HERBALİFE KAS YAPMAK İÇİN 5 YÖNTEM

HERBALİFE KAS YAPMA İÇİN 5 YÖNTEM

HERBALİFE KAS YAPMAK İÇİN 5 YÖNTEM

 

 

Belki de bugüne kadar buruk bir şekilde kas geliştirme konusunda yenik düştüğünüz anlarınız olmuş olabilir. Birçoğunuz Herbalife formül 1 Sport yorumlarını okuyup; tek başına nasıl Kas geliştirilir? bunları araştırdınız.

 

 

Teknik bilgiler ile sizleri boğmadan herbalife kas yapmak için 5 yöntemle nasıl kas geliştirilir? bunu adım adım sizlerle paylaşmaya çalışacağız.Herbalife’nin Spor yapmayı seven insanlar için dengeli beslenmeyi önerdiği bilinen bir gerçeklik.

 

 

Kas yapmanın en kolay yolunu bilmek güzel olurdu değil mi? İnsan kas kütlesini geliştirdikçe kilo kaybı en üst seviyede düşüş yaşamanıza neden olur. Yani kilo vermek istiyorsanız kaslarınız güçlü olmalı.

 

 

Ağırlık çalışanlar buraya

 

 

Çoğu insan spor salonlarında deliler gibi ağırlık kaldırarak çeşitli sakatlık yaşadığını anlatır.Ancak asıl olan neydi? kendi bünyenize uygun ağırlıklar ile başlayıp, zaman içerisinde Herbalife ürünlerini tavsiye edildiği gibi, Herbalife yaşam koçunun önerdiği gibi kullanarak kas güçlendirmek mümkündür.

 

 

Yoksa bir buçuk kilo tavuk yedim. Nasıl kas olmuyor tartışmasına burada hiç girmeyeceğiz.Kas büyümesini engelleyen faktörler beslenme ile iç içe girmiştir.Spor bu bütünlüğün sadece yüzde 20’sini eşittir.

 

 

Kaç kez ve neye göre çalışmalıyım

 

 

Herbalife Shake içenler çok iyi bilirler ki sporu bıraktıkları zaman dahi kas gelişimleri devam eder. Bunun nedeni vücuda ihtiyacı olan yakıtı verdiğimizde vücut mükemmel sonuçlarla bizi günde kaç defa çalışacağımız konusunda daha kuvvetli bilgilere ulaştırıyor.Acemice başlayıp devamını getirmeyen insanlardan değilsiniz!

 

 

Belli ki Daha gelişmiş kaslara sahip olmak istiyorsunuz. Bunun temeli antrenman öncesi ve antrenman sonrası yaptığınız ataklar sizi daha doğru beslenmeye ve günde ne kadar ihtiyacınız varsa bu kadar vücudu zorlamaya teşebbüs etmenizi kolaylaştırıyor. Kimi insan için 3, kimi senin için 6 sayılara takılmayalım.Daha çok kendi rakibinizin kendiniz olduğunu unutmayın.

 

 

İdeali kendi bedeninizi tanımadan yola çıkmayın deriz.

 

 

Çok mu yoruldun bunu konuşalım

 

İnsanın bilinç düzeyi yükseldikçe spor ve beslenme arasındaki sıkı bağları kendi kendine kurmaya devam ediyor.Gel hemen body Herbalife nasıl oluyor?

 

 

Bu saatten sonra ortaya çıkıyor. Protein tozu deyip geçmeyelim, kilo vermenin yanında; Herbalife protein tozu kilo aldırır mı? Sorusuna da net bir cevap bulalım.

 

Herbalife Formül 1 Sport H24 Vanilyalı

Evet kilo almak isteyenler de Herbalife ürünlerini kullanabilir.Çok yorulduğunuz zamanlar olabilir.Bunu konuşabiliriz.Bunun nedeni bilinçli bir şekilde terazinin iki kefesini doldurmaktan geçiyor.

 

 

Spor+Beslenme+Spor+Beslenme bu durmadan birbirini kovalayan bir süreç.

 

 

Daha çok spor ne anlama geliyor

 

Kas geliştirmeye çalışırken daha çok spor demek detaylı bir şekilde kendine yatırım yapmak anlamına geliyor.Haftada kaç kez kuvvet antrenmanı yapmanız gerekiyor?

 

 

Ali’nin Ahmet’in sonucu sizi çok etkilemesin. Çünkü bu insanlar da sizden önce bu yollardan geçti, buna emin olabilirsiniz.Daha gelişmiş kaslara sahip olmak için kuvvet antrenmanlarını iyi değerlendirmek lazım.

 

 

5 gün çalışan bir insan için 3 gün boyunca rutin antrenman yapıyorsanız üstüne 3 gün daha kuvvet antrenmanı yapmak sizi daha fazla yorabilir.Kuvvet antrenmanları vücudun Üst Bölgesi, alt bölgesi gibi ihtiyaç duyulan lokal bölgelere yönelik yapılabilir.

 

 

Kaç haftada kas yapabilirim

 

 

Unutmayalım ki kişiden kişiye değişen sonuçlar sizi yanıltmasın. Öncelikle beslenme düzeni içerisinde yeterince protein ve su yoksa vücut kendisini korumaya alır.

 

 

Sadece karbonhidratlardan oluşan bir beslenme bütünü kaç haftada kas yapabilirim sorusunu ertelemenize bile neden olabilir. Eğer rutin çalışmanız ve beslenmeniz orantılı bir şekilde giderse 3-4 haftada kaslarınızın geliştiğine şahit olabilirsiniz.

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

 

Fiziksel bir dirayet göstermek istiyorsanız; vücuda doğru besinleri vermek burada en temel gerçeklik.Siz ağırlık antrenmanında CR7 tercih ederseniz,elbette umduğunuz sonucu almakta zorlanabilirsiniz.

 

 

İşte tam da burada Herbalife yaşam koçuyla uyumlu çalışmak, en doğru sonucu almanızı kolaylaştırabilir.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Official Member -0535 497 19 52

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.