HERBALİFE KİLONU KONTROL ET BURADAN ÖĞREN

HERBALİFE KİLONU KONTROL ET BURADAN ÖĞREN

 

 

Kilo vermek için diyet programlarınızı alabildiğine kendinizi zorlayan sevmediğiniz yiyeceklerle doldurmanıza gerek yok.Kilo vermeniz zor olabilir.

 

 

Belki de size uymayan egzersiz programları bir zaman sonra sizin bütün şevkinizi kırabilir.Yolunda gitmeyen kişisel  olmayan programlar sizin için sıkıcı olabilir.Kilo problemlerinizi çözebilmenin renkli formülünü oluşturmak için siz de Herbalife Nutrition beslenme ve egzersiz programlarına adapte olabilirsiniz.

 

 

Eğer bir karar vermişseniz ve fazla kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bu önce psikolojik olarak kabul edilmesi gereken bir durumdur.Konuya hakim olmanızı kolaylaştıracak formüller Herbalife formül 1 Shake ile başlar.

 

 

Öncelikle hedefinizi belirlemeden önce  vücudunuzu tanımanızı tavsiye ediyoruz ne kadar suya ihtiyacınız var? Ne kadar protein ihtiyacınız var?Dengeli bir program hiç bir zaman sıkıcı olmaz kendinizi tanıdıktan sonra kilo yönetimi hedeflerinizi belirlemeye hazırsınız demektir.

 

 

Kalıcı bir başarı için birlikte yola çıkabiliriz kısa vadede kilo kontrolü sağlamak istiyorsanız ;günde 2 defa Herbalife formül 1 Shake ile beslenmeye başlamanız ve günlük zaman yönetimini kavramanız gerekiyor.

 

 

HERBALİFE KİLO KONTROLÜ

 

 

Günlük zaman yönetimi kilo kontrolü için gerekli ve kendinizin ne zaman ?.Nerede?.Nasıl sorularını cevaplamak için karmaşa yaşamadan net hedeflerinizi eğlenceli bir oyun oynuyormuş gibi yakalamanız mümkün.Daha iyi hissetmeniz ,problemlerin üstesinden gelmenizi kolaylaştırır.

 

 

Bir aylık bir beslenme programında Herbalife kilo kontrol ürünleri istikrarlı kilo vermenizi sağlayabilir planlarınızı 4 haftalık, 8 haftalık ve nihai program 12 haftalık bir zaman dilimine yayarak toplamda 90 günde fazla kilolardan arına bilirsiniz.

 

 

Fazla kilolardan kurtulmak eğlenceli aksiyon sayesinde daha eğlenceli bir macera yaşamanızı kolaylaştırabilir.Her bir fiziksel hareketlilik sizi daha fazla motive edebilir.Kimi insan ana aerobik,kimi insan aerobik egzersizlerden hoşlanır.

 

 

Sizin ki hangisi?.

 

 

Kendinizi nerede görmek istiyorsunuz?

 

 

Beslenme ve egzersiz birbirini bütünleyen eğlenceli bir yolculuk.Kilo kontrolü tamamen sizin elinizde olmalı.Sıkıcı çalışmalar yapmak yerine egzersiz değişikliği lazım.Örneğin haftada 3 gün yürüyüş yapıyorsanız ,haftada 2 gün salon sporlarına dahil olabilirsiniz.

 

 

Burada gerçekçi olmanız; hayalci hedeflere kapılmamanız her bir hedefi kısa macera görmeniz başardığınız her gün için başarınızı not etmeniz ve sıkıldınız bunaldığınız zamanlarda aldığınız notları tekrar gözden geçirmeniz işinizi kolaylaştıracak.

 

 

Herbalife kilo kontrol setleri her insan için ayrı kompozisyon oluşturulmasına olanak sağlayabilir.Kilo kontrolü hedeflerinizi 12’den tutturan yöntemleri birlikte keşfedelim.Yöntemleri belirlemekte birlikte karar alabiliriz.

 

 

Örneğin her gün beslenme planında neler yapacağınızı biliyor iseniz işiniz çok daha kolay olacak.Bunun için günlük anlaşılır uygulaması kolay beslenme planları ile başlayabilirsiniz.İnsan planlı olarak yaptığı her işte olduğu gibi kilo kontrolü mücadelesinde de başarılı olabilir.

 

 

Bir gün boyunca nelerin size uzak nelerin size daha yakın olmasını kararlaştırdığınız günlük beslenme planlarında kargaşaya ve kaygıya yer yoktur.

 

 

Kalori kontrolü konusu Herbalife Nutrition’un dünyanın 94 ülkesinde başarı ile uyguladığı bir çözüm yoludur.Önce kendimizi kısa vadeli planlar ile Herbalife beslenme programlarına adapte ediyoruz.Zaten gerisi tamamen kontrollü ilerliyor.

 

 

Bizler Herbalife distribütörleri olarak tüm insanlara sağlıklı kilo kontrolü;daha zinde bir vücut için dengeli beslenme programları ve daha aktif yaşam önerileri sunuyoruz tüm müşterilerimizin hedeflerini önceden planlıyoruz belki size daha kolay görünebilir ancak bizim tarafımızdan insanlar için hedefleri belirlemek ve yapılan planların uygulanmasına yardımcı olmak vaatler ile gerçekleşmiyor.

 

 

HERBALİFE SONUÇLAR

 

 

Bizim en çok güvendiğimiz nokta insanların halihazırda almış oldukları sonuçlardır sonuç alabileceğiniz kilo kontrolü programları Herbalife sayesinde mümkün olabiliyor.Gerçekten bir adım atan sağlıklı beslenme ve davranış ilkelerimizi kabullenen insanlar çok çabuk kilo kontrolü sağlayabilmektedir.

 

 

Sonuçlar kişiden kişiye farklılıklar gösterebilmektedir.İstikrar burada sizin sonuçlarınızı yaratıyor.Kararlı insanlar daha iyi beslenme ve sağlıklı yaşam için Herbalife formül 1 Shake, Herbalife bitkisel konsantre çay ,Herbalife Herbal Aloe konsantre içecek üçlüsü ile vücutlarını fazla kilolardan kurtarıyor.

 

 

Kararlılık bizim sloganımız dır.Herbalife günlük beslenme planlarını uygulayan kadınların kilo kontrolü kazanımları eskiye nazaran iki katına çıkabiliyor.

 

 

Örneğin Ayşe Hanım sadece spor yaparak kilo kaybı yapacağını benimsemiş son 6 aydır sürekli spor yaparak 7 kilo kaybı yaşamış sonrasında yüz yüze görüşmemiz sırasında beslenmenin kilo kaybı için ne kadar önemli olduğunu sadece spor yaparak 180 gün gibi uzun bir sürede ancak 7 kilogram sonuç alabildiğini belirtti.

 

 

Bizimle tanıştıktan sonra ;

 

günde 2 defa Herbalife Shake içerek bütün bu 180 günlük spor macerası boyunca verdiği 7 kilogram ağırlığın tam 2 katı yani 14 kilogram sonucu sadece 45 gün Herbalife ile beslenerek elde etti.

 

Herbalife Formül 1 Shake

Herbalife formül 1 Shake uzun vadeli planlar da başarı elde edememiş insanlar için biçilmiş kaftan kadar değerli.Beslenme alışkanlıklarımız iyileşme gösterdiği zaman kilo kaybı yaşamaya başlıyoruz.

 

 

Kilo vermek isteyen insanlar günlük plan dahilinde neler yemesi gerektiğini takip edebileceği konusunda karmaşadan uzak kendine güvenen hamleleri yapabiliyor.

 

 

Bizler insanız unutabiliyoruz ama Albert Einstein’ın dediği gibi kağıtlar unutmaz küçük not kağıtları gömleğinizin cebinde ya da hemen telefonun ana ekranına tutturulmuş hatırlatıcıya yazın bunlar sizin için fazladan yiyecekler yemenizi önleyecek sağlıklı adımlar.

 

 

Yorulmuş ve üzgün hisseden bedeninizi canlandırmak için yapılacak muhteşem hareketler eğer davranış tarzınızı değiştirirseniz alışılmış davranışları yani her zorda kaldığınızda yiyeceğe sarılmak yerine planlı yemek yeme alışkanlığı günlük kalori planlamasının hayata geçirmenin en kolay yoludur.

 

 

Planlar her zaman çalışır karar alıcı olarak kendiniz için muhteşem planları onaylayın kendimizi takip etmeliyiz çok kolay olacak.Sağlıklı beslenmenin bir parçası olarak günlük kalori oranınızı takip etmeniz ile  kilo kaybı şansınız yükselecek.

 

 

HERBALİFE ONE

 

 

Herbalife One uygulamasını telefonunuza indirip bütün yiyeceklerin kalori oranlarını öğrenebilir, kendinize has planınız sayesinde besinlerin kalori değerlerini öğrenerek ihtiyacınız kadar yemeniz gereken miktarları daha kolay tasarlamak ikanı burada.

 

 

Herbalife her zaman daha iyisini yapabilmeniz için yanınızda değişim önce sizden başlıyor  kişiye özel beslenme planları ile her gün ne yediğinizi ve kalori oranlarını öğrenerek kilo yönetimi hedeflerinizi önceden belirleyebilirsiniz her gün ne yemek istediğinize dair değişik menüler oluşturarak gereksiz kalorileri yük edinmenize gerek yoktur.

 

 

Bakış açınızı değiştirmeniz günlük planlar ile daha kolay olur, makro besinleri ve mikro besinleri daha yakından tanıyarak diyet tercihlerinizi sağlıklı kanalize edebilirsiniz.

 

 

Her  gün daha az çaba sarf ederek kilo kontrolü sağlamak tamamen elinizde.Eğlenceli bir yolculuğa çıkmadan önce işe yürüyüşle başlayabilirsiniz merak etmeyin halter kaldırmanıza gerek yok.

 

 

Sadece kilonu kontrol et yolunu bizden öğrenin yürümeye birlikte başlayalım nasıl yapılır? Ne ara başardınız? siz bile şaşıracaksınız.Kendinizden emin adımlarla hedefe doğru yürüyün ama sakın geriye dönmeyin hedefe ulaşana kadar her gün yürüyüş planlarına sadık kalın hareketli yaşam metabolizma hızınızı yükseltmek için en kolay olanı.

 

 

Çok zor entegre olacağınız programları zaten önermiyoruz.Adım adım kilo kontrolü tamamen elinizde.Yok ben yürüyüşten sıkıldım derseniz hazır hissettiğinizde koşmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Koşmak vücut yapılanmamızı, vücudumuzun şekil almasını kolaylaştıracak, yüksek kondisyon elde etmeniz için ideal dir.

 

 

Hazır mısınız yola çıkmaya?

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.