HERBALİFE DİYETİ NEDİR? HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ

HERBALİFE DİYETİ NEDİR? HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ

HERBALİFE DİYETİ NEDİR? HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ

 

 

Bütün insanların hızlı kilo vermek için birbirinden farklı mazeretleri var ve istedikleri kiloya kavuşma arzusuyla denedikleri yöntemlerden sıkılanlar, diyet içeriğini dikkate almadan alelade karar verdiklerinden sonuç almakta zorlanıyorlar.Siz de sonuç almakta zorlanıyor musunuz?

 

 

Herbalife Beslenme Ürünleri ile Herbalife diyeti nedir?

 

Herbalife diyet örneği konulu yazımızı dikkate almanızı öneriyoruz. Bir şeylerin kendiliğinden olmasını beklemek biraz endişe duyulması gereken bir konudur.Kilo vermekte bunlardan biridir işi şansa bırakmamak, almak istediğiniz sonucu kısa vadede elde etmek istiyorsanız Herbalife kilo kontrol ürünlerini tercih ederek bilinçli bir beslenme dostu olabilirsiniz.

 

 

Hayatınızda eksik kalan noktaları tek tek yerine koyabilirsiniz.Kısaca Herbalife diyeti; kilo kontrolü sağlamak ve daha zinde bir vücut yapısı oluşturmak için metabolizmanın hızlandırılması, sindirim sisteminin doğal yapısına zarar vermeden sağlıklı emilimin faaliyete geçirilerek ürünlerden maksimum seviyede fayda sağlamanız mümkün.

 

 

Günlük kalori kontrolünü elinizde tutarak neyin ne kadar ölçüde yapılacağını adım adım öğrenebileceğiniz, kafa karıştıran diyet listeleri ile moralinizin bozulmayacağı, sonuç aşamasında istikrar gösteren tüm insanların sağlıklı kiloya kavuşacağı kalori kontrollü beslenme metodu sayesinde hızlı ,güvenilir bir programdan ibarettir.

HERBALİFE DİYETİ NASIL ÇALIŞIR?

 

Kadınlar arasında diyet denildiği zaman sevdikleri yiyeceklerden ve içeceklerden mahrum kaldıkları hatta aç karnına kilo verilen bir sistem olduğu düşünülmektedir.Ancak Herbalife kilo kontrolü bu sayılan negatif düşüncelerin hepsini silmek için birbiriyle uyumlu, kişilerin beslenme ihtiyaçlarına yönelik bütün gıda ve dengeli mineral, vitamin ihtiyaçlarını karşılayacak, vücudun direncini ve metabolizmanın gücünü artıracak özeliktedir.

 

 

Zayıflarken yüzünüzü güldürecek ve mutlu hissettirecek bir dizi üründen gücünü alan, daha mutlu ve sağlıklı bir dünya için çalışan insanların günümüz deyimi ile hedefleri 12’den tam isabetle vurmanızı sağlayan gerçek bir deneyim yaşayabileceğiniz ürünlerden oluşur.

 

 

Herbalife felsefesi Her bir kişi için ayrı ayrı yaşam tarzı ve beslenme alışkanlıklarına uygun beslenme programları uygulanmasını zorunlu kılan durumlarda bütün insanların yardımına koşan zayıflama ve dengeli beslenme programlarından ibarettir.

 

 

Peki sağlıklı kilo için Herbalife diyeti nasıl çalışır? Herbalife diyetinin en büyük özelliği aç kalmadan kilo verebiliyorsunuz.Sindirim sisteminde; mideden başlayarak sırasıyla bağırsaklar ve hücrelere uzanan hızlı bir akış söz konusudur.

 

 

Sabahleyin kalktığınız andan itibaren vücudun ihtiyacı olan vitamin, mineral protein ve karbonhidrat ihtiyacını tek bir porsiyonda karşılamanız için mükemmel bir formülasyon uygulanarak yılların deneyimi ile hazırlanan Herbalife formül 1 Shake her bir insan için sabah kahvaltısını lezzete dönüştüren bir yapıya sahiptir.

 

 

Gün boyu sizin dengede kalmanız için destekleyecek bir ürüne ihtiyacınız vardır, farklı diyet çalışmalarında normal bir menü hazırlamak için ortalama 30 ila 45 dakika vakit ayırmanız gerekirken Herbalife Shake 30 saniye içerisinde hazırlanabilen pratik bir kahvaltıyı sizlere sunmakta.Besin değerleri ile şaşırtıcı, kalori değerleri ile mütevazidir.

HERBALİFE DİYET ÖRNEĞİ

 

Diyet söz konusu olduğu zaman atkins, Mario, Palio, Dukan ve Keto diyetleri ile birbirinden farklı diyet uygulayan kadınlar ile görüşmelerimizde her bir diyet için ayrı ayrı deneyimler ve kişisel şikayetleri söz konusudur.

 

 

Kimisi düşük karbonhidrat tüketimine dayalı,kimisi günlük yağ alımına dayalı diyetlerden söz etmektedir.Ancak protein alımı ile desteklenmeyen diyetlerde kilo vermek daha zorlayıcı bir mücadele haline gelmektedir.

 

 

Bu noktada dengeli beslenme ve diyet için her bir danışanımız için günlük kalori ihtiyacını belirlemede yardımcı Herbalife One uygulaması ile kişinin günlük kalori ihtiyacını kolayca hesaplamamız sayesinde en iyi beslenme düzenini kazanması amaçlanmaktadır.

 

 

Eminim farklı diyetleri deneyip bırakan bir çok insanla karşılaşmışsınızdır.Vücut bir denge üzerinde beslenme ve hidrasyona sahip olmadığı müddetçe aksayan ve her an için yıkılmaya mahkum bir bina inşa ediyor olacaksınız.Bu gibi durumların üstesinden gelmek için sabah kahvaltısını atlamadan Herbalife sabah kahvaltısı ile tanışmanızı öneriyorum.

 

herbalife bitkisel konsantre cay 50 gr

Normal bir değer söz konusu olacaksa ortalama 10 kilo fazlası olan bir insan için Günde 2 defa Herbalife formül 1 Shake tüketmesini ,günün geri kalanında vücudu susuz bırakmamak için Herbalife çay ile bünyesini desteklemesini ,bağırsak ve sindirim sisteminin istenilen amaca uygun hizmet edebilmesi açısından Herbal Aloe içecek gibi güçlü bir destekleyici ile tamamen temizlenmesi ve yenilen içilen bütün gıdalardan maksimum faydayı sağlaması önerimdir.

 

Herbalife Herbal Aloe Konsantre İçecek

 

Arada kalan 1 öğün yemek planı ise genelde sebze, baklagiller ve tam tahıllı ürünler ile gerçekleştirilmesi gerekmektedir.Kilo verme başlı başına kolektif bir oyundur.

 

 

Eğer siz atmanız gereken adımları tereddüt ile atarsanız yardımlaşma tam olarak gerçekleşmez ve bu da sizin sonucunuzu geciktirebilir.

 

 

Onun içindir ki farklı diyet deyimleri ve hikayelerine şahit olduğunuz kadınların başarısızlıkları tek bir noktadan hareket tarzını benimsemeleri; diyet için değil sağlıklı bir dünya için beslenmeleri gerektiğini gözardı etmelerinden kaynaklanmaktadır.

 

 

Herbalife beslenme ve diyet felsefesi önce vücudun bir bütün olarak kabul gördüğü sağlıklı yapıyı inşa etmek üzerine kuruludur.

HERBALİFE KULLANIRKEN DİKKAT EDİLECEKLER

 

Öyle bir an geliyor ki yola ne amaçla çıktığımızı unutabiliyor hatta bir an olsun kötü beslenme alışkanlıklarını sürdürmek eğiliminde olabiliyoruz.Buraya kadar her şey normal ancak farklı diyetler uygulayan bir çok bayandan aldığımız geri dönüşler şu şekilde gerçekleşiyor.

 

 

Mesela İnsülin direnci olan insanların kendisine hiç bir faydası olmayacak bir diyet programına girmesi demek vücudun çöküşünü desteklemekten öteye gitmez.Onun içindir ki Herbalife vücudu bütünsel olarak düşünüp buna uygun ürünler ile bünyeyi desteklemekte her bir insanın arzuladığı kiloya kavuşması için ideal ürünler ve çözümler meydana getirmektedir.

 

 

İnsanın bir gün içinde günlük su ihtiyacının karşılanmadığı hiç bir diyette başarılı olma şansı bile yokken.Israrla su içmediğini söyleyen bayanlara tavsiyemiz su asgari değil gerektiği kadar içilmesi gereken en güzel detoks ve hücre yenilenmesini sağlayan en doğal içecektir.

 

 

Sıvı denildiği zaman ilk akla gelmesi gereken suyu ihmal eder ve aksatırsanız; sadece kilo vermenizi değil günlük vücut direncinizi düşürmüş sayılıyorsunuz.

 

 

Kadın yada erkek fark etmeksizin şu anlama gelmektedir ağırlığınız ölçüsünde su içmeniz gerekiyor.Herbalife beslenme programınız dışında neler yiyip içtiğiniz çok fazla önem arz etmektedir, en basit anlatımla aşırı karbonhidrat tüketimi kilo vermenizi yavaşlatan vücudu tembelleştiren en büyük ana etkenler içindedir.

 

 

Ayrıca maliyeti düşüren tatlandırıcılar ile hazırlanmış tatlılar diyet yapmaya çalışan bayanların en büyük düşmanıdır.Kimseye tatlı yeme demek gibi bir lükse sahip değiliz ancak sağlıklı tatlılar Herbalife ile mümkün olabiliyor.Kendinizi kısıtlamak yerine kilolarınızı kısıtlamanız ihtiyacınız olmayan yiyecekleri boş yere tüketmemeniz gerekiyor.

 

 

İki öğün Herbalife Shake için bayanların aç kalma, ya da öğünler arasında yeme isteği nadir rastlanan bir durumdur.Bununla ilgili olarak takıldığınız bütün konularda bizlere ulaşabilir ve ücretsiz danışmanlık talebinde bulunabilirsiniz.

HERBALİFE DİYET AVANTAJLARI

Objektif bir çerçeveden bakıldığında göbek ve basen yağlanması sık sık karşılaştığımız durumların başında gelmektedir.Yetersiz beslenme dediğimiz zaman kullanıcılar; ben sabah kahvaltısında mükellef bir sofra hazırlıyorum zaten.

Neden Herbalife kahvaltısını tercih etmem gerekiyor?

Tarzında bir savunma yapıyor Herbalife diyetinin avantajları öyle bahsedildiği gibi Herbalife şok diyet gibi bir durum söz konusu değildir.

herbalife

Vücudun dengesini bozmadan kalori kontrolünü sağlamak gerekmektedir.Bunun için aşırı kilolu bayanların ve erkeklerin yaşadıkları olumsuzlukların altında yetersiz beslenme kaynaklı;diyabet ve yüksek tansiyon zamanla karşılaşılan kanser vakalarının,hatta çeşitli kalp rahatsızlıklarına kadar ilerleyen, fiziksel açıdan ve psikolojik açıdan kabul edilemez durumların ortaya çıkmasına neden olmaktadır.

Herbalife avantajları vücudun sadece belli bölgesi’nin zayıfladığı orantısız diyetler gibi olmayışı ayrıca bir avantajdır. Vücudun bir bütün içinde tabiri caizse Kalem gibi dimdik bir duruşa sahip olabileceğiniz, sonucunuzu gururla paylaşabileceğiniz bir beslenme programı oluşturulması, uygulanabilirliği sizlere çok büyük avantaj kazandırıyor olacak.

Fazla kilolu insanların zamanla iskelet yapısının ve eklem sıkıntılarının baş göstereceği kaçınılmaz bir gerçektir.Sizi içeriden destekleyecek Herbalife ürünleri sayesinde bu olumsuzlukları bir kalemde boşa çıkarmanız çok kolay olacaktır.

 

 

Bir dizi ameliyatla kilo veren insanların aradan geçen 3-5 senelik süreçte tekrar aldıkları kilodan daha fazla kiloya ulaştıkları göz önünde bulundurulursa. Herbalife ile zayıflayanlar zayıflama sürecinde beslenme tarzını yeniden şekillendirdiği için tekrar kilo alma gibi bir problemle karşılaşmazlar.Bunun anlamı kalıcı ve dengeli bir diyet arayan bütün insanların uygulayabileceği Herbalife diyeti yüksek güvenlik ile en az mücadele gerektiren özelliğe sahiptir.

HERBALİFE İPUÇLARI
 

 

Herbalife yemek sağlıklı dengeli bir vücudu yeniden yapılandırmak için işimizi kolaylaştırıyor bunun yanında Diyete başlamadan önce kararlılık göstermeniz ve mücadelenizde başarılı olmak için ciddi aynı zamanda samimi olmanız gerekiyor. Herbalife Shake içtikten sonra başkaca bir şeyler yemeniz kilo almanızı destekleyen size hiç bir fayda getirmeyecek bir davranıştır.

 

 

Şayet Herbalife Shake içtim ve doymadım diyorsanız lütfen kendi başınıza olmadığınızı tamamen bir takım çalışması içinde olduğunuzu hatırlayın.

 

 

Nasıl ki her an ulaşabildiğiniz insanlar var bizleri de sık arananlar listenize eklemenizi istiyoruz,çünkü bizim size vereceğimiz Herbalife beslenme sırlarımızı uygulamanız dahilinde kolayca kilo vereceksiniz.Mücadelenizde yalnız değilsiniz diyet yapan insanların çoğunluğunda zaman zaman baş gösteren kararsızlık söz konusudur, bu daha çok çevresel etkiler ile tetiklenen psikolojik bir durumdur.

 

 

Bizim insanımız beslenme alışkanlıkları söz konusu olduğu zaman genelde bilmedikleri ve yeterince konuya hakim olmadıklarından farklı negatif yorumlar yapabiliyorlar. Bu nedenle sizi karamsarlığa sevk edecek açıklamalardan ve yorumlamalardan uzak durmanız zayıflamak için atılacak en sağlam adım olacaktır.

 

 

BESLENME ALIŞKANLIKLARINDA ÖZE GERİ DÖNMEK İÇİN

 

 

Beslenme alışkanlıklarında öze geri dönmek için bazı temel bilgileri daha iyi kavramak gerekiyor.Bizler Herbalife danışmanları olarak; okumayı, araştırmayı ve günümüz bilgileri ile geçmiş bilgileri birbirine bağlayacak konuları bir araya getirerek sizlere sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Örnek verilecek olursa; İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra birçok kimya uzmanı bir araya gelerek bitkilerin yapısını incelemeye ve araştırmaya başladılar bu süreç çok kısa sürede meyvelerini vermeye başladı.Tabiatta incelenen bütün bitkilerden iklim ve coğrafi konuma göre yeniden üretilen bitkiler elde edildi.

 

 

Süreç Arizona topraklarında ve İsviçre topraklarında denemeler sonucu dünyanın dört bir tarafına yayılmaya başladı.Aslında bu yapılan işlem doğaya müdahale olarak görülüyor.Çünkü doğa zaten kendini ıslah ediyordu ve gelişimi de kendisi takip ediyordu.

 

 

Ta ki insanlar devreye girene kadar. Bizler için ne gibi bir etkileşim olduğu söz konusu derseniz beslenme alışkanlıklarımız da, tüketmiş olduğumuz bir çok gıdanın nasıl bir süreçten geçtiğini anlamak günümüzü tanımlamaya yetecektir.

 

Yeni dünya birbirinden farklı üretim taktikleri ile insanın gıdaya olan ihtiyacını ve gelişimini daha zor hale getirdi.Öz denilince akla gelmesi gereken Anadolu’nun topraklarında yetişen gıdalar ile beslenen milyonlarca insan akla gelmeli.

 

 

Artık mutfağa giren meyve,sebze ve tahıllar tamamen içerikleri değişmiş gıdalara dönüştü.Yeni üretilen tohumlar ile bambaşka bir yapıya kavuştuğu bilinen gıdalarla hazırlanan yemekleri tüketen çoğu insan yemek yemenin müthiş bir etkinlik olduğunu düşünüyor.

 

Ancak ne var ki pasifize edilmiş bir hayat yaşıyoruz bunu kimse inkar etmiyor.Örnek verecek olursak artık daha az su tüketen, makro ve mikro besin konusunda çok fazla bilgiye sahip olmayan, spor yaparken sadece düz mantık hareket eden ve toplum genelinde hareketten uzak hantal bir yapıya kavuştuk.

 

Yazımızda birçok farklı konuya değinmiş oluyoruz.Bugün gıdaların genetiği konusunda bireysel olarak çok fazla bir değişiklik yapma şansına sahip değiliz.

 

 

Ancak ;Herbalife yaşam felsefesi ve buna uygun olarak denenmiş ve etkisi kanıtlanmış yeni yöntemler insanların daha fazla sonuç almasını, daha dengeli ve sağlıklı kalmasını öneren taktikleri de içeriyor.Ana akım medyada sunulan bir çok şok diyet örneği var.

 

 

Herbalife diyeti denildiği zaman hiç bir şekilde tekdüze beslenme kast edilmiyor. Bu nedenle renkli olduğunca meyvelerden, sebzelerden, hayvansal ürünlerden yararlanmak ve herkesin mutfağında olması gereken basit pratik yemek tarifleri ile değişik bir bakış açısı sunuyor.

 

Zamanla günlük telaşlardan unuttuğumuz ya da renkli vitrinlerin bize sunmuş olduğu kolay erişilebilir yemeklerden uzaklaşarak daha sade ve daha anlaşılır bir diyet uygulamak kastediliyor olsa gerek.

 

Herbalife Şok Diyet

 

Basitçe anlatacak olursak Herbalife şok diyet ilk Duyanlar için müthiş bir etki yaratıyor.Zaten cümlenin kısa ve net olması birçok kişinin iştahını bastırmaya yetiyor.Peki ama nasıl oluyor da insanlar kilo veriyor, kimse bu hikayeyi baştan sona takip etmiyor.

 

 

Şak diye başlayacak hemen sonuç alacak açıkçası böyle düşünenler için bizim yapabileceğimiz pek fazla bir şey yok.İnsan metabolizma hızı ile orantılı olarak kilo verir ve bu her kişiden kişiye değişir.Uzun uzadıya anlatacağımız o kadar çok konu var ki hızlı sonuç bekleyen birçok kişi neden kilo veremediğini burada daha net şekilde anlayabilirler. Okumak araştırmak ve bu sayfalardan sizlere bilgi vermek bizim için ayrıca mutluluk kaynağı.

 

 

Herbalife şok diyet denildiği zaman karşınıza birçok tanımlama anlatım çıkabilir.Bizim savunduğumuz; her bir insan için yapılabilir, uygulaması basit, yeteri düzeyde, önerilen gıdalarla yapılan, dengeli ve orantılı bir beslenme planı ile kişilerin kilo vermesi için yapılan bireysel beslenme planları akla gelmektedir. Hızlı ve güvenli kilo vermeyi istiyorsunuz,kime ve neye göre kendinizi başkalarıyla kıyaslamaktan vazgeçmelisiniz.Kendinize zaman tanımanız gerekiyor.

 

 

Gönül DEMİR Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.