Herbalife Kişisel Bakım

herbalife-kisisel-bakim

Herbalife Kişisel Bakım

 

 

KISA VE NET SAÇLARINIZ DÖKÜLMESİN

 

 

Kendinizi sahilden ve ağaçların gölgesinden şehrin stresli ve donuk ortamına adapte etmek pek kolay olmamıştır.

 

 

Yaz boyu çalışanlar için durum değişmiyor ama tatilciler için şehre adapte olmak hatta saçlarına dönüp baktıklarında cansızlaştığını, sıcaktan nasılda darmadağın göründüğünü düşünebilirsiniz.

 

Herbal Aloe Güçlendirici Şampuan

Tekrar yeniden canlansın istiyorsanız saçlarınız için yenilenme işlemi başlatabiliriz.Herbalife şampuanı kullanıyorsunuz, saçlarınızdaki yenilenmeyi başlatmış sayılırsınız.Bir de Herbalife Saç kremini kullanmayanlar için denemelerini tavsiye ederiz.

 

 

Kırılmış saç kalmasın

 

 

Yalnızca yaz aylarını baz almayın.

 

 

Genellikle  çeşitli olumsuz şartlar nedeniyle saç uçları kırılır ve bunların düzenli olarak kestirilip düzeltilmesi ve bakımı sağlanmalıdır.

 

 

Saçlarınızına bu şekilde bir takip sistemi oluşturmak yenilenen ve kötü görünümde olan kısımların sizi rahatsız etmesini engelleyecek bir çözüm olur.

 

 

Aşırı şampuan kullanımından sakının

 

 

Biz Herbalife şampuanı kullanan bütün insanlara ne kadar kullanıp kullanamayacakları konusunda rehberlik ediyoruz.Market şampuanları ile saçlarını yıkayan bütün bayanlara tavsiyemiz, kesinlikle doğal halini bozmamak için aşırı şampuan kullanımından kaçınmayı öneriyoruz.

 

 

Saç diplerinin zarar görmemesi ve saçlarınızın dökülmemesi için elbette düzenli yıkamamız gerekiyor. Ama aşırı şampuan kullanımı saçlarınızın zarar görmesini,saç derinizin zayıflamasını kolaylaştıracağını unutmayın.

 

 

Fön kullanımı saçlara zarar verebilir

 

 

Saçlarınızın doğal döngüsünü korumak istiyorsanız aşırı sıcak fönleme işleminden zarar göreceğini de bilmeniz gerekir.

 

 

Bu nedenle doğal kurutma yöntemleri ve saç biçiminize uygun sıcaklıklarda fön kullanılmasını tavsiye ediyoruz.Sıcaklık ne kadar az olursa saçlarınız o kadar az zarar görür genelde bazı bayanlar saç koruyucu spreyler ile saçlarını korumaya özen gösterir.Siz de bu tarz önlemler alabilirsiniz.

 

 

İyi beslen saçların dökülmesin

 

 

Yeni neslin ve orta yaşlı kadınların çoğunluğu neredeyse aynı trendleri takip edebiliyor.Hızlı gelişen olayları anında kopyala yapıştır taktikleri ile kendileri de uygulamaya başlıyor.

 

Bilinçsiz ve dengesiz beslenme saçlarınızın zarara uğramasını kolaylaştırabilir.

 

HERBALİFE VİTAMİN KADIN ERKEK
herbalife vitamin

Özellikle bu konuya hassasiyet gösteren Herbalife, Herbalife erkek vitamin ve Herbalife kadın vitamini için ayrı ayrı Vitamin mineral kombinasyonu oluşturarak kadınlara pozitif ayrımcılık yapmıştır.

 

 

Takdir edersiniz ki kadın ve erkek vücudu aynı döngüde değildir.Bugüne kadar yapılmayanı yapan Herbalife Nutrition kadınlara özel vitamin ile saçlarınızın daha gür ve parlak görünümü için sizlere de bir şans daha tanımış oluyor saçlarınız dökülmesin.

 

 

STRESİN CİLDİNİZ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİNİ YOK EDİN

 

 

Yakışıksız sorular ile başlayan bir dizi sıkıcı diyalog, kadın programları,tavsiyeler,bir dizi tekrarlanan cilt bakımı seansları,takip edilmesi zor süreçlerdir.

 

 

Bütün bunlar stresin cildiniz üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için yeterince gerçekçi olmayabilir.

 

 

Stres bütün vücudu etkilediği gibi en büyük elbisemiz olan cildimizi de etkilemektedir.İç organlardan başlayan, kalp,sindirim sistemi,ilerleyen yaşlarda hafıza ve uyku düzenini bozduğu bilinmektedir.

 

 

Stres ve uykusuzluk cildin kendini yenilemesine müsaade etmeyen faktörlerdir.

 

 

Vücut hidrasyonu cildinizin canlı gözükmesini kolaylaştıran, gözle görülür etkileri ile cildinizde oluşan lekelerin,sivilcelerin,kırışıklıkların,ince çizgilerin bile iyileştirilmesini kolaylaştırabilir.

 

 

Sizin için daha güzel bir cilde sahip olmak ve takibi kolaylaştırılmış,stresten uzak birkaç adımda kolayca öğrenebileceğiniz yöntemleri sıralayabiliriz.

 

 

Rahatlamak için kendinizi eğitin

 

 

İnsan gün boyu stres dolu bir süreçte kendisine vakit ayıramıyor.

 

 

Rahatlamak vücudun genel görünümünü düzeltmek için uygun bir yöntemdir.Çoğu zaman insanlar stres anında farkında olmadan yüzlerini ekşitmek gibi davranışlar sergiler.

 

 

Bu kimi zaman zihinsel veya düşünce dünyasına dalmış stresin zincirlerine kendisini serbest bırakmış durumdadır.Hiç bir zaman da düzelmeyecek hissiyatı ile davranış tarzını benimsemektedir.

 

 

Günlük vesveseler ile karmaşadan uzak sessiz bir mekan sizi rahatlatacak özelliktedir.Dik vaziyette oturmak,gözlerinizi kapatıp ellerinizi dizlerinize bırakıp derin-derin nefes almak ve sadece ve sadece ana odaklanmak gerekiyor.

 

 

Nefes egzersizleri insanın rahatlamasını kolaylaştıran,kalp atışını dengeye getiren basit bir o kadar da pratik bir tekniktir.

 

 

Sakinlik ve dinginlik her zaman sizinle olabilir yeter ki kendinizi bilgiye kapatmayın,eğitim her yaşta mümkündür.

 

 

Güzel bir cilt için yerinden kalk

 

 

Bütün insanların hareketsiz baskı altında hissetmesi stres döngünüzün en büyük dezavantajıdır.

 

 

Bu dezavantajı avantaja çevirmek ve bu çarkın içinden kurtulmak için kan dolaşımının hızlandırılması hatta yerinizden kalkıp biraz hareket etmek gerekiyor.

 

 

Özellikle bilgisayar başında çalışan insanlar için her 20 dakikada bir mola verilmesi daha uygun bir tercih olabilir.

 

 

Cildinizin mükemmeliyetini koruyabilmek için enerjik kalmanız gerekiyor.

 

 

Hormon dengelerinin düzene girmesi birazda  hareket kabiliyetinin yükselmesine bağlıdır.Yürüyüş, postacı yürüyüşü bedenen rahatlama hissi verebilir.

 

 

Bunun yanında yoga seansları, zamanla yüzme stres azaltmak için en önemlisi; düşünsel dünyanızın boşalması cilde doğal etkileri yönünden en büyük silahınız olabilir.Vücudun dingin kalması, içten dışa doğru parlak bir cilt ile tescillenmiş olur.

 

 

Değişim konsantrasyon gerektirir

 

 

Cildini önemseyen insanların konsantrasyon konusunda uzmanlaştığını söyleyebilirsiniz.Sizin de değişim için konsantrasyon gerektiğini bilmeniz gerekiyor.

 

 

Cildinizdeki bitkin,yorgun ifadeyi, tükenmişlik kelimelerini bir kenara bırakıp, sizi negatif etkilerden uzaklaştıracak pozitif düşünceyle harekete geçirmek için küçük-küçük ataklar ile konsantre olabilirsiniz.

 

 

Başarısız hissetmek ve bir gün içinde büyük başarılar elde etmek mümkün olmayabilir.

 

 

Hayat olduğu gibi doğaçlama giderken konsantre olduğumuz işler üzerinde çalışmak ne kadar değerliyse,kendiniz için biraz fedakarlık edip aynadaki seni görebilmek gerekiyor.

 

 

Basit, eğlenceli, net olmayı planlayabilirsiniz.

 

 

Stresi azaltmak için cildinizin görünümü size yardımcı olabilir.

 

 

Mutlu olacağınız etkinliklere katılın

 

 

İnsan mutlu olduğu etkinliklerde ve ortamın büyüsü ile rahatlar ve ne kadar lüzumsuz gerginlik varsa hepsini siler atar.

 

 

Bu kişiden kişiye değişen şekilde etkinlikler ile farklı farklı gözükebilir.Her insan mutluluğa karşı yok ben almam demez elbette.Uzatılan o zeytin dalının bir parçası olmak için tebessüm eder.Bu sizin içinde çalışabilecek bir yöntemdir.

 

 

Kendinizi iyi hissettiğiniz bir herbalife beslenme kulübü,tertemiz havayı ciğerlerinize çektiğiniz bir seyir terası,küçük bir derenin şırıltısı,çocukların cıvıl cıvıl dolaştığı koştuğu bir park.

 

 

Yeter ki siz stresi yok etmek için bir etkinliğe katılın her şey kendiliğinden gelişebilir.Siz sadece orada olmayı planlayın ve mutlaka bulunun.En iyi halinizle gülümsemeye devam edin.

 

 

CİLDİNİZ SOLMASIN HER OLUMLU DAVRANIŞ SİZE GERİ DÖNÜYOR

 

 

Yılın sonuna damga vuracak olan en önemli gelişme sizce ne olabilir?

 

 

Elbette sizin için yeni bir şeyler olmalı kendiniz için biraz zaman ayırmak fena olmazdı.Biraz cildinizi önemsemek her şeyi de kafaya takmamak ile başlayabilirsiniz.

 

 

Kendinize ve sevdiklerinize bir söz vermeniz gerekiyor, en basit hareketler ile egzersiz yapmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Tutarlı olmak konusunda belki bu yıl istemediğiniz kadar sorumsuz davranış gösterdiniz.Yeni bir başlangıç yapmak için size engel teşkil etmiyor.Aylar gelip geçse de kendiniz için bir şeyler yapmak eminim sizi de mutlu eder.Niyetler ve olumlamalar size bir konuda yardımcı olabilir.

 

 

Kendi ilerlemenizi daha iyi takip edebilirsiniz.

 

 

İyi hissetmek için yolunuzun size göre bir şekil alacağından emin olabilirsiniz.Tıpkı sıvılar gibi bulunduğu kabın şeklini almayı düşünüyor olamazsınız. Dışarıda ki dünya sizi zorluyor olsa da bir yerden başlamak gerekiyor.Hay aksi bir şeyler ters gitti diyorsanız, cildiniz için daha fazla su içmeyi ve devamını getirmeyi başarabilirsiniz.

 

 

Herkes her olumlu davranışı aynı sürede kavrama ve başarma becerisine sahip olmayabilir.Net olmak ve davranış tarzınızı düzenlemek elbet mümkün.

 

 

Geliştirebileceğimiz pratik yöntemler cildinizde yerine koymak istediğiniz her ne varsa ve bunun için ne gerekiyorsa peşinden koşmak gerekiyor.

 

 

Kimi zaman haftanın belli ve özel günleri durak noktanız olmalı.

 

 

En azından haftada bir gün cilt bakımı yapmak cildinizin; ferah, nemli ve parlak yapısını koruyacağına emin olabilirsiniz.Herbalife kil maskesi ile başlayabilirsiniz.

 

 

Cildi mükemmel sıkılaştıran etkisi için bir zar gibi uygulamak yeterli.Nane kokulu oh mis.

 

 

Yeniden yola çıkmak bir cesaret mi istiyor.Söz konusu olan siz olduğuna göre; bilgi dağarcığınızı çoğaltmanın, hangi davranışın size ne kadar faydalı olacağını öğrenmeniz sizi hedefe doğru götürebilir.

 

 

Öncelikle aknelerden başlayabilirsiniz ortalama 1 aylık bir süre sizin için avantajlı duruma geçmenizi kolaylaştırabilir.

 

 

Akneler beslenme ve diyet tercihleriniz ile ilgili olabilir.Diyet yapmak sadece kilo vermek yada kilo almak için yapılan bir şey değil.İnsan genel görünüm içinde beslenme tercihlerini değiştirebilir.

 

 

 

Hedefler ve başarının yüzünüzdeki yansıması nasıl olacak merak ediyor musunuz?

 

 

O zaman hedeflerinizi ve önceliklerinizi kendiniz belirleyin!!

 

 • cilt lekeleri?

 

 • daha parlak bir cilt mi?

 

 • daha fazla nemlendirmek mi?

 

 • daha fazla ışıltı mı?

 

 • akne problemleri mi ?

 

 

Hangisi siz karar verin.Bir kaç adımda cilt bakımı için neler yapabilirsiniz bir bakalım;

 

 • Cildiniz için vücudunuzu içeriden desteklemek gerekiyor diyetiniz de antioksidan gıdalara yer açın.

 

 

 • Egzersiz birikmiş toksinleri atmanın ve cildi iyileştirmenin güçlü yöntemleri arasındadır.

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

 • Daha fazla su içmeye gayret gösterin.Belki Herbal aloe vera ile suyunuzu ferahlatmak iyi gelebilir.

 

 

 • Kilo kontrolü, vücudun elbisesi olan derinin toparlanması ve sarkmaların önüne geçebilir. Kendiniz için yeni bir başlangıç, birkaç ayda fazlalıklardan kurtulmak, eminim sizi rahatlatabilir.

 

 

 • Sigarayı bırakmak cilt gelişimini, pürüzsüz bir cilt ve yüz çevresinin görünümünü iyileştirebilir.

 

 

 • Soğuk havalarda atkı bere gibi önlemler ile direkt olarak soğuk ile yüzleşme riskini azaltmaktadır.

 

 

 • Alkol ile aranızdaki bağları azaltarak cildinizin daha güzel gözükmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

 • Stresten uzak kalmak Güzelliğinize güzellik katar. Stresle mücadele etmek için formunuza dikkat edin.

 

 

 • Paraben içeren ürünleri,banyonuz’dan çıkarmanız gerekiyor.

 

 

 • Cildinizin nemini korumak için hafif nemlendiriciler ile yavaş yavaş masaj yapabilirsiniz.

 

 

 • Güneş var yada yok hiç farketmez herbalife skın spf 30 faktör kreminizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

 

Herbalife Skin

Herbalife Skın Serisi Yüz Bakım Ürünleri

 

 

Herbalife Skin serisi cildinizin tazelenmesi konusunda size yardımcı olur.Cildiniz sürekli bir değişim içerisindedir.Bu değişim öyle ya da böyle sizi kötü yönde etkiler,yaşlanma belirtileri önce her gün sabah yüzünüzde negatif çağrışımlar ile belirir.

 

 

Cilt problemlerinin ve yaşlanmanın üzerine gidilmesi vücudun içeriden ve dışarıdan desteklenmesi ile başarıyla sonuçlandırılabilir.

 

 

Sağlıklı beslenme düzeni içerisinde tüketmiş olduğunuz gıdalar sizin cildinizin iyileşmesini kolaylaştırabilir.

 

 

Günümüz teknolojisi artık çok hızlı ilerliyor.Cilt bakımı ve bedensel eksikliklerin yerine konulması gıda takviyeleri sayesinde artık daha kolay.

 

 

Peki siz kendinizi ne kadar güçlü ve pozitif görüyorsunuz, aynaya baktığınız zaman ne hissediyorsunuz.

 

 

Biz insanlara cilt beslenmesi dediğimiz zaman sadece lokal olarak çözümler üretmiyoruz.Vücudu destekleyen yöntemleri gösteriyoruz.Yaşam kalitemizi yediğimiz yiyecekler belirliyor.Farkındasınız çözüm noktasında tercih ettiğiniz yiyecekler ve içeceklerin ne kadar amacımıza hizmet ettiğini bilmiyorsun değil mi?

 

 

Bu gayet doğal.

 

 

Şartlar sizi ne kadar zorluyor ise bulunduğunuz ortamdaki sigara dumanı ya da havadaki hızlı değişimler gibi etkenleri ortadan kaldırmak tamamen sizin elinizde.

 

 

Sizin cilt bakımında kullandığınız ürünlerle alakalı yaşanılan olumsuzluklarda yok değil.

 

 

Herbalife yüz bakım ürünleri bütün cilt tiplerine uygundur.Kadınların ve erkeklerin kullanımına uygun tam 11 üründen oluşuyor.

 

 

Peki bu ürünler insanlara nasıl faydalı oluyor;

 

 

 • günlük olarak cildinizi korumak.

 

 

 • cildinizi güzelleştirmek için.

 

 

Birçok ürünle deneyimleriniz olmuştur.Herbalife ürünleri dermatoloji kliniklerinde test edilerek onaylanmıştır.

 

 

Herbalife beslenme uzmanlığı, Herbalife Skin serisi ile cilt bakımı ürünlerine de yansımıştır.

 

 

Bu nedenle 15’in üzerinde antioksidan, vitaminler ve bitki özleri bütün ürünlerin içerisinde sonuç elde etmenizi kolaylaştıracak şekilde düzenlenmiştir.

 

 

Kişisel kullanımda uzun süreli kullanabilmeniz için yoğun kıvamıyla dikkat çeken bir yapıya sahiptirler.

 

 

Sağlıklı yağlar ve tazelik veren bitkisel kokulardan cildinize gelen değişimi keşfedin.

 

 

Dermatoloji uzmanları tarafından bağımsız laboratuvarlarda yapılan çalışmalar var.Günlük cilt bakımında en iyi performansı gösteren bütün ürünleri test etmişler ve 7 gün içerisinde kullanım yapan deneklerin; pürüzsüz ve parlak cilt yapısına kavuştuğu gözlemlenmiştir.

 

 

Herbalife yüz bakımı ürünleri bütünüyle serinin içinde bulunan ürünlerimizde aloe vera, B3 vitamini,c vitamini ve e vitamini gibi cildi ferahlatan yüksek kalitede ürünlerden oluşmaktadır.

 

 

Yumuşak pürüzsüz ışıltılı parlak bir cilt bütün insanların sahip olabileceği başarılı sonuçların arkasında ürünlerin olduğunu göstermektedir.

 

 

 • Çizgi azaltıcı serum

 

 

 • Parlaklık veren günlük nemlendirici

 

 

 • Besleyici gece kremi

 

 

 • Nemlendirici göz kremi

 

 

 • Sıkılaştırıcı göz jeli

 

 

 • Yüz temizleme jeli

 

 

 • Kil maskesi

 

 

 • Ferahlık veren tonik

 

 

 • Kırmızı meyvelerden gelen peeling

 

 

 • Üstün koruma etkili SPF 30

 

 

Yüz bakımında birinci adım temizleme ile başlar.Aloe vera ya da narenciye özlü temizleme jelini tercih edebilirsiniz.

 

 

Sülfat ve paraben içermeyen bütün ürünlerde olduğu gibi; doğal kokular, doğal temizleme jeli içerisinde daha temizleme aşaması bitmeden cildimizdeki gözeneklerin açılmasını sağlar.

 

 

Bütün makyaj lekelerini kolayca temizler.İki tip temizleme jelini de deneyebilirsiniz.

 

 

Derinlemesine temizlik ile cildinizin ışıltılı taze bir görünüme kavuşmasına yardımcı olacak portakal, greyfurt işinizi kolaylaştırabilir.

 

 

Sadece ilk kullanımdan sonra bile ciltte oluşan sebumların minimize edildiği gözlemlenmiştir. canlandırıcı taze ferah bir dokunuş.

 

 

Cildinizi şımartın

 

 

Bitki özlü tonik cildin nemlenmesi ve canlı görünümünün korunmasını kolaylaştırır.Aloe vera ve meyve kokuları içerisinde kendinizi şımartın.

 

 

Sabah ve akşam düzenli kullanımlarda gece kreminden daha yüksek etki almasını kolaylaştırır.

 

 

Cildinizi temizlemek için kısa sürede sonuç odaklı ürünleri tercih edebilirsiniz.Cildinizi kurutmadan tazeleyin.

 

 

Çizgi azaltıcı serum kırışıklara güle güle diyelim

 

 

Cildimiz esnekliğini yeniden kazanabilir.Yaşlanma belirtilerini cildimizden uzaklaştırabiliriz.Sabah ve akşam kullanarak düzenli kullanımda 7 günde hızlı bir sonuç elde etmek çok kolay olacaktır.

 

 

Çizgilerin ve kırışıklıkların görünümündeki azalmayı hissetmek için kendinizi takip edebilirsiniz.Bütün cilt tiplerinde istenilenin sonuçları elde etmek için hiçbir kimyasal ve ilave koruyucu içermez.

 

 

Gözleriniz yüzünüzün aynasıdır

 

 

Sıkılaştırıcı göz jeli kullanan kadınların, cilt esnekliklerinin çok kısa sürede arttığı gözlemlenmiştir.

 

 

Göz ve çevresinde hassas bölgelerin daha canlı görünmesini isteyen bütün insanlar; göz bölgesindeki şişliklerin azalmasını Herbalife sıkılaştırıcı göz jeli ile kolayca sağlayabilirler.

 

 

Nemlendirin rahatlayın

 

 

Bilgisayar ve tablet ekranları gözlerimizin adeta kurumuş çöle dönmesini kolaylaştırıyor.

 

 

Gözlerimizin daha fazla neme ihtiyacı olduğunu bilmemiz önemli.Göz çevresindeki nemlendirme faaliyetlerinin Herbalife nemlendirici göz kremi ile 8 saat gibi bir süre sonrasında arttırılması mümkündür ve bu bile denemeye değer.

 

 

Cildiniz parlasın güveniniz yerinden oynasın

 

 

Herbalife parlaklık veren günlük nemlendirici, cildinizin ışıltı içinde etrafı aydınlatan yapısını korumaya devam etmemize yardım eder.

 

 

Makyajsız bile olsanız etrafta ilgi odağı olmanıza neden devam etmeyesiniz.Sadece 7 günde çizgilerin ve kırışıklıkların azalmasına yardımcı olan bu günlük nemlendirici; daha parlak, daha yumuşak, cildin pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını kolaylaştırır.

 

 

Sadece 8 saat içerisinde cildinizdeki nemi ikiye katlayan bir yapıya sahiptir.Cildinizin, taze, yumuşak görünümünde ilerleme kaydetmeniz mümkündür.

 

 

Herbalife Spf 30 ile güneşe çıkın

 

 

Herbalife koruyucu etkili nemlendirici spf 30 faktörlü krem tercih edilen bütün cilt tiplerinde işe yarıyor.

 

Etkilerinden memnun kalanlar, cildinin yumuşak pürüzsüz yapısını koruduğu bilinci ile kış aylarında ya da yaz aylarında fark gözetmeksizin kullanmaya devam ediyor.

 

 

UVA koruma faktörlü SPF etkili 30 korumanın yanında olmasından çok memnun ,güneşe karşı önlem almayı isteyen bütün kadınların genel cilt bakımında 7 günde çizgilerden ve kırışıklıklardan kurtulma şansı var.

 

 

Güneşli havalarda 5 saate kadar koruma sağlaması, spf 30 koruyucu nemlendirici kremin farkını 8 saate kadar nemlendirici özelliğinin devam ettiğini gözlemlemiş.

 

 

Yalnızca 1 hafta gibi kısa sürede ciltlerindeki parlaklık ve yumuşaklık artışı sağlaması sayesinde deneyimlerini paylaşmaktan çekinmiyorlar.

 

 

Besleyici gece kremi ile fark yaratın

 

 

Gün boyunca Herbalife yüz bakımı ürünlerini kullanan insanların, zengin, besleyici gece kremi ile kırışıklıklardan kurtulma hikayesi 1 haftalık kürde mümkün olabilir.

 

 

Sadece kendinize odaklanmanız gerekiyor, cildinizdeki parlamanın gözle görülür gelişimini takip edebilirsiniz.

 

 

Gece boyunca cildinizin nemli kalması, nem oranının ikiye katlanması, dermatolojik testler sonucunda rapor edilmiştir.

 

 

Tüm cilt tiplerinde istenilen sonucu almak besleyici gece kremi ile mümkün olabilir.

 

 

Herbalife kırmızı meyve özlü peeling

 

 

Bütün ciltlerde işe yarayan bu zengin meyve şöleni peeling; yumuşak, pürüzsüz bir cilde doğru gelişimi kolaylaştıran, yüzümüzün güzel görünümüne renk katan ferahlatıcı meyvelerden gelen doğallığı keşfetmeye davet ediyor.

 

 

İlave koruyucu ve sülfat içermeyen özel formülü cilt yapısının hızlıca toparlanmasına da yardımcıdır.

 

Herbalife Nane Özlü Arındırıcı Kil Maskesi

Herbalife kil maskesi başkadır

 

 

Herbalife nane özlü arındırıcı kil maskesi, tüm kadınların ulaşmaya çalıştığı, değerli cilt bakımını kolaylaştıran ürünlerin en çok kullanılanları arasında yerini alıyor.

 

 

Emici ve tonik etkisi yaratan, nane özlü kil maskesi tek kullanımda bile gözeneklerin görünümünde iyileşme kaydetmenizi kolaylaştırır.

 

 

Biberiye ve nane gibi doğal özlerden gelen ferahlığı hissetmeniz gerekiyor.Yüzünüzde daha iyi sonuç almaya doğru; kendi ellerinizle hazırlamanız için uygun fiyat ile Lider beslenme farkı ile sizlerle.

 

 

Günlük cilt bakımı tüyoları

 

 

Cildinizin görünümünü en iyisi için hazırlamanız gerekiyor.

 

 

 • Adım temizleme ile başlıyor

 

 

 • adım tonikleme

 

 

 • adım çizgi azaltıcı serum

 

 

 • adım sıkılaştırıcı göz jeli

 

 

 • adım nemlendirme ve korumayı arttıran spf 30 etkili krem ile yüz bakımını bitirmek olmalı.

 

 

 • Haftalık bakım için peeling,kil maskesi ile sonuçlarınızı taçlandırmak mümkündür.

 

 

Erkekler için yüz bakımı demek; düzenli takip edilmesi gereken adım adım en parlak ve en göz alıcı şekli yakalamaktır.

 

 

Bunun için haftalık peeling ya da kil maskesi uygulayan erkeklerin günlük bakımda nemlendirici ve kırışık önleyici krem ile kendilerini desteklemeleri gerekmektedir.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi 0535 497 19 52

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.