HERBALİFE ÇAY

HERBALİFE ÇAY

HERBALİFE ÇAY

 

 

HERBALİFE ÇAY NEDİR?

 

 

Herbalife çay hazırlanması en pratik içecektir. Siyah çay ,yeşil çay ve bitkisel aparatların bir araya gelerek ;müthiş bir enerji patlaması yaşatacak formülü ile çok fazla kahve ,çay, kola, meyve suyu gibi içecekleri tüketen insanların imdadına yetişiyor.

 

 

Bu saydığımız içeceklerin farkı bu içeceklerin tüketimi sayesinde yaşanması muhtemel belli başlı olumsuzluklar vardır bunların başında besin maddelerinin büyük bir kısmının vücuda gerekli faydayı umulan miktarlarda sağlayamadan vücuttan atılmasıdır.

 

 

Herbalife çay ile bu içeceklerin farkı tüketim sonrasında iyiden iyiye gözle görülür olacaktır. Hindistan’dan İsveç’e, isveç’ten Almanya’ya, Almanya’dan Afrika’ya, Afrika’dan Amerika kıtasına kadar bütün coğrafyalarda tüketilen Herbalife çay tüm dünyanın bildiği ve günden güne artan taleple tükettiği kilo yönetimi ve aktif yaşam tarzını destekleyen ferahlatıcı bir içecektir.

 

 

HERBALİFE ÇAY KAFEİN ORANI NEDİR?

 

 

Herbalife çay yüksek kafein içermediğinden vücudu kasmadan diğer içecekler gibi olumsuz etkileri yaşatmadan sıvı alımı konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

 

 

Vücudumuzun % 60 ila 70’e yakını sudan oluştuğu için yeteri kadar sıvı tüketmez isek özellikle sudan uzak bir yaşantımız var ise kolay kilo kontrolü yapmak mümkün olmayacaktır.

 

 

Yaş ilerledikçe vücuttaki yağ oranı yükseliyor suyun yokluğu hidrasyon; yani vücudun yeterince nemlenmesi engellenmiş demektir.

 

 

Bütün organların su ile çalıştığı gerçeğini unutmamak gerekiyor. Bir porsiyon meşrubatta ortalama 6-7 adet şeker bulunmaktadır.Kadın yada Erkek tüm insanların yağlanma problemi var hareketsiz yaşam bunu tetikliyor olabilir Herbalife çay ile bu dengeleri lehinize çevirebilirsiniz.

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay 100 gr

HERBALİFE ÇAYIN ÖZELLİKLERİ VE ETKİLERİ

 

-Herbalife Çay renklendirici yada suni tatlandırıcı içermez.

-Doğal meyve aromaları ve düşük miktarda bitkisel tatlandırıcılar içerir.

 

 

-Herbalife Çay, sıvı alımını artırmaya yardımcı olabilir.Sizin için serbest radikallerin vereceği beklenmeyen zararlara karşı koruma sağlar ,antioksidan etkiye sahiptir.

 

 

-Doğal içeriği genetik yapısı değiştirilmiş bitkileri içermez.

 

 

-Herbalife çay çeşitleri 100 gr klasik ve 50 gr aromalı tatlar ile siz tüketicilerin kullanımına sunulmuştur.

 

 

-Herbalife Çay ;Yeşil çay özü,turuncu pekoe,Guarana çekirdeği ekstresi,Kafein tozu, Doğal Limon Kabuğu, Doğal Şeftali Aroması, Doğal Ahududu aroması içerir.

 

 

-Gıda Bileşeni Çay ;kilo yönetimi için özel bileşenleri ile destek sağlar.

 

 

-Yeşil Çay gün içinde enerjik ve formda hissetmenize yardımcı olur.

 

 

-Herbalife Çay,Herbalife Shake içtikten sonra tüketilmesi önerilen keyif veren bir yapıya sahiptir.Ek olarak içilen günlük kullanımda siyah çay ve kafein isteğini azaltmaya yardımcı olabilir.

 

 

-Çayınızı bir porsiyonda 350 ml suya yarım çay kaşığı ilave etmeniz yeterlidir.Uyanıklığı arttıran ferahlatıcı çay, bir fincan kahveden daha az miktarda kafein içerir.

 

 

-Çay düzenli kullanımı sayesinde beslenme planınızda önemli değişiklikleri başarmanıza yardım eder ister sıcak ister soğuk olarak servis edilebilen Herbalife çay iki şekilde de aynı etkiye sahiptir sabah kahvaltınız da sıcak öğle yemek sonrası soğuk içmek sizin tercihiniz.

 

 

-Herbalife Çayınız bir porsiyonda 6 Kalori ile diyetiniz için kontrolü ele almanıza yardım eder.

HERBALİFE ÇAY KULLANICI YORUMLARI

 

 

Hemşire Tülay Hanım mesleğe başladığı ilk günlerden bu yana hastanelerin çeşitli bölümlerinde uzun yıllar görev yapmış gece nöbetleri boyunca uyumamak ve vücudun direncinin düşmemesi için yıllardır sade kahve tüketerek gece nöbetlerinde dikkat dağınıklığı yaşamamak için mücadele vermiş.

 

 

Hatta uzun bir dönem yan etkilerini bildiği halde çeşitli enerji içecekleri ile durumu geçiştirmeye çalışmış.Ancak zamanla bir şeyin farkına varmış bu tarz içecekleri içtiği zaman vücuda ek bir fayda getirmedikleri gibi vücudunda birikmiş Vitamin ,Mineral stoklarının hızla tükendiğini kendisini sürekli kötü hissetmeye başladığını ve bu içecekleri tükettiği için uzun zamandır su ile arasının olmadığını bizlerle paylaşıyor.

 

Bir hemşire için özellikle hareketli servislerde görev yapan hemşireler düşünülürse gece uyku uyumamak önemlidir çünkü her an yeni bir hasta gelebilir ya da mevcut hastalardan yardım isteyen insanlar olabilir.

 

 

Tülay Hanım bu gibi durumlarda vücudun öz kaynaklarını harcamadan vücuda faydalı olacak ;yeri geldiği zaman birikmiş yağları yakmaya yardımcı çeşitli bitki çayları ile çözüm aramaya başlamış üç dört farklı bitkiyi internetten ve farklı kaynaklardan araştırarak klasik yöntemler ile demleyerek bir buçuk iki ay gibi bir süre tüketmiş.

 

 

Bunların faydaları görmek bir yana hiç bir değişiklik olmamış bu süreçte her gittiği yere bitki çaylarını götürmesi de pek fayda etmemiş.

 

 

Araştırmalara devam ederken yeşil çay ile ilgili birçok kadının yorumunu okumuş kendisi bizlere ulaştı merak ettiği soruları birebir yanıtladık Tülay hanıma sadece Herbalife bitkisel konsantre çay tüketerek gece nöbetlerinde uyumamak, dikkat dağınıklığı gibi sıkıntılarının çözümünde yardımcı olabileceğini aynı zamanda sıvı tüketimini artırarak vücudun hidrasyonuna yardımcı olabileceği bilgisini paylaştık.

 

 

Tülay Hanım başlarda kararsızdı ancak Herbalife çayın etkileri ile tanıştığı ilk 10 günlük sürede enerji kaybı yaşamadığını, gece nöbetlerinde uyuklama gibi bir sorunu kalmadığını,dikkat problemlerinin olmadığını bizlerle paylaştı .Herbalife kullananlar neden bu kadar memnun kalıyor.

 

 

Tülay Hanım gibi sık sık gece çalışmak durumunda kalan insanlar daha iyi anlıyor Tülay Hanım bu süreçte birçok farklı ürünü denemesine rağmen sonuç alamamış sadece 6 kalori gibi mükemmel bir içecek ile tanıştığı için memnun müşteri topluluğumuza katılmıştır.

 

Çay kullanıcımız Rıfat Bey uzun yol şoförlüğü yapan ve Antalya ilimize  bir yük teslimine giderken bizi yoldan aramış; Herbalife çay kapıda ödeme yöntemi ile satın almak istediğini söyledi biz de kapıda ödeme yöntemi ile Türkiye’nin dört bir yanına ürün gönderebileceğimizi, faturalı ürün satışı yaptığımızı kendisi ile bir alo kadar yakın olduğumuzu ilettik.

 

 

Rıfat Bey verdiğiniz yanıtlara pek sevindi sürekli şehirler arası yük taşımacılığı yaptığı için ne zaman nerede olacağını kendisi bile pek kestiremediği için Herbalife çay çeşitlerini istediği her yere gönderdiğimiz için pek memnun kaldı kendisiyle bağımız çay sayesinde gelişti.

 

 

Rıfat Bey yoğun temposu olan bir mesleği olduğu için pek kendisine vakit ayıran bir insan değil zamanı genelde yollarda geçiyor sürekli dışarıdan yemek yiyip içtiği için Herbalife çay gibi farklı bir ürünle yine yol üzeri bir kamyoncu lokantasında kendisi gibi tır şoförü bir arkadaşı sayesinde tanışmış.

 

 

Uzun yol şoförlerinin uyumamak için ya da dikkat dağınıklığına karşı klasik yöntemler ile başarılı olamadığını bildiğinden bir de Herbalife çay içiyim diye merakla Herbalife 50 gram klasik çay satın alarak denemiş.

 

herbalife çay

Ancak şu anda tam bir Herbalife Çay Tiryakisi Bunun nedeni uzun yolculuklar boyunca yüksek kalorili içecekler yerine hem vücuda enerji veren ,fazla yağları yakmaya yarayan ödem atıcı özelliği ile Bitkisel Çayların en meşhuru klasik çayı tüketmeye devam ediyor.

 

 

Sözlerine şu cümle ile devam ediyor yıllar yılı şehirler arası yük taşıdım sürekli aracımda piknik tüpü çaydanlık yollarda sürekli mola noktalarında siyah çay demliyor idim.

 

 

Oysa ki Herbalife çay yazın soğuk, kışın sıcak tüketilebilen değişik aroma seçenekleri ile bana çayımı pratik sağlıklı şekilde hazırlamayı öğretti Teşekkürler Herbalife.

 

 

Beyaz eşya servisi Mustafa Bey evlendikten 5 yıl sonra 30 kilo fazlası olduğu için gün boyunca kendisine yardımcı olacağını düşündüğü belli başlı diyet önerilerini uygulamaya çalışsa da başarılı olamadığı için yeni bir değişim nasıl olur.

 

herbalife bitkisel konsantre cay 50 gr

Düşüncesiyle bizlere yazdığı gün;gün boyu servis için gittiği yerlerde ikram edilen gazlı içecekler,üçü bir arada kahveleri insanları kırmamak adına içtiğini kısa sürede nasıl da kilo aldığının farkına varınca Herbalife çay tercih sebebi olmuştur 7 buçuk ayda 26.70 kilogram kilo kaybı ile sonucunu bizlerle paylaşmıştır.

 

 

 

Lider Beslenme Herbalife Resmi Üyesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.