Herbalife Nutrition Bizimle Çalışın

Herbalife şirketi
herbalife nutrition

Herbalife Nutrition Hakkında

Herbalife Nutrition, gücünü bilimden alan lezzetli ürünleriyle dünya genelinde beslenme alışkanlıklarını iyileştirmeyi ve insanların dengeli ve sağlıklı beslenmesine yardımcı olmayı amaçlayan global bir beslenme şirketidir.
Şektörde lider konumdaki öğün yerine geçen shake’ler, çay çeşitleri, aloe, enerji, fitness ve diğer beslenme ürünlerimizle, 90’ı aşkın ülkede tüketicilerin günlük beslenme ihtiyaçlarına uygun çözümler sunuyoruz.
New York Borsasında işlem gören şirketimiz, 2019 mali yılında 4,9 milyar US$ net satış rakamına ulaştı. 

İnsanlarımız ve kültürümüz

50’si doktoralı olan 300 bilim adamıyla birlikte toplamda 9.500 civarında çalışanımızla faaliyet gösteriyoruz.
Hızlı karar alan, dinamik bir kuruluş olarak, inovasyon çalışmalarına ve yeni ürünler geliştirmeye ve iyileştirmeye hız kesmeden devam edebilmemiz için, çalışanlarımızın ve distribütörlerimizin iş yöntemlerimize alternatifler sunarak ‘daha iyiye ulaşma’ hedefimize katkıda bulunmalarını arzu ediyoruz.
Sektörde standartları belirlemeyi taahhüt ediyoruz ve bu bakımdan, satış, pazarlama, IT, ürün geliştirme veya müşteri hizmetleri de dahil olmak üzere tüm pozisyonlar hedeflerimiz açısından büyük önem taşıyor.

Herbalife Nutrition ve toplum

Nutrition for Zero Hunger – Sıfır Açlık için Beslenme programımız aracılığıyla dünya genelinde açlığı ve kötü beslenmeyi ortadan kaldırmaya yardımcı olmak için çalışıyoruz.
Bu bakımdan, dünya genelinde STK’lara ve yardım kuruluşlarına destek olmak, ürün bağışlamak, beslenme alanında eğitim ve bilgi paylaşımında bulunmak, gönüllü çalışmalarda ve farkındalık artırma faaliyetlerinde yer almak suretiyle bu önemli sorunun çözümlenmesine yardımcı olmak amacıyla önümüzdeki üç yıllık dönemde 2 milyon US$ yatırım yapmayı planlıyoruz.
Bu amaç doğrultusunda kar amacı gütmeyen Herbalife Nutrition Vakfı ve 140 ortak kuruluş aracılığıyla 25 yıldır çeşitli faaliyetlerde bulunmaktayız. Geçtiğimiz yıl, dengeli beslenmenin ve aktif yaşam tarzlarının desteklenmesi için 3,2 milyon US$ bağışladık ve 50 ülkede 90.000’den fazla çocuğa destek sağladık. 

Herbalife Nutrition’ta

Kariyerinizi geliştirme ve ilerletme fırsatı elde edeceksiniz
Yardımsever ve işine tutkuyla bağlı bir ekiple birlikte çalışacaksınız 
Ortak bir hedef ve vizyon çerçevesinde çalışacaksınız 
Başarılarımızı birlikte kutluyoruz.
Gayretle çalışıyor ve çalışmayı eğlenceli hale getiriyoruz 
Kültürel çeşitliliğe önem veren bir ortamda çalışacaksınız  
Casa Herbalife Nutrition Programımıza dahil olabileceksiniz
Çalışanlara Sunulan Avantajlar ve Sosyal Haklar
 
Kariyer Gelişimi
Rekabetçi Maaş 
Gönüllü çalışmalar için ücretli izin 
İsteğe Bağlı İkramiye Planı 
Sağlık ve Diş Tedavisi Planı 
Gelir Koruma Planı 
Emeklilik
İndirimli Spor Salonu Üyeliği 
Herbalife Nutrition Ürünlerinde İndirim Ayrıcalıkları
Herbalife Nutrition Bizimle Çalışın