HERBALİFE ÇALIŞAN KİLO VERME TAKTİKLERİ

HERBALİFE ÇALIŞAN KİLO VERME TAKTİKLERİ

HERBALİFE ÇALIŞAN KİLO VERME TAKTİKLERİ

 

 

Çalışan kilo verme taktikleri ve diyet denilince sağlıklı beslenme, sportif hareketlilik ve vücudunuzun  performans sağlayacağı hidrasyon yani yeteri miktarda su tüketimi akla gelmeli.

 

 

Dengeli beslenmenin hava gibi su gibi temel ihtiyaçları yerine koymak vücudunuzda sarkan yağ kütlelerini şekillendirmek vücudu yeniden tasarlamak anlamına geliyor.Geçen gün ulusal yayın yapan bir kanalda röportaj veren hanımefendinin söylediği şu cümle çok manidardı tam 18 senedir diyet yapıyorum ama kilo veremiyorum bize göre hanımefendinin söylediği cümle irdelenmeli.

 

 

İnsanların daha sağlıklı güvenilir diyet programları hakkında bilgi sahibi olma hakları ellerinden alınmamalı.Çünkü bugün tüm medya kanallarında o kadar fazla bilgi kirliliği var ki insanların sağlıklı bir diyet oluşturma şansı her geçen gün azalıyor.

 

 

Bu nedenle herbalife sağlıklı yaşam tavsiyelerimiz her bir insan için uygulanabilir ayrı ayrı kilo vermelerine yardımcı olacak gerçek akılcı çözümleri her zaman göz önünde tutmayı bir ilke olarak kabul ediyoruz.İnsanların zorlandığı konulardan birisi, sadece kendisine ait uygulanabilir kilo yönetimi için dengeli beslenme yöntemleridir.

 

 

Kadın ya da erkek insanlar gençlik yıllarında metabolizma hızının, vücudun yağ oranı, kas oranı gibi kavramları pek önemsemiyor idi günümüz şartları değişti gençlerde her geçen gün kilo problemleri artan bir çizgide yükselişe geçmiş durumda.

 

35-45 yaş arası yetişkinlerde ise vücudun genel yapısı, yaşam koşulları ve beslenme alışkanlıkları düşünülürse kilo problemleri eskiye nazaran çok farklı bir kimliğe büründü.İnsanlar ister istemez nasıl kilo verebilirim?Sorusunu günlerce zihinlerinde canlı tutabiliyorlar.

 

HERBALİFE TOPLUMSAL BAKIŞ

 

 

Eskisi gibi her bir ailenin kendine ait ne küçük bir bahçesi ,ne de içinde taze yumurta veren tavuklar ile dolu bir kümesi var, şuan hepiniz geçmiş günleri yad ediyor olabilirsiniz ancak mevcut şartlarda kendinize uygun yeni bir atılım yapmanız gerekiyor.

 

 

Bir çok insan kariyer ,aile, iş yaşamı gibi daha bir çok farklı nedenle beslenme konusunda kendine ne zaman ayırıyor ,ne de beslenmesine dikkat edebiliyor.Yüz yüze görüşmelerimiz esnasında birbirinden farklı diyet deneyimlerinin başarısızlıkla sonuçlandığı, insanların hüsranla diyet ve beslenme kelimelerini duyduklarında negatif hatıraları bir bir paylaşıma sunuluyor.

 

 

Yıllarca kariyerini en üst seviyede taşımış iş adamlarından tutun da küçük esnaf olarak hayatını sürdüren insanlara kadar herkesin ortak bir kaygısı var kendi yaşam tarzlarına uymayan sağlıksız yada hoşa gitmeyen taktikler ile kilo verme konusunda yeterince mağdur olmuşlar.

 

 

Yeni bir şeylerle tanışmak ve hayata geçirmek bu insanların çoğunluğunda kolay olmuyor, ne zaman ki Herbalife toplumsal bakışta; kişiye ve yaşam tarzına bağlı olarak özelleştirilebilen beslenme programları çalışan taktikler her zaman mümkün olmuyor.

 

HERBALİFE İSTATİSTİK 

 

 

Zaman zaman yaptığımız istatistik çalışmaları kadınların büyük bir oranının diyete başlayıp vazgeçmeleri ilk 2 hafta içerisinde gerçekleşiyor.Herkesin kendince bir sebebi var görüştüğümüz tüm kadınlar bizim Herbalife danışmanlığı verdiğimizi öğrendiklerinde öyle çok soru ile karşılaşabiliyoruz ki inanın her bir soruya cevap vermeye çalışıyoruz.

 

 

Ancak zaman zaman kaçırdığımız sorular da olabilir çünkü insanlar biraz sabırsız davranabiliyor hemen bilgiyi almak peşinde olabiliyorlar.Oysa ki mühim olan bilgiyi almaktan ziyade yaşadığımız hayata entegre etmek ve aldığımız bilgileri uygulamak olmalı.

 

 

Kilo vermek kesinlikle belli kriterler sayesinde anlaşılır ve uygulanabilir bir meseledir her bir kişinin şahsi tercihleri ve yaşam biçimine uygun olarak  verdiğimiz taktikler kişiselleştirilebilir, kilo yönetimi programları için uygulanması kolay yöntemlerdir.

 

 

Danışmanlık Herbalife sayesinde hayatı daha renkli hale getiriyor.Sorular sorular……. bir biri ardına geliyor kimi zaman; Ben sabahları aç karnına sirke içiyorum, kimi zaman günde 3 defa yoğurt yiyorum, bazen de sabahları kahvaltı etmiyorum acaba kilo verebilirmiyim?

 

 

Gibi birbirinden değişik sorular ile karşı karşıya geliyoruz bizim anladığımız kadarıyla insanların kafası çok karışmış durumda bu karışıklıkları engellemek ve her zaman net anlaşılır bilgileri paylaşmak için gayret gösteriyoruz kimi zaman başarılı oluyoruz kimi zaman sabırsızlanan insanlar başarılı kilo yönetimi taktiklerini uygulamakta zorluk yaşayabiliyor.

 

 

Herbalife ürünlerinin her bir insanda aynı sonucu vermesi gibi bir İddia sahibi değiliz.İnsanların zaman içerisinde kendi moral ve motivasyonlarını en iyi düzeyde tutmaları için beslenme alışkanlıklarını anlamaya ve sürdürülebilir kilo kontrolü mücadelelerini devam etmeleri konusunda bilgilendirmeler yapıyoruz.

 

 

Şöyle de diyebiliriz henüz sınava girmeden sınav sonucunu öğrenmeniz pek mümkün gözükmüyor yani genel sorular ile diyet ve beslenme hakkında gerçek bir sonuç elde etmemiz biraz hayalcilik olurdu.

 

 

Kilo sonuçlarınızı alabilmeniz için detaylı bilgileri bizimle iletişime geçerek kolayca öğrenebilirsiniz. Kadınlar kısa zamanda hızlı kilo vermek istiyorlar,oysa ki gözlemlediğimiz kadarıyla Herbalife gibi vücudu destekleyen ürünler kullanmadıkları için verdikleri kiloları almaları çok fazla sürmüyor .

 

 

Bu nedenle hüsrana uğramak istemeyen bayanlar Herbalife kilo kontrol ürünleri kullanarak istedikleri sonucu alıyor.Sonuç aldıktan sonra kilo problemleri tekrar nüks etmiyor tekrar kilo almamak için ne mi yapıyorlar?

 

 

Tabii ki kilo verme süreçlerinde Proteinin değerini anlıyorlar ve yağlı yiyeceklerden kaçınıyorlar, sebze, meyve ne kadar yenilir bunu öğrenip hayatlarında uyguluyorlar istedikleri zaman kendi lezzetli pastalarını ve böreklerini; lif içeren yulaf, ay çekirdeği ve kepekli undan imal ederek hazır hamur işi yiyeceklerden nasıl uzak duracaklarını öğreniyorlar.

 

 

HERBALİFE İLE BAŞLAMAK İÇİN SİZ DE HAZIR MISINIZ 

 

 

Kendiniz İçin yenilenmeye ve öğrenmeye, kilo vermenin kişiden kişiye farklılık gösteren bir çok yolu vardır.Aynı taktik farklı kişilerde işlemeyebilir bunun için Herbalife kilo kontrol danışmanlığı almanız tüm ihtiyaçlarınızı karşılamanızı kolaylaştırır.

 

 

Herbalife bugün dünyanın farklı ülkelerinde bir çok insanın yaşam şekli haline bürünmüş; Beslenme Ürünleri ve sporcu beslenmesi ürünleri olarak insanların hayatlarında yer alıyor tabii bir de kişisel bakım ürünlerimiz var.

 

herbalife ürünleri

Herbalife ürünleri insanların hayatlarında hedefledikleri kiloyu yakalamaları ,daha sağlıklı ve mutlu olmaları yolunda yardımcı olan benzersiz ürünlerdir.Bırakın çalışmayan taktikleri çalışan Herbalife kilo kontrol programları ile rahatınıza bakın.

 

 

Kime sorsak ne istiyorsunuz ?Sorusunu bizlere ne istemediğini  açıklıyor hedefiniz sağlıklı kilo ise kalori kontrollü vücudu destekleyen gıdalar ile beslenmeye başlayabilirsiniz. Örneğin bir genel geçer kural var ki bütün insanlar için çalışan bir taktiktir sadece sıvı yiyecekler ile beslenerek vücudu desteklemek mümkün değil ya da sadece katı yiyecekler ile sonuç alamazsınız.

 

 

Her şey bir denge üzerinde tıpkı ahenk ile çalan bir seremoni gibi gerçekleşmeli vücudu hem sıvı gıdalar, hem de katı gıdalar ile desteklemeli ,sporu hayatın bir parçası olarak görmeliyiz bu süreçler sonunda kilo verme hayalleriniz gerçek olabilir.

 

 

Gerçek kilo kontrolü ve gerçek sonuçlar!!Sonuç alma garantiniz yükseliyor Herbalife hakkında merak ettiğiniz başka konular var ise bize 531 407 99 94 numaralı telefondan mesaj ile ulaşabilir sorularınıza yanıt bulabilirsiniz diyet her zaman insanın kendi tercihleri sonucu şekil alır.

 

 

Eğer kendiniz için katı bir diyet ile sonuç almak yolunu tercih ederseniz başarı yüzdeniz azalacak önünüze kötü bir deneyim çıkacaktır. İşte bu nedenledir ki görüştüğümüz bayanlar ilk 2 hafta sonrasında diyeti bırakıyor ,Herbalife planları her zaman insanların kolayca hedeflerini yakalamaları için anlaşılır ve uygulanabilir planlardır.

 

 

Her bir insan için günde kaç kalori ihtiyacı olduğunu önceden belirleyerek gün içinde aç kalmaması için gereken tedbirleri önceden alıyoruz.İnsanlar ısrarla katı diyet programları ile bir kaç hafta aç kaldıktan sonra vücut dirençleri düşüyor vücut direncinizin düşmeyeceği  sağlıklı planlar yapılabilir.

 

 

Herkes maydanozu sevmeyebilir  yada bir başkası patates haşlaması sevmeyebilir ama ısrarla inatla sevmediğiniz gıdaları yemeniz için ısrarcı olmak başarısızlığı körükler.Biz tüm insanların kilo kontrolü hedeflerini yakalamaları için bu bilgileri paylaşıyoruz her zaman Sağlıklı ve dengeli kilo kaybı mümkündür.

 

 

Yeter ki kişisel planınızı sağlıklı gıdalar ile sürdürün.

 

 

İnsanlar daha diyet yapmaya başlamadan ara öğün yapıp yapmaması konusunda endişeye kapılırlar. Herbalife beslenme programları sayesinde endişeye mahal yoktur.

 

domates çorbası

Ara öğün yapması gereken insanlara sağlıklı ara öğün tercihlerini bir çok farklı kombinasyon sunarak günde iki üç kez ara öğün yapması gerektiği ve nelere dikkat etmesi konularını zaten paylaşıyoruz.

 

 

Biz işimizi yaparken insanları tek tip beslenme konusunda uyarıyoruz yani standart bir beslenme listesi her bir insan için aynı sonucu vermez herkesin kendi beden yapısı ve gereksinimlerine göre beslenmesi gerekmektedir.

 

 

Önceliğimiz kalıcı kilo kontrolü nasıl yapılır bunun yolunu insanlara öğretmektir.Kadınlar için mükemmel diyet ya da erkekler için mükemmel diyet kavramları tamamen insanların kendi sonuçlarını almasını sağlayan; beslenme ihtiyaçlarını yeterince karşılayan, yormayan, sosyal çevreden tamamen soyutlanmadan, uygulanabilir programlar sayesinde yani seveceğiniz bir gün geçireceğiniz sağlıklı diyet sizin’kisi olsun.

 

Lider Beslenme Herbalife Yaşam Koçu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.
Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.