFLAMA ÜZERİNE-0535-497-19-52

HERBALİFE SHAKE ZAYIFLAMA ÜZERİNE

HERBALİFE SHAKE ZAYIFLAMA ÜZERİNE- 0535 497 19 52

 

Herbalife ürünleri hakkında yazdığımız bütün yazılar da yeni bir heyecan ve yeni bir bakış açısı ile faydalı olmaya çalışıyoruz.

 

Örnek verecek olursak Antalya 2,5 milyon nüfusu insan sayısı ile Türkiye’nin kalabalık, her geçen gün göç almaya devam eden bir şehri.

 

Burada nüfusu belirtmemizin amacı insanlar artık kilo vermek için farklı arayışlar içerisinde.Nüfusun yoğunluğuna bakılarak Türkiye genelinde ortalama % 60 obezite rakamından bahsediliyor.

 

2,5 Milyon nüfus hiç azımsanacak bir rakam değil. Tahmini olarak 1,5 milyon insan farkında olmasa da beslenme kaynaklı olarak kilo problemi ile karşılaşıyor.

 

Herbalife Shake zayıflama üzerine konuşmak istiyoruz.Konuyu detaylarıyla paylaşmak istiyoruz.Protein ve besleyici gıda maddelerinin bir araya getirilmiş hali diyebiliriz.

 

Peki sizin burada olma sebebiniz nedir?..Tabii ki merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olmak istiyorsunuz değil mi?..

 

Size burada Herbalife Shake ve en çok merak edilen beslenme konusu üzerine bilgiler vereceğiz.

Herbalife besleyici shake nedir 

 

Herbalife Shake dengeli beslenme, düzenli diyet alışkanlıklarını sürdürmek isteyen insanların sıkça başvurduğu bir kaynaktır.

 

Genel anlamda kilo vermek, kilo alma ve kilo koruma programlarını düzenlemek için kullanılan birçok farklı ürün arasından en kuvvetli olanı bilerek devam etmek gerekiyor.

 

İnsanlar bu noktada aynı ürün ile nasıl oluyor da hem kilo veriyor, hem kilo alıyor.Biraz karışık bir durum gibi gözüküyor değil mi?..

 

Türkiye nüfusunun Avrupa ile kıyaslandığında obezite konusunda en önde gelen ülke olduğu görülüyor.

Herbalife Süper Shaker

Sosyal medyada bolca Herbalife süper shaker ile resim paylaşan insanlar var değil mi?..Yani kısacası insanlar hem kilo almak hem de kilo vermek için kullanıyor.Demek ki ilk başta söylediğimiz gibi dengeli beslenme yapmak isteyen herkes kullanabilir .

 

Zaman içerisinde beslenme alışkanlıklarımızı değiştirdik.Kalori kontrolü yapamıyoruz.Dolayısıyla kilo almaya devam ediyoruz.

 

Bilinçli diyet yapmak istiyorsak daha kolay besleyici yöntemler bulmamız gerekiyor.Bizi bu duruma iten nedenler var.

 

 • Sağlıklı ve dengeli yemekler hazırlayamıyoruz.

 • Dışarıda kalorisi yüksek yiyecekler yiyoruz.

 

 •  Damak  tadı ve görsellik hepimizin hoşuna gidiyor.

 

 • Her şey bir yana stres daha fazla yemeye sebep olabiliyor.

 

İnsanlar zaman azlığı nedeni ile smartshake herbalife çalkala karıştır iç ve işe git mantığını seviyor.

 

Bu yorum aile hekimi bir danışanımız tarafından bize iletilen bir memnuniyet göstergesi.Kendisi bugüne kadar çeşitli problemlerden dolayı 60 kilonun altına düştüğünü hatırlamıyor.

 

Yemek tercihini yüksek kalorili yiyeceklerden,daha besleyici olan tarafa taşımak için iyi bir yöntem ararken tanıştık kendisiyle.

 

Elbette bütün protein kaynaklarını bilmesine rağmen kilo kontrolünde başarılı olamadığından, zaman içerisinde kilo almaya devam ettiğinden şikayetçiydi.

 

Bu durumda yemek değişikliğine gitmemiz gerekiyordu.

Herbalife Formül 1 Shake

Artık Herbalife Shake ve besleyici bir porsiyon yemek oluşturmak için konuşmaya başladık

 

Normal yeme içme düzeni içerisinde öğün yerine geçecek besleyici, doyurucu bir yemek olduğunu hiç düşünmediğim bir yenilik ile tanışmak beni çok heyecanlandırıyor dedi.

 

Kilo kontrolü; besin dengesi ve kalori dengesi anlamına geliyordu.Daha fazla kilo kaybetmek için proteinin önemini, süt ve iştah bastırıcı yöntemleri anlatırken dikkatle bizi dinledi.

 

Beslenme programının tüm detaylarını sadece 3 günde öğrenmek hem kendisi için hem bizim için çok kolay oldu.

İndirim!

Amaç burada sadece Protein tozu kullanmak değildi. Bütünüyle beslenme değişikliğine gitmek ve hızlı zayıflama vaat eden asılsız programlardan uzak durmaktır.

 

Sadece 30 saniyede hazırlanan kolay bir dahi çözümü olarak besleyici Shake içmek ya da Herbalife Shake tariflerini çeşitlendirmek bu aşamada hiç zor olmadı.

 

Yüksek kalorili yiyeceklere bir alternatif bulmak günlük koşuşturma içerisinde mümkün olmayabilir.

 

Bize Herbalife çilekli Shake olup olmadığını sordu.Ancak şu an Türkiye’de 4 farklı Shake olduğunu söyleyince en çok vanilyalı aromasından hoşlandığını söyledi.

 

HERBALİFE SHAKE
Herbalife besleyici shake karışımı formül 1

En enteresan tarafı ise bir porsiyon besleyici yemek. Önerilen beslenme değerlerini alışılmış yöntemlerle tamamlamaya çalışıldığı zaman ortalama 1 kilo ile 1200 gram arasında bir gıda tüketilmesi gerekiyor.

 

Sadece Herbalife kahvaltısı ile yemeklerini değiştiren insanların ise bu kadar gıdayı sadece hazırlanma aşamasında süt ya da ilave meyve yoğurt gibi bileşenler ile hazırlaması sonucu en fazla 350 kalori alıyor.

 

Ancak önerilen beslenme değerlerini bir çırpıda ortaya koyan bir yemek deneyimi sizce de güzel olmadı mı?

 

Dünyanın onaylamış olduğu diyet ve beslenme literatürüne geçmiş olan Herbalife Shake ve çay günlük tam 5 milyon insanın beslenme alışkanlıklarını değiştirmeye devam ediyor.

 

Avrupa’da ve Asya’da hatta dünyanın diğer yüzü Afrika’da artık insanlar beslenme literatürü içerisinde yer alan gıda takviyeleri ve beslenme odaklı çalışmaları daha fazla önemsiyor.

 

Kalori kısıtlı bir yemek planı uygulamak için öyle yüksek maliyetlere katlanma zamanı değil.Burada önemli olan pratik ve sürdürülebilir bir değişim ivmesi yakalamak. 

İnsanlar zaten kilo verdikten sonra tekrar kilo almamak için Herbalife Shake fiyat kıyaslaması yaptıkları durumlarda yahu insan hiçbir şey yemeden aç kalarak kilosunu koruyabilir mi?..Diye serzenişte bulunuyor.

 

Bu noktada alternatifler içerisinde uygun fiyat.Bir porsiyonda doyurucu yemek dışarıda hazır yemekten daha güzel bir yöntem.

 

İnsanların memnuniyet duyduğu konuları kendi üslubu ile açıklaması durumu daha anlaşılır bir hale getiriyor.Bir ev hanımının beslenme ve diyetetik uzmanı olması beklenmez.Ama memnuniyetini dile getirirken neler söylemiş isterseniz siz de bir göz atın derim;

 

 • Bir porsiyon 300 kalori bile olsa benim önceki hayatımda bir Sabah kahvaltım 1200 kaloriyi buluyordu.Ben bunu yeni öğrendim.

 

 • Shake Herbalife fiyatı düşünüldüğü zaman bir porsiyonda yağsız ve zahmetsiz tam 25-30 gram protein almak mümkün oluyor.

 

 • Fiyatlama yapmak yerini kıyaslama yapmak gerekiyor diye düşünüyorum.Rutin bir akşam yemeği kişi başı 100 gram et yenildiği düşünülürse ortalama 35-40 grama kadar hayvansal yağ yemiş oluyoruz.Bu şekilde nasıl kilo verebiliriz?..

 

HERBALİFE VİTAMİN KADIN ERKEK
herbalife vitamin
 • Yediğimiz içtiğimiz her şeyde yapay ve koruyucu maddeler var.Ancak bir porsiyon shake içerisinde 24 temel vitamin ve mineral var.Bunun anlamı benim için çok değerli.Artık eskisi gibi yorgunluk ve bezginlik yaşamadan, acı reçetelere muhtaç olmadan kilo kontrolü yapabiliyorum.Daha ne olsun.

 

Bir başka hikaye ile devam edelim.İnsanların kendi yaşadığı deneyim çok önemli.Muğla’da yaşayan Ferhat isimli arkadaşımız yıllardır zayıflıktan şikayet ettiğini anlatıyor.

 

Bir arkadaşının vesilesi ile protein diyeti nasıl olur sorusu ile bizleri ulaştı.Aslına bakarsanız obezite denildiği zaman sadece şişman insanlar akla geliyor.

 

Oysa ki kötü beslenmeden dolayı zayıf kalan insanları da unutmamak gerekiyor.3 ay boyunca Herbalife Shake ile farklı bir kombinasyon çalışması yaptık.Daha önce yapmış olduğu diyet denemelerinin pek işe yaramadığını söyledi.

 

Neticede bugüne kadar sadece 90 gün içerisinde böyle bir değişim olacağını düşünmeden ürünlere başladığını açıkça ifade ediyor.

 

Dediğimiz gibi hem kilo alırken, hem kilo verirken uyum içerisinde Herbalife yaşam koçunun tavsiyelerini vurgulayan bütün insanlar rahatlıkla istedikleri sonucu alıyor.

Herbalife çikolatalı shake

Herbalife çikolatalı Shake ile farklı bir deneyime imza atan Feray Hanım’ın değerlendirmesi ise; insanın beslenme alışkanlıklarında yüksek lif eksikliği yüzünden sık sık kabız olması çok normal bir durum.

 

Çünkü daha önceki zamanlarda ot çöp ne bulduysa denediğini,hatta bir ara eşinin kendisine aktar ile ortak mısın diye çıkıştığını anlatıyor.

 

Bir porsiyon öğün yerine geçen besleyici yemek normal yemeklerden daha iyi hissetmesine neden olmuş.internette biraz araştırınca bizim söylediğimiz protein, lif ,iştah kapatma ve duygusal yeme gibi birçok konuda fikir sahibi olunca bilgi dağarcığının daha ileriye gidebileceğini görmüş;

 • Bugüne kadar mangal partilerinin müdavimi olan ben.Artık gece yarısı mutfakta bulunma ihtiyacı hissetmiyorum.Böylece proteinin sadece hayvansal gıdalardan gelmediğini öğrenmiş oldum.

 

 • İştah kapatıcı ya da tok tutucu diye satılan bir sürü ürüne para vermiştim.Ancak şimdi daha iyi anlıyorum ki asıl mesele dengeli beslenmek için yardım almak, protein, lifleri ve vitaminleri önemsemek daha faydalı oluyormuş.

 

 • Hani derler ya önce gözün doysun.Sonra miden doysun benimkisi tam öyle oldu.Gönül hanım bana lifli gıdalardan bahsederken ilk başlarda çok sıkılmıştım.

 

 • Hatta ben ömür boyu bu ürünleri kullanmak zorunda mıyım?.. Ne zaman bitecek bu diye düşünürken;artık kendime daha fazla güveniyorum.Çünkü ne zaman sebze dolu bir salata yapsam üç dört saat bana eşlik ediyor.Lifler insan hayatının bir parçasıymış.

 

 • Benim meselem sadece kilo problemi değildi.Aynı zamanda çok hassas ve sinirli bir yapıya sahip değilim diye düşünürken aslında evin içerisinde ailemle bile yeme içme konusunda anlaşmazlıklar yaşadığımı fark ettim.

 

 • Glisemik indeks eşiğini çoktan aşmış bir insan olarak kan şekerim bir düşüyor bir çıkıyor imiş.Tabii ki farklı gıdalardan bahsetmem mümkün.Herbalife Heartwell bu konuda gerçekten benzersiz bir ürün.

 

 

Evet deneyimler bu şekilde gelişiyor.Bir de sporcu beslenmesi hakkında kafa karıştıran sorular var. Herbalife Shake kalori değeri ile spor salonlarında kullanılan ve sporcu beslenmesi için kullanılan Shake arasındaki fark çok önemli.

 

Arkadaşlar neden derseniz bayanlar için de erkekler için de geçerli bir kural var.Eğer aktif olarak spor yapamıyorum diyorsanız sporcular için tasarlanmış sporcu beslenmesi ürünlerini Herbalife Shake’den ayıran özellikler var.

 

 • Shake günde 2 defaya kadar kalori kontrolü için optimize edilmiştir.

 

 • 2 Porsiyon tüketmek sporcu beslenmesi için düşünüldüğünde kilo vermek yerine kilo alınmasına neden olur.Shake de böyle bir durum söz konusu değil.

 

 • Besleyici olması yani tokluk hissinin daha fazla yaşanması için ekstra lif, vitamin, mineraller daha iyi hissetmenize neden olur.

 

 • İnsan sabah kalkar kalkmaz sadece bir saat içinde önerilen değerlerde beslenmek zorundadır.Aksi takdirde kilo almaya devam eder.Shake bütün beslenme değerleri denilen kısaltılmış şekilde BRD için tasarlanmıştır.

 

 • Daha fazla protein ihtiyacı olan sporculardan farkımız kilo aşağı problemi.Bunun Herbalife formül 1 shake ile bağdaşması kadar normal bir durum yok.

 

Herbalife Shake kullananlar da gerçekten işe yarıyor mu

 

Bir parça ondan, bir parça bundan diye tabağımıza doldurduğumuz yiyeceklerden daha az kalori ve daha  yüksek beslenme standartları içeren besleyici Shake.

 

Onca kalori ve doktorların da dediği gibi boş kalori dolu gıdalardan çok daha fazla tasarruflu bir yemek.Üstelik sadece 216 kalori.

 

Haliyle normal bir kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği hesaplaması yapmaya çalıştığımız zaman neredeyse çarşaf listemiz doluyor.

 

Çünkü nerede ne zaman nasıl beslendiğimizi takip etmek öyle kolay olmuyor.Evet bir yemek şöleni diyelim. Çünkü gerçekten şölen haline getiriyoruz.

 

1000 kaloriden aşağı değil.Aşırı kilo almak bu yapılan hataların bedeli olarak bedenimizde kalıyor.

 

Herbalife Shake al kullan demiyoruz.Ancak gerçekler de ortada.Her yemekte ortalama 1000 kalori alan bir insan için hele bir de hiç hareket yoksa.Bir günde 3000 kalori dehşet bir değer değil mi sizce de?..

 

Burada Herbalife Shake nasıl işe yarıyor?..Biraz açalım, ortalama 3000 kalori yerine 1 porsiyon yemek ve 2 porsiyon Shake tüketen bir insanın 2 porsiyon shake den alacağı ortalama 500 kalori.

 

Bir porsiyon yemek yediği düşünülürse günlük 1500 kalorilik bir diyet kurmak çok zor değil.İşte bu kadar kolay.

 

Herbalife Shake çeşitleri ile kendi ağız tadınıza göre yeni tarifler oluşturmak mümkün.Bazen insan diyet mi yapıyor, yoksa partiye mi hazırlanıyor şaşırmıyor değil.

 

Neden derseniz,Herbalife çikolatalı Shake ile pratik pasta, puding gibi farklı doyurucu tarifler elde etmek mümkün.Hatta sınırı yok.

 

Her gün mutfakta uzun saatler yemek hazırlamak mümkün olmayabilir.Yaşadığımız her gün bir önceki günün aynısı olduğu zaman tekrarlanan bir filmin sıkıcı sahnesi gibi insan aynaya küsmek zorunda kalıyor.

 

Görsel olarak yaşanan zindeliğin ruhsal açıdan gelişime katkısı büyüktür.Örneğin Manisa’da yaşayan Emine Hanım 4 ay içerisinde 27 kilo fazlalıktan kurtularak bizlere inancın ve beslenmenin aynı kararlılıkla sürdürüldüğünü kanıtladı. 

Herbalife sadece Shake zayıflatır mı sorusu ile başlayan yolculuğun sonucudur.

 

Bugün Türkiye’de Çin’den gelecek aşıların vehameti konuşulurken beslenme düzeni ve tüketilen gıdalar hakkında birçok insan konuşuyor.

 

Artık formül 1 ile herhangi bir hastalığın iyileştiği ya da sağlık konusunda  beyanda bulunmadığımızı açık açık iletelim.

 

Temel beslenme gereklilikleri beslenme alanında uzman kişiler tarafından tanımlanmış güvenilir kaynaklardan elde edilmiş bir üründen bahsedebiliriz.

 

Herbalife’ın iddiası beslenme ile yaşam döngüsü arasında hareketlilik, hidrasyon tabii ki düzenli uyku gibi gereklilikleri yerine getirmek gerekiyor.

 

Koruyucu sağlık adımlarının bir tanesi de beslenmeye verilen önem.Zamanında yemek tüketimi, öğünlerin  atlatılmaması gibi yine alışkanlıklardan geçiyor.

 

Çoğu insan Herbalife diyeti olarak adlandırdığı aslında bizim temel ilkelerimiz.Klasik beslenme alışkanlıklarının, alışıldık kötü beslenme tarzının, yeniden gözden geçirilmesi üzerine kurulu.

 

Evet Herbalife Shake kilo alma çalışmalarında da başarılı olarak sonuç alınmasını kolaylaştırıyor.

 

Şayet iyi bir başlangıç yapmak istiyorsanız hangi şehirde yaşadığınız değil hangi Herbalife yaşam koçu ile çalıştığımız daha önemlidir.

Beslenmenizde oluşan her bir olumlu davranış.Tıpkı Herbalife formül 1 Shake içerisindeki dengeli vücut yapı taşları gibi; protein, vitamin, kompleks karbonhidrat gibi yerine oturur.

 

Peki neden shake içmeliyiz?..Türkiye sütü sevmeyebilir, yumurtayı pişmiş olarak tüketmek çoğu insan için bir sevimsiz durum.

 

Konfor alanından çıkmak istemiyor olabilirsiniz.Yani alışıldık düzen içerisinde şimdi yemeklerinizi de hazırlamıyor olabilirsiniz.

 

Yediğim tavuk dönerde ne kadar antioksidan vardı ne kadar vitamin vardır bunu tam olarak kestirmek mümkün değil.

 

Örnek verecek olursak sadece bir porsiyon shake protein,C vitamini, E vitamini, A vitamini, Demir, Kalsiyum gibi 114 farklı besleyici gıdadan oluşmaktadır.

 

Dışarıda yediğiniz bir porsiyon  yemek acaba bunların hepsini karşılıyor mu?..

 

Her şeyi sizden önce düşünen bir uygulama Herbalife tarafından geliştirilmiş.Amacına yönelik beslenme dediğimiz kilo verme, kilo alma, sporcu beslenmesi, vejeteryan beslenme…

 

Daha birçok yenilik ile insanlara yardım eden Herbalife bağımsız yaşam koçları hepimizin birlikte yaşadığı bu dünyada fark yaratmaya devam ediyor.

 

Aslında hayatlar birbirinin tekrarı gibi ilerliyor.Bizim ülkemizde de durum çok fazla farklı değil.Hamur işi karbonhidrat yiyecekleri çok seviyoruz. Ancak bunun bedeli düzensiz beslenme olmamalı.

 

Hani bazen yol yaparlar ya yol yapılırken ne yapılıyor?.. Önce zemin hazırlanıyor.İşte karbonhidrat da bizim için bir zemin malzemesi.Yani makro besin dediğimiz vücudun ana kaynaklarından.

 

Hal böyleyken beyaz ekmek yiyelim dediğimiz zaman örneklerde olduğu gibi sinirli,halsiz, bitkin bir insana dönüşmek çok zor olmasa gerek.

 

Eskiden beden eğitimi derslerine Beden terbiyesi denilirdi.Burada bizim amacımız karbonhidratlardan uzaklaşalım, hiç hayatımızda olmasın falan demiyoruz.

 

Kan şekerini yükselten, lifsiz,  sağlıksız yiyeceklerden uzak olalım diyoruz. Herbalife Shake kaç kalori veriyor?..Glisemik indeksi ne kadar?.. Yani kan şekeri üzerinde etkili oluyor mu?..Hiç merak ettiniz mi?..

 

Düşünsenize bir sabah kahvaltısında neler neler tüketiyoruz.Hiç mütevazi değiliz.Hep daha fazlası için fırsatlar yaratıyoruz.Kalorisi yüksek, şeker dengesini altüst eden yiyecekler, sürekli yeme bozukluğu yaratmaktadır.

Neden kilo veremiyorum demek yerine;nasıl beslenir isem kilo verebilirim!.Ya da kilo alabilirim diyebiliriz.

 

Yaptığımız işi basitleştirmek ve bütün insanların anlaması için 40 yıldır yapıldığı gibi en sade haliyle insanların beslenmesini yola koymasını istiyoruz.

 

Proteinin öneminden bahsettik ya, siz evlerinizde Herbalife Shake hazırlarken süt sevmeyen insanlar için;

meyve hatta bazen ara öğünlerde Herbalife protein bar ile destekleyerek, ya da farklı kombinasyonlar mesela; nohut,kuru fasulye,kinoa,mercimek gibi gıdalarla desteklenmesini kilo yönetimi açısından destekliyoruz.

 

Hayır ben bunların hiçbirini yapamıyorum.Zaten iş yerine alelacele gidiyorum derseniz de herbalife 24 shaker, 3 bölmeden oluşur.Sabah kahvaltımızı hazırlıyoruz, alttaki kısma öğle yemeğinde tüketeceğimiz Shake içerisine 2 ölçü kaşığı Pro boost ekleyebilirsiniz. 

 

Bu arada kilo almak isteyen insanlar içinde ayrıca oluşturulan menüler var.Daha fazla kalori ve daha fazla besleyici yiyecekler sonuç verebilir.

 

 

Birkaç örnek ile devam edelim isterseniz.Herbalife milkshake kullananlar kilo almak istiyorlarsa çiğ sebzeler ve meyveler ile kaloriyi yükseltmek besleyici değeri açısından faydalı bir hareket olabilir.

 

İkinci ve önemli tavsiyemiz Shake tüketirken sporcu beslenmesi ürünleri ile hem kalori, hem protein miktarını kişiye özel bir miktar belirlenerek kilo almak mümkün.

 

Sadece içi boş, besleyici olmayan yiyecekler ile kilo almak mümkün değil.Ancak yağ deposu gibi göbek yapmak mümkün olabilir.

 

Herkes için birbirinden farklı beslenme çözümleri yaratmak mümkün.

 

Yine de kilo kontrolü hakkında aklınıza yatmayan noktalar var ise onları birlikte tamamlayalım.

 

İnsanların sağlıksız ve dengesiz diyetler sonucunda yaşadıkları olumsuzluklar her gün basın yayın organlarına yansıyor.

 

Kilo vermek ne kadar zamanda gerçekleşir sorusunun yanıtı kişiden kişiye değişir. Siz hiç aynı sınıfta tüm öğrencilerin aynı mezuniyet notu ile mezun olduklarını gördünüz mü?..

 

Günümüz yaşam şekli teknoloji,iş hayatı, aile ilişkileri tamamen bir koşuşturmaca dan ibaret.

 

Herbalife shake cappuccino değildir

 

İnsanların uygulamaktan kaçtığı kötü hisler yaşadığı diyetler vardır.Kahve bahane sohbet şahane bir dilim daha teklifleri hiç bitmez ve sonuç hüsran .

 

Evet yanlış duymadınız Herbalife Shake cappuccino değildir.Bir yemektir.Kahve çeşitleri bizim ilgimizi de çekiyor.Fakat besleyici olmayan bir kahvenin diyet üzerinde ne kadar etkisi olur tartışılır.

 

İsterseniz daha ciddi bir açıklama yapalım.Herbalife nutrition arkasında bir bilim ordusunu,klinik çalışmalar yapan bir sürü insanı taşıyor.

 

İnsan yemek yediği zaman mutlu olmalı kesinlikle şişman olmamalı.Yoğun besleyici gıdalardan oluşan yemek.

 

İnsan bir başına mutfakta yemek hazırlarken;hangi yiyeceğin ne kadar faydalı,hangi yiyeceğin ne kadar besleyici olduğunu kestirmek konusunda yanılgılar yaşayabilir. 

 

Herbalife shake hazırlama söz konusu olduğu zaman içimiz güvenle dolabilir.Sofrada bilim adamlarının elinden hazırlanmış bir yemek.Neyi ne kadar, hesabı yapılmış size sadece damak tadı kalıyor.

 

Herbalife shake çay aloe vera normal bir diyetin yerine alternatif olur mu

 

Ben zaten Diyetisyene gittim.Oradan sonuç alamadım ki sizinle mi sonuç alacağım diyen birçok insan var.

 

Karamsarlık yerine ürünleri dengelemek,daha fazla ihtiyacımız olmayan yiyeceklerden kurtulmak için mücadele etmeye hazırsanız başlayabiliriz. 

 

Herbalife shake, çay, aloe vera normal bir diyetin yerine geçebilir.Normal bir diyette insan kendini kısıtlamış baskı altında hissediyor.Düşünsenize sabahleyin Bir kibrit kutusu kadar peynir siz bile kim doyar bununla diyorsunuz değil mi?.. 

İndirim!

Herbalife Aşagı Kilo Kontrol Urunleri

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek 473 ml

385,00

Ketojenik diyetler den daha önce bahsetmiştik.İnsan vücudunu yeterince desteklemeyen bütün diyetlere karşıyız.Verdiğimiz 3 lü kombin ne mi yapıyor?..

 

 • Herbalife öğün yerine geçen shake fiyatı ile ekonomik bir öğün sunar.Kötü besleyici olmayan diyetlere karşı doğru beslenmeye teşvik eder.

 

 • Aloe vera hiç olmadığı kadar hidrasyon ve sindirim desteği sunar.

 

 

 • Çay daha fazla yağ yakmaya sebep olan bitkisel karışımlardan oluşur.Özel damıtım Herbalife çay farkını gösteriyor.

 

 

Herbalife shake kaç gram

 

Bir kutu net 550 gram ağırlığa sahip olan Shake Bir porsiyon için 26 gramdır.Tatlı kaşığı ile ölçmek herbalife shake ile zayıflama hayali kurmak yersiz olur. Her yemeğin bir ölçüsü vardır.Öyle değil mi?. 

İndirim!
1.600,00

Her gün aynı ölçüde kullanmak gerekiyor.Karışımın tam kıvamında olması için her defasında kutuyu biraz çalkalayın.

 

Yanlış algılanmasın ama herbalife shake kapıda ödeme var mı demeden önce Herbalife yaşam koçunun istediği bilgileri paylaşın.Daha sonra ürünleri alır almaz bir beslenme programı isteyiniz.

Herbalife shake ile zayıflayanlar var mı

 

Herbalife shake ile zayıflayanlar var mı?..Sanki sadece bir zayıflama ürünü gibi sorular ile her gün karşılaşıyoruz.

 

Bu arada tam yeri gelmişken her şeyi bir plan dahilinde kullanmaya devam ediyoruz.Bir kişinin gün içerisinde neye ihtiyacı var, ihtiyacı yok birlikte tespit etmek sadece kilo vermekten daha ötesi olsa gerek.

 

Bizim için sorular asla zorlayıcı değil.Herbalife shake su ile hazırlanışı veya yoğurtlu olması büyük farklılıklar yaratmaz.Biz daha çok kişisel anlamda iletişimin gücüne inanıyoruz.

 

Hedeflediğiniz kiloya kavuşmak sadece kısa vadeli bir hedef.Asıl mesele tekrar kilo almamak.Kas kaybı yaşamamak.

Kilo almak istiyorsanız günlük ihtiyacınıza uygun programlar ile başlamak gerekiyor.Ardından daha hacimli ve gösterişli bir vücuda sahip olmak çok zor olmasa gerek.

 

İnsanlar kilo almak ya da kilo verme konusunda daha fazla bilgiye ve  daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyor.Kas kütlesi zayıf birisinin düşünsenize her gün delice spor yaptığını.

 

Bu gibi durumlarda herbalife vanilyalı shake kalori değeri oluşan açıkları kapatmaya yeter mi?..Elbet istenilen sonuç bu olmazdı değil mi?.. 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.