HERBALİFE BESLENMESİNİN EGZERSİZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİLERİ

HERBALİFE BESLENMESİNİN EGZERSİZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİLERİ

HERBALİFE BESLENMESİNİN EGZERSİZ ÜZERİNDEKİ OLUMLU ETKİLERİ

 

 

Bütün insanlar için egzersiz çalışmaları vücut görünümünü iyileştirmek üzerine kurulu olduğuna göre; insanlara bunu anlatmak lazım.Herbalife beslenmesinin egzersiz üzerindeki olumlu etkileri konusunda neden birkaç küçük detaya takılıp kalıyorlar acaba?

 

 

Aslında beslenme bütün bir yaşam boyu bir ipin üzerinde Slacklining Sporu yapan bir usta gibi denge ile takip edilmesi gereken bir konu.Herbalife ailesi olarak sizin egzersiz ve beslenme hedeflerinize ulaşmanız ve hayallerinizin gerçeğe dönüşmesi için çalışıyoruz.

 

 

Sizi sadece ters açıdan gözlemleyerek yorum yapan insanların baktıkları gibi görmüyoruz.Bütünüyle yaşam tarzınızın değişmesi için her öğünde neler tüketilmesi gerektiği konusunda düzenli sosyal aktiviteler sayesinde sizleri bilgilendiriyoruz.

 

 

Düşük kalorili yüksek besleyici bir yemek nasıl yapılır?Bunu öğretiyoruz, kilonuzu korumanız en az motivasyon çalışmaları kadar önemlidir. Herbalife hedeflediğiniz egzersiz çalışmaları için en iyisini başarmanız için zaten mükemmel ürünleri ile sizin yolunuzu açıyor.

 

 

Bizim Aktif Yaşam Kulüpleri olarak sizi aynı sizin gibi düşünen ve gelişmenizde yardımcı olan bir perspektif ile yaklaşmamız gelişmenizi ve gelişmemizi sağlıyor.Bu bir denge oyunu, ihtiyaç duyduğunuz her anda sizinle beraber yol almaktan zevk duyuyoruz.İnsanların mutluluklarına da ortak oluyoruz.

 

 

Planlı hareket etmek, beslenmeyi ön plana çıkarmak, bütün antrenmanlarda daha fazla aktif olmak için pozitif enerjinizi yükseltiyor.İhtiyaçlarınız doğrultusunda beslenme deyimi buradan geliyor.

 

 

Rutinden kurtulmak için egzersiz ve beslenme bir arada

 

Protein bütün insanlar için olduğu kadar sizin vücut yapılanmanız da da güçlü temeller atmanızı kolaylaştıran bir besindir.Yüksek egzersiz temposu içerisinde protein asıl amacınıza hizmet edebilecek yeterlilikte yeni kas liflerini oluşturmanız için yardımcı olur.

Herbalife H24 Rebuild Strength ProMax

 

Güçlü kaslar demek metabolizmanın yavaş yavaş yükseltilmesi, temponun standartlardan uzaklaşması anlamına geliyor.Vücutta enerji yeterli geldiği zamanlarda problem olmuyor ancak vücudu yeterince desteklemek gerekiyor.Yetersiz kaldığımız zamanlarda kas kütlesinin yıkımı kaçınılmaz bir son olabiliyor.Kas yıkımlarını engellemenin yolu basit suplementler ile çözüme kavuşacak gibi gözükmüyor.

 

 

Bu nedenle daha çok spor öncesi ve spor sonrası çıtayı yükseltmeye faydalı sporcu beslenmesi ürünleri ile problemin çözülmesi gerekir.Kalıcı kas kütlesi inşa ederken işinizi kolaylaştırabilirsiniz, egzersiz çalışmalarının sadece yağların gitmesi üzerine odaklanması zaman zaman kas yıkımlarına da neden olabilir.Bu gibi durumlarda profesyonel Herbalife yaşam koçu desteği genel duruşunuzu iyileştirmek için yardımcı olabilir.

 

 

Posalı sebzeler ve meyveler tüketmeye dikkat edin

 

Makro besin grubunun değerli üyesi protein elbette kas hacminin yükselmesine yardımcı olur.Bununla birlikte posalı sebzeler ve meyveler tüketmeye dikkat ederseniz bağırsaklardaki rahatlamayı ve emilimin yükselmesini kolaylaştırabilirsiniz.

 

 

Egzersiz ve beslenme bütününde, kişiye özel tasarlanması gereken bir durumdur.Yetersiz beslenme ya da ağır egzersizler bütün dengeyi bozmadan ağırlıklı olarak beslenmeye dikkat etmek buna uygun egzersiz programları uygulamak gerekiyor.Sebze ve meyvelerin kan şekerini hızlıca yükselmemesi ayrıca bir avantaj sağlar.

 

 

Yeşil lahana, brokoli, karnabahar ve turp gibi bitkilerin pişirilmeden salatalar içerisinde tüketilmesi yüksek oranda antioksidan oranını karşılamanızı, aynı zamanda lif zengini gıdaların diyetinize de girmesine neden olabilir.Düşük kalori yüksek enerji sizi de değiştirebilir.

 

 

 

Günlük su tüketimine dikkat edin

 

 

 

Beslenmenizi rayına koyduktan sonra hedeflediğiniz bütün egzersizleri yapmak için günlük su tüketimine dikkat edin.Bir insanın 3 litre kadar su içmesi hiç bir şekilde çalışma motivasyonunu sekteye uğratmaz.

 

 

 

Vücudun sulanması demek daha çok toksin ve atık maddenin kolayca tahliyesi anlamına geldiği bilinmelidir. Antrenman sırasında su içmeyen insanları uyarmak gerekiyor.

 

 

En azından egzersiz yoğunluğuna göre 500 ile 1000 mililitre arasında su tüketmek ferahlama etkisini beraberinde getiriyor.Çoğu insan her yemekten önce düzenli su tüketimini benimsemiş, bu olumlu formül size de çalışabilir.

 

 

Her gün aynı rutin içerisinde olumlu alışkanlıkları geliştirmek imkanı bulan insanlar hayat kalitesini yükseltiyorlar.

 

 

 

Kaliteli karbonhidratlar enerjini besliyor

 

Yüksek yağ miktarını düşürmek enerji gerektiriyor.Bu enerjiyi kaliteli karbonhidratlardan beslenerek karşılayın.Bu nedenle insanların spor yaparken yüksek oranda glikojen ihtiyacı ortaya çıkar.Sıkı çalışmalar sizi zorlayabilir burada kasların korunması ve ihtiyaç duyulan enerjinin kaynağı en kolay ulaşılabilir olanıdır.Bu durumda karbonhidratların kilo verirken ya da kas geliştirirken önemli bir yeri var olduğunu bilin istedik.

 

 

 

Kaliteli yağlar egzersiz ve beslenmenin bir parçası

 

 

 

Sadece karbonhidrat ve protein tüketen insanlar için bir farkımız olsun, kaliteli yağlar egzersiz ve beslenmenin bir parçasıdır.Daha çok dışarıdan gıda takviyeleri ile karşılanması uygun görülen; Omega 3-6-9 gibi yağlar vücutta iltihapların oluşmasını engellediği biliniyor.

 

 

Fındık, badem gibi saf kuruyemişlerin içerdiği sağlıklı yağlar kilo almanız için risk oluşturabilir.Tüketim konusunda oturup beslenme programı yapmaya vaktiniz yoksa size göre kişisel planlar oluşturulabiliriz.Yağlar aynı zamanda vitaminlerin emilimini kolaylaştıran özelliği ile ilginizi çekebilir.

 

 

Ben neden kullandığım vitaminden sonuç alamıyorum sorularını da burada yanıtlamış olalım.

 

 

Herbalife Official Member Lider Beslenme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site Roneon güvenlik uygulamaları ve Google reCAPTCHA tarafından korunmaktadır.<br />Gizlilik Politikası ve Hizmet Şartları kabul edin.