HERBALİFE DANIŞMAN DESTEĞİ

HERBALİFE DANIŞMAN DESTEĞİ

HERBALİFE DANIŞMAN DESTEĞİ

 

 

Bugün Aydın merkezden Herbalife ürünleri hakkında bilgi almak isteyen Seher Hanım bizimle yüz yüze görüşme talebi ile kafasında ki karmaşık soruların cevabını bire bir bizden almak ve merakını gidermek istediğini bildirdi.

 

 

Herbalife danışman olarak kendisi ile öğleden sonra bol bol merak ettiği konular hakkında görüşme yaptık.Dilerseniz sohbetimizi sizlerle de paylaşalım Seher Hanım Herbalife gerçekten kilo verdiriyor mu ?,Herbalife’nin kilo kontrolü için ne kadar kullanılması lazım?.

 

 

Herbalife ürünlerinin yan etkileri var mıdır?, Herbalife ile kilo kontrolü yapan insanların nasıl kilo verdiğini, hatta bu konuda bizim ne kadar bilgi sahibi olup bu kadar rahat davranabildiğimizi,kendisine nasıl yardımcı olabileceğimizi gibi sorularını ardı ardına sordu.

 

 

Biz de kendisine verdiğimiz yanıtları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Seher Hanım sorularını bir solukta sordu biz de kendisine beslenme alışkanlıkları konusunda küçük bir anket yaptık anketimizde bize soru sorarken cüretkar olduğu kadar cüretkar davranmadı.

 

 

Bunun nedeni sağlıksız beslenme ve aktif yaşamdan uzak olması, gün boyu kendisi için her hangi bir beslenme programına sahip olmayışı ve rutin spor yapmak gibi alışkanlıklarının olmamasıydı.

 

 

Elbette bu tür alışkanlıkları kazanmak bazen zor olabiliyor ancak her zaman atacağımız adımlar da sağlığımız için çeşitli riskler vardır.

 

 

Biz bu riskleri kendi lehimize çevirebilmek için bir takım kötü alışkanlıklardan kurtulmayı tercih ettik.Seher hanımın yaptığı gibi Herbalife ürünleri hakkında Herbalife danışman aracılığı ile bilgi hazinemizi genişleterek kendimiz ve Ailemiz için sağlıklı adımları kazanma yolunda ciddi bir mesafe almış durumdayız.

 

 

Tabii ki bu her zaman kolay olmuyor insan bazı zamanlar sırf kendisini ödüllendirmek için sağlıksız yiyecekler ile midesini doldurabiliyor her zaman etrafımızda bir müfettiş ya da kontrol elemanı olmayabilir.

 

 

Sağlıklı kiloya kavuşmak için kendi çabalarımız gayretlerimiz yeterli olmayadabilir ama bütün bu aşamaları her gün tekrarlayarak çözüm üstünde odaklanmak daha sağlıklı ve akılda kalıcı oluyor.

 

 

Düşünsenize her gün sabah kahvaltısında yemiş olduğunuz yiyecekler size ne kazandırıyor bunu her gün tekrarlarsanız fayda ya da zarar noktasında hangi akıllı tercihi yapmanız gerektiğini bir danışman eşliğinde daha kolay başarabilirsiniz.

 

 

Beynimiz bazen kendi içimizde bir ikilem yaşamamıza neden olabilir öyle ki zevk aldığı faaliyetleri tekrarlamak için sürekli gözümüzün önünde döndürüp durur nereye baksak bu yiyeceği veya sağlıksız bir atıştırmalık görmemiz mümkündür.

 

 

Yolunda gitmeyen işleri çözebilmek her insanın tek başına başarabileceği kolaylık da olmayabilir bu noktada sağlıklı atıştırmalıklar ve kişiye özel beslenme programları sizi tamamlayacak kuvveti sağlayabilir.

HERBALİFE GERÇEKTEN KİLO VERDİRİYOR MU?

 

 

Herbalife gerçekten kilo verdiriyor mu? Sorusu elbette kişiden kişiye ürün kullanımı, yeterli su tüketimi, spor gibi etkenleri de hesaba katarsak düzenli Herbalife kullanan insanlar kilo problemlerini çözüyor.

 

 

Herbalife danışman olmadan sağlıklı karar alma konusunda zorlanıyor olabilirsiniz.Herbalife beslenme ürünleri sadece kilo verme programı olarak değil aynı zamanda kilo alma programı olarak sizlere avantajlı beslenme konusunda disiplinli davranma alışkanlıklarımızı güçlendirmek için yardımcı olabilir.

 

 

Bu noktada insanların biraz önce bahsettiğimiz gibi atıştırmalıklar ile biraz başı sıkıntılı.

 

 

Seher hanımın bahsettiği kadarıyla normalde her gün sabah evden kahvaltı edip iş yerine gittiğini ancak son 6 aydır arkadaşlarının etkisiyle bir nevi grup baskısı diyelim iş yerinde uzun süren kahvaltı sofralarını ve gün boyu sağlıksız atıştırmalıklara doğru kendi deyimiyle “Yelken Açmış” durumda gözüküyor.

 

 

Bir nevi itiraf gibi oldu ama yağlı, tuzlu yiyecekler hatta fazlaca baharatlı atıştırmalıkları gün içinde sık sık tükettiğini her gün eve gittiği zaman pişmanlık hisleri yaşadığını ve bizden çözüm önerisi yapmamızı rica etti.

 

 

Bu durumu çözebilmek üzere Herbalife ürünleri kullanmaya başlamadan önce kesin bir karar vermesini, programa sadık kalıp, kişisel beslenme hedeflerini belli bir zaman diliminde sağlam temellere oturtması için kişisel beslenme planını oluşturduk.

 

 

Sabah, akşam Herbalife Shake ile önce kilo kontrolünü kolaylaştırmak için kalori yönetimini planladık.

 

herbalife protein bar

Ardından gün boyu bol bol atıştırmalık yapmak yerine daha düşük kaloriye sahip Herbalife protein bar ile istediği zaman tatlı yeme isteğinin doyurucu bir atıştırmalık ile kontrol edebileceğinin bilgisini paylaştık.

 

 

Bizim bireysel deneyimlerimiz kendisine ilham oldu sağlıksız bir atıştırmalık yerine kolayca konulabilecek her yerde basit pratik hazırlanabilecek tarif verdik.

 

 

Bir kase yoğurt- bir elma- 2 yemek kaşığı yulaf ile hazırlanan pratik atıştırmalık hem şeker içeriği düşük, lif düzeyi yüksek ,yoğurdun sindirim fonksiyonlarına faydalı olduğu bir atıştırmalık ile seçenekleri çoğalttık.

 

 

Eğer işler yolunda gitmiyorsa en pratik atıştırmalık günde 1 defa öğleden önce ve öğleden sonra yarım porsiyon Herbalife Shake içmek daha duyarlı bir tercih olacaktır.Alternatifleri sunmak Herbalife danışman olarak bizim işimiz tercih edip uygulamak insanlara kalıyor.

 

 

HERBALİFE KİLO KONTROLÜ İÇİN NE KADAR KULLANILIR?

 

 

Herbalife ürünlerinin kişinin sağlıklı kilo hedeflerine ulaşana kadar kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

 

 

Seher Hanım yanıtlarımızı meraklı dinliyor,ancak ürünlerden ne kadar süre kullanılması gerektiği tamamen kendisi ile ilişkili bir durum.

 

 

Eğer siz de Herbalife ile 1 ayda ne kadar kilo verebilirim gibi bir düşünceye sahipseniz öncelikle bilmeniz gereken sağlıklı kilo kontrolü için Herbalife ürünlerini hedeflediğiniz beden ağırlığını yakalayana kadar kullanmanız ürünler ile fazla kilolarınızdan kurtulduktan sonra sağlıklı beslenme alışkanlıklarınızı devam ettirmenizi tavsiye ederiz.

 

 

Herbalife kullanarak alışkanlıklarınızı pozitif yönde geliştirdikten sonra insani bir tepkime ile kötü alışkanlıklarınızı tekrar sahiplenmenin size bir faydası olmayacağını hatırlatırız.Bunun içindir ki kilo kontrolünü başarılı bitirmenin birden çok formülü vardır.Herbalife alternatif sunma konusunda seçenekleriyle yanınızda.

HERBALİFE ÜRÜNLERİNİN YAN ETKİLERİ VAR MIDIR?

 

 

Bize bu soruyu açık yüreklilikle soran nadir insanlardan biri olduğunuzu söylememiz gerekiyor.Genelde insanlar çok fazla ön yargıya sahip olduklarından bazen kolanın zararlarından bahsederken sohbet uzayıp gidiyor ancak yine de kola tüketmeye devam ediyorlar.

 

 

Maalesef reklam bombardımanında kalan insanlar Herbalife gerçekleri hakkında biraz yanılıyorlar.Eğer gerçekten sağlıklı kilo kontrolü yapmak amacı ile Herbalife ürünlerini kullanacak kişiler iseniz merak etmeyin.

 

 

Herbalife ürünleri bir ilaç değildir ve herhangi bir hastalığın tedavisi gibi bir iddiamız hiç bir zaman olmadı olmayacak da bunu her platformda insanlara duyurmaya ve yinelemeye devam ediyoruz.

 

 

Sağlıklı kilo kontrolünü sağlamak davranışlarımızın gözden geçirilmesi,kötü alışkanlıkların sistemli olarak sağlıklı tercihler ile değiştirilmesi gerekiyor.

 

 

Bu noktada Herbalife ürün etiketleri anlaşılmaz ve içeriklerin okunamayacak kadar küçük harflerle paylaşılmadığı, her bir ürün içeriğinin şeffaf olarak insanlara yansıtıldığı ürünlerdir.

 

 

Herbalife danışman yardımıyla ürünler hakkında daha detaylı bilgilere ulaşmak mümkün.Herhangi bir ürün içeriği ile ilgili alerjiniz varsa bunu önce Doktorunuz ile paylaşın ilerleyen süreçte bir çok insan gibi doktor tavsiyesi ile farklı yöntemler de deneyebilirsiniz.

HERBALİFE DANIŞMAN YARDIMI İLE İNSANLAR NASIL KİLO VERİYOR?

 

 

İnsanların beslenme konusunda davranış kalıpları birbirine çok yakın olabilir. Herbalife kullanarak kilosunu kontrol etmek isteyen insanları kesinlikle zorlayıcı şartlandırmalar ile şartlandırmak yerine; bire bir görüşmeler, bilgi paylaşımları aynı zamanda kilo verme taktiklerinin farklı kombinasyonlarda nasıl daha faydalı olacağını birlikte tayin etmekteyiz.

 

 

Herbalife danışman demek yeri geldiği zaman Herbalife kullanan kadın ya da erkek tüm kullanıcılardan gelen farklı yeni bir bilgi paylaşımı yapıldığında katı dediğim dedik kurallarımız yok, genel geçer beslenme ve diyet alışkanlıkları konusunda gelişmelere açık beslenme gruplarımızda bilgiyi yeniden işleyip insanların kilo kontrolü mücadelelerinde en fazla fayda sağlaması için yeniden yapılandırıyoruz.

 

 

Bu bir manada sosyal desteğin birbirine bağlı dinamiklerin ortak çalışması gibi değerlendirilebilir yani bir kişinin deneyimi anında kendi gruplarımızda paylaşılarak başka insanlarında faydalanması konusunda destek oluyoruz.

 

 

Kilo kontrolü için belli kalıplar zaten mevcuttur kalori kontrolü bunların başında geliyor insan bazen kendisini takip edemeyebilir ama grup içinde grup üyeleri tarafından yanlış bilinen doğrular hakkında çeşitli bilgiler aktarılarak yolunuza devam edebilirsiniz.

 

 

Örneğin aşırı yeme ile ilgili bir dürtünüz var ise bunu içten içe saklıyor olabilirsiniz ancak bire bir görüşmelerimizde vücut analizi yaptığımız insanlar bir önceki ölçüm ile arada oluşan farkları hesaba katarak kilo yönetimi konusunda yapılan hataları yeniden değerlendirip çeşitli konumlandırmalar ile bireysel beslenme planınızda değişiklik yaparak daha hızlı kilo vermenizi sağlayabiliriz.

 
HERBALİFE DANIŞMAN DESTEĞİ

 

 

Bizler Lider beslenme olarak Herbalife danışman desteği konusunda Herbalife Nutrıton beslenme felsefesine tamamen inanan ve güvenen ve daima bilgiye açık insanlarız.

 

 

Bizim danışmanlık desteğindeki temel ilkemiz dengeli beslenme,sağlıklı aktif yaşam tarzı ve her bir kişi için kişiselleştirilmiş Herbalife beslenme programı vardır.

 

 

Bunlar en sağlam kilo kontrol yöntemlerinin başında gelen Herbalife ürünleri ile beslenirken insanların yaşamlarına değer katmayı, sevdikleri ile daha daha fazla vakit geçirmeleri için imkan tanımaya çalışıyoruz.

 

 

Elbette motive edici akılda kalıcı mesajlarımız var merak etmeyin kilo vermek için yalnız değilsiniz; attığınız her adım küçük sayılmaz yeter ki inanın.

 

 

Lider Beslenme Herbalife Nutrıton Yaşam Koçu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.